تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چگونه در ساخت زندگی رویایی خود موفق شویم؟

توضیحات کوتاه :
آیا تا به حال فکر کرده‌اید که دیگران از شما خوش شانس‌تر هستند و موارد مثبت و خوب برای آنها اتفاق می افتد؟ آیا ممکن است خودتان شانس و اقبالتان را بسازید؟ آیا می توانید زندگی رویایی‌تان را بسازید؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.8k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
چگونه در ساخت زندگی رویایی خود موفق شویم؟

 

خلاصه ای از مقاله

چگونه در ساخت زندگی رویایی خود موفق شویم؟ برای ساخت یک زندگی رویایی باید نکاتی را یاد گرفته و در زندگی خود به کار برید. در این مقاله به برخی از این نکات اشاره می کنیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

چگونه می‌توان یک زندگی رویایی ساخت؟

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که دیگران از شما خوش شانس‌تر هستند و تمام موارد مثبت و خوب برای آنها اتفاق می افتد؟ آیا گمان می‌کنید ممکن است که خودتان شانس و اقبالتان را بسازید؟ آیا می توانید زندگی رویایی‌تان را بسازید؟ راز موفقیت چیست؟ موفقیت در زندگی آسانتر از آن چیزی است که تصورش را دارید.

در ادامه چند راه بسیار سودمند به شما پیشنهاد خواهد شد که همه آنها قابل یادگیری هستند. شما می‌توانید هر یک از عوامل تأثیر گذار در موفقیت را به سرعت در زندگی خودتان اجرایی کنید، پیشرفت زندگی‌تان را دو چندان نمایید و در مدت زمان کوتاهی شاهد نتایج بسیار خوب آن باشید. پیش به سوی موفقیت و شادکامی.

 

چگونه بیزینس خود را با موفقیت مدیریت کنیم؟

 

1. هدف‌های روشن و مشخصی داشته باشید

یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیر‌گذار در موفقیت را می‌توان شفاف بودن اهداف دانست. منظور این است که دقیقاً بدانید قصد دارید به چه چیزهایی در زندگی برسید. هر چه تعریف دقیق‌تری از هدف و خواسته‌هایتان ارائه دهید، ذهن ناخود آگاه شما بیشتر به سمت فرصت‌ها و احتمالاتی سوق داده خواهد شد که منجر به موفقیت در زندگی می‌شوند.

  • از خواسته‌هایتان آگاهی کامل داشته باشید

تمام افراد موفق در مورد خودشان و آنچه که می‌خواهند داشته باشند، آگاهی کامل دارند. تلاش می‌کنند از جایی که هم اکنون ایستاده‌اند به سمت آینده و پیشرفت گام بردارند. به عبارت دیگر در برابر این دسته از افراد، افراد ناموفق و ناراضی همیشه در هاله‌ای از ابهام در مورد خواسته‌هایشان قرار دارند. هیچ‌گاه به طور دقیق نمی‌دانند الان در چه جایگاهی هستند و باید به کجا برسند.

به طور کلی نمی‌دانند هدفشان از زندگی و آینده چیست؟ ضرب‌المثل معروفی در این مورد وجود دارد که می‌گوید: «شما نمی‌توانید هدفی را که نمی ‌بینید مورد اصابت قرار دهید» بنابراین می‌توان گفت افراد خوش‌شانس و در حقیقت موفق، اهدافشان را به طور واضح و شفاف می‌بینند و می‌دانند برای رسیدن به آن باید چه مراحلی را پشت سر بگذارند.

 

موفقیت در ساخت زندگی رویایی

 

  • هدف‌هایتان را به طور دقیق بنویسید

هر کاری را که باید در طول 12 ماه آینده انجام دهید روی کاغذ یادداشت نمایید. یکی از ساده‌ترین کارهایی که می‌توانید برای تغییر در شانس خودتان انجام دهید، برداشتن دفترچه یادداشت و نوشتن حداقل ده کاری است که باید در دوازده ماه آینده انجام دهید. تصور نکنید کار سخت و مشکلی را در پیش‌رو دارید. کمتر از 3 درصد از افراد در طول زندگی‌شان این تمرین را تجربه کرده‌اند.

اما همین تعداد اندک، توانسته‌اند در بالاترین سطح و جایگاه شرکت یا سازمانی که در آن مشغول به کار هستند قرار بگیرند. برخی از همین افراد موفق بر این باور هستند که موفقیت از خود شما، یک خودکار و یک دفترچه یادداشت شروع می‌شود. می‌توان گفت نود و هفت درصد از افراد جامعه تا به حال هرگز اهدافشان را ننوشته‌اند.

به محض اینکه تصمیم بگیرید، قلمی بردارید و شروع به نوشتن 10 کار مهم برای سال آینده کنید، شما نیز جزء همان 3 درصد افراد موفق قرار خواهید گرفت. این پروسه 3 تا 5 دقیقه زمان نیاز خواهد داشت.

  • چه اقداماتی برای رسیدن به هدف لازم است؟

به بخش مهمی برای موفق شدن می‌رسیم. افراد موفق زمانی که با یک ایده خوب مواجه می‌شوند با خودشان فکر می‌کنند «چگونه این ایده می‌تواند در مورد آنها نیز کارآیی داشته باشد؟» و در نقطه مقابل، افراد ناموفق با تعجب به خودشان می گویند «به احتمال زیاد این ایده کارآیی لازم را برای من نخواهد داشت»

تفاوت بارز میان این دو دسته از افراد دقیقاً همین است که افراد موفق به دنبال پاسخی برای «چگونگی» هستند. افراد موفق همیشه به این فکر می‌کنند که چگونه می‌توانند به هدفشان دست یابند.

  • چگونه ذهنی باز داشته باشیم

در صورتی که همیشه به دنبال پاسخی برای چگونگی باشید و این طرز تفکر در شما نهادینه شده باشد، همواره ذهن خودآگاه و ناخودآگاهتان را فعال نگه داشته‌اید. بنابراین درصدد دیدن احتمالات و امکان رسیدن به هدف خواهید بود. اما در غیر این صورت توانایی خلاقیت شما رو به خاموشی خواهد رفت. بخشی از مغز پیام‌هایی را که به واسطه چشم، گوش و سایر حواس فرستاده می‌شود، پردازش می‌کند.

در صورتی که مغز به صورت انفجاری در معرض صدها یا هزاران پیام قرار بگیرد، این بخش به شما اجازه می‌دهد تنها بر پیام‌هایی که اهمیت بیشتری برای شما دارند متمرکز شوید و بقیه را نادیده بگیرید. این بخش از مغز به واسطه علایق، اهداف و خواسته های شما فعال می‌شود. به طور مثال، اگر تصمیم بگیرید یک ماشین خاص قرمز رنگ داشته باشید و روی همان متمرکز شوید، در طول روز و در خیابان دقیقاً همین ماشین، چندین مرتبه توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

 

مقاله پیشنهادی: چگونه در ساخت زندگی رویایی خود موفق شویم؟

 ساخت زندگی رویایی

 

  • آیا افراد موفق خوش شانس‌تر از سایر افراد هستند؟

نکته‌ای که در مورد افراد موفق توجه ما را جلب می‌کند این است که این افراد دائماً به هدف و خواسته‌هایشان فکر می‌کنند و این پیام را به مغزشان صادر می‌کنند که حساسیت بیشتری نسبت به فرصت‌ها و احتمالاتی که دستیابی به هدف را ممکن می‌سازند، داشته باشد. در جهت عکس، افراد ناموفق به این فکر می‌کنند که هدف‌هایشان خارج از محدوده‌شان است و امکان دسترسی به آنها برایشان مهیا نمی‌باشد.

در نتیجه، این پیام به ذهنشان ارسال خواهد شد و فرصت‌های پیش آمده را نادیده می‌گیرند و به سادگی از کنارشان عبور خواهند کرد. این افراد هیچ ایده‌ای برای خواسته‌هایشان ندارند.

2. در رابطه با هدفی که دارید اقدامات لازم را انجام دهید

تمام افرادی که توانسته‌اند در زندگی موفق شوند، افرادی عملگرا بوده‌اند. آن‌ها به دنبال راه حلی برای مشکلات خودشان هستند زیرا می‌دانند هیچ‌کس دیگری جز خوشان نمی‌تواند نجات‌شان دهد. در صورتی که شما مسئولیت کامل زندگی، شغل و حرفه، سلامتی، خانواده و امور مالی خود را به عهده بگیرید، دیگر به دنبال فرد دیگری نخواهید بود.

به جای بهانه‌تراشی به دنبال راهی برای پیشرفت و موفقیت باشید. گذشته و آینده تنها به دست خود شما رقم خواهد خورد. در صورتی که می‌خواهید کار متفاوتی را انجام دهید یا نسبت به دیگران خارق‌العاده باشید، پس باید تغییرات لازم را به وجود آورید و بدون تأخیر اقدام کنید. هر چه سرعت عملکرد شما بالاتر رود، انرژی بیشتری خواهید داشت و هر چه تجارب شما بالاتر رود، نتایج موفق شما بیشتر خواهد شد.

 

چگونه در ساخت زندگی رویایی خود موفق شویم؟

 

3. دانش و مهارت لازم را یاد بگیرید

کسب دانش و اطلاعات مرتبط با حوزه کاری شما یکی دیگر از فاکتورهای موفقیت به شمار می‌رود. در صورتی که از علم و مهارت لازم برخوردار باشید، پاداشی که به شما پرداخت خواهد شد بیشتر خواهد بود و کارفرما به سختی می‌تواند شخص دیگری را جایگزین شما کند. از عصر قدرت بدنی و جسمی به سمت عصر قدرت ذهنی حرکت کرده‌ایم.

سطح دانش و مهارت شما تعیین کننده موفقیت در حوزه شغلی شما است. امروزه اهمیت و ارزش افراد نه به واسطه جایگاه یا موقعیتشان بلکه با نحوه عملکرد و نتایج حاصل شده، مشخص می‌شود. هر چه مهارت و تخصص‌تان بیشتر باشد موفق‌تر خواهید بود

این وظیفه شما است که با افزایش مهارت و دانش به افرادی بپیوندید که در بالاترین سطح حوزه کاری شما قرار گرفته‌اند. به عبارت دیگر شما این شانس را دارید که در جهان یکی از افراد موفق باشید اما به تلاش شما بستگی خواهد داشت.

4. تلاش لازمه موفقیت است

افراد موفق برای رسیدن به خواسته‌هایشان انرژی و زمان را هزینه می‌کنند. صبح‌ها زودتر از دیگران بیدار می‌شوند و در ساعات کاری هوشمندانه کار می‌کنند. به عبارتی هر چه تلاش شما بیشتر باشد موفقیت‌های شما نیز افزایش خواهد داشت.

 

چگونه با فروش کالا در آمازون درآمد دائمی داشته باشیم؟

 

5. شخصیتی مثبت اندیش و خوش بین باشید

هر چه ویژگی مثبت نگری و خوش بینی را در خودتان بیشتر تقویت کنید، افراد بیشتری را به سمت خودتان جذب خواهید کرد؛ افرادی که تمایل دارند به شما کمک کنند. هر چه دایره ارتباطی شما قوی‌تر باشد درهای بیشتری را برای خودتان باز خواهید کرد. نگرش مثبت اندیشی را در خودتان تقویت کنید و مهارت ارتباط موثر با دیگران را بیاموزید تا شما نیز به گروه افراد موفق بپیوندید.

 

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-to-build-a-dream-life
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط