فروش در آمازون از ایران

  • 2 اسفند 1397
  • 16k
  • 18

فروش در آمازون از ایران

نحوه فروش در آمازون از ایران توسط دانشجو دوره آربی

در این قسمت از مجموعه برنامه بیزینس تایم قصد داریم در مصاحبه‌ای درباره فعالیت یکی از دانشجویان دوره آربی در آمازون، از ایران صحبت کنیم. بی شک کسانی که در ایران زندگی می‌کنند سؤالات و ابهامات بسیاری برای شروع این بیزینس دارند. به همین دلیل این مصاحبه می‌تواند برای آن‌ها بسیار جذاب باشد. در این ویدیو سؤالات کلیدی بسیاری از ایشان پرسیده می‌شود که برای شما بیان می‌کنیم و می‌توانید با تماشای این ویدیو از آنها مطلع شده و با ما همراه باشید.

چگونه با عزت خواه دات کام و بیزینس آنلاین آشنا شدید؟

با تماشای دقیقه 3 ویدیو می‌توانید در خصوص نحوه آشنایی این دانشجو عزیز با بیزینس آنلاین و تلاش‌های او در ابتدای این مسیر آشنا شوید. ایشان اعلام می‌کنند که همیشه به تجارت آنلاین فکر می‌کردند و زمانی که اهداف خود را شناختند برای کسب تجربه در زمینه کسب و کار آنلاین تلاش‌های بسیاری کردند و در نهایت با فروش در آمازون و مجموعه عزت خواه دات کام آشنا شدند.

برای شروع فعالیت خود در آمازون از ایران به چه مواردی فکر می‌کردید؟

در دقیقه 10 ویدیو ایشان درباره انگیزه خود برای فروش در آمازون صحبت می‌کنند و بیان می‌کنند که برای شروع این بیزینس از ایران چه سؤالات و مواردی برایشان ایجاد گردید و چگونه برای حل آنها تلاش کردند و ناامیدی را کنار گذاشتند.

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

چه میزان زمان برای انتخاب محصول صرف نمودید؟

در دقیقه 15 ویدیو ایشان زمان و مراحلی که برای آنالیز و انتخاب محصول مناسب برای فروش در آمازون صرف نمودند را بیان می‌کنند. همچنین در خصوص محصول انتخابی خود نیز توضیح می‌دهند.

کسب بیش از 250 درصد سود به ازای هر فروش در آمازون

در دقیقه 17 ویدیو نیز در خصوص میزان فروش خود و قیمت محصول خود صحبت می‌کنند و بیان می‌کنند که برای فروش بیشتر چه کارهایی را انجام دادند. در مورد برنامه های آینده خود نیز اعلام می‌کنند که محصولات دیگری را با دقت بررسی کرده اند تا آنها را نیز به لیست محصولات خود در آمازون اضافه کرده و فروش خود را افزایش دهند.

نظر شما در خصوص آموزش دوره آربی و پشتیبانی مجموعه عزت خواه دات کام چیست؟

در دقیقه 19 ویدیو می‌توانید از نظر این دانشجوی عزیز در خصوص تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام مطلع شوید. اینکه دائماً بر این نکته تاکید می‌شود به این دلیل است که این بیزینس نکات و اصول بسیاری دارد که هر فردی برای اجرای آنها نیاز دارد درباره مواردی که با مشکل یا ابهام روبرو می‌شود از افراد متخصص و آگاه  راهنمایی دریافت کرده و درصد ریسک و آزمون و خطاها را کاهش دهد.

توصیه شما برای افرادی که قصد دارند از ایران در آمازون فعایت کنند، چیست؟

در انتهای این ویدیو ایشان نکات مهمی در خصوص تلاش و صبور بودن در مسیر رسیدن به اهداف و شروع بیزینس آمازون مطرح می‌کنند. استاد عزت خواه نیز نکات تکمیلی را بیان می‌کنند که اطلاع از آنها برای شروع هر کسب و کاری بسیار مفید خواهد بود.

 

آموزش فروشندگی در آمازون

 

راز رسیدن به موفقیت

نکته مهم این مصاحبه که توسط استاد حسین عزت خواه بیان می شود این است که، شما باید یاد بگیرید هر گاه در زندگی با در بسته مواجه می‌شوید، دست از تلاش برندارید چون فلسفه مشکل این است که شما آن را حل کنید نه اینکه آن را رها کنید تا بیشتر و بزرگتر شود. به مشکلات زندگی به دید یک چالش نگاه کنید. این راز موفقیت و شادکامی در زندگی است تا با این راز شما به شخصیت قوی تبدیل شوید و زندگی و کسب و کار خود را آنگونه که دلخواه و شایسته شما است رقم بزنید.

  من همین الان می خواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع نمایم   

فروش در آمازون از ایران

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.71

تعداد امتیازها: 7

نظرات کاربران

18 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط