افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

فعالیت های صبحگاهی افراد شاد و سالم - افراد موفق

توضیحات کوتاه :
عادات صبحگاهی افراد شاد و موفق باعث می‌شود که بقیه روز آنها شکل بگیرد. آن‌ها با انجام یک سری کارها در اول صبح، روز خود را جهت می‌دهند و به سوی اهداف خود گام بر می دارند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

  • 2.9k
  • 3
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
فعالیت های صبحگاهی افراد شاد و سالم - افراد موفق

 

خلاصه‌ای از مقاله: 

هر روز صبح یک فرصت جدید برای شروع زندگی است. افراد شاد و سالم از این حقیقت آگاه هستند و از آن به نفع خود استفاده می‌کنند. آن‌ها روتین صبحگاهی مؤثری دارند که به تدریج سلامت آنها را ارتقا می‌دهد و به زندگی آنها جهت می‌بخشد. در این مقاله به این روتین صبحگاهی می‌پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:  

 

سبک زندگی افراد شاد و سالم

همه ما دوست داریم که در کارهای روزانه خود موفق عمل کنیم. در این راستا، اهمیت ساعات اولیه صبح بسیار زیاد است. تمامی فعالیتهای روزانه ما بر پایه صبح ساخته می‌شود. نحوه آغاز روز توسط ما می‌تواند نشان دهد که ما بقیه روز را چگونه می‌گذرانیم و در نتیجه چه نوع زندگی را برای خود می‌سازیم

 

چگونه باورهای افراد موفق را بسازیم؟

 

افراد شاد و سالم صبح را با شکرگذاری آغاز می‌کنند

آن‌ها صبح را با عشق آغاز می‌کنند و به معنای واقعی قدردان زندگی خود هستند. آن‌ها هر صبح تلاش می‌کنند تا عشق و قدردانی خود را به اطرافیان و نزدیکان خود ابراز کنند و به خاطر نعمتهایی که در اختیار دارند شکرگذاری کنند، نعمت‌هایی مانند سلامتی که به راحتی از آنها غافل می‌شویم. تحقیقات نشان داده است که افرادی که بیشتر شکرگذاری می‌کنند کمتر در معرض افسردگی، اضطراب، حس تنهایی یا عصبانیت هستند. در نتیجه، هر روز صبح به این فکر کنید که چقدر خوشبخت هستید و نعمت‌های خود را بشمارید. هر چه بیشتر از نعمتهای خود آگاهی داشته باشید، شادتر خواهید بود.

هر روز یک فرصت جدید برای افراد شاد است

انسانهای موفق می‌دانند که هر روز یک فرصت جدید است و سعی می‌کنند از اول شروع کنند و یک کار جدید انجام دهند. ممکن است دیروز با مشکلاتی برای آنها همراه بوده باشد اما امروز برای افراد شاد یک فرصت جدید برای یادگیری، موفقیت و ماجراجویی است. آن‌ها می‌دانند که دیروز و فردا اهمیتی ندارد و باید در همین لحظه حال زندگی کنند. بنابراین از صبح خود بهترین استفاده را ببرید. اجازه ندهید فکر گذشته یا آینده صبح شما را خراب کند. تصمیم بگیرید که دیگر قربانی گذشته نباشید و در جهت تغییر زندگی خود گام بردارید.

 

مقاله پیشنهادی: روتین صبحگاهی راز موفقیت افراد موفق 

افراد موفق

 

افراد سالم یک روز هدفمند را شروع می‌کنند

استیو جابز روز خود را اینگونه آغاز می‌کرد: او در آینه نگاه می‌کرد و به خود می‌گفت، اگر امروز آخرین روز زندگی من بود، آیا کارهایی که قرار است امروز انجام دهم را انجام می‌دادم؟ بنجامین فرانکلین نیز از خود می‌پرسید: امروز چه کار خوبی می‌توانم انجام دهم؟ شما نیز می‌توانید از خود سؤالاتی را بپرسید که شما را در جهت یک زندگی خوب سوق دهد. می‌توانید این سؤالات را از خود بپرسید:

  • دوست دارم چه چیزی در مورد امروز در ذهنم باقی بماند؟
  • چگونه می‌توانم بر زندگی دیگران تأثیر مثبتی داشته باشم؟

 

روتین صبحگاهی

 

افراد خوشبخت هر روز یک مطلب مثبت مطالعه می‌کنند

برخی از افرادی که در زندگی شادی و خوشحالی را تجربه می‌کنند، صبح خود را با خواندن مطالب مثبت، انگیزه‌بخش و الهام‌بخش آغاز می‌کنند. آن‌ها مطالب مربوط به رشد فردی را مطالعه می‌کنند تا آگاهی و دانش خود را افزایش دهند. آن‌ها روز خود را با یک یادداشت مثبت و پر از ایده‌های سازنده آغاز می‌کنند تا به روز خود جهت دهند. این کار از اهمیت بالایی برخوردار است چون در زندگی، خود ما مسئول خلق شادی و نور برای خودمان هستیم. بنابراین وقتی صبح بیدار می‌شوید، یک مطلب مثبت بخوانید و از آن برای ادامه روز الهام و انگیزه بگیرید.

افراد موفق یک روتین صبحگاهی مؤثر دارند

افراد شاد و سالم می‌دانند که روتین صبحگاهی اهمیت حیاتی دارد. این روتین‌ها به شما کمک می‌کنند تمرکز کنید و برای کل روز انرژی بگیرید. شما با داشتن یک روتین صبحگاهی می‌توانید با آرامش روز خود را شروع کنید. برای اینکه بیشترین سطح آرامش را در صبح تجربه کنید، زمانی را به لذت بردن از عطر چای یا قهوه صبحگاهی اختصاص دهید. تعداد تصمیماتی که در آن زمان باید بگیرید را به حداقل برسانید. برای این کار می‌توانید تصمیمات را شب قبل بگیرید. مثلاً اینکه برای صبحانه چه چیزی بخورید، چه لباسی بپوشید، چه کارهایی را باید به شرکت ببرید و غیره.

 

مقاله پیشنهادی: روتین صبحگاهی افراد موفق چگونه است ؟ 

افراد شاد و سالم

 

صبحانه کامل برای افراد موفق

مطمئناً اگر اول صبح معده خود را با غذاهای بی‌کیفیت پر کنید، نمی‌توانید روز شاد و سالمی در پیش رو داشته باشید. جسم ما مانند یک معبد مقدس است بنابراین نباید آن را با مواد غذایی بی‌کیفیت و غیر سالم پر کنیم. مطمئناً شما برای آماده کردن یک صبحانه کامل و سالم باید وقت بیشتری بگذارید اما مطمئناً ارزش دارد. بنابراین هر روز زمانی را به این اختصاص دهید که با آماده سازی یک صبحانه سالم، از انواع بیماری‌ها جلوگیری کنید.

افراد شاد تنها به موضوعات مهم اهمیت می‌دهند

ما انسانها موجوداتی هدف‌گرا هستیم. ما دوست داریم که پیشرفت کنیم و وقتی به هدف خود می‌رسیم خوشحال می‌شویم. به این دلیل است که افراد موفق معمولاً شاد هستند. اما باید به خاطر داشته باشید که موفقیت به معنی داشتن و دارایی نیست بلکه به معنی انجام دادن کار است. موفقیت یعنی تمرکز بر جنبه‌های مهم زندگی. گاهی اوقات ما از خود می‌پرسیم: چرا نمی‌توان همه کارها را انجام داد؟ جواب ساده است: چون بسیاری از کارهایی که ما انجام می‌دهیم اهمیتی ندارند. ما با کار زیاد به جایی نمی‌رسیم. بلکه با انجام کارهای درست است که می‌توانیم به موفقیت دست یابیم. وقتی برای رسیدن به هدف، اولویت‌ها را تعیین کنیم، هدف را به گامهای کوچک تقسیم کنیم و سعی کنیم یکی یکی به اهداف خود برسیم، آن زمان است که می‌توانیم موفقیت خود را جشن بگیریم.

مزیتِ داشتنِ هدف این است که مانند چراغ راه برای ما کمک می‌کند و وقتی بر هدف چشم بدوزیم دیگر موضوعات بی اهمیت نمی‌توانند توجه ما را به خود جلب کنند. بنابراین اگر می‌خواهید در زندگی شاد، موفق و سالم باشید، اول صبح از خود بپرسید آیا واجب است که من این کار را انجام دهم؟ افرادی که به دنبال بهره وری هستند بر این تمرکز دارند که کارهای بیشتری را در مدت زمان کمتری انجام دهند اما از آن مهمتر این است که تنها کارهایی را انجام دهیم که اهمیت دارند.

 

چگونه بیزینس سودآور آمازون را راه اندازی کنیم؟

 

عادات صبحگاهی افراد شاد و موفق باعث می‌شود که بقیه روز آنها شکل بگیرد. آن‌ها با انجام یک سری کارها در اول صبح، روز خود را جهت می‌دهند و به سوی اهداف خود گام بر می دارند. ما نیز با پیروی از این افراد، می‌توانیم هر روز خود را تبدیل به گامی در جهت رسیدن به خواسته‌های خود کنیم، به شرطی که از اهمیت فعالیتهای صبحگاهی آگاه باشیم. 

دنبال نمودن شیوه زندگی و در واقع لایف استایل افراد موفق جهان، یکی از راهکارهای مهم برای پیدا کردن راه درست زندگی و کسب کار می باشد. آشنایی با افراد موفقی که عملکرد آنها در زندگی، مورد علاقه شما می باشد، تصویرسازی شما از یک زندگی صحیح را بهتر و طی کردن مسیر پیشرفت و موفقیت را برای شما آسانتر می سازد. دقیقا همان نکته ای که در مجموعه برنامه های جذاب و رایگان هیروتایم به آن می پردازیم.

 

 
نویسنده:
https://ezzatkhah.com/morning-activities-healthy-people
برچسب ها
افراد موفق
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 3 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
shahram گفته:
۰ | ۱

کاملا درست وبسیار عالی سپاس از شما و محتوی بسیار خوب

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما دوست عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خدای را سپاس که زحمات بی دریغ ما به بار نشست و خشنودی و خرسندی شما عزیزان را در بر داشته است.

شاد و پیرز باشید.

پاسخ
مریم گفته:
۰ | ۰

خیلی ممنون از مطالب خوبی که گذاشتین.امیدوارم بتونم بکار ببرم و آرامش خاطری پیدا کنم و حسهای خوبی نسبت به زندگین پیدا کنم.فعلا حالم خوب نیس.اعتمادبنفسمو از دست دادم و اصلا ازندگی که دارم لذت نمیبرم

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما مریم عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد.

شاد و پیرز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط