بهترین ایده راه اندازی کسب و کار آنلاین با سرمایه زیر 100 دلار مشاهده وبینار رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

همکاری حسین عزت خواه با کمپانی هلیوم 10

توضیحات کوتاه :
امروزه دنیا به سمتی می‌رود که ایجاد تغیرات در سبک زندگی الزامی می‌باشد. تغییراتی که افراد را به سمت بیزینس‌های آنلاین بیشتر سوق می‌دهد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.8k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
همکاری حسین عزت خواه با کمپانی هلیوم 10

 

خلاصه ای از مقاله

با ورود و شیوع ویروس کرونا در سرتاسر جهان، شغل‌های بی‌شماری آسیب دیدند، البته تعدادی از کسب و کارها نیز رونق چشم‌گیری گرفتند. از جمله کسب و کارهای موفق در این زمان، بیزینس آمازون می‌باشد. علاقمندان به این بیزینس، می‌توانند در قسمت اول این برنامه، آموزش‌های استاد حسین عزت خواه را دنبال نمایند. از جمله نرم‌افزارهای قدرتمند در این بیزنیس، نرم‌افزار هلیوم 10 می‌باشد. در ادامه بیشتر با بیزینس آمازون و نرم‌افزار هلیوم 10 آشنا می‌شوید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

جهان پس از کرونا چگونه خواهد بود؟

بعد از قضیه کرونا چه اتفاقی برای دنیا می‌افتد؟ کسب و کارها و بیزینس‌ها به چه شکلی می‌شوند؟ اگر دقت کرده باشید حدود 90 درصد کسب و کارها و بیزینس‌ها همگی تعطیل شده‌اند چون افراد نمی‌توانند از منازل خود خارج شوند. فقط بیزینس‌هایی کار می‌کنند که آنلاین هستند یا می‌توانند آنلاین شوند. دولت چه کاری انجام داد؟ گفت بیزینس‌هایی که می‌توانند کارشان را آنلاین انجام بدهند، ادامه دهند و آنهایی که نمی‌توانند باید تعطیل شوند.

 

ویدئوی پیشنهادی: آموزش نرم افزار هلیوم 10

فروش در آمازون

 

تحول در افزایش کسب و کارهای اینترنتی محصول دوران پسا کرونا

اگر دقت کرده باشید سهام خیلی از شرکت‌ها افت خیلی شدید کردند که ویدیوهای زیادی هم در مورد آن ساختیم اما سهام بعضی شرکت‌ها نه تنها سقوط نکردند بلکه افزایش چشمگیری هم داشتند. مثلا سهام آمازون به بالاترین حد خود در تاریخ رسید یا سهام شرکت زوم، دو برابر شد، چرا؟ چون افراد با استفاده از اپلیکیشن زوم با هم تلفنی صحبت می‌کنند، تماس تصویری دارند و بیزینس‌هایشان را به صورت آنلاین انجام می‌دهند. چرا قبلا این اتفاق نیفتاده بود؟ در بحران کرونا یک سوال خیلی مهم در ذهن همه آدم‌هایی که کار می‌کنند اتفاق افتاد. آیا ما می‌توانیم کاری را که قبلا انجام می‌دادیم را الان هم انجام دهیم؟ برگزاری جلسات بیزینسی به صورت آنلاین برگزار می‌شود، معلم‌ها به صورت آنلاین آموزش می‌دهند و حتی پزشکانی که به صورت آنلاین مراجعین خودشان را ویزیت می‌کنند. دقت کردید چه اتفاقی افتاد؟ همه از خودشان پرسیدند کاری را که قبلا انجام می‌دادند را می‌توانند به نحوی آنلاین انجام دهند و ادامه بدهند. دنیا بعد از کرونا به شکل قبل نخواهد بود. تصور کنید شخصی از نیویورک به فلوریدا برای جلسه‌ای می‌خواست برود، بعد از کرونا دیگر نمی‌رود چون عادت کرده است با زوم صحبت کند و کارش را انجام بدهد. دیگر دلیلی وجود ندارد هزینه پرواز پرداخت کند و چندین ساعت در هواپیما بنشیند تا دقیقا به همان مورد برسد. آنلاین هم می‌تواند آن را انجام دهد زیرا آن را تست کرده است. چرا تست کرد، چون مجبور بود. در دوران کرونا تجربه خرید اینترنتی افزایش پیدا کرد. افرادی که در سن 60-70 سالگی برای اولین بار خرید اینترنتی خود را در دوران کرونا تجربه نمودند. چه برداشتی از این دارید؟ دنیا دارد به سمت جدیدی می‌رود. اگر چشم‌هایتان را باز نکنید مسلما عقب می‌مانید. فقط کافی است خوب فکر کنید. الان در آمریکا و کانادا، سبزیجات و میوه‌جات را می‌شود آنلاین خریداری نمود. چه اتفاقی افتاده است؟ رفتار خرید ما به سمت عوض شدن می‌رود. به آنلاین خرید کردن عادت می‌کنیم. همانطور که می‌دانید اگر 21 روز یک کاری را تکرار کنید به عادت و لایف استایل تبدیل می‌شود. الان بهترین فرصت برای شروع کسب و کار آنلاین هست. از خودتان بپرسید آیا بیزینس آنلاینی دارید؟ اگر دارید آن را قوی‌تر کنید.

 

مقاله پیشنهادی: بهترین کسب و کار اینترنتی دنیا

همکاری حسین عزت خواه با کمپانی هلیوم 10

 

استاد عزت خواه و معرفی نرم افزار هلیوم 10

بیزینسی که می‌خواهیم در مورد آن صحبت کنم و بارها صحبت نموده‌ام آمازون FBA است یعنی فروش کالا در وبسایت آمازون. نرم‌افزاری را به شما آموزش خواهم داد که با استفاده از آن محصولات مناسبی را پیدا کنید که برای فروش قرار دهید. زمانی که من برای اولین بار کار آمازون را شروع کردم هیچ‌کدام از این نرم‌افزارها نبود و همه این موارد را با تست‌ و آزمون و خطا به جلو می‌بردم. درصد اشتباهات خیلی زیادتر بود اما خوشبختانه هر روز آسانتر می‌شود و نرم‌افزارهایی به وجود می‌آید که به عنوان یک ابزار می‌تواند به ما کمک نماید که سریع‌تر و دقیق‌تر به هدفمان برسیم. در این قسمت می‌خواهیم یکی از نرم‌افزارهایی که می‌توانید به وسیله آن محصول انتخاب کنید و خیلی از کارهای آمازونتان را انجام دهید به شما معرفی کنم. اصولا هر نرم‌افزار و تکنیکی را مطرح می‌نمایم چه در فایل‌های رایگان و چه در دوره‌ها، چند سال با آنها کار می‌کنم و مطمئن می‌شوم خوب هستند و بعد معرفی می‌نمایم. هر تجربه‌ای هم از آنها داشته باشم انتقال می‌دهم. مثلا در مورد کمپین‌های PPC من روش‌های خیلی زیادی را انجام می‌دهم، خیلی از این روش‌ها کار می‌کنند و خوب هستند که به دیگران معرفی می‌نمایم و آنها می‌توانند از این‌ها ایده بگیرند و کپی نمایند و یک سری از روش‌ها را هم انجام می‌دهم و نتیجه خوبی نمی‌گیرم، باز هم بازتاب آن کار را هم انتقال می‌دهم. بازتاب کارهای من در آمازون، فایل‌هایی است که در دوره آربی، آربی اکسترا می‌سازم و چه فایل‌های رایگان که درون یوتیوب قرار می‌دهم. در مورد هلیوم 10 نکات خیلی جالبی هست و می‌توانم بگویم کمپانی‌ خوبی است که الان مشغول کار هستند و رابطه خیلی خوبی با کارکنان هلیوم 10 بخصوص در بخش توسعه دارم. خیلی از ایده‌هایی را که الان در هیلیوم 10 اجرا شده است را من ارائه دادم و با آنها همکاری خوبی دارم. یک نکته خیلی جالب هم اینکه در نوامبر سال گذشته ورکشاپی در استانبول ترکیه برگزار نمودیم که تعدادی در آن شرکت کردند و خیلی خوب و پربار بود. در این ورکشاپ یکی از مباحثی که زیاد درمورد آن صحبت شد هلیوم 10 بود و می‌توان گفت هلیوم  10 جایگاه خوبی در بین نرم‌افزارهایی که در این زمینه کار می‌کنند دارد.

 

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد از آمازون با انتخاب پر فروش ترین محصولات

همکاری حسین عزت خواه با کمپانی هلیوم 10

 

همکاری استاد عزت خواه با کمپانی های انگلیسی زبان

شرکت هلیوم 10 پیج ما را دنبال می‌نماید و حتی در یوتیوب هم از دنبال‌کننده‌های ما هستند و جایگاه و حس خیلی خوبی است برای من که محتوای فارسی می‌سازم که شرکت‌ها و افرادی که پیرامون آمازون به انگلیسی فعالیت دارند هم به فعالیت‌های من علاقمند هستند و با هم کار می‌کنیم و مرا دنبال می‌نمایند. حس خوبی است برای من و امیدوارم این حس را هم به شما انتقال داده باشد که من به عنوان یک ایرانی آن هم با محتوای فارسی چنین رابطه‌ای با شرکت‌های مثل هلیوم 10 دارم.

تخفیف ویژه اکانت هلیوم  10 برای همراهان استاد عزت خواه

اگر وارد وبسایت هلیوم 10 شوید و هلیوم دات کام اسلش پرایسینگ را سرچ بکنید می‌بینید که اکانت یک ‌ماهه پلنتینیوم آن حدود 97 دلار می‌باشد. با توجه به همکاری‌های زیاد با هلیوم 10 و شناخت نسبت به آن شرکت توانستم یک تخفیف خیلی ویژه برای شما بگیرم و اگر از طریق لینک https://ezzt.ir/h10 وارد شوید وارد صفحه هلیوم 10 می‌شوید. ممکن است هلیوم 10 داخل ایران فیلتر باشد. به هر حال اگر توانستید وارد صفحه هلیوم 10 شوید یک کد تخفیف 80 درصدی برای افرادی که صفحه من را دنبال می‌نمایند و همراه من هستند قرار داده شده است. شما لیاقت این را دارید که من همه تلاش خود را بکنم و همه این مسائل را برایتان آسانتر، بهتر و ارزانتر نمایم تا شما بی‌دردسر به جلو بروید. شما می‌توانید با کد تخفیف ezzatkhah80 که کد تخفیف انحصاری برای من هست، 80 درصد تخفیف از هلیوم 10 بگیرید و اگر وارد صفحه هلیوم 10 شدید ممکن است تبلیغات و موارد تبلیغاتی که هلیوم 10 قرار می‌دهد عوض شود. ممکن است زمانی که وارد این پیج می‌شوید به جای 80 درصد شما 50 درصد یا 30 درصد ببینید و این کاملا بستگی به خود هلیوم 10 دارد ولی این پیج همیشه ثابت است و این تخفیف را می‌توانید از طرف تیم عزت خواه و من به عنوان یک هدیه داشته باشید و این اکانت را تهیه کنید. 80 درصد تخفیف بر روی اولین ماه عضویت در هلیوم 10. وقتی از طریق لینک وارد صفحه شوید لازم نیست که کد را هم وارد کنید و اتوماتیک کد وارد می‌شود و شما می‌توانید ثبت نام و اکانت آن را تهیه کنید. پس در حالت نرمال 97 دلار باید پرداخت کنید ولی از طریق لینکی که گذاشته شده است و من به  صورت همکار با هلیوم 10 کار می‌کنم شما می‌توانید 80 درصد تخفیف در ماه اول بگیرید. اگر داخل ایران هستید و بنا به شرایطی شما کردیت کارت و دبیت کارت ندارید که خودتان اکانت را تهیه نمایید، وارد وبسایت من بشوید و وقتی وارد صفحه ezzatkhah.com شوید در سمت چپ گزینه پشتیبانی را خواهید دید و می‌توانید از طریق چت آنلاین با تیم پشتیبانی در تماس باشید و عنوان کنید که قصد تهیه اکانت هلیوم 10 را دارید و آنها به شما برای تهیه آن کمک می‌نمایند.

 

همکاری حسین عزت خواه با کمپانی هلیوم 10

 

معرفی بخش های مختلف نرم افزار هلیوم 10 از زبان استاد عزت خواه

هلیوم 10 چه کارهایی انجام می‌دهد؟ هلیوم 10 مبحث خیلی طولانی‌ای هست و بیش از ده یا بیست ساعت می‌توان به راحتی در مورد آن صحبت نمود. خیلی ویژگی‌های مختلفی دارد و اگر علاقمند بودید می‌توانید با گذاشتن کامنت و بازخورد از این کار در مورد آن بیشتر صحبت نماییم. در قسمت اول در مورد پیدا کردن محصول ایده‌آل می‌خواهیم صحبت نماییم که از فیچر بلک باکس هلیوم 10 استفاده می‌کنیم. وارد این صفحه که شویم می‌توانیم دسته‌ها را انتخاب کنیم و اینکه در چه دسته‌ای می‌خواهیم محصول انتخاب کنیم. اگر برنامه‌های بیزینس تایم را دیده باشید در این باره زیاد صحبت شده است. دنبال دسته‌های بی‌دردسر بروید، آنهایی که تاییدیه می‌گیرند و بیمه نمی‌خواهند و در کل آنهایی که خیلی بی‌دردسر هستند. به طور مثال اگر خانه و آشپزخانه را انتخاب کنیم، در گزینه بعدی می‌توانیم میزان درآمد تعریف کنیم یعنی اینکه میزان فروش آن در ماه چقدر باشد. به راحتی می‌توانید تعین کنید مثلا 20 هزار دلار باشد. پیشنهاد می‌دهم یک حداکثر هم قرار بدهید به این خاطر که درگیر برندهای بزرگ نشوید. خیلی از محصولات داخل آمازون، ماهیانه بیش از 1 تا 2 میلیون دلار یک محصول را می‌فروشند و محصولاتی که خیلی قوی هستند و هیچ کاری با یک پرایوت لیبل و شخصی که می‌خواهد تازه کار خود را شروع نماید ندارند. اگر محصولی پیدا کردید که فروش خیلی بالایی دارد و فروشنده بزرگ می‌باشد، بهتر است وارد آن آن نشوید چون در رقابت درصد اینکه برنده شوید کم می‌شود و به مشکل بر می‌خورید در نتیجه محصولاتی را بیاورید که در سطح خودتان باشد. به طور مثال من اینجا می‌گذارم 50 هزار دلار و در قسمت قیمت هم می‌توان تعیین کنید و به سمت محصولات خیلی ارزان قیمت یا گران قیمت نروید به این دلیل که اگر محصول گران قیمت بیاورید باید در مارکتینگ گیو اوی کنید و خیلی باید هزینه بکنید. در فایل‌های تخصصی با جزییات بیشتر در مورد این مسایل صحبت نموده‌ام و فعلا در حال معرفی هلیوم 10 هستم نه اینکه با این سرچ بخواهیم به یک محصول برسیم. نکته‌ مثبتی که می‌بینید این است که بیش از 200 محصول پیدا شده که گاهی ممکن است 20 هزار محصول باشد و ممکن است 201 محصول باشد و در اینجا 200+ زده شده است. ما می‌توانیم خلی از اطلاعات را ببینیم، تعداد فروشنده‌هایی که بر روی این لیستینگ هستند، قیمتی که دارد، میزان فروش آن در ماه، فروش آن به دلار، رتبه‌بندی آن لیستینگ، میزان بازدید و ... در آخر سه نقطه وجود دارد که می‌توانید در لیستتان در هلیوم 10 آن را اضافه کنید یا مستقیم می‌توانید وارد آمازون شوید تا ببینید چه چیزی هست. می‌توانید روی عکس آن کلیک نمایید. اطلاعات زیادتری هم اینجا قرار داده شده است که اگر کمی انگلیسی بلد باشید همه اینها را می‌توانید بخوانید و متوجه شوید. بر روی اینها که کلیک نماییم وارد صفحه آمازون می‌شود. در صفحه آمازون که هستید حتما سعی کنید یک آدرس داخل آمریکا بزنید زیرا در نحوه سرچ آمازون تاثیر دارد. پس یک آدرس زیپ کد از گوگل پیدا کنید و وارد نمایید تا آدرس آمریکا باشد. خیلی از فاکتورها را باید مدنظر داشته باشید تا بتوانید محصول خوب و مورد نظر را پیدا کنید. سعی نمایید محصولات با سایز استاندارد بیاورید به دلایل زیادی. یکی از دلایل آن این است که انبارداری مناسب‌تری به آن می‌خورد، هزینه شیپینگی که از کشور مبدأ تا انبار آمازون پرداخت می‌کنید، مثلا اگر کارخانه شما داخل چین هست تا محصول به انبار آمازون در آمریکا برسد هزینه شما کمتر است در نتیجه با به کار بردن آن شما خیلی جلو می‌افتید و می‌بینید که میزان سرچ عوض می‌شود. شما دوباره می‌توانید همه اینها را اضافه کنید. تعداد ریویو را تعیین کنید، همه اینها را عوض کنید حتی می‌توانید تعداد عکسی که آن لیستینگ دارد را اینجا تعیین کنید. مثلا بگویید لیستینگ بیشتر از 4 عکس نداشته باشد. حالا چرا این اتفاق می‌افتد، اگر لیستینگ‌هایی پیدا کنید که عکس‌های آن کمتر باشد رقابت برای شما آسان می‌شود.

 

مقاله پیشنهادی: نگاهی به انبار آمازون

همکاری حسین عزت خواه با کمپانی هلیوم 10

 

موفقیت استاد عزت خواه با استفاده از آزمون و خطا در بیزینس آمازون

چند سال پیش که من آمازون را شروع نمودم هیچ‌کدام از این این نرم‌افزارها وجود نداشت و خیلی از این اطلاعات را با آزمون و خطا به دست می‌آوردم و نه تنها من، هر فروشنده آمازونی با آزمون و خطا به جلو می‌رفت و خیلی از افراد باید تجربه می‌کردند. مثلا 5 محصول می‌آوردیم و 4 تای آنها جواب نمی‌داد و آن یکی را ادامه می‌دادیم و 4 تای دیگر را حذف می‌نمودیم. حتی زمانی 5_6 یا حتی 10 محصول را به عنوان نمونه با تعداد خیلی کم می‌آوردیم و بررسی می‌کردیم که به فروش می‌رسد یا نه، مشتری راضی هست یا خیر. سیستم آمازون خیلی متفاوت بود و می‌توانم بگویم با وجود نرم‌افزارها کار خیلی راحت‌تر شده است به شرطی که کمی با فکر با آنها کار کنید نه اینکه صرفا فکر کنید دو عدد را وارد می‌کنید و سرچی می‌زنید و 5 دقیقه بعد محصول خوبی پیدا می‌کنید و بعد به دنبال پیدا‌کردن کارخانه باید باشید و بیزینس آمازون تمام شد، نه.

 

فروشندگی در سایت آمازون

 

شما در اصل یک بیبزینس واقعی را لانچ می‌کنید با این تفاوت که در دنیای اینترنت هست. یک سری پیچیدگی‌هایی دارد و یک‌سری چیزهای راحت. راحتی آن این است که دسترسی به اطلاعات واقعا آسان می‌باشد یعنی به راحتی می‌توانید کل آمازون را اسکن بکنید. به طور مثال محصولی را که از همین طریق پیدا کرده‌ام را می‌خواهم به شما بگویم. یک ظرف برای مایع دستشویی، سه عدد از آنها با هم هستند و قیمت آن 15 دلار و 124 ریویو دارد، برای این کیوورد آمازون چویس هست و اگر نرم‌افزار هلیوم 10 را لانچ کنید دوباره همان اطلاعات را می‌بینید و حدود 50 هزار دلار این محصول در یک ماه به فروش می‌رسد و 3500 واحد، قیمت 16 دلار، ریاستار و  BSR و اطلاعات دیگری را هم می‌توانید ببینید.

 

فروشندگی در سایت آمازون

 

در نگاه اول می‌تواند محصولی باشد که می‌توان به آن فکر کرد، من نمی‌گویم که محصول خیلی خوبی است و تنها قصدم این است که امکانات هلیوم 10 را به شما نشان بدهم. مرحله بعد از این، کیوورد محصول هر چیزی می‌تواند باشد. کیوورد آن را پیدا کرده، صفحه جدیدی از آمازون را باز نموده و آن را سرچ می‌کنیم.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیزینس بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

ادامه مقاله را می‌توانید در مقاله معرفی بهترین نرم افزار تحلیل گر برای فروش در آمازون بخوانید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/hossein-ezzatkhah-collaboration-with-helium-ten
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط