موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد از آمازون چگونه است ؟

توضیحات کوتاه :
در دنیای امروز، آمازون بهترین پلتفرم در پیش روی فروشندگان آنلاین است تا بتوانند محصولات خود را در معرض میلیونها مشتری آماده خرید قرار دهند. اما چگونه می‌توان فروش در آمازون را افزایش داد؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 17

  • 1.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
کسب درآمد از آمازون چگونه است ؟

 

خلاصه‌ای از مقاله:

با افزایش توجه و علاقه مردم به خرید اینترنتی، افراد بیشتری نیز به دنبال این هستند که از این فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را برده و یک کسب و کار اینترنتی برای خود راه اندازی نمایند. وبسایت آمازون به عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم فروش آنلاین در دنیا یکی از بهترین فرصت‌ها است.

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

 

7نکته مهم برای موفقیت در بیزنس آمازون

در دنیای آنلاین امروز، آمازون بهترین پلتفرم در پیش روی فروشندگان آنلاین است تا بتوانند فروش خود را افزایش داده و محصولات خود را در معرض میلیونها مشتری آماده خرید قرار دهند. اما چگونه می‌توان در این رقابت فشرده، گوی سبقت را از رقیبان ربود و با افزایش فروش در آمازون، به رشد بیزینس آنلاین خود کمک نمود. در این مقاله به مواردی اشاره می‌کنیم که می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند. البته این نکات نه تنها در بیزینس آمازون بلکه در هر نوع کسب و کار آنلاین نیز به کار می‌آیند.

 

بهترین روش کسب درآمد از آمازون چیست؟

 

1. انتخاب محصول مناسب برای فروش آنلاین در آمازون

این نکته ممکن است برای بسیاری از فروشندگان بدیهی باشد اما برای شروع یک کمپین تبلیغاتی و سهولت در انجام کارها اهمیت کلیدی دارد. انتخاب یک محصول مناسب و خوب همراه با رضایت بیشتر مشتری و مشکلات و انتقادات کمتر از سوی آنها منجر به بازده بیشتر و رتبه فروشنده بالاتر می‌شود. به عبارت دیگر، با این کار شما همزمان به فروش بالاتر و مشتریان راضی‌تر و وفادارتر دست می‌یابید. برای انتخاب محصول مناسب، موارد زیر را مد نظر قرار دهید.

مشخص کنید که زمان مناسب برای ورود به بازار آمازون چه زمانی است. رقبا را بررسی کنید و چک کنید که آیا توان رقابت با آنها را دارید یا خیر. در غیر این صورت کار شما سخت‌تر می‌شود و باید هزینه بیشتری را صرف تبلیغات کنید مگر اینکه محصول شما بهتر باشد. 

گرایش‌های بازار را تفسیر کنید. باید به دنبال محصولاتی باشید که مشتری زیادی داشته باشند اما محصولاتی که به طور موقت محبوب و مد روز می‌شوند و تعداد فروشندگان زیادی به فروش این محصولات روی می‌آورند مطمئناً مناسب نیستند. زمانی که این موج گذرا به پایان برسد، فروش این محصولات برای شما دشوار خواهد بود. بنابراین از فروش محصولاتی که دیگران به فروش می‌رسانند خودداری کنید مگر اینکه شما قبل از همه به فروش این محصولات وارد شوید. 

یک تأمین کننده مناسب انتخاب کنید. کیفیت محصول شما مهمترین اولویت در بیزینس شما است. اگرکیفیت محصول شما پایین باشد روی فروش، تعداد مشتریان و تعداد نظرات منفی اثر می‌گذارد. بنابراین تأمین‌کنندگان محصول خود را به درستی و با دقت انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که محصول شما از کیفیت بالایی برخوردار است.

 

مقاله پیشنهادی: چه محصولاتی را در آمازون بفروشیم ؟

کمپانی آمازون

 

2. مانند مشتریان آمازون خود فکر کنید

دومین موردی که باید به آن توجه کنید این است که در هر بیزینس آنلاین که قصد ورود به آن را دارید، باید بتوانید از دیدگاه مشتری هدف خود به مسائل نگاه کنید. داشتن یک ذهنیت مشابه به ذهنیت افرادی که از محصول شما استفاده می‌کنند، باعث می‌شود که فعالیت‌های تبلیغی شما راحت‌تر شده و شما بتوانید پیام خود را شفاف‌تر به مخاطب خود برسانید. 

شناسایی مشتریان هدف: برای این کار باید در اینترنت جستجو کنید و مشخص کنید که کاربران بالقوه محصولات شما چه ویژگی‌هایی دارند. سپس یک تحلیل واقعی از کانال‌های آنلاین خود مانند وبسایت و رسانه‌های اجتماعی انجام دهید تا مشخص شود این افراد چه کسانی هستند و چه نوع سبک زندگی دارند. وقتی تمامی این داده‌ها را در اختیار داشته باشید، می‌توانید راحتتر صدای برند خود را پیدا کنید و به گونه‌ای با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید که به آنها نزدیکتر شوید. به عنوان مثال یک عروسک اسباب بازی را در نظر بگیرید. کاربر هدف این محصول کیست؟ پس از اندکی جستجو متوجه می‌شوید که کاربر هدف این محصول (والدین) با کسی که از آن استفاده می‌کند (یعنی کودکان) متفاوت است. آنچه که والدین با خرید این محصول دنبال می‌کنند احتمالاً رسیدن به کمی زمان آزاد برای خودشان است. شما می‌توانید در تبلیغات خود روی این نکته تمرکز کنید.

 

درآمد از آمازون چگونه است؟

 

3. برای فروش در آمازون همواره در حال تبلیغات باشید

این نکته هم برای هر بیزینس آنلاینی کاربرد دارد. هرگز دست از تبلیغ بر ندارید. دلیل آن هم ساده است. به عنوان مثال شرکت اپل را در نظر بگیرید. آیا فکر می‌کنید شرکت اپل با جایگاهی که اکنون در آن است به تبلیغات نیاز دارد؟ آیا فکر می‌کنید که مردم سراسر جهان باید هر روز در مورد محصولات اپل پیام یادآوری دریافت کنند؟ مسلماً خیر. اما اپل هزینه بسیار زیادی را صرف تبلیغات از هر کانال ممکن می‌کند. دلیل این کار چیست؟ به همان دلیلی که شما نیز نباید هرگز از تبلیغات دست بکشید. ممکن است فکر کنید که برند شما به اندازه کافی بزرگ شده و تعداد زیادی از مشتریان بالقوه شما را می‌شناسند. اما اگر شما تبلیغات نکنید، یک فضای خالی بزرگ برای رقبای خود باقی می‌گذارید. هر جای خالی اگر به روش درست مورد استفاده قرار گیرد، بسیار با ارزش است و نباید به رقبای خود اجازه دهید جای شما را بگیرند.

 

وبسایت آمازون

 

4. همواره در حال یادگیری و آزمایش نکات فروش در آمازون باشید

بیزینس آنلاین اکنون به پیچیده ترین مرحله خود رسیده است و با سرعت زیادی در حال تغییر و تحول است. اگر شما در آمازون یا در هر پلتفرم آنلاین دیگر و حتی در وبسایت خودتان فروشنده هستید ، مسلماً آگاهی دارید که ترغیب کردن مشتریان به خرید محصول یکی از دشوارترین چالش‌های این بیزینس است. اما بهترین کاری که در این شرایط می‌توانید انجام دهید این است که همیشه در حال آزمودن ایده‌های خود باشید. بازار و گرایشات مردم همواره در حال تغییر است. بنابراین ایده ای که اکنون جواب داده و خوب نتیجه می دهد، ممکن است دو ماه دیگر نتیجه ندهد. بنابراین همیشه ایده های خود را بسنجید تا ببینید همچنان اثربخش هستند یا خیر.

5. هدف گذاری، تحلیل و عمل در بیزینس فروش کالا در آمازون

این به چه معناست؟ این سه کلمه بیانگر روشی است که هر فروشنده آنلاین باید انجام دهد و فرقی نمی‌کند که در آمازون فعالیت می‌کند یا در وبسایت شخصی خود. این کار به شما کمک می‌کند تا به سرعت فروش، رضایت مشتری و داده‌های خود را افزایش دهید. اولین قدم این است که برای خود هدفی تعیین کنید. اگر برای خود مقصدی مشخص نکنید، یعنی هنوز سفر خود را شروع نکرده‌اید. داشتن یک هدف مشخص نه تنها به شما کمک می‌کند تا در کارهای روزانه خود، تمرکز و انگیزه را در خود نگه دارید، بلکه به شما کمک می‌کند تا ببینید که عملکردتان چگونه بوده است. سپس وقایع را تحلیل کنید. هر چیزی که به شما کمک می‌کند تا به هدف خود برسید را تحلیل کنید. رقبا، وضع بازار، موانع، گرایشات بازاریابی، کاربران و خیلی موارد دیگر را می‌توانید تحلیل کنید. تمامی اطلاعاتی که به شما در ساختن کمپین‌های تبلیغاتی بهتر کمک می‌کنند را جمع‌آوری کنید. قدم آخر، عمل کردن است. حال که برای خود هدف تعیین کرده‌اید و تمامی وقایع را تحلیل کرده‌اید، می‌توانید تبلیغات خود را شروع کنید. اما عمل شما باید طبق یک برنامه منسجم پیش رود. این برنامه را باید بر اساس تحلیل‌های بازار و هدف‌گذاری‌های انجام شده طرح ریزی کنید. بدون انجام دو مرحله قبل، نمی‌توانید یک برنامه عملی خوب را طراحی کنید. در این برنامه عملی خود، بودجه، زمان، افراد مسئول و نتایج مورد انتظار را لحاظ کنید. 

 

مقاله پیشنهادی: آموزش ساخت کمپین‌های تبلیغاتی در آمازون

کسب درآمد

 

در نهایت، همه این مراحل را چندین و چند بار تکرار کنید. حتی اگر با اجرای سه مرحله قبلی به موفقیت نرسید نباید نا امید شوید. هر کسی ممکن است شکست بخورد، به ویژه در تجربه‌های اول. اکثر موارد هم شکست‌ها به دلیل عدم جمع آوری اطلاعات کافی است. اما کاری که باید انجام دهید این است که تمامی مراحل بالا را دوباره و چند باره تکرار کنید. با تکرار این مراحل، در طول مسیر یاد می‌گیرید که کدام موارد نیاز به تصحیح دارند. وقتی از اشتباهات خود درس می‌گیریم، می‌توانیم یک هدف واقع‌گرایانه‌تر برای خود ترسیم کنیم، اطلاعات مفیدتری جمع آوری کنیم و در نهایت به صورت مؤثرتری به انجام عمل دست بزنیم.

 

کسب درآمد از آمازون

 

6. به بیزینس آمازون مانند یک موجود زنده نگاه کنید

این جمله ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. اما درست است. شما باید به بیزینس خود مانند یک موجود زنده نگاه کنید که نیاز به توجه دائم، تغذیه و بازی (که همان آزمون‌ها است) دارد تا بتواند زنده و سالم باقی بماند. تبلیغات در آمازون نیازمند توجه دائم، یافتن کلیدواژه‌های مناسب و آزمودن ترکیب های کلیداژه‌ها و محصولات است. همه چیز در حال تغییر و تحول سریع است، گرایشات و نیازهای مشتریان، سلیقه‌ها، تعداد رقبا و همه چیز در حال تغییر است. بنابراین شما نیز باید خود را با این تغییرات وفق داده و بر اساس آنها حرکت کنید.

7. از بهترین‌های آمازون یاد بگیرید یا با آنها همکاری کنید

اگر برندهای موفق در آمازون را پیدا کنید و روند موفقیت آنها را پیگیری کنید می‌بینید که این موفقیت یک شبه حاصل نشده است. مسلماً آنها خوش شانس یا هوشمند بوده‌اند که در زمان مناسب وارد بازار مناسب شده‌اند، محصول مناسب را انتخاب کرده و استراتژی‌های فروش مناسبی را دنبال کرده‌اند. اما از همه مهمتر این است که آنها دست از دنبال کردن رویاهای خود نکشیده‌اند.

 

چگونه با فروش در آمازون درامد میلیاردی داشته باشیم؟

 

البته یادگیری از دیگران به معنای کپی کردن از آنها نیست. یادگیری به معنای تحلیل رقبا و دیگر بازیگران مشابه یا متفاوت است که در بازار عملکرد خوبی دارند. به حرفهای آنها توجه کنید و همیشه خود را به روز نگه دارید. با افرادی که در حوزه شما فعالیت دارند ارتباط برقرار کنید و ایده‌های خود را به اشتراک بگذارید. از به اشتراک گذاری داشته‌های خود نترسید. هرچه بیشتر به دیگران ببخشید، در زمان مناسب بیشتر به سمت شما باز می‌گردد. بیزینس آمازون نیز مانند هر بیزینس دیگری نیازمند صبر و حوصله فراوان است. بنابراین اگر حساب شده و دقیق عمل کنید و همواره در حال تحلیل عملکرد خود باشید مطمئناً به هدفی که دارید دست خواهید یافت.  

شغل ایده آل شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیزینس بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 
نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-making-money-on-amazon-works
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط