راز رسیدن به بالاترین سطح زندگی و استفاده از همه ی توانایی ها

  • 11 خرداد 1396
  • 5983
  • 0

بهترین راه‌های داشتن زندگی با کیفیت

درود به تو دوست خوبم. امیدوارم شاد و سلامت باشید. در این ویدیو می خواهیم به بررسی بالاترین سطح کیفیت زندگی بپردازیم. که به چه شکل می توانیم به این سطح برسیم. برای این امر باید پنج مورد را دنبال کنیم. مورد اول: باید تعریف مشخصی از یک سری سوالات داشته باشیم.

 

رسیدن به بالاترین سطح زندگی با کمک دوره پاراسل زندگی

 

  • سوال اول: من چه کسی هستم؟ باید تعریف دقیق و مشخصی از این کاراکتر داشته باشید و اینکه چه چیزی لازم دارید و نگرش ما چیست؟ چه رفتاری داشته باشید؟ چه توانایی هایی داشته باشد؟ 
  • سوال دوم: به چه چیزی می خواهید برسید؟ خیلی دوستان می خواهند مشاوره انجام دهند ولی نمی دانند چه چیزی می خواهند. بلکه فقط موردی که هستند و مشکلات خود را می دانند. به طور مثال می گویند من اضطراب دارم و مشکل دارم و پرخاشگر هستم یا اعتماد بنفس ندارم، استرس دارم. اما دوست من این فرد فقط تمرکز روی این موارد دارد و تمرکز خود را روی مشکلات خود گذاشته است. این فرد هرگز فکر نکرده که چه چیزی می خواهد باشد؟

مسیر رسیدن به اهداف

این خیلی مهم است زیرا باید بدانید که چه کسی هستید و به کجا می خواهید برسید. اگر بپرسند شما چهارسال دیگر چه چیزی می خواهید باید بدانید. اگر ندانید چطور انتظار دارید که ذهن شما به شما این کمک را کند. پس باید بدانی به کجا می خواهید برسید. مثل یک ماشین است زمانی که جی پی اس آن را روشن می کنید یک نقشه کامل است و شما باید یک مقصد به او بگویید تا شما را به آن سمت ببرد. دقیقا در زندگی هم اگر ندانید چه اتفاقی می خواهد بیافتد پس شما چطور می خواهید به آن برسید که این امر از یک ذهن برنامه ریزی شده و نگرش درست بر می خیزد. زمانی که نگرش درست را بگیرید شما تکرار کرده و تبدیل می کنید به عادت و بعد از آن به یک لایف استایل تبدیل می شود. پس در زمان لایف استایل دیگر حالتی جز صعود ندارد چون اتفاقی نیست و دلیل و قوانین آن را می داند. خیلی افراد موفقیت بدست می آورند و باز شکست می خورند و مجدد موفق می شوند و دوباره شکست. این امر موضوعی نیست که بدون لایف استایل امکان پذیر باشد. حتی اگر کسی شما را کمک کرده و به موفقیت برسید بعد از رفتن آن فرد از زندگی ما دچار مشکل خواهیم شد.

شناخت توانایی‌ها

نکات دیگر را در این ویدیو با من دنبال کنید تا به بهترین نحو ممکن به بالاترین سطح ممکن برسید. دوست من برای ادامه این بحث از تو دعوت می کنم با من همراه باشید و ویدیوی زیر را دانلود نمایید و با دقت تماشا کنید، این ویدیو به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است... بعد از تماشای ویدیو، لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

موفقیت شما روزافزون
حسین عزت خواه، مدرس موفقیت و کارآفرین

می توانید همین الان این ویدئو را دانلود کنید و با قدرت ادامه دهید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط