تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تاثیر شگرف افکار روی انسان

توضیحات کوتاه :
ذهن شما می‌تواند بهترین دوست یا دشمن شما باشد. افکار شما به تنهایی این قدرت را دارند که شما را به یک انسان سالم یا مریض، ثروتمند یا فقیر و محبوب یا منفور تبدیل کنند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4

تعداد امتیازها: 1

  • 2.9k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
تاثیر شگرف افکار روی انسان

 

خلاصه ای از مقاله

ذهن همانند یک نیروی بسیار قدرتمند است که می‌تواند به هر جهتی تغییر مسیر دهد تا نتایج شگفت انگیزی را برای شما به ارمغان بیاورد. هدف اصلی شما در زندگی باید این باشد که قدرت‌های خارق العاده خود را مهار نمایید. سپس با استفاده از هوش خود و به صورت سیستماتیک به آنها جهت دهید تا به هر چیزی که واقعاً در زندگی می‌خواهید دست پیدا کنید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

تاثیر افکار بر موفقیت را به هیچ عنوان دست کم نگیرید

ذهن شما می‌تواند بهترین دوست یا دشمن شما باشد. افکار شما به تنهایی این قدرت را دارند که شما را به یک انسان سالم یا مریض، ثروتمند یا فقیر و محبوب یا منفور تبدیل کنند. ذهن شما مثل یک نیروی بسیار قدرتمند است که می‌تواند به هر جهتی تغییر مسیر دهد تا نتایج شگفت انگیزی را برای شما به ارمغان بیاورد.

هدف اصلی شما در زندگی باید این باشد که قدرت‌های خارق العاده خود را مهار نمایید. سپس با استفاده از هوش خود و به صورت سیستماتیک به آنها جهت دهید تا به هر چیزی که واقعاً در زندگی می‌خواهید دست پیدا کنید.

«رویاهای بزرگ داشته باشید و زمانی که شما درباره چیزی رویاپردازی می‌کنید، به آن دست پیدا می‌کنید. رویای شما در نهایت محقق خواهد شد.» جان راسکین

 

ساخت ذهنیت یک کارآفرین

 

موفقیت‌های بزرگ نیازمند سختکوشی متداوم است

موفقیت ساده به دست نمی‌آید. شما باید برای دستیابی به اهدافی که برای خود تعیین کرده‌اید، شدیداً تلاش کنید و با تمام انرژی خود پیش بروید. حال هر چقدر که هدف شما بزرگ‌تر باشد، نیاز شما به تلاش و داشتن سختکوشی در زمینه رسیدن به آن بیشتر است. خیلی از افراد موفق بارها و بارها شکست را تجربه کرده‌اند. ویژگی منحصر به فرد این افراد این بوده است که آنها با هر شکست امید خود را از دست نداده‌اند و به این باور نرسیده‌اند که توانایی موفق شدن را ندارند.

آن‌ها ثابت قدم در مسیری که برای خود تعیین کرده‌اند پیش رفته‌اند و در نهایت توانسته‌اند به بزرگ‌ترین اهداف خود در زندگی دست پیدا کنند. شما نیز اگر می‌خواهید موفقیت را در زندگی خود تجربه کنید، باید یاد بگیرید که استوار و محکم پیش بروید و به هیچ عنوان در مسیر خود دست از تلاش نکشید.

برای موفق شدن باید توقف ناپذیر باشید

هدف اصلی ما در این مقاله این است که به شما کمک کنیم تا طرز فکر خود را تغییر دهید. شما باید به این باور برسید که می‌توانید در راستای رسیدن به هدفی که برای خود تعیین نموده‌اید مهار ناپذیر شوید. شما باید هدف خود را تبدیل شدن به فردی با اعتماد به نفس، شجاعت و قدرت بالا قرار دهید. فردی که می‌تواند با قاطعیت هر هدفی را برای خود تعیین کند.

چرا که شما کاملاً باور دارید که می‌توانید هر چیزی که نیاز است یاد بگیرید را بیاموزید و هر کاری که لازم است را انجام دهید تا به هدفی که برای خود تعیین نموده‌اید دست پیدا کنید. شما به این موضوع کاملاً اعتقاد دارید که هیچ چیز و هیچ کس نمی‌تواند شما را کند کرده یا شجاعتتان را از شما بگیرد. شما حقیقتاً به فردی مهارناپذیر تبدیل خواهید شد!

 

تاثیر افکار

 

رویاهای بزرگ داشته باشید

شما می‌توانید فرآیند تبدیل شدن به فردی غیرقابل مهار را با داشتن رویاهای بزرگ آغاز کنید. از آنجایی که هر چیزی که شما در این جهان به وجود می‌آورید با یک فکر و ایده اولیه شروع شده است، هر چقدر که رویاهای شما بزرگ‌تر باشند، شما می‌توانید به اهداف بزرگ‌تری نیز دست پیدا کنید. همه زنان و مردان موفق، رؤیاپرداز هستند. آن‌ها به ذهن خود اجازه می‌دهند زمانی که رؤیاپردازی می‌کند، هر سمت و سویی پرواز کند.

آن‌ها به آسمان نامحدودی که در بالای سرشان وجود دارد به عنوان تنها محدودیت برای خود نگاه می‌کنند و غیر از آن هیچ محدودیتی را برای خود نمی‌پذیرند. افراد موفق به طور مداوم به آینده فکر می‌کنند. آن‌ها به چندین سال بعد خود می‌اندیشند و تجسم می‌کنند که اگر به همه اهداف خود دست پیدا کنند، زندگیشان در آینده چگونه خواهد بود.

آن‌ها در حالی که در زمان آینده هستند به زمان حال نگاه می‌کنند. دقیقاً مثل زمانی است که شما به بالای یک کوه بلند بروید و از آنجا به دهکده‌ای که در آن زندگی می‌کنید، نگاه کنید. در ادامه آنها به مسیری نگاه می‌کنند که آنها را به آنچه که در آینده به آن تبدیل شوند، می‌رساند.

 

مقاله پیشنهادی: چگونه در ساخت زندگی رویایی خود موفق شویم؟

تاثیر افکار روی انسان

 

قانونی وجود دارد که بر اساس آن، شما هر چیزی را که بتوانید به وضوح درون خود ببینید، در نهایت در دنیای بیرون نیز آن را تجربه خواهید کرد. بنابراین اهداف خود را تا آنجا که امکان دارد واضح و آشکار تجسم کنید. اهداف خود را به شکلی کاملاً جدی تجسم کنید و در خودتان مشابه احساسی را به وجود بیاورید که اگر همین الان به آن اهداف دست پیدا کرده بودید، آن احساس را داشتید. در تجسم سازی اهداف خود تدوام داشته باشید.

یک تصویر از هدف خود را در ذهن داشته باشید. آن تصویر باید آنقدر واضح باشد که گویی شما در حال حاضر به آن دست پیدا کرده‌اید. سپس این تصویر را تا هر میزان که برایتان مقدور است تکرار کنید. مدت زمان این تجسم کردن نیز تا آنجا که برای شما امکان پذیر است طولانی باشد. بهترین زمان برای این کار هر روز قبل از خواب است. در نتیجه، تمرین تجسم سازی را واضح، جدی، به طور متداوم و مدت‌دار تکرار کنید.

این کار را تا زمانی انجام دهید که اهدافتان در ذهن شما کاملاً واضح و زنده شوند. هر چقدر که شما در تبدیل یک رویا به یک هدف برای تجسم مهارت بیشتری داشته باشید، انگیزه شما بیشتر شده و عملکرد بهتری نیز خواهید داشت. در همین راستا هر چقدر که در توسعه و پیشرفت خود به شکل درست‌تری پیش بروید، شجاعت و اعتماد به نفس شما بیشتر شده و به یک فرد مهار ناپذیر تبدیل می‌شوید.

 

تاثیر شگرف افکار روی انسان

 

چشم انداز ایده آل آینده خود را ایجاد کنید

مهم‌ترین بخش داشتن رویاهای بزرگ برای شما داشتن یک چشم انداز از آینده ایده آلی است که به دنبال آن هستید. شما باید قبل از اینکه شروع به فکر کردن درباره امکان چیزهای ممکن برای خودتان کنید، باید درباره آینده ایده‌آل خود فکر کنید. شما با نگاه کردن به آینده و تصور اینکه هیچ محدودیتی ندارید که شما را به عقب برگرداند، می‌توانید رویاهای بزرگی را داشته باشید.

شما باید خودتان را از شرایط فعلی‌تان جدا کنید و به خودتان اجازه دهید که رویاپردازی کنید. برای یک لحظه تصور کنید که شما تمام زمان و پولی که نیاز دارید را در اختیار دارید. فرض کنید شما تمام ارتباطات، تمام منابع، فرصت‌ها، تمام دانش، مهارت و تجارت مورد نیاز را در اختیار دارید و می‌توانید هر کاری را که رویای آن را در سر دارید را انجام دهید.

لایف استایل ایده آل خود را تجسم کنید. هر گونه شغل و میزان درآمدی که به نظرتان برای شما حالت ایده‌آل دارد را برای خود تصور کنید. جایی که دوست دارید در آنجا زندگی کنید یا حالتی که می‌خواهید هر روز، هر هفته یا هر ماه خود را به آن شکل سپری کنید را به ذهن بیاورید. خانواده ایده آل شما باید چه شکلی داشته باشد؟ از نظر سلامتی باید در چه شرایطی باشید تا حالت ایده آل شما شکل گیرد؟ شما باید بهترین و کامل‌ترین زندگی ممکن از نظر خود را برای خودتان طراحی نمایید.

 

شروع کسب و کار آمازون

 

لیست رویاهای خود را تهیه نمایید

در این بخش، از شما می‌خواهیم یک تمرین را انجام دهید. همین الآن یک تکه کاغذ بردارید و بالای آن بزرگ بنویسید: «لیست رویاها». در زیر این کلمات خط بکشید و سپس هر چیزی که به ذهنتان می‌رسد و تصور می‌کنید اگر محدودیتی نباشد می‌توانید به آن برسید را یادداشت نمایید. بیشتر افراد در این مرحله با باورهای محدود کننده خود متوقف می‌شوند.

این واقعیت که شما می‌توانید چیزی که دوست دارید را روزی داشته باشید و روی کاغذ بنویسید، به این معنا است که شما در همین لحظه این توانایی را در خودتان دارید که به آن دست پیدا کنید. به ذهن خود اجازه دهید در حین نوشتن به هر کجا که دوست دارد پرواز کند. شما بعدها زمان زیادی را برای مرتب کردن و ارزیابی رویاهایی که یادداشت کرده‌اید خواهید داشت.

 

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/influence-of-thoughts-on-human
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط