شروع بیزینس آمازون - بخش سوم

  • 1121
  • 0

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

برای مطالعه نمودن بخش دوم این مقاله ( شروع بیزینس آمازون ) کلیک نمایید.

هزینه تبلیغات در آمازون

هزینه تبلیغات بستگی به رشد شما دارد. ممکن است یک نفر قصد داشته باشد که کل محصولات را در یک ماه بفروشد و بودجه‌ای که به تبلیغات اختصاص می‌دهد حدود روزانه 500 دلار می‌باشد. در حالی که ممکن است فرد دیگری، روزانه هزینه کمتری برای تبلیغات اختصاص دهد برای مثال روزانه 20 دلار. پس کاملاً بستگی به خود شما دارد. برای مثال اگر کل انبار شما حدود 3000 دلار ارزش دارد شما حداقل باید 1000 دلار به تبلیغات اختصاص دهید و در نهایت این موضوع کاملا بستگی به استراتژی هر فرد دارد. برای مثال استاد عزت خواه در بعضی محصولات اگر 5000 دلار ارزش محصول باشد، 5000 دلار هم برای تبلیغات آن اختصاص می‌دهند و سریع‌تر آنها را به فروش می‌رسانند.

 

فروش سریع در آمازون

 

آموزش نحوه فروش کالا در سایت آمازون

این استراتژی ایشان البته برای بعضی از محصولات می باشد. زیرا زمانی که شما محصولات خود را سریع‌تر در آمازون به فروش برسانید، رنکینگ شما در آمازون بهتر می‌شود، زمانی که رنکینگ شما بهتر باشد آمازون محصول شما را بیشتر نمایش می‌دهد، محصول شما در قسمت بالاتر لیست قرار می‌گیرد و فروش بیشتری اتفاق می افتد. ایشان ذکر می‌کنند که با این شیوه هزینه برای تبلیغات، در دفعات اول به دنبال سود بالایی نبودند ولی در مقابل با این روش می‌توان برای مثال 2 یا 3 مرحله محصولات را سریع به فروش رساند تا به حدی رسید که بتوان 3 یا 4 هزار محصول را در یک ماه به فروش رساند. این استراتژی استاد عزت خواه برای بعضی از محصولات می‌باشد. زمانی که چند نوع محصول در آمازون قرار می‌دهید بعد از مدتی متوجه خواهید شد که برای هر محصول حدوداً چه میزان هزینه تبلیغات لازم است. پس سرمایه ایده آل برای شروع 2 تا 3 هزار دلار می‌باشد.

 

به چه شکل 24 ساعت کسب درآمد نماییم؟

 

انتخاب محصولات در آمازون

ولی مسلماً اگر با 7 یا 8 هزار دلار شروع کنید می‌توانید محصولات بهتری انتخاب کنید و در واقع قدرت شما در انتخاب محصولات محدود نمی‌ شود. ولی اگر فقط 300 دلار دارید، برای این کار شور و اشتیاق دارید و به راه اندازی یک بیزینس آنلاین تمایل بسیاری دارید، می‌توانید شروع کنید و حداقل اتفاقی که در زندگی شما می افتد این می‌باشد که این بیزینس قوی را یاد می‌گیرید و درهای بیزینس های دیگر به روی شما گشوده می‌شود. برای مثال می‌توانید به کمپانی ها و کسانی که با آمازون آشنا نیستند مشاوره بدهید. مثلا می‌توانید به افراد مسن که دارای برندهای معروفی نیز هستند و با کسب و کارهای آنلاین زیاد آشنا نیستند، مشاوره بدهید و از طریق این افراد وارد این بیزینس شوید. چرا که شما علم و دانش این کار را به دست آوردید.

نکته سوم: برنامه ای مشخص برای شروع کسب و کار خود داشته باشید

قبل از شروع مسیر این کسب و کار نقشه‌ای کامل از مراحل برای خود بسازید و آنها را یادداشت نمایید تا بدانید قرار است چه کارهایی انجام دهید. برای مثال ساخت اکانت، وارد کردن حساب بانکی، انتخاب محصول مناسب، بررسی این موضوع که محصول انتخابی شما توسط کسی در دنیا ثبت نشده باشد، سفارش محصول، تهیه یک لیست خوب، عنوان نویسی درست، ساخت کمپین‌های تبلیغاتی و... در نهایت کنترل و مدیریت بیزینس خود.

 

انتخاب محصولات در آمازون

 

در خصوص کسب و کار خود تحقیق نمایید

خیلی از افراد هستند که ممکن است دیروز با آمازون آشنا شده باشند و امروز می‌خواهند فروشنده ماهر شوند! برای ورود به هر کسب و کاری ابتدا اطلاعاتی را به دست آوردید و بعد وارد این کسب و کار شوید. هیچ وقت به دنبال یک نسخه کامل در همان ابتدا کار نباشید این غیر ممکن است. درست است جزئیات زیادی وجود دارد که شما باید یاد بگیرید ولی برای شروع جزئیات لازم نیست. کلیت و چهارچوب کار را یاد بگیرید و با پشتکار و ایمان به جلو حرکت کنید. طبیعتاً در این مسیر به مرور جزئیات را هم یاد می‌گیرید و بیزینس خود را به درآمد بالایی می‌رسانید. پس حتماً تمام مراحل را درنظر بگیرید، در مورد آنها تحقیق کنید و بعد وارد کسب و کار آمازون شوید. اگر هم به دنبال آن هستید که به همه این اطلاعات به صورت یکجا و کامل دسترسی داشته باشید شاید بهترین راه این باشد که برای یادگیری این مسیر وارد یک دوره آموزشی گردید و از راهنما استفاده کنید. در دوره آربی تک به تک مراحل فروش کالا در آمازون و مواردی که یک فرد به آنها نیاز دارد تا در وبسایت آمازون کالایی را به فروش برساند، آموزش داده شده است و شما می‌توانید به جای آزمون و خطاهای بسیار در این مسیر از این دوره استفاده نمایید.

برای مطالعه نمودن بخش چهارم این مقاله ( شروع بیزینس آمازون ) کلیک نمایید.


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/start-an-amazon-business-part3

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط