وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

راهکارهایی برای بست سلر شدن در بیزینس آمازون

توضیحات کوتاه :
یکی از راه‌های سریع موفق شدن، الگو برداری از افرادی است که تجربیات موفقی در این زمینه دارند. موفقیت در بیزینس آمازون و تبدیل شدن به بست سلر آمازون نیز از این قاعده مستثنی نیست.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
راهکارهایی برای بست سلر شدن در بیزینس آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

 در این مقاله به بخش پنجم مصاحبه استاد عزت خواه می پردازیم. در این بخش استاد عزت خواه، بهترین استراتژی ها برای رسیدن به موفقیت را بیان می کنند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

کسب درآمد در آمازون از ایران

یکی از راه‌های سریع موفق شدن، الگو برداری از افرادی است که تجربیات موفقی در این زمینه دارند. موفقیت در بیزینس آمازون و تبدیل شدن به بست سلر آمازون نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بنابراین به علاقه‌مندان بیزینس‌های آنلاین پیشنهاد می‌شود بخش پنجم از مصاحبه استاد عزت خواه را مطالعه نمایند. در این بخش استاد به موضوعاتی مثل تفکر خلاقانه و نقش آن در موفقیت، امکان کسب درآمد از آمازون برای افرادی که در ایران زندگی می‌کنند، فروش محصولات برند شخصی و کتاب در سایت آمازون خواهند پرداخت.

 

چگونه فروشنده آمازون شویم؟

 

فکر کردن خلاقانه و موفقیت در زندگی

استاد حسین عزت خواه: هر 1 یا یک ماه و نیم یک بار برای خودم زمان استراحت در نظر می‌گیرم و طی آن فقط فکر می‌کنم. یکی از عادت‌های خوبی که دارم این است که هر ماه یک بار، کلاً همه کارها و بیزینس‌هایی که تاکنون انجام داده‌ام را کنار می‌گذارم و با خودم فکر می‌کنم: «اگر می‌خواستم دوباره استارت این بیزینس را بزنم، چه کاری انجام می‌دادم؟»

بسیاری از اوقات با فکر کردن، به این نتیجه می‌رسم که مسیر انجام دادن یک کار را باید تغییر دهم. مثلاً مدتی ما به دنبال برون سپاری برخی از کارهای شرکت بودیم و نتایج خوبی هم برای ما داشت. پس از آن، تصمیم گرفتم آن افراد را استخدام کنم.

شاید در آن لحظه، استخدام آن افراد بر اساس طرز فکر من اشتباه بود، اما زمانی که این کار را انجام دادم، بازخورد بهتری گرفتم. بنابراین پی‌بردم که برون سپاری برای همه امور، نتیجه‌بخش نیست.

به این خاطر که بعضی از وظایف به نظارت بیشتری نیاز دارند و لازم است با شخصی که انجام آن را به عهده دارد، در تماس مداوم باشید نه این که پروژه محور باشید. بنابراین هر ماه یک بار باید فکر کنیم آیا راهی برای بهتر انجام دادن کارها، حتی کتاب خواندن وجود دارد یا نه.

این روتین روزانه من است و البته فعالیت‌های دیگری مثل ورزش و مدیتیشن هم وجود دارد ولی این کارها را هر روز انجام نمی‌دهم بلکه یک یا دو روز در میان به آن‌ها می‌پردازم.

 

شرکت آمازون

 

معرفی بهترین پادکست‌های موفقیت توسط استاد عزت خواه

مهدی صادق پور: لطفاً یک پادکست به علاقه‌مندان معرفی کنید؟

استاد حسین عزت خواه: به زبان انگلیسی، پادکست‌های تونی رابینز، تیم فریس یا  گری وی را به شما معرفی می‌کنم که هر کدام محتوای متفاوتی دارند. به طور کلی، تیم فریس فردی است که هر چیزی را تا جایی که بتواند حذف می‌کند.

او اصلاً اعتقادی به سخت‌کوشی برای دست‌یابی به خواسته‌ها ندارد، در عوض می‌گوید همیشه راه‌های بهتری هم وجود دارد. اما به نظر من، اگر کسی صرفاً بر روی گفته‌های تیم فریس تمرکز کند و نتواند به درستی آنها را عملی کند، احتمالاً زندگی او خراب هم خواهد شد، چون محقق کردن بعضی از ایده‌هایش دشوار است.

او معتقد است که همه چیز را از بین ببرید، بنابراین اگر نتوانید جایگزینی برای آن قرار دهید، با نتایج بدی رو به رو خواهید شد. تونی رابینز هم که احتیاج به معرفی ندارد. سومین نفر، گری وی است. این شخص به طور کلی، اهل تلاش است.

اگر زندگی روزانه او را از طریق لایو یوتیوب تماشا کنید، متوجه می‌شوید صبح تا شب در حال سعی و کوشش است. گری، شرکت‌های بسیار موفقی دارد. کمپانی واینر مدیای او نزدیک به 300 میلیون دلار ارزش دارد که از صفر و طی چندین سال آن را ساخته است. او واقعاً اهل تلاش و پشتکار است.

 

مقاله پیشنهادی: همکاری حسین عزت خواه با کمپانی هلیوم 10

فروشندگی در کمپانی  آمازون

 

بهترین استراتژی موفقیت از زبان بست سلر آمازون

ترکیب استراتژی‌های گری‌وی و تیم فریس، یعنی تلاش، پشتکار و حذف کردن، واقعاً نتیجه بخش است. یعنی اگر قرار است 10 ساعت وقت صرف انجام کارهای روزانه خود کنید اما این مدت را به یک ساعت کاهش دهید و همانند گری آن را ده بار انجام دهید، مطمئناً راه صد ساله را در یک سال طی خواهید کرد.

من این ترکیب را در زندگی خودم اجرا کردم و از آن بسیار راضی هستم. بسیاری از داشته‌های من در زندگی امروز، روزی رویای من بودند و اصلاً فکر نمی‌کردم وقتی کار خاصی را انجام می‌دهم، در قدم بعدی قرار است چه کاری انجام دهم.

گاهی اوقات، پرش‌های صد قدمی در زندگی خود داشتم که دلیل آن همین راهکار بود. یعنی تا جای ممکن کارها را حذف کردم و آنچه باقی ماند را 10 بار تکرار کردم.

 

وبسایت آمازون

 

کسب درآمد از آمازون از ایران

+: اگر کسی در ایران زندگی می‌کند، آیا باید بابت راه اندازی کسب و کار آمازون از ایران دغدغه‌ای داشته باشد یا با تکنیک‌های شما در دوره آربی می‌تواند این کار را شروع کند؟

-: من برای کسانی که در ایران زندگی می‌کنند و به دوره آربی علاقه‌مند هستند، 24 روش را در نظر گرفتم که کارساز هستند. علاقه‌مندان می‌توانند در این رابطه از تیم پشتیبانی سؤال کنند.

ترجیح می‌دهم در اینجا درباره آنها صحبت نکنم. به این علت که نمی‌خواهم اسم سایر شرکت‌هایی که در این مسیر به آنها نیاز دارند را بیان کنم، چون با آن شرکت‌ها قرار داد رسمی ندارم و کار نمی‌کنم که بخواهم به شما توصیه کنم به آنها مراجعه کنید.

افرادی که در ایران هستند می‌توانند از دو تا سه روش استفاده کنند. پیش از این که در دوره آربی شرکت کنند، می‌توانند در این رابطه سؤال کنند و در صورتی که تصمیم‌شان نهایی شد، در دوره آربی شرکت کنند.

 

فروش در بیزینس آمازون

 

در کل، این کار شدنی است اما لازم است قبل از آن از تیم پشتیبانی سؤال کنند و با آنها در ارتباط باشند. بهترین راه تماس با تیم پشتیبانی، ارسال تیکت از طریق وب سایت است. به این منظور باید در وب سایت www.ezzatkhah.com عضو شوید و این کار را از قسمت پشتیبانی انجام دهید. اما چرا تیکت؟

چون حرفه‌ای‌ترین روش پشتیبانی از طریق ارسال تیکت انجام می‌شود. در آنجا همه اطلاعات به ساعت و روز ثبت می‌شود. تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام، چندین نفر هستند. بنابراین اگر آقای X جواب شما را داد، فردا آقای Y می‌داند که روز قبل، آقای X به شما چه گفته است و دیگر نیازی به تکرار سؤال و جواب‌ها نخواهد بود.

در همه شرکت‌ها نیز دقیقاً همین روش پیاده می‌شود. بنابراین لازم است علاقه‌مندان دوره آربی هم به همین شیوه عمل کنند تا بهترین نتیجه را به دست بیاورند.

+: آیا کتاب آموزشی درباره کسب و کار آمازون وجود دارد؟

-: یک کتاب آموزشی درباره آمازون دارم که در آن به صورت مختصر آموزش داده‌ام که می‌توانند آن را از طریق لینک (https://ezzatkhah.com/pm) دانلود کنند.

+: چه زمانی به ایران می‌آیید؟

-: نمی‌دانم، اما شاید به زودی در آمریکا، ورک شاپ برگزار کنم.

+: چطور به کانادا مهاجرت کردید؟

-: من چندان اهل مصاحبه و جواب دادن به سؤال‌های شخصی نیستم. من از 7 سالگی ورزش می‌کردم و رشته اصلی من کیک بوکسینگ است. البته ورزش‌های جانبی مثل بوکس، تکواندو، ام.ام. ای و جوجیتسو را هم کار کرده‌ام. اما در ورزش کیک بوکسینگ قوی‌تر از بقیه رشته‌ها بودم و از طریق ورزش به کانادا آمدم.

 

فروشندگی در بیزینس آمازون

 

فروش اداوات کشاورزی در آمازون

+: آیا امکان فروش ادوات کشاورزی در آمازون وجود دارد؟

-: بله، امکان این کار هست، اما اگر خودتان تولید کننده این لوازم هستید و قیمت بسیار خوبی برای آن در نظر گرفته‌اید، می‌توانید آن را امتحان کنید.

ولی اگر فقط ایده فروش آن را دارید، باید بررسی کنید از بین این ادوات، فروش کدام یک از بقیه بهتر است و در صورتی که رقابت برای فروش آن پایین است، اقدام به فروش آن کنید، نه این که بر اساس حدس و گمان خودتان عمل کنید. چون این روش، نتیجه لازم را به شما نخواهد داد.

فروش محصولات برند شخصی در آمازون

+: در صورتی که شخصی محصول داشته باشد و ظاهراً فروش خوبی هم داشته باشد، آیا آمازون جای مناسبی برای فروش آن هست یا خیر؟

_-:بله، در صورتی که برندتان به خوبی می‌فروشد و مجوزهای آن را در آمریکا دارید، می‌توانید آن را ثبت کنید، نشان تجاری یا ترید مارک دریافت کنید، لوگوی خود را ثبت کنید و  برندی قوی در آمازون داشته باشید.

 

 بیزینس آمازون

 

چگونه کتاب الکترونیکی در آمازون بفروشیم؟

+: روش فروش کتاب در آمازون به چه صورت است؟

-: این کار بسیار ساده است. در گوگل عبارت ?How to publish books on Amazon را جست‌وجو کنید. یک لینک به شما داده می‌شود. پس از ثبت‌نام، کتاب را داخل آن آپلود می‌کنید و به جلو می‌روید. بااین‌حال، این کار شرایطی هم دارد.

راحت‌ترین کار این است که کتاب را ثبت کنید. اگر کمی حرفه‌ای‌تر عمل کنید، به شما گفته می‌شود که در چه سایت‌هایی آن را ثبت کنید. بعد از آن، یک کد به شما داده می‌شود. سپس نسخه کیندل می‌گذارید و قیمت کتاب را هم تعیین می‌کنید.

البته نباید تصور کنید که با قرار دادن کتاب در آمازون، حتماً به فروش می‌رسد بلکه باید برای بازاریابی آن کارکنید. یعنی لازم است دیگران بدانند که شما کتابی را نوشته‌اید و آن را جست‌وجو کنند.

پس نباید انتظار داشته باشید که آمازون بدون مقدمه شما را در صفحه اول خود بگذارد. تعداد مواردی که کتاب شما را جست و جو می‌کنند، تعیین کننده همه چیز است.

 

 بست سلر شدن در بیزینس آمازون

 

روش بازاریابی کتاب‌های الکترونیک در آمازون

اگر کتاب می‌نویسید، باید در دنیای اینترنت حضور پر رنگی داشته باشید از جمله این که در مورد کتاب خود در یوتیوب ویدئو بسازید. در صورتی که نمی‌توانید جلوی دوربین بیایید، مقاله بنویسید و در اینترنت قرار بدهید و داخل آن به آمازون لینک بدهید.

همچنین می‌توانید برای کسانی که در امور رسانه‌های اجتماعی یا کتاب خوانی قوی هستند، کتاب خود را به رایگان بفرستید و از آنها بخواهید تا نظر خود را در مورد کتاب شما در صفحه ویدئوها یا پادکست‌های شما منتشر کنند.

وقتی به تدریج، سطح ترافیک و تعداد نظرات ارسالی افزایش یافت، رتبه کتاب شما هم در دسته‌بندی مربوطه (مثلاً اگر موضوع آن ورزش است) افزایش می‌یابد. در ابتدای کار، خودتان را ته یک اقیانوس تصور کنید که باید تلاش کنید به سطح آب نزدیک‌تر شوید. کسانی که به فروش کتاب علاقه‌مند هستند، می‌توانند از بازار آمازون برای این کار استفاده کنند.

البته در این مورد، نباید به دنبال بیزینس باشید، یعنی تصور نکنید که با نوشتن کتاب حتماً به درآمد خواهید رسید. کتاب را کسی باید بنویسد که از علم آن برخوردار باشد. در ایران، متأسفانه افراد زیادی وارد حوزه نگارش کتاب شده‌اند، اما این کتاب‌ها هیچ ارزشی ندارند و همگی کپی برداری هستند. اگر علم و دانش نوشتن کتاب را دارید، به سراغ آن بروید.

در این صورت، مسلماً جایگاه خود را در بازار پیدا خواهد کرد. در غیر این صورت، ابتدا به سراغ یادگیری فنون نویسندگی بروید و بعد شروع به انجام این کار کنید. توجه به این موضوع، در درازمدت برای شما بسیار مفید و مؤثر خواهد بود.

 

راهکارهایی برای بست سلر شدن در بیزینس آمازون

 

سرمایه لازم برای بیزینس آمازون

+: میزان سرمایه گذاری در آمازون چقدر است؟

-: من سه مدل سرمایه به شما معرفی می‌کنم:

  1. حداقل سرمایه: یعنی 500 الی 1000 دلار در اختیار داشته باشید و کار را شروع کنید، اما مسلماً استارت شما قوی نخواهد بود و صرفاً برای یادگیری مسیر مفید خواهد بود. در صورتی هم که بتوانید کسب درآمد کنید، بسیار ناچیز خواهد بود. به این خاطر که قدرت انتخاب و بازاریابی زیادی نخواهید داشت. بسیاری از کارهایی هم که من به شما معرفی می‌کنم را هم نمی‌توانید انجام دهید، چون ممکن است بودجه شما تمام شود.
  2. سرمایه ایده آل: که بین 3 تا 5 هزار دلار است. در این صورت می‌توانید محصول خوبی با فاکتورهایی که به شما گفتم انتخاب کنید، برای آن بازاریابی کنید و به جلو حرکت کنید.
  3. بهترین سرمایه: در اختیار داشتن مبلغ 10 تا 500 هزار دلار است. در این صورت حق انتخاب شما برای خرید محصول بالا خواهد بود. حال اگر کسی بخواهد 10 محصول متفاوت بفروشد، داشتن 100 هزار دلار برای شروع کار کافی است. در ابتدا به شما گفتم که با سرمایه 500 تا 1000 دلار هم می‌توانید شروع کنید. فراموش نکنید وقتی می گویم سرمایه شخصی 500 دلار است، الزاماً به این معنی نیست که حتماً شکست می‌خورد. در عوض با این مبلغ می‌تواند مسیر انجام این کسب و کار را بشناسد و در همان مسیر، مشکل خود را حل کند.

 

چگونه فروشندگی در آمازون را یاد بگیریم؟

 

راه تأمین سرمایه برای کسب و کار آمازون

در صورتی که مشکل شما، نداشتن سرمایه است با یاد گرفتن مسیر و رسیدن به سطحی از درآمد می‌توانید به افرادی که سرمایه دارند، مثلاً پدر، برادر یا دوست خود مراجعه کنید و نتایجی که تا این لحظه به دست آورده‌اید را به آنها نشان دهید، اما اگر هنوز نتوانسته‌اید حتی یک محصول بفروشید و از دیگران درخواست سرمایه کنید، مسلماً کسی به شما کمک نخواهد کرد.

بنابراین سعی کنید مسیر را یاد بگیرید. یعنی نگرش یادگیری را در خودتان ایجاد کنید و اولویت خود را دانش‌افزایی بدانید نه کسب درآمد. اگر یک نفر به دنبال کسب ثروت بالا از آمازون باشد، بهتر است به دنبال کسب و کارهای دیگری باشد.

اگر می‌خواهید بیزینس واقعی مثل آمازون راه‌اندازی کنید، ابتدا باید آن را یاد بگیرید. همین جا تضمین می‌کنم اگر یاد گرفتید، من با شما مصاحبه کرده و استخدامتان می‌کنم. به این خاطر که من سرمایه زیادی برای خرید محصول دارم اما وقت کافی برای این کار ندارم.

اگر علم پیدا کردن محصول خوب را داشته باشید و همه کارهای آن را هم خودتان انجام دهید، در اسرع وقت شما را استخدام می‌کنم و می‌توانیم با یکدیگر کار کنیم.

گاهی اوقات افراد می‌گویند که این کار را به صورت حرفه‌ای می‌دانند، اما وقتی با آنها صحبت می‌کنم، متوجه می‌شوم که دانشی در این زمینه ندارند. پس از نظر من، اولویت برای این کسب و کار، یادگیری است.

 

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر دوره آنلاین بازاریابی و فروش در آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

 

بخش اول مصاحبه را در مقاله بررسی تحلیلی سایت آمازون (2019) مطالعه نمایید.

بخش دوم مصاحبه را در مقاله چگونه می توان در آمازون سلر شد؟مطالعه نمایید.

بخش سوم مصاحبه را در مقاله سلرهای آمازون چگونه موفق می شوند؟ (2019) مطالعه نمایید.

بخش چهارم مصاحبه را در مقاله بست سلر شدن در آمازون (2019) مطالعه نمایید.

بخش ششم مصاحبه را در مقاله چگونه در آمازون موفق شویم؟ (2019) مطالعه نمایید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/become-amazon-business-best-seller
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط