چالش های فروش در آمازون - بخش دوم

  • 1181
  • 0

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

جهت مطالعه بخش اول این مقاله (چالش های فروش در آمازون) کلیک نمایید.

3. آیا شما با چند کلیک و در صورتی که تا الان با کامپیوتر آشنایی نداشتید می‌توانید برای فعالیت در آمازون اقدام نمایید؟

می‌توانید ولی راه شما سخت است. مسلماً شما با فردی که 10 سال است با کامپیوتر کسب درآمد می‌کند، فرق می‌کنید و او راه کوتاه‌تری دارد. شما اگر واقعاً مشتاق هستید که از این مسیر کسب درآمد کنید، می‌توانید ولی باید بهای آن که یادگیری و صبر است را بپردازید. اگر در ابتدا یاد بگیرید که 10 عدد از محصول خود را در آمازون به فروش برسانید، مرحله بعدی یاد می‌گیرید که 100 عدد از آن محصول را بفروشید و مراحل بعدی این عدد افزایش می‌یابد. ولی اگر می‌خواهید یک شبه پولدار شوید و هزار عدد جنس را یکجا در آمازون بفروشید، بدانید که این طرز تفکر اشتباه است پس خودتان را گول نزنید. هر کاری سختی‌های خود را دارد.

 

چرا باید به سمت کسب درآمد از آمازون بروید؟

 

4. چرا باید به سمت کسب درآمد از آمازون بروید؟

شاید با خود بگویید که این مسیر خیلی سخت است، باید چیزهای خیلی زیادی یاد بگیرید، به این فکر می‌کنید که رقیبان زیادی وجود دارند، هر روز تعداد فروشندگان در حال افزایش است و ممکن است آنها رقیب شما بشوند و هزاران مشکل دیگر در ذهن شما تداعی می‌شود. اما برای درک این موضوع برای شما یک مثال می‌زنیم. فرض کنید که می‌خواهید به قله کوه برسید، تا بخش‌هایی از مسیر، به خاطر اینکه افراد زیادی از آنجا عبور کرده‌اند مسیر برای شما هموار است. کمی که جلوتر می‌روید، دیگر مسیر هموار و رد پا نمی‌بینید یعنی تعداد کمی از این قسمت عبور کرده‌اند و از یک جایی به بعد دیگر شما مسیری نمی‌بینید، فقط سنگ در مسیر شما است که باید از آنها گذر کنید و مسیر سختی پیش رو دارید. ولی زمانی که از همه این مسیرهای سخت عبور کنید و به قله کوه برسید، منظره‌ای می‌بینید که آن پاداش شما می باشد.

 

با فعالیت در آمازون موفق شوید

 

اهمیت وجود روحیه کسب و کار

پاداش یک فرد صبور که مسیری را طی کرده که خیلی از افراد در آن مسیر قدم نگذاشته‌اند و شما توانسته اید بیشتر از بقیه افراد ادامه دهید. زیبایی آن منظره‌ای که می‌بینید، برای کل زندگیتان کافی است. چون بکر است و چیزی نیست که همه آن را انجام داده باشند. شغل کارمندی، شغلی است که در یک ساختمان 2000 کارمند وجود دارد که هر روز برای کسب درآمد باید در آن حاضر شوند و جز مشاغلی است که افراد زیادی به سمت آن می‌روند. ولی در مقابل یک سری شغل‌ها وجود دارند که تعداد کمی به سراغ آن‌ها می‌روند و باید سختی زیادی هم متحمل شوند ولی درآمد که آنها به دست می‌آورند شاید 100 برابر همان کارمند می باشد و آنها لیاقت رسیدن به این میزان درآمد را دارند. اما توجه داشته باشید که آن افراد مسیر سخت رسیدن به قله کوه را طی کردند. درباره مسیری صحبت می‌کنیم که شما حاضر هستید بهای آن را بپردازید و آن را به دست آوردید. اگر چنین روحیه و طرز نگرشی دارید شروع کنید ولی اگر ندارید به سمت بیزینس نروید چون با شکست مواجه می‌شوید. زیرا شما همان فردی هستید که فقط حاضرید 100 قدم آن هم در مسیری هموار جلو بروید و بعد هم دائم شکایت کنید که چرا به پول نمی‌رسید و موفق نمی‌شوید و دائم می گویید که همه این‌ها دروغ و کلاهبرداری است. اگر چنین طرز فکری دارید همان کار قبلی خود را ادامه دهید. ولی اگر به دنبال تغییر و رسیدن به قله کوه برای دیدن آن منظره زیبا هستید، باید کارهایی را انجام دهید که افراد اطراف شما انجام نمی‌دهند و حاضر نیستند که سختی‌ها را تحمل کنند.

چرا می‌خواهید کسب و کار آنلاین راه‌اندازی کنید؟

سخت است که مارکتینگ، عکاسی، ساختن کمپین تبلیغاتی و.... را یاد بگیرید ولی در مقابل چیزهایی به دست می‌آورید که ارزش آن به مراتب خیلی بیشتر از چیزهایی می‌باشد که بقیه افراد کسب می‌نمایند. اولین شرط ورود به هر کسب و کاری این است شما طرز فکر درستی بسازید. اگر در این زمینه اطلاعات ندارید، کتاب بخوانید و مغز و ذهن خود را بسازید. ابتدا از خود بپرسید که به چه علت می‌خواهید وارد بیزینس شوید؟ هدفی برای درآمد ماهیانه بالا دارید؟ می‌خواهید با این پول چه کاری انجام دهید؟ و... اگر این چراها را ندانید، همه‌ی راهی که می‌روید باطل است و به جایی نمی‌رسید. پس چرای بزرگ زندگی خود را پیدا کنید و آن چیزی است که هر روز به شما انگیزه می‌دهد که قدم بردارید. اگر قسمت‌هایی از مسیر برایتان سخت شد، مطمئن باشید به عنوان یک کارآفرین با مشکلاتی مواجه می شوید که قبلاً کسی با آنها روبرو نشده و شما باید آنها را حل کنید. اینجا است که فرق بین یک کارآفرین موفق و بازنده مشخص می‌شود. پس باید ابتدا طرزفکر، نگرش و روحیه درست را بسازید.

 

چگونه زندگی خود را تغییر دهیم؟

 

افزایش مهارت‌های فردی: چگونه زندگی خود را تغییر دهیم؟

یک سخنران را در نظر بگیرید که قابلیت سخنرانی برای 2000 نفر را دارد. زمانی که وارد سالنی می شود که تنها 200 نفر در آن حضور دارند، دچار استرس می شود. با کمال تعجب این فرد همچنان استرس دارد ولی این مهارت را به دست آورده است که به چه شکل استرس خود را کنترل نماید تا بهترین سخنرانی را ارائه دهد و مطالبی که باید بیان کند را فراموش نکند. در واقع این فرد مهارت این کار را یاد گرفته است. این استرس برای اکثر افراد حتی افراد و شخصیت‌های بزرگ هم از بین نمی‌رود ولی آنها یاد گرفته‌اند که آن را کنترل نمایند. آدم‌های بزرگ یاد می‌گیرند که خود و بحرانی که در آن هستند را کنترل نمایند. همیشه به دنبال آن باشید که مهارت خود را افزایش دهید و بدانید در هر کاری که شروع می‌کنید مثلاً زمانی که اولین محصول خود را در آمازون وارد می‌نمایید با یک سری مشکلات مواجه می‌شوید ولی مشکل خود را حل کنید. این به شما کمک می‌کند که برای اضافه کردن محصول دوم تجربه بیشتری کسب نمایید و زمانی که شما بتوانید مشکلات را حل کنید آنجا جایی است که می‌توانید پول بسازید. در تمام بیزینس های بزرگ، افراد یک سری مشکلات را حل کرده‌اند. اگر در بیزینس شما مشکلاتی وجود دارد باید مغز خود را به کار بیندازید و آنها را حل کنید. پس از آن شما یاد می‌گیرید بحرانی که در آن هستید را مدیریت کنید.

جهت مطالعه بخش سوم این مقاله (چالش های فروش در آمازون) کلیک نمایید.


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-sales-challenges-part2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط