تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آموزش فروشندگی در آمازون از سرتاسر دنیا (بخش اول)

توضیحات کوتاه :
موفقیت در کسب و کار آمازون می‌تواند شما را خیلی راحت به ثروت زیادی برساند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از تجربه  افراد موفق در این زمینه استفاده کنید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

  • 3.9k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
آموزش فروشندگی در آمازون از سرتاسر دنیا (بخش اول)

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

در این مقاله به بخش اول مصاحبه استاد عزت خواه با آرا عیوضی یکی از دانشجویان دوره آربی می پردازیم. آرا عیوضی در این بخش در خصوص نحوه شروع بیزینس آمازون و شروع کسب و کار خود نکاتی را بیان می کند. این نکات می تواند مسیر درست را به شما بهتر نشان دهد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

ایجاد انگیزه برای فروش در آمازون

با یک مصاحبه دیگر با یکی از دانشجویان دوره آربی در خدمت شما هستیم. این مصاحبه‌ها می‌توانند خیلی به شما انگیزه دهند و مسیر را تا حد زیادی برای شما روشن نماید. چرا که در حال حاضر شخص دیگری این مسیر را رفته است و شما می‌توانید از تجربیات آن فرد استفاده زیادی نمایید. بدین ترتیب متوجه می‌شوید که چه چالش‌ها یا موفقیت‌هایی منتظر شما است. اگر این افراد به فروشی دست پیدا می‌کنند، آن فروش چقدر برای آنها لذت بخش است.

همین موضوع به شما انگیزه لازم برای شروع کردن را می‌دهد. گاهی اوقات ما اطلاعات و شرایط لازم را داریم و می‌دانیم که باید چه کاری انجام دهیم اما آن کار را انجام نمی‌دهیم. حال اسم آن را می‌توان تنبلی گذاشت یا باورهای محدود کننده‌ای که در ذهنتان وجود دارد یا حتی بدبینی. تلاش من بر این بوده است که این مصاحبه‌ها را بسازم تا به شما نشان دهم که شدنی است. اگر من یا دیگر افراد توانسته‌ایم، شما نیز می‌توانید. تنها کافی است قدم اول را بردارید و روی تصمیمی که گرفته‌اید بایستید و به جلو بروید.

 

فروش در آمازون

 

خیلی از افراد سؤال می‌پرسند که آیا افرادی که با آنها مصاحبه می‌کنید، تنها کسانی هستند که با استفاده از دوره آربی به موفقیت رسیده‌اند؟ مطمئناً جواب منفی است. آن‌ها شاید درصد خیلی کمی از دانشجویان موفق آربی می‌باشد. شاید تنها 2، 3 یا 4 درصد از افراد موفق باشند. نکته‌ای که باید بدانید این است که ساخت این ویدیو زمان زیادی می‌برد. من صاحب بیزینس های مختلف زیادی هستم و کارهای زیادی را انجام می‌دهم.

اما در طول زمان سعی می‌کنم تا ویدیوهای بیشتری را ساخته و مصاحبه‌های بیشتری را انجام دهم. همچنین همانطور که می‌دانید بیشتر افراد دوست ندارند که در برابر دوربین حاضر شوند یا بنا بر دلایل شخصی دوست ندارند میزان فروش یا محصول خود را عنوان کنند. هماهنگی تمامی این مسائل کمی دشوار است اما من و تیمی که دارم تمام تلاش خود را می‌کنیم تا تعداد این ویدیوها را افزایش دهیم. تنها به این دلیل که به شما انرژی بیشتری بدهیم.

 

فروش در آمازون

 

تبدیل شدن به فروشنده در آمازون

استاد حسین عزت خواه: «سلام خدمت آرای عزیز. امیدارم که حالتان خوب باشد. از شما می‌خواهم که خودتان را برای همراهان عزیز عزت خواه دات کام معرفی نمایید تا در ادامه مصاحبه داغی را داشته باشیم.»
آرا عیوضی: «سلام به شما جناب عزت خواه. باعث افتخار من است که در خدمت شما و همراهان عزت خواه دات کام هستم. من آرا هستم. 36 سال سن دارم و ساکن ایالت کالیفرنیا در آمریکا می‌باشم.»

استاد حسین عزت خواه: «شما پیش از آنکه وارد آمازون شوید درباره بیزینس آمازون شنیده بودید؟»
آرا عیوضی: «من حدود 10 سال است که مشتری آمازون می‌باشم و همیشه از آنجا خرید می‌کردم. حتی امروز نیز که خودم در آن فروشنده می‌باشم، خرید نیز انجام می‌دهم. به طور کلی اصلاً نمی‌شود که از این وبسایت به ویژه در آمریکا استفاده نکنیم.»

+: «درست است. آیا فکر می‌کردید که این امکان وجود داشته باشد که به راحتی به یک فروشنده در آمازون تبدیل شوید؟ یا اگر دیگر پلتفرم‌ها مثل کاسکو یا والمارت را در نظر بگیریم، تصور می‌کردید که در آمازون نیز همچون آنها تنها کمپانی‌های بزرگ با بیمه‌های بزرگ می‌توانند فروشنده شوند؟ آیا می‌دانستید که قابلیت فروشنده شدن در آمازون وجود دارد؟»
-: «من از حدود 10 سال پیش، همیشه پیش خودم فکر می‌کردم که امکان شروع این بیزینس وجود دارد. اما زمانی که وارد آمازون شده و آن همه جزئیات را می‌دیدم، وحشت کرده و با خودم می‌گفتم که این، کار من نمی‌باشد. من همیشه در فکر این کار بودم اما همیشه به خودم می‌گفتم که شدنی نمی‌باشد.»

 

آموزش فروشندگی در آمازون

 

شروع کسب و کار پر سود آمازون

+: «اصلاً چه اتفاقی افتاد که شما به سمت آمازون آمدید و با عزت خواه دات کام آشنا شده و تصمیم گرفتید که این کار را امتحان کنید؟»
-: «من چندین ماه پیش بعد از 11 سال کار کردن در یک کمپانی از آنجا اخراج شدم. اینجا به این شکل است که اگر در جایی مشغول به کار باشید، بعد از 20 سال ناگهان به شما بگویند که دیگر شما را نمی‌خواهند و باید به دنبال کار دیگری بروید. من شبکه‌های اجتماعی را دنبال می‌کنم و تبلیغ شما را در آنجا مشاهده کردم. من معمولاً به تبلیغات چندان توجه نمی‌کنم و از روی آنها رد می‌شوم. اما تبلیغ شما را تا آخر مشاهده کردم. تبلیغ شما یک کلیپ 28 الی 30 دقیقه‌ای بود. از آنجایی که من به تازگی از کار بیرون آمده بودم، تصمیم داشتم که یک کار جدید را شروع نمایم. کاری که در آن، خودم کارفرمای خودم باشم. زمانی که ویدیو شما را دیدم از همان جا کار خود را شروع کردم. زمانی که جزئیات را مطالعه کردم، برای من خیلی جالب بود که وارد این بیزینس شوم.»

+: «شغل قبلی شما چه بود؟»
-: «من در زمینه شبکه و کامپیوتر مشغول به کار بودم. پیش از آن من در eBay نیز کار می‌کردم. من چیزهایی که دور می‌انداختند را تعمیر کرده و در eBay به فروش می‌رساندم. من جزئیات eBay را می‌دانم اما باید بگویم که آمازون تفاوت بسیاری دارد.»

 

مقاله پیشنهادی: نتایج دوره آربی

 فروشندگی در آمازون

 

تفاوت وبسایت آمازون با دیگر سایت های خرید و فروش آنلاین

+: «بله. آمازون برای فروش کالای فیزیکی یک پلتفرم بسیار تمیزتری است و می‌توانم بگویم که همه چیزها را آماده کرده است و یک پلتفرم کامل است. به ویژه در بحث ارسال کالا و انبارداری و موارد این چنینی نسبت به eBay بسیار کامل‌تر است. اکنون به سراغ دوره آربی می‌رویم. شما با دوره آربی و آمازون آشنا شده و در این دوره شرکت نمودید. چه مدت زمان طول کشید تا شما توانستید محصول خود را پیدا کنید؟»
-: «من به دلیل اینکه در جایی مشغول به کار نبودم، زمان زیادی را داشتم. به همین خاطر از صبح تا شب روی این موضوع کار کرده و یک ویدیو را چندین بار با دقت مشاهده می‌کردم و آن را با ویدیوهای دیگر مقایسه می‌کردم. همانطور که می‌دانید در اینجا یوتیوب وجود داشته و می‌توان ویدیوهای مختلفی را مشاهده کرد. من بسیار تحقیق کردم اما پکیج شما حقیقتاً کامل بود. چندین وبسایت دیگر نیز وجود دارد که صفر تا صد آمازون را آموزش می‌دهند اما هیچ کدام از آنها جزئیاتی که شما ارائه می‌دهید را ندارند. بدین ترتیب در این دوره شرکت کردم و هر روز تمام ویدیوهایی که تدریس کرده بودید را نگاه کرده و تمام آن را با دقت انجام می‌دادم. به مرور زمان کار خود را آغاز کرده و همراه با ویدیوهای شما به جلو رفتم. نکته جالب این است که ترتیب ویدیوها کاملاً درست بود. من کار خود را از ماه نوامبر شروع کردم و تقریباً تا 1 ژانویه 2019 همه کارها را انجام داده و منتظر بودم تا محصولات من از چین به انبار آمازون در تگزاس برسد.»

 

آموزش فروشندگی در آمازون

 

درره آربی راهنمایی مناسب برای شروع کسب و کار آمازون

+: «خیلی جالب است. یک نکته‌ای که شاید برای شما نیز جالب باشد این است که زمانی که من تصمیم گرفتم دوره آربی را بسازم، به این شکل نبود. من با خودم گفتم که آموزش‌ها را می‌سازم و به جلو می‌روم. این دوره بیشتر شبیه به یک اسلایدشو پاورپونت بود که در آن یکسری از موارد را توضیح داده و پیش می‌رفتم. اما در میانه راه به این موضوع رسیدم که این سؤال برای کسی که این ویدیوها را می‌بیند پیش می‌آید که این صحبت‌ها تماماً تئوری هستند و در عمل چه اتفاقی می افتد؟ چرا که همانطور که خودتان می‌دانید در بیزینس یا هر کار دیگری، شما در دانشگاه یا کالج یکسری اطلاعات را یاد می‌گیرید، اما زمانی که قصد اجرای آنها را دارید ماجرا متفاوت می‌شود.»

 

فروش در آمازون

 

+: «در نتیجه من پایه و اساس آربی را روی یک مثال زنده گذاشتم و روی آن پیش رفتم. اگر دقت کنید در همان کاری که در دوره انجام می‌دادم و آیتمی که مدنظر بود، یکسری اتفاقات بد نیز برای آن افتاد و سختی‌هایی به وجود آمد که همگی رد شدند. اما اگر صرفاً تئوری بوده و با اسلایدشو یا اطلاعات خام باشد، تصور نمی‌کنم که آنقدر ارزش آربی بالا رفته و اطلاعات آن برای کسانی که می‌بینند قابل لمس باشد. به نظر من این داستان جالب پشت آربی بود. اینکه من یکبار آن را تا میانه راه ساختم اما آن را متوقف کرده و به عقب برگشته و بر اساس یک مثال زنده به جلو رفتم.»
-: «بله. دقیقاً درست می‌فرمایید. چرا که من در مرحله که نتیجه‌ای را می‌گرفتم واقعاً خوشحال می‌شدم. حال نمی‌دانم که این موضوع به خاطر کار خودم بوده است یا کار شما. اما از نتیجه‌ای که می‌گرفتم حقیقتاً خوشحال می‌شدم.»

+: «صد در صد تلاش شما است. دوره آربی می‌تواند یک راهنما باشد. اما صد در صد شخصی که خودش این کار را انجام می‌دهد، پاداش کار خود را می‌گیرد.»

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس و دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی است.

 

 

ادامه مصاحبه را در مقاله آموزش فروشندگی در آمازون از سرتاسر دنیا (بخش دوم) بخوانید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/sell-on-amazon-around-the-world-part1
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط