موفقیت کجاست

  • 1092
  • 0

نقطه شروع موفقیت کجاست؟

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که موفقیت کجاست؟ به راستی منطقه رویایی موفقیت در کجا می‌تواند باشد؟ آیا موفقیت را باید در مکان و منطقه خاصی جستجو کرد؟ شاید تا کنون درباره تعریف موفقیت، ابعاد آن، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، گام‌های موفقیت، عوامل تاثیرگذار در موفقیت و یا حتی زمان مناسب دست یابی به آن زیاد شنیده و خوانده باشید. ولی اینکه موفقیت کجاست موضوعی است که شاید کمتر درباره آن مطالعه کرده باشید. شاید بتوان برای موفقیت نیز مانند مسائل دیگر در زندگی یک مکان و منطقه‌ای تعریف کرد. منطقه‌ای امن، که شما در آن با تمام وجود احساس شادکامی و رضایت را تجربه کنید و سرشار از انگیزه و انرژی گردید. شاید اکنون در ذهن شما منطقه‌ای رویایی، جادویی یا حتی غیر قابل دسترس، نقش بسته باشد. ولی بدانید که این منطقه رویایی و لذت بخش دور از ذهن‌ها نیست. فقط کافی است کمی بیشتر به زندگی خود، افراد تأثیر گذار زندگی خود که دائم با آنها در ارتباط هستید، حتی خانه یا محل کار خود فکر کنید.

 

با دوره پاراسل موفقیت را بیابید

 

آیا خانه یا محل کار انسان می‌تواند منطقه امن او باشد؟

بله درست است، حتی خانه یا محل کار شما می‌تواند همان منطقه امن و رویایی موفقیت شما باشد. اگر شما در محلی کار می‌کنید که همکاران شما، زمینه کاری شما و محیط کار به شما احساس مفید بودن و شادکامی را منتقل می‌کند و با حضور در این محل آن هم هر روز و برای تایم کاری طولانی مدت دچار خستگی روحی، افسردگی، کاهش اعتماد به نفس و انگیزه نمی‌شوید و بر عکس همکاران و محیط کاری شما، هر روز احساس مفید بودن و اعتماد به نفس را در شما تقویت می‌کنند و باعث می‌شوند هر روز برای روز بعد با انرژی بیشتر و باورهای مثبت‌تر و درست‌تر در محیط کار حضور پیدا کنید و خود را آماده رسیدن به دستاوردهای بیشتر ببینید،

 

موفقیت کجاست؟

 

منطقه امن دقیقاً کجاست؟

باید به شما بگوییم که شما هم اکنون در یکی از منطقه‌های امن موفقیت حضور دارید و انسان خوشبختی هستید. پس لازم نیست برای پیدا کردن مکان و جایگاه موفقیت حتماً به دنبال موارد دور از ذهن و خارج از دسترس باشید. خانه‌ای که در آن در کنار اعضای خانواده خود احساس خوشبختی و شادکامی می‌کنید و از بودن در کنار آنها احساس موفقیت به شما منتقل می‌شود، محیط کاری شما و هرجای دیگر که در آن خوشحال هستید و احساس می‌کنید برای کائنات مفید می باشید، منطقه موفقیت شما به حساب می‌آید و باید از آن هر چند کوچک لذت ببرید و روحیه شکرگزاری را برای داشتن چنین فرصت‌ها و نعمت‌هایی در زندگی، در وجود خود تقویت کنید. گاهی اوقات ما انسان‌ها از موقعیت خوبی که در آن قرار داریم غافل می‌شویم. یادمان می‌رود که جایگاه امروز ما همان جایی است که مدت‌ها قبل برای رسیدن به آن شب‌ها و روزها تلاش کردیم و با تمام وجود آن را از خداوند خواستیم. ولی اکنون که در آن جایگاه هستیم، فراموش می‌کنیم از تمام لحظه‌های این فرصتی که برای ما فراهم شده لذت ببریم و خوشحال باشیم.

موفقیت پشت در است

بنابراین فراموش نکنید که قرار نیست شما موفقیت را در آسمان هفتم یا در دل کوه‌ها جستجو کنید، موفقیت همین جا کنار شما است اگر کمی بیشتر به اطراف و زندگی خود دقت کنید و با لایف استایل، باورها و نگرش‌های درست و مثبت به مسیر انتخابی خود با قدرت و اراده ادامه دهید و حتی لحظه‌ای هم در ذهن خود به این موضوع فکر نکنید که شما نمی‌توانید و قادر نیستید که خوشحالی و خوشبختی در زندگی را تجربه کنید. بدانید پیروز میدان زندگی کسی است که در ابتدا باورهای درستی می‌سازد و در آن باورها هر لحظه خود را در جایگاه دلخواه خود می‌بیند و حتی ثانیه‌ای از زمان خود را به غیر از اینکه به این دنیا آمده است تا خوشحال و سعادتمند باشد، اختصاص نمی‌دهد. زیرا در ذهن و باور خود در ابتدا این احساس را با تمام وجود پذیرفته و ثبت کرده است.


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/where-is-success
موفقیت کجاست

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط