تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

هزینه های فروشندگی در آمازون

توضیحات کوتاه :
اکثر افرادی که شروع به کسب و کار در آمازون می‌کنند نگران هزینه‌های فروشندگی در آمازون هستند. برای شروع هر تجارتی هزینه‌هایی باید صورت گیرد و باید نسبت این هزینه‌ها آگاهی لازم را داشت.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

  • 9k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
هزینه های فروشندگی در آمازون

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

 بسیاری از افرادی که علاقه‌مند به شروع کسب و کار در آمازون هستید، سؤالات متعددی در خصوص هزینه‌های فروشندگی در آمازون در ذهن آنها ایجاد شده است. در این مقاله قصد داریم هزینه‌های فروشندگی در آمازون را برای شما شرح دهیم و شما را در این زمینه تا حد امکان آگاه و مطلع نماییم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

هزینه‌های فروشندگی در آمازون چقدر است؟

درود بر همه شما دوستان و همراهان عزیز و گرامی. بسیاری از شما دوستان و همراهان عزیز علاقه‌مند به شروع کسب و کار در آمازون هستید و برنامه بیزینس تایم را تماشا کرده‌اید و سؤالات متعددی در این خصوص در ذهن شما ایجاد شده است. در این مقاله قصد داریم هزینه‌های فروشندگی در آمازون را برای شما شرح دهیم و شما را در این زمینه تا حد امکان آگاه و مطلع نماییم. بنابراین این موضوع را با یک مثال برای شما بیان می‌نماییم تا در درک و فهم آسان‌تر آن به شما کمک کرده باشیم. به طور مثال قصد داریم برای شما توضیح دهیم که برای فروش یک صندلی در آمازون با روش FBA چه مقدار سهم باید به وبسایت آمازون پرداخت کنید و سهم دریافتی شما به چه میزان خواهد بود. هم اکنون با قدرت و با انرژی به بررسی این موضوع می‌پردازیم. در شروع هر تجارت هزینه‌هایی باید صورت گیرد و اکثر افرادی که شروع به کسب و کار در آمازون می‌کنند نگران مالیات و هزینه دریافتی آمازون هستند. در مقاله قبل موضوع مالیات را به صورت کامل برای شما شرح دادیم و در این مقاله هزینه‌های فروشندگی در آمازون را به ترتیب برای شما تشریح می‌کنیم.

 

هزینه‌های آمازون به چه شکل محاسبه می‌شود؟

 

اولین هزینه برای فروشندگی در آمازون

اولین هزینه، هزینه ارجاع محصول می‌باشد که بسته به دسته‌بندی که محصول در آن قرار می‌گیرد بین 8 تا 15 درصد می‌باشد. برای اطلاع از دسته‌بندی محصولات در آمازون می‌توانید به قسمت کل (All) در وبسایت آمازون مراجعه کنید و دسته‌بندی‌های محصولات را مشاهده نمایید.

دومین هزینه مربوط به محصولات مدیا

این هزینه مربوط به محصولات مدیا مانند: CD و DVD آموزشی می‌باشد که باید این محصولات به اسم خود شما باشند و هزینه‌ای که آمازون برای آن‌ها از شما دریافت می‌کند به طور متوسط بین 1 تا 2 دلار می‌باشد.

 

بهترین روش کسب درآمد

 

سومین هزینه مربوط به اکانت فروشندگی در آمازون

اگر شما اکانت غیر حرفه‌ای (individual) در آمازون دارید به ازای فروش هر محصول باید 99 سنت به آمازون پرداخت کنید ودر صورت فروش بیش از 40 محصول باید حساب کاربری خود را به حساب کاربری حرفه‌ای (Professional) تغییر دهید و ماهیانه 40 دلار به آمازون پرداخت کنید.

چهارمین هزینه برای سرویس FBA آمازون

این هزینه مربوط به روش FBA می‌باشد. در این روش از شما براساس وزن و سایز کالا هزینه دریافت می‌گردد که کاملاً متغیر است. به طور مثال هزینه FBA برای جت اسکی و خودکار با یکدیگر متفاوت است.

پنجمین هزینه انبارداری آمازون

این هزینه مربوط به انبارداری در آمازون می‌باشد که این هزینه نیز با توجه به وزن و سایز محصول متغیر است.

ششمین هزینه برای ارسال کالا به آمازون

این هزینه مربوط به هزینه ارسال کالا (شیپینگ) در هنگام خرید کالا از سایر کشورها می‌باشد که این هزینه هم به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و تمامی این مخارج جز بیزینس شما می‌باشد.

 

مقاله پیشنهادی: راهنمای جامع فروش در آمازون

میزان سود کسب و کار آمازون

 

میزان سود کسب و کار آمازون

حال ممکن است برای شما این سؤال مطرح گردد که آیا بعد از پرداخت این هزینه‌ها در نهایت سودی باقی خواهد ماند؟ برای پاسخ به این سؤال به شما پیشنهاد می‌نماییم از ماشین حسابی که در وبسایت آمازون قرار گرفته شده است استفاده نمایید که با استفاده از آن شما می‌توانید سود باقی مانده را محاسبه نمایید. برای دسترسی به ماشین حساب وبسایت و محاسبه سود مورد نظر خود برای یک کالا در لینک مورد نظر وارد گردید سپس به طور مثال در صفحه اصلی آمازون محصولی را انتخاب کنید و کد Asin محصول را در ماشین حساب وارد نمایید تا محصول شما پیدا گردد. در صورتی که محصول یافت نشد محصول موردنظر خود را با عنوان آن در ماشین حساب جست و جو کنید تا محصول موردنظر پیدا گردد.

 

هزینه های فروشندگی در آمازون

 

در این ماشین حساب چند ردیف وجود دارد. ردیف اول مربوط به زمانی است که شما محصول را خریداری کردید و در منزل انبار نمودید که در این صورت شما باید ردیف اول را تکمیل کنید. ردیف دوم مربوط به زمانی است که شما قصد دارید از روش FBA عمل نمایید تا هزینه‌ها کاهش یابند. حال در قسمت اول این ردیف هزینه فروش کالا را که در آمازون مشاهده کرده‌اید وارد کنید و به قسمت ارسال کالا به آمازون بروید، در این بخش ارسال با کشتی و هواپیما وجود دارد. هزینه ارسال با هواپیما بسیار زیاد است و پشنهاد ما به شما ارسال به وسیله کشتی می‌باشد. به طور مثال برای ارسال 1000 کالا هزینه مبنی بر 1000 دلار پرداخت می‌گردد. (به طور متوسط برای هر کالا بین 1 تا 2 دلار). اما این مبالغ با توجه به جنس، وزن و سایز کالا متغیر است. در قسمت بعد باید هزینه ساخت محصول موردنظر را وارد نمایید چون بیشتر کالاها از سایت علی بابا خریداری می‌شوند و در این وبسایت همه کارخانه‌ها و تولید کننده‌ها وجود دارند شما باید در سایت آمازون عنوان محصول را کپی کرده و در علی بابا جست و جو کنید زیرا ما برای محاسبه سود محصول به قیمت اصلی کالا در سایت علی بابا نیازمند هستیم و ما برای شما بالاترین قیمت محصول را محاسبه می‌کنیم تا سود کالا برای شما محاسبه گردد.

 

مقاله پیشنهادی: تخفیف از علی بابا، افزایش سود در آمازون

هزینه های فروشندگی در آمازون

 

آمازون و برنامه‌های بزرگ این شرکت برای تبلیغات

لازم به ذکر است شما برای فروش بیشتر به تبلیغات نیز نیاز دارید. بدین مفهوم که گروه‌های تبلیغاتی بسازید که با یک کلیک بتوانید محصول خود را به نمایش بگذارید. در این مقاله به بررسی هزینه‌های تبلیغات نمی‌توان رسیدگی نمود. در صورت تمایل شما در برنامه‌های بعدی به آن پرداخته می‌شود. موضوع تبلیغات به‌طور کلی بسیار پیچیده است ولی به طور مثال شما برای یک کلیک به طور متوسط باید بین 10 سنت تا 1 دلار را پرداخت کنید. ولی بدانید که اگر شما در انتخاب محصول دقت کنید و از کارخانه‌های معتبر کالا خریداری می‌توانید به سود بسیار زیادی دست یابید. همچنین شایسته است قبل از فروش محصولات در آمازون راجع به تمام جنبه‌های مرتبط با محصول تحقیق نمایید و در نهایت تصمیم بگیرید چه محصولی را به فروش برسانید.

کسب درآمد از سایت اینترنتی آمازون

برخی افراد بر این موضوع متمرکز می‌شوند که آیا با وجود هزینه‌هایی که برای فروشندگی در آمازون وجود دارد، آیا می‌توان از آمازون کسب درآمد داشت و این شغل جانبی را به عنوان یک شغل پولساز در نظر گرفت؟ پاسخ کاملاً روشن است. سایت آمازون از پتانسیل بالایی برخوردار است و آمارها نشان می‌دهد که با اضافه شدن تکنولوژی و ایده‌های جدیدی که به خدمت مشتریان در می‌آیند، هر روز بر تعداد مشتریان خواهد افزود. در حقیقت، آمازون بر اساس همین اصل توسط بنیانگذار آن جف بزوس پایه‌ریزی شده است که مشتری باید در صدر توجه قرار گیرد. اصل مشتری‌مداری موجب فراگیر شدن آمازون در سراسر دنیا شده است. فعالیت بیش از دو میلیون فروشنده و به فروش رفتن 306 محصول در ثانیه شاهدی بر این موضوع خواهد بود.

 

هزینه های فروشندگی در آمازون

 

بسیاری از شما همراهان گرامی سوالاتی پیرامون این موضوع که چه کالایی را باید برای فروش در آمازون انتخاب کنید از ما دارید که پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره آربی می‌باشد که در این دوره از 0 تا 100 تجارت در آمازون برای شما به طور کامل و به زبان فارسی آموزش داده می‌شود. برای آشنایی بیشتر با دوره آربی وارد این لینک شوید و در قسمت محصولات دوره آربی را خریداری کنید که یکی از مهم‌ترین مباحث در آربی انتخاب درست محصول می‌باشد.

امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله به بیشتر سؤالات شما پیرامون هزینه‌های فروش در آمازون پاسخ ساده و کامل داده باشیم.

با آرزوی موفقیت و شادی روزافزون برای شما.

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

شغل ایده آل شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیزینس بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/Amazon-selling-fees
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
هستی گفته:
۰ | ۰

من چیزهای خیلی جدیدی از این مقاله یاد گرفتم و دید من رو نسبت به بیزینس آمازون بازتر کرد. خدا قوت

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما هستی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

با اهداف مشترک و سازنده می توان سطح زندگی و کسب و کار را بهبود بخشید و ما در مجموعه عزت خواه دات کام برای تحقق این هدف در کنار شما هستیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط