آیا فروش در آمازون هنوز سودآور است ؟ مشاهده ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

برای انجام این کارها هرگز دیر نیست | عزت خواه دات کام

توضیحات کوتاه :
هیچ وقت برای انجام کارهایی که در زندگی دوست دارید دیر نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که همین الان در هر کجا که هستید شروع کنید و اولین قدم را بردارید. سن مانع رسیدن به آرزوها نیست.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 5.5k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
برای انجام این کارها هرگز دیر نیست | عزت خواه دات کام

 

خلاصه‌ای از مقاله: 
مطئن باشید هرگز دیر نیست! سفر هر فرد در زندگی با دیگران متفاوت است. افراد با سرعت‌های مختلفی در زندگی به اهداف خود می‌رسند. بنابراین شما هرگز نباید خود را با دیگران مقایسه کنید.

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید: 

 

هرگز برای رسیدن به رویا و هدف دیر نیست 

هیچ وقت برای انجام کارهایی که در زندگی دوست دارید دیر نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که همین الان در هر کجا که هستید شروع کنید و اولین قدم را بردارید. هرگز اجازه ندهید که سن، تبدیل به مانعی برای رسیدن به آروزهایتان شود. در این مقاله به شما یادآوری می‌کنیم که مخصوصاً برای انجام این کارها هیچ وقت دیر نیست.

 

چگونه درآمد شغلی خود را افزایش دهیم؟

 

هرگز برای تلاش کردن برای رسیدن به شادی دیر نیست

تمامی دستاوردهای خارق‌العاده نیازمند صرف زمان و تلاش زیاد هستند. اتفاقات خوب به راحتی رخ نمی‌دهند. تمرین مداوم تنها راهی است که می‌تواند شما را از سختی‌ها عبور دهد. وقتی می‌خواهید و انتظار دارید که کارها برای شما راحت انجام شود، مسلماً سرخورده می‌شوید چون هیچ کاری نمی‌تواند به راحتی انجام شود و نتایج عالی در بر داشته باشد.

این ناامیدی باعث می‌شود که زود تسلیم شویم و دست از کار بکشیم. شما هرگز نمی‌دانید که آیا می‌توانستید که تلاش کنید و به یک موفقیت بی‌نظیر در زندگی برسید. باید در خود شجاعتی پیدا کنید تا در زندگی کارهای سخت انجام دهید؛ کارهایی که هیچ کس انجام نمی‌دهد؛ کارهایی که شما را می‌ترسانند؛ کارهایی که هیچ فرد دیگری برای شما انجام نمی‌دهد؛ کارهایی که باعث می‌شوند از خود بپرسید تا کی می‌توانید تحمل کنید و ادامه دهید. این‌ها کارهایی هستند که شما را تعریف می‌کنند و فرق بین زندگی کردن و زنده ماندن را تعیین می‌کنند. در خود شجاعت پیدا کنید تا کارهای سخت انجام دهید. و به یاد داشته باشید، شجاعت همیشه به معنای خروش و غرش نیست. شجاعت گاهی یک صدای آرام در پایان شب است که می‌گوید فردا دوباره تلاش خواهم کرد. 

 

مقاله پیشنهادی: تلاش مقدمه موفقیت 

هرگز دیر نیست

 

هرگز برای شروع دیر نیست

ما محصول دانش خود هستیم اما نیازی نیست که در دانش خود حبس شویم. وقتی از یادگیری دست می‌کشید، دیگر نمی‌توانید زندگی بامعنایی داشته باشید. یک زندگی غنی با ماندن در محدوده امن و شناخته شده ذهن به دست نمی‌آید. بلکه شما وقتی پا را از محدوه شناخته‌ها فراتر می‌گذارید، می‌توانید قدرتمندتر شوید و ظرفیت‌های خود را افزایش دهید. شما می‌توانید به ارز‌ش‌های خود پایبند بمانید اما ذهن و قلب خود را به ایده‌ها، احساسات و تجربیات جدید باز کنید. شما وقتی به مسائل از یک زاویه جدید نگاه می‌کنید، دیدتان گسترده می‌شود. بنابراین به دنبال راههایی باشید که به طور سالم، دید کنونی خود از زندگی را به چالش بکشید و در این صورت، معجزه زندگی را کشف خواهید کرد. 

هرگز برای مقایسه نکردن خود با دیگران دیر نیست

اگر شما دست از مقایسه کردن خود با دیگران بردارید، می‌توانید کارهایی انجام دهید که بیشترین اهمیت را برای شما دارند. گاهی اوقات، شما باید به خودتان یادآوری کنید که نیازی نیست همیشه کارهایی انجام دهید که دیگران انجام می‌دهند. اگر خود را با دیگران مقایسه کنید، زندگی به کامتان تلخ می‌شود. اگر با نسخه قبلی خودتان رقابت کنید، زندگیتان بهتر می‌شود. به همین راحتی! شما تنها با خودتان در رقابت هستید نه فرد دیگری. به خاطر داشته باشید که دیگران رقیب شما نیستند، شما می‌توانید در کنار آنها در راستای یک هدف مشترک کار کنید. شما می‌توانید از استعدادها و توانایی‌های مشترک استفاده کنید تا به هدفی برسید که هیچکس نرسیده است. 

 

مقاله پیشنهادی: مقایسه کردن اولین قدم شکست است

امید در زندگی

 

هرگز برای تأیید کردن خودتان دیر نیست

شما برای اینکه در نظر خودتان خوب باشید، نیاز به تأیید هیچکس ندارید. دیگران نمی‌توانند شما را تأیید کنند و وقتی فردی شما را رد می‌کند، 99 درصد مواقع به خود شما ربطی ندارد. این به آنها مربوط می‌شود و شما نیازی نیست آن را به خود ربط دهید. ارزش شما به پذیرش شما از سوی دیگران ربطی ندارد. اگر فردی باعث می‌شود که شما در خود احساس بی ارزشی کنید، باید از او فاصله بگیرید. پس به خاطر داشته باشید که کارهای دیگران لزوماً ربطی به شما ندارد. پس هیچوقت برای درک این مساله دیر نیست که خود را از نظرات بقیه جدا کنید و فضای منفی را به خود نسبت ندهید.

 

مقاله پیشنهادی: 4 راه جلوگیری از تاثیر افراد منفی در زندگی 

انگیزه در زندگی

 

هرگز برای این دیر نیست که خود را در اولویت قرار دهید

زمانی که شما بهترین دوست خودتان باشید، زندگیتان دگرگون می‌شود. بنابراین خود را فراموش نکنید و زیاد به خود سخت نگیرید. به خاطر داشته باشید که مراقبت از خود هرگز به معنای خودخواهی نیست. اگر از خودتان مراقبت نکنید، نمی‌توانید ازدیگران مراقبت کنید. اگر با خودتان رفتار خوبی داشته باشید، می‌توانید با دیگران هم رفتار خوبی داشته باشید. 

هرگز برای دست کشیدن از افکار مخرب دیر نیست

گاهی اوقات ذهن ما درگیر افکاری می شود که مطلقاً هیچ اهمیتی ندارند. مثلاً با یک گلودرد ساده ذهنتان به سمت بدترین بیماری‌ها می‌رود که اصلاً در واقعیت نمی‌تواند به وقوع بپیوندد. افکار منفی می‌توانند منجر به افکار منفی بیشتری ‌شوند و شادی را از بین ببرند. بنابراین از غرق شدن در افکار منفی خودداری کنید. برای رسیدن به جواب مشکلات، باید ذهن آرامی داشته باشید. وقتی ترس و اضطراب را وارد مسائل کنید، مشکلات جدیدی ایجاد می‌شوند. 

 

چگونه با فروش کالا در آمازون درامد دلاری داشته باشیم؟

 

هرگز برای در آغوش گرفتن زندگی دیر نیست

قبل از اینکه بتوانید زندگی را به طور کامل در آغوش بکشید، باید برخی چیزها را دفن کنید. باید اگرها و ای کاش‌ها را دفن کنید. این که چرا در گذشته یک کار را انجام ندادید و چرا حرفی را نزدید دیگر به شما کمکی نمی‌کند. شما باید بپذیرید که نمی‌توانید گذشته را تغییر دهید، نمی‌توانید عقیده دیگران، یا تصمیمات خود و بقیه را تغییر دهید. وقتی این حقیقت را بپذیرید، در نهایت متوجه می‌شوید که معنای بخشش خود و دیگران چیست. پس از این مرحله است که احساس زندگی و آزادی می‌کنید. 

اگر شما هم یکی از این مشکلات را دارید، باید بدانید که تنها نیستید. بسیاری از افراد همین مشکلات را تجربه می‌کنند و تلاش می‌کنند حس بهتری داشته باشند و به زندگی خود حس آزادی و شادی بیاورند. در نهایت به یاد داشته باشید که هیچ وقت برای گرفتن تصمیم درست دیر نیست. هرگز دیر نیست که خود را از افکار منفی خلاص کنید و تبدیل به فردی شوید که ظرفیت و شایستگی آن را دارید.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده آل با شما همراه خواهیم بود. 

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/it-is-never-too-late
برچسب ها
رسیدن به هدف
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
وحید گفته:
۱ | ۰

من به شما ایمان دارم و به خودم هم ایمان دارم که میتونم زندگیمو عوض کنم من عاشق زندگیم هستم من قسم میخورم در کنار شما آقای حسین عزت خواه عزیز به همه چی میرسم

زهرا رحیمی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما وحید عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش‌های شما در مسیر موفقیت و ابراز لطف و رضایت شما همواره در مجموعه عزت خواه دات کام به یادگار می‌ماند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط