موفقیت های استیو جابز

  • 16 شهريور 1398
  • 4.7k
  • 6

با راز موفقیت خالق اپل آشنا شوید

استیو جابز، خالق اپل توانسته با کشف راز زندگی و ایده‌هایی که به ظاهر ساده به نظر می‌رسند یک زیر ساخت میلیون دلاری را بسازد. مشاهده این ویدئو انگیزه شما را برای صعود از نردبان موفقیت بیشتر می‌کند.

چهارچوب موفقیت چیست؟

همه ما می‌دانیم که عمرمان محدود است و باید در این فرصت اندک حقیقت زندگی را کشف کنیم. اما این حقیقت چیست؟ چطور می‌توان زندگی را خلق کرد؟ مهم این است که هر شخصی مهر منحصر به فرد خودش را روی زندگی حک کند. اگر درک درستی از زندگی داشته باشید، زندگی متفاوتی را تجربه خواهید کرد. در ادامه با تماشای این ویدئو متوجه خواهید شد نظر استیو جابز درمورد چهارچوب موفقیت چیست.

کمک گرفتن از دیگران شما را زودتر به اوج موفقیت می‌رساند

برخی افراد با این ایده مخالف هستند و تمایل دارند خودشان راه موفقیت را پیدا کنند اما استیو جابز معتقد است درخواست کمک از دیگران باعث رشد و موفقیت بیشتر خواهد شد. این نکته همان نقطه تمایز افراد موفق با افرادی است که فقط رویای کاری را دارند.

زمان، مهم‌ترین دارایی شما در زندگی

جوانی مهم‌ترین برهه‌ای است که هر فرد می‌تواند برای بالا رفتن از پله‌های موفقیت از آن استفاده کند. در این برهه شما هیچ چیزی برای از دست دادن ندارید و البته نسبت به کسی هم مسئول نیستید. بنابراین وقت را تلف نکنید و برای تحقق ایده‌هایتان دست به کار شوید.

دلایل موفقیت استیو جابز

استیو جایز معتقد است فاکتورهای موفقیت زیاد هستند اما باید به تناسب شرایط و محیط از آنها استفاده نمود. آشنایی با فاکتورهایی که موجب موفقیت شرکت بزرگی در مقیاس اپل شده‌ است از قبیل چگونگی رفتار با افراد، نوع اداره شرکت‌ها و ایده‌هایی که در پس خلق یک محصول ایجاد شده اند به شما در موفقیت‌های روز‌افزون کمک خواهد کرد.

 

آموزش فروش در آمازون

 

قدرت ایده‌ها را جدی بگیرید

استیو جابز، اپل را یک نمونه موفق استارت‌آپ می‌داند اما بر این باور است که حوزه تکنولوژی هر روز در حال تغییر است. فعالیت در این حوزه همانند خلق یک اثر هنری یا یک معماری خارق العاده نیست که پس از گذشت سال‌ها جذابیتش بیشتر شود بلکه تکنولوژی هر روز در حال تغییر و به روز شدن است. اگر تمایل دارید از قدرت ایده استیو جابز برای خلق یک زیر ساخت میلیون دلاری در شبکه جهانی تلفن آگاهی پیدا کنید، پیشنهاد می‌کنیم این ویدیو که به صورت رایگان ارائه شده است را تماشا نمایید. هدف این برنامه در اولین گام آشنایی با نگرش های جذاب، اصلاح شیوه نگرش و تفکر برای دیدن جهان به شکل زیباتری می باشد.

موفقیت های استیو جابز

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3.67

تعداد امتیازها: 3

نظرات کاربران

6 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط