افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چگونه در آمازون موفق شویم؟ (2019)

توضیحات کوتاه :
استاد حسین عزت خواه یکی از فروشندگان موفق آمازون با ارائه تجربیات موفق خود، مسیر فروش کالای فیزیکی در آمازون را برای علاقه‌مندان هموارتر نموده است. پس رویای فروش در آمازون را محقق نمایید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2.1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
چگونه در آمازون موفق شویم؟ (2019)

 

خلاصه ای از مقاله

در قسمت پایانی مصاحبه، استاد عزت خواه به هدف گذاری در زندگی و شناسایی اهداف زندگی می پردازند و تجربیات خود را در زمینه فروش محصول در آمازون بیان می کنند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

چگونه در آمازون بفروشیم؟

راه اندازی بیزینس آمازون یکی از مشاغلی است که امکان کسب درآمد دلاری را برای علاقه‌مندان به بیزینس‌های آنلاین فراهم می‌کند. اما موفق شدن در این بیزینس نیز همانند هر کسب و کار دیگری نیاز به تجربه و الگو برداری از افراد موفق دارد.

استاد حسین عزت خواه که یکی از فروشندگان موفق آمازون به شمار می‌رود با ارائه تجربیات موفق خود، مسیر فروش کالای فیزیکی در آمازون را برای علاقه‌مندان هموارتر نموده است.

اگر شما هم یکی از افرادی هستید که رویای فروشندگی در آمازون را در سر دارید، می‌توانید بخش آخر از مصاحبه استاد عزت خواه را مطالعه نمایید. این قسمت موضوعات راه فروش محصول در آمازون بدون در اختیار داشتن سرمایه، فروش صنایع دستی در آمازون و اهمیت توجه به چرای بزرگ زندگی و دست‌یابی به موفقیت را شامل می‌شود.  

 

کسب درآمد دلاری با فروش کالا در آمازون

 

همکاری برای فروش محصول در آمازون

مهدی صادق پور: چگونه بدون سرمایه، بیزینس آمازون را داشته باشیم؟ 

استاد حسین عزت خواه: در صورتی که نه سرمایه دارید و نه کسی را می‌شناسید که مبلغی در اختیار شما قرار دهد، می‌توانید از روش دیگری استفاده کنید که کمک بسیاری به شما خواهد کرد. می‌توانید تولیدی یا کارخانه‌ای پیدا کنید، یا شخصی که محصولی دارد و به او کمک کنید تا در وب سایت آمازون، محصول بفروشد و با او به صورت درصدی کار کنید.

خود من هم در ابتدای کار به همین شیوه عمل کردم. یعنی به دنبال یافتن کسی باشید که در دنیای آنلاین نیست. افراد زیادی را می‌توانید پیدا کنید که در حال حاضر به صورت سنتی کار می‌کنند. مطمئن باشید اگر به خوبی توضیح دهید، حاضر است 20 تا 50 عدد از محصولش را به شما امانت بدهد تا برای او بفروشید.

اگر آن شخص واقعاً بیزینس من باشد، به راحتی کالای خود را در اختیار شما قرار خواهد داد. چون پول 50 محصول، صرفاً درآمد یک ساعت او است. چنین شخصی مطمئناً علاقه‌مند به گسترش بیزینس خود است. همانطور که اشاره شد، دنیای امروزِ تجارت، رو به سمت آنلاین شدن است.

بنابراین حتماً 20 یا 50 محصول خود را در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی که 10 محصول فروختید، به او اعلام کنید و درخواست ارسال تعداد دیگری از آن کالا را داشته باشید.

به همین شکل می‌توانید کسب و کار آمازون را شروع کنید و اگر به اندازه کافی هوشیار باشید، می‌توانید تعداد زیادی از این کارخانه‌ها را پیدا کنید. در صورتی که نتوانستید کارخانه پیدا کنید، به دنبال شناسایی تولیدی و حتی کسی باشید که در خانه خود محصولی مثل جوراب یا شمع تولید می‌کند.

من حدود یک ماه پیش در یکی از بازارهای تورنتو، با یک نفر هندی صحبت می‌کردم. او به همراه عده‌ای دیگر در خانه شمع درست می‌کردند و در حال حاضر در آمازون و etsy آن را می‌فروشند. در ابتدا فقط خود این شخص هندی، کار شمع سازی انجام می‌داده است.

بعد از آن همسر، مادر و سایر بستگان به او ملحق شده‌اند و همگی به کار تولید شمع مشغول هستند. پس هیچ وقت تسلیم نشوید. در عوض به دنبال یافتن راه‌هایی برای حل مشکل خود باشید.

 

بست سلر در آمازون

 

فروش صنایع دستی در آمازون

+: یکی از کاربران اینستاگرام پرسیده بود که در ایران گلیم تولید می‌کند و قصد دارد در آمازون آنها را بفروشد. در این زمینه چه توصیه‌ای دارید؟

-: کسب و کار خوبی است. اما با روش‌هایی که به شما می‌گویم ابتدا درباره فروش این محصول تحقیق کنید. در زمینه فروش محصولات دست ساز، کمپانی Etsy.com قوی‌تر از آمازون است که بازاری بسیار قوی برای صنایع دستی و کسب و کارهای کوچک دارد. پیشنهاد من این است که محصول خود را هم در آمازون و هم در Etsy بفروشید.

 

 آمازون (2019)

 

هدف بزرگ کسب و کار خود را شناسایی کنید

+: پیشنهاد شما برای موفقیت چیست؟

-: به دور از بیزینس و درآمد، می‌دانم که پول فاکتور بسیار مهمی است. به این خاطر که وقتی مشکلاتی داشته باشید و در عین حال پول داشته باشید، 60 تا 70 درصد آنها حل خواهد شد و به طور کل، دید شما نسبت به دنیا بسیار بهتر خواهد بود. همه چیز را قشنگ‌تر می‌بینید و حداقل این است که می‌توانید خودتان و اطرافیانتان را خوشحال کنید.

بهتر می‌توانید به بقیه کمک کنید. پس پول می‌تواند شما را قوی‌تر کند. اگر انسان بدی باشید و پول دار شوید، شرایط بدی پیش خواهد آمد اما اگر فرد خوبی باشید و به ثروت دست پیدا کنید، اوضاع شما خوب خواهد شد.

می‌توانید به دیگران و کسانی که در جایگاه قبلی شما هستند بهتر کمک کنید. می‌توانید کارآفرینی کنید. بیزینسی را راه اندازی کنید و تعدادی کارمند داشته باشید.

 

مقاله پیشنهادی: روش های کسب درآمد از آمازون بدون سرمایه

چگونه در وبسایت آمازون موفق شویم؟

 

خود من ترجیح می‌دهم از ایران استخدام کنم، چون دوست دارم در آنجا کارآفرینی کنم تا این که یک نفر کانادایی را در تورنتو استخدام کنم. از طرفی، به لحاظ واحد پولی و حقوقی که باید بپردازم شرایط برای من متفاوت خواهد بود.

اما از آن مهمتر، کارآفرینی در ایران است. صرف نظر از پول، لازم است که در زندگی خود و برای هر کاری یک چرای بزرگ داشته باشیم. اعم از این که می‌خواهیم مهاجرت کنیم یا به دانشگاه برویم یا از آن انصراف بدهیم، چه کسب و کاری راه اندازی کنیم، چه به سمت بیزینس آمازون بیاییم.

هر کاری که می‌کنید، چرای بزرگ خودتان را شناسایی کنید. اگر چرای بزرگ را ندارید، اصلاً به سمت آن کار نروید. چون عشق، علاقه، کنجکاوی و اشتیاق سوزانی نسبت به آن کار ندارید. وجود همین چرای بزرگ، شما را در ادامه مسیر قوی‌تر خواهد کرد.

 

فروشندگی در آمازون (2019)

 

چرای بزرگ زندگی و دست یابی به موفقیت

-: فرض کنید در دمای منفی20 درجه می‌خواهید از کوه بالا بروید، در ابتدا مطمئناً مشتاق هستید که سوار ماشین شوید و به سمت کوه بروید. در آنجا ممکن است با دوستان خود قهوه صرف کنید و غذا بخورید.

اما به محض این که اولین قدم را برای بالا رفتن از کوه بر می‌دارید و سرما را حس کردید، اگر آن چرای بزرگ نباشد، مغز به شما فرمان بازگشت می‌دهد. اما برعکس، چرای بزرگ شما را تشویق به تحمل شرایط و ادامه مسیر می‌کند، چون می‌دانید که به سمت به دست آوردن هدفی می‌روید که در سر داشته‌اید.

همین چرای بزرگ می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. هر چه خواسته‌ای غیرعملی و غیر منطقی‌تر به نظر برسد، دست‌یابی به آن آسان‌تر خواهد بود. این گفته ایلان ماسک است. او همیشه به عجیب‌ترین و احمقانه‌ترین ایده‌های موجود در دنیا فکر می‌کند.

 

وبسایت آمازون

 

هر هدفی هر چه قدر که سخت باشد، تعداد کسانی که در آن فعالیت می‌کنند، کمتر است. من شخصاً، همیشه به دنبال سخت‌ترین کارهای ممکن هستم. مثلاً وقتی می‌خواهم ویدئویی را بسازم، دوربین‌هایی با لنزهای مختلف را کار می‌گذارم. به این خاطر که می‌خواهم کیفیت کار خود را به جایی برسانم که اگر یک روز کسی خواست با من رقابت کند، چند ساعتی فقط روی دوربین‌ها و نحوه تنظیم آنها فکر کند.

با این شرایط، همه برای ساخت چنین ویدئویی اقدام نخواهند کرد، چون کار سختی به نظر می‌آید. در کسب و کار خود نیز همین شیوه را به کار بگیرید. یعنی برای پیدا کردن بهترین محصول ممکن وقت بگذارید. هر کاری که می‌خواهید انجام دهید، نسبت به رقیب خود، ارزش بیشتری به آن اضافه کنید.

در این صورت، 100 درصد نتیجه‌ای خواهید گرفت که بیشتر افراد نمی‌توانند به آن دست یابند. فرمول همین است. در هر حال، همین چرای بزرگ است که شما را زنده نگه می‌دارد که تا آخرین قدم به جلو بروید.

 

کمپانی آمازون  (2019)

 

چه هدفی را برای زندگی خود انتخاب کنیم؟

-: هر کاری که می‌کنید، اعم از مهاجرت، باید از خیلی موارد دل بکنید و به جلو قدم بردارید. فقط یک مساله است که شما را سرپا نگه می‌دارد و آن این که چرا دارید آن کار را انجام می‌دهید.؟ مثلاً از کشور خود می‌روید. قرار است در آنجا چه کاری انجام دهید؟ اگر این چرای بزرگ نباشد، وسط کار پشیمان می‌شوید و بر می‌گردید.

هزاران نفر را در اطراف خود دارید که هزاران کار را شروع کردند، اما به خاطر نداشتن همین چرای بزرگ، آن را نیمه‌کاره رها کردند. آن‌ها نمی‌دانند دقیقاً از زندگی چه می‌خواهند یا اگر بدانند، چندان برایشان جدی نیست.

پس هدفی را انتخاب کنید و برای آن بجنگید که شما را 20 ساعت سرپا نگه دارد. یعنی وقتی شب به اتاق خود می‌روید و بر روی آن کار می‌کنید، متوجه نشوید، چه وقت صبح شده است. همین روحیه است که شما را زنده نگه می‌دارد و به کسب موفقیت‌های بزرگ شما کمک می‌کند.

اگر دقت کنید در بازی‌های دو و میدانی المپیک، کسی برنده می‌شود که بر روی کار خود تمرکز زیادی انجام داده باشد و زمانی که رقیبان او خسته و تسلیم شدند، او همچنان به دویدن خود ادامه می‌دهد. به این خاطر که چرای بزرگی در ذهن خود دارد.

او برای اول شدن و نه صرفاً شرکت کردن در مسابقه در حال جنگیدن است. به جای این که همگی سعی کنیم فوتبال ببینیم، یک بار این طور به قضیه نگاه کنیم که چرا من در زمین مسابقه نباشم. یعنی به جای این که هوادار باشید، خودتان در زمین بازی کنید. هوادار زندگی بقیه نباشید.

 

موفقیت در آمازون(2019)

 

چگونه از خطر رسانه‌های اجتماعی در امان بمانیم؟

-: به نظر من، یکی از پدیده‌هایی که زندگی نسل ما را از بین خواهد برد، همین رسانه‌های اجتماعی است. به این خاطر که باعث می‌شود زندگی خودتان را فراموش کنید و فقط سرگرم نگاه کردن به زندگی دیگران شوید. این که یک نفر امروز به اسکی رفته است یا فلان غذا را خورده است، نتیجه‌ای ندارد.

دیدن این شبکه‌ها، هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. در نهایت، شما یک ذهن پر از محتوا دارید که تأثیر مثبتی بر زندگی شما نخواهد داشت. وقتی موضوعی برای زندگی شما سودی ندارد، بهترین کار این است که آن را رها کنید.

زمانی کتاب یا روزنامه‌ای را بخوانید یا خبرهایی را دنبال کنید که واقعاً برای شما فایده‌ای داشته باشد. در غیر این صورت، باید آن را کنار بگذارید. حتماً روی مسائلی تمرکز کنید که نقش مهمی در مسیر زندگی شما دارد و شما را به رویایتان می‌رساند.

 

چگونه در آمازون موفق شویم؟ (2019)

 

چگونه در زندگی به موفقیت دست یابیم؟

-: اول برای خودتان رویا تعریف کنید، سپس نقشه مناسبی برای رسیدن به آن طرح ریزی کنید و چرای بزرگ را در ذهن خود داشته باشید. چون همانند سوخت، شما را در مسیر دست‌یابی به هدفتان به جلو می‌راند و اگر در مسیر خود به سختی برخوردید و خسته شدید، انگیزه شما را برای ادامه راه فراهم می‌کند.

تحقیقات نشان می‌دهد زمانی که فکر می‌کنیم در مسیر رسیدن به هدف خسته شده‌ایم، فقط 40 درصد از پتانسیل خود را استفاده کرده‌ایم. نکته جالبی است. یعنی زمانی که دارید از نفس می‌افتید، هنوز 60 درصد دیگر از توانایی شما باقی مانده است و هنوز حتی به نصف هم نرسیده است.

99 درصد مردم جامعه، از تمام پتانسیل خود استفاده نمی‌کنند. حال شما هم پتانسیل خودتان را دارید و هم کسانی هستند که می‌توانید از وجود آنها در مسیر خودتان استفاده کنید و هم از راهی که دیگران رفته‌اند، میان‌بر بزنید.

من هزینه زیادی را صرف تبلیغات آمازون کردم که می‌توانستم چندین اتومبیل با آن بخرم و به سفر بروم. اگر این کار را انجام می‌دادم، پول من تمام می‌شد و فقط چند اتومبیل برای من باقی می‌ماند.

مطمئناً با آن کاری که انجام دادم و استراتژی‌هایی که به کار گرفتم، شاید لازم نباشد 100 هزار نفر دیگر، این هزینه‌ها را صرف کنند. این موضوع بسیار ارزشمند است و افراد باید بتوانند قوی‌تر به جلو حرکت کنند.

چهار یا پنج سالی را که من صرف انجام کاری می‌کنم، یک نفر می‌تواند با همان استراتژی‌ها، به نتایجی بهتر از من دست پیدا کند. به این خاطر که هم فکر من و هم فکر خودش را با هم دارد، اما در نهایت من فقط فکر خودم را دارم.

کسی که بتواند از ویدئوهای من استفاده کند، بسیار موفق‌تر از خود من خواهد بود، چون هم از خلاقیت خودش و هم من، می‌تواند همزمان استفاده کند. اگر نفر سومی هم اضافه شود، قوی‌تر هم خواهد شد. بنابراین هرگز از یادگیری غافل نشوید. حتماً درصد زیادی از وقت خود را صرف یادگیری کنید.

 

روش های کسب درآمد از امازون چیست؟

 

موفقیت یعنی تمرکز بر یک هدف

+: آفت دیگری که می‌توان از آن نام برد، این است که بعضی از افراد، تبلیغ آموزش آربی استاد عزت خواه را می‌بینند، بعد کمی آموزش بیت کوین را تماشا می‌کنند، بعد مقداری هم در زمینه بورس آموزش می‌بینند اما در نهایت به هیچ کدام از آنها نیز نمی‌رسند و سرانجام دوباره پا در مسیر قبلی می‌گذارند.

به نظر من، گام اول برای موفق شدن، پیدا کردن چرای بزرگ است. بعد از آن باید فقط بر روی یک مسیر تمرکز کرد. پس از انتخاب مسیر، باید توجه خود را معطوف به یک آموزش و یک مربی کرد. فراموش نکنید که تا یک ذره بین تمام اشعه نور را روی یک قسمت متمرکز نکند، چیزی نخواهد سوخت.

همه ما در اطراف خود کسانی را سراغ داریم که مثلاً 3 هفته کلاس آموزش گیتار رفتند، دو ماه تعلیم تکواندو دیدند اما در نهایت نه می‌توانند ساز را به خوبی بزنند و نه حرکات آن ورزش را انجام دهند.

بنابراین حرف آخر این است که در این دوران که با بمباران اطلاعاتی مواجه هستیم، تمرکز خود را فقط روی یک موضوع قرار دهیم. در این گفت و گو مطالب جدید زیادی عنوان شد. امید است افرادی مثل حسین عزت خواه در دنیا زیاد باشند، حال چه بهتر که ایرانی هم باشند.

 

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس و دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی است.

 

بخش اول مصاحبه را در مقاله بررسی تحلیلی سایت آمازون (2019) مطالعه نمایید.

بخش دوم مصاحبه را در مقاله چگونه می توان در آمازون سلر شد؟مطالعه نمایید.

بخش سوم مصاحبه را در مقاله سلرهای آمازون چگونه موفق می شوند؟ (2019) مطالعه نمایید.

بخش چهارم مصاحبه را در مقاله بست سلر شدن در آمازون (2019) مطالعه نمایید.

بخش پنجم مصاحبه را در مقاله راهکارهایی برای بست سلر شدن در بیزینس آمازونمطالعه نمایید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/succeed-on-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط