تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نرم افزار تحلیل گر برای فروش در آمازون

توضیحات کوتاه :
نرم افزار تحلیل گر برای فروش در آمازون ، برای موفقیت در هر بیزینسی ابتدا باید ذهنیت یک کارآفرین را داشت تا بتوان به موفقیت‌ برسید. ابتدا خود را از لحاظ ذهنی آماده نمایید و بعد وارد بیزینس شوید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 32

  • 2.6k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
نرم افزار تحلیل گر برای فروش در آمازون

 

خلاصه ای از مقاله
نرم افزار تحلیل گر برای فروش در آمازون ، در قسمت اول این مقاله استاد عزت خواه به معرفی نرم‌افزار هلیوم 10 پرداختند و در این قسمت ایشان در مورد اهمیت کلمات کلیدی در انتخاب محصول مناسب صحبت و بخش‌های دیگر هلیوم 10 را معرفی می‌نمایند و به سوالات در زمینه هلیوم 10 پاسخ می‌دهند.


آنچه در این مقاله می خوانید:

 

اهمیت کلمات کلیدی در یافتن محصول مناسب

 

حالا می‌خواهیم از این سرنخ به حوزه برسیم که آیا این حوزه ارزش کار دارد یا نه. تنها می‌خواهیم ببینیم این کیووردها جایگاه خوبی در آمازون دارند یا نه. چون اگر تنها به یک لیستینگ اعتماد کردید مطمئن باشید که ضرر می‌کنید. شاید آن شخص تبلیغات زیادی انجام داده است، سلبیریتی است، اینستاگرام خیلی قوی‌ای دارد و ممکن است هزینه PPc بالایی پرداخت می‌کند.

برای اینکه بتوانید حوزه خوب را بسنجید و بفهمید و تحلیل کنید این است که کیوورد اصلی را سرچ کنید می‌بینید که محصولات شبیه به هم با تنوع خیلی بالا می‌آورد. چه یک آیتم، چه دو آیتم، بالدلینگ را می‌بینید، مدل‌های مختلف، جنس‌های متفاوت. دوباره کروم اکستنشن هیلوم  10 را باز می‌کنم ایکسری را کلیک می‌کنم، این اطلاعات می‌آید. اینجا نکته خیلی مهم این است که از تب بالا بر روی هر کدام از اینها که کلیک کنید می‌توانید خیلی راحت همه را برعکس کنید و این می‌تواند یک دید کلی به شما بدهد.

 

 

می‌توانید متوجه شوید که شخصی که دارد بیشترین محصول را می‌‎فروشد این شخص می‌باشد که 86 هزار میزان درآمد این محصول هست با قیمت 18 دلار و 37 ریویو دارد. ریویو ملاک کامل ما نیست ولی می‌توان در جاهایی مطرح باشد حتی بر روی نمودارها که کلیک نمایید. افرادی که در بورس کار کرده‌اند عاشق نمودار هستند و چشمشان به نمودارها عادت نموده است.

به طور مثال فرض کنید محصولی نیست که شما به دنبال آن بگردید، بر روی سطل آشغال سمت چپ که کلیک کنید از لیست شما حذف می‌شود. به این شکل می‌توانید آنها را حذف کنید. با Load more resultنتایج بیشتری را می‌بینید. می‌توانید با استفاده از گزینه‌هایی اسکرین‌شات یا خروجیcsv بگیرید. به عنوان یک فروشنده آمازون باید بلد باشید با اکسل آمازون به خوبی کار کنید. می‌توانیم پتانسیل بازرا را ببینیم، تحلیل در مورد آن انجام دهیم که آیا محصول به درد ما می‌خورد یا نه.

در اینجا با سرچی که انجام دادیم به محصول رسیدیم، حالا در تب بعدی می‌توانیم بر روی کیووردز کلیک کنیم. در کیووردز می‌توانیم کیووردها را پیدا کنیم و کاری به محصول و لیسینگ خاص اسین نداریم. همیشه خودتان را جای خریدار قرار دهید. در صفحه آمازون که بروید هیچ چیز خاصی نمی‌بینید، هیچ محصولی نیست، همه چیز با سرچ کردن به دست می‌آید. مشتری‌ها وارد آمازون می‌شوند و سرچ می‌کنند. اینجا پاپ آپ نمی‌شود که بیایند بخرند در نتیجه کیوورد مهم است.

وارد قسمت بلک باکس، تب دوم کیووردز می‌شویم، اینجا کمترین میزان جستجو را مثلا می‌زنیم که 2000 بار سرچ شده باشد و موارد دیگر بعد سرچ را می‌زنید. حتی دسته‌بندی‌ها را هم می‌توانید انتخاب کنید. در این قسمت مجددا یک سری اطلاعات به ما می‌دهد که اگر  view on amazon را بزنید در آمازون آن را باز می‌کند و محصول را می‌توانید ببینید.

از اینجا متوجه شدید که این خوب است. کیوورد اصلی محصول را بر می‌دارید و در قسمت کیووردز دو بخش دارد که اگر در قسمت کیوورد سرچ وارد کنید یعنی کیوورد چیزی را پیدا می‌کند که داخل آن باشد و اگر اکسکلود باشد یعنی این اصلا شامل آن نباشد. به طور مثال جار را وارد کرده و سرچ را می‌زنم، لیست کیووردهایی را می‌آورد که کلمه جار داخل آن به کار رفته است و می‌بینید که اینجا بالای 2000 سرچ داشته است و اگر ما آن را تغییر دهیم و بشود 3 چه اتفاقی می‌افتد، به 128 نتیجه تبدیل شد، مثل حلقه‌های زنجیر همه به هم وصل هستند تا بتوانیم تاییدیه محصول کلی را بگیریم که آیا این کار را بکنیم یا نه.

 

مقاله پیشنهادی: موانع انتخاب محصول برای فروش در آمازون

معرفی بهترین نرم افزار تحلیل گر برای فروش در آمازون

 

 

قسمت پروداکت تارگتینگ هلیوم 10

 

به قسمت پروداکت تارگتینگ می‌رسیم. در پروداکت تارگتینگ فرض می‌گیریم که محصولی خوب است، در قسمت بالا اسین آن را بر می‌داریم بعد از دی بی اسلش می‌شود اسین آن را کپی می‌کنیم. اگر در قسمت بالا نمی‌توانید اسین را بردارید، اسین شناسایی محصول، از قسمت اطلاعات محصول اسین را برمی‌داریم و اسین را وارد می‌کنیم.

تا ده اسین می‌توانید وارد کنید. بعد از آن سرچ را می‌زنیم. هلیوم 10 محصولات مشابه این محصول را برایتان پیدا می‌کند و می‌توانید مشاهده کنید. از اینجا هم می‌توانید متوجه شوید که آیا بازار، بازاری هست که بتوانید بر روی آن فکر کنید یا نه. هیچ‌وقت هم به یکی و دو تا لیستینگ اعتماد نکنید. دید کلی داشته باشید.

 

رمز موفقیت کمپانی هلیوم 10

 

من با تیم کدنویسی هلیوم10  صحبت‌های زیادی نموده‌ام و خیلی از گزینه‌هایی را که مشاهده می‌کنید من پیشنهاد داده‌ام و باز سعی در بهتر نمودن آنها داریم. فرق خیلی مهم هلیوم 10 با مابقی شرکت‌های نرم‌افزاری آمازون این است که هلیوم مشتاق است که بهتر شود و هر روز هم بهتر می‌شود و اگر ویدیوهای اولیه که در مورد هلیوم ساخته‌ام را تماشا کنید می‌بینید که هیچ‌کدام از این گزینه‌ها داخل آن وجود ندارد و سایت خیلی متفاوت است و حتی نشانه دیگر آن این است که قرار است فروش با برند جدید داشته باشند و سایت را عوض کنند و سرویس‌های زیادی به آن اضافه نمایند.

در کل شرکتی است که مشتاق هستند همه چیز را بهتر نمایند ولی مسلما اشکال در این سیستم‌ها خیلی زیاد است و جای پیشرفت زیادی دارد و در یک سری از لیستینگ‌ها نمی‌تواند به خوبی کار کنند و اطلاعات را از داخل آمازون بیرون بکشند و به ما نشان بدهند. ولی هلیوم 10 تا اینجای کار خیلی قوی کار کرده است و امیدوارم هر روز قویتر شود و بتواند سرویس بهتری به تمام فروشندگان آمازون بدهد. در مورد پروداکت تارگتینگ زیاد می‌توان حرف زد و حتی در تبلیغات PPC هم می‌توان از آن استفاده نمود.

 

معرفی بهترین نرم افزار تحلیل گر برای فروش در آمازون

 

پاسخ استاد عزت خواه به سوالات در زمینه نرم افزار هلیوم 10

 

برای پیدا کردن یک محصول مناسب به چه مواردی نیاز داریم؟

 

تکنیک یک قسمت خیلی مهم می‌باشد. تکنیک مثل همین است که وارد هلیوم 10 شوید، وایرال لانچ، ای ام زی اسکات، مرچنت وردز، نرم‌افزارهای مختلف و روش‌هایی که خودمان امتحان می‌کنیم. این تکنیک‌ها از من می‌توانید یاد بگیرید، شاید از 100 هزار فروشنده دیگر هم می‌توانید یاد بگیرید. می‌توانید آنها را پیدا کنید و با آنها صحبت کنید، می‌توانید به عنوان انتقال اطلاعات اینها را انجام دهید و یاد بگیرید حتی داخل یوتیوب یک سری ویدیوهای خارجی وجود دارد. شرکت‌هایی مثل هلیوم 10، وایرال لانچ، اچ اف سی اسکات و جانگل اسکات دارند خیلی تلاش می‌کنند و ویدیوهای آموزشی می‌سازند. تکنیک وجود دارد و تکنیک چیزی نیست که بگوییم تنها یک نفر می‌داند و مابقی نمی‌دانند.

نکته اول این است که به تکنیک نیاز دارید که بتوانید محصول خوب پیدا کنید. مورد دوم تجربه است. اگر تازه وارد این کار شده‌اید و تجربه ندارید، هیج اشکالی هم ندارد و همین که علاقه و اشتیاق وجود داشته باشد تجربه ساخته می‌شود. اما یک ضرب‌المثل یا جمله‌ای داریم که می‌گوید وقتی یک نفر دیگر تجربه دارد عاقلانه‌ترین کار این است که از تجربه او استفاده کنیم. بجای اینکه راهی را خودمان 3 سال برویم، می‌توانیم از تجربه او استفاده کرده و در دو ماه یا سه ما راه را طی کنیم. آیا امکانپذیر است؟ چرا که نه.

همانطور که همه افراد با کتاب خواندن و دیدن ویدیو اطلاعاتشان را بالا می‌برند. شما می‌توانید بلیطی بگیرید و به فرانسه بروید و خودتان از نزدیک فرانسه را ببینید و یکسال آنجا زندگی کنید، می‌توانید هم بنشینید و مستند فرانسه را ببینید و اطلاعات زیادی در مورد آن کسب نمایید. پس می‌توانید تجربه افرادی مثل من را هم یاد بگیرید. کاری که من در کنار بیزینس خود انجام می‌دهم و عاشقانه این کار را می‌کنم، فکر می‌کنم بیش از 5 سال است در مورد آن صحبت می‌کنم این است که دوست دارم تجربه خود را به بقیه بگویم. چرا؟ چون یک مسیری که من با سختی، با شب‌بیداری‌ها، با ساعات کاری خیلی زیاد، با پرداخت هزینه‌های هنگفت جلو رفتم، شاید یک نفر بتواند همه آنها را یکجا داشته باشد و چه اشکالی دارد، می‌تواند همه اینها را آن فرد داشته باشد و حتی خیلی بهتر از من عمل کند. چون هم تجربه و استعداد خودش را قرار است داشته باشد و هم تجربه حسین عزت خواه را.

مورد بعدی که خیلی مهم است ذهنیت یک کارآفرین است، یعنی اینکه کارآفرین باشید و فرقی هم ندارد که در کسب و کار آمازون کار می‌کنید، دراستاک ایکامرس، شاپی فای، دراپ شیپینگ یا سایت خودتان را دارید، دیجیتال مارکتینگ، اپلیکیت مارکتینگ، کدنویسی، فرقی ندارد وقتی یک کار آفرین خوب باشید در همه این بیزینس‌ها می‌توانید خوب باشید ولی اگر این یک مورد را نداشته باشید، صدها تکنیک یاد می‌گیرید، با هلیوم 10 کار می‌کنید، ای ام زی اسکات کار می‌کنید جلو می‌روید، محصولی پیدا می‌کنید ولی ذهنیت را ندارید و موقعی که مثلا باید ریسک کنید نمی‌کنید و جایی هم که نباید ریسک می‌کنید و ذهنتان خوب کار نمی‌کند.

 

مقاله پیشنهادی: چقدر ریسک پذیر باشیم؟

معرفی بهترین نرم افزار تحلیل گر برای فروش در آمازون

 

ساخت ذهنیت یک کارآفرین با پاراسل زندگی

 

راه حل من از تجربه چندین ساله این است که قبل از اینکه آدم‌ها شروع به ساخت یک بیزینس بکنند فرقی هم ندارد در چه سنی هستند، وقتی می‌خواهند یک بیزینس را شروع کنند مخصوصا بیزینسی که برایشان جدید است در ابتدای کار، ذهنیت خود را درست نمایند و ذهنیت یک کارآفرین را بسازند. همانطور که با من آشنا هستید من دوره‌ای ساختم به اسم پاراسل زندگی،

در پاراسل زندگی ذهنیت یک کارآفرین را ساختم یعنی کسی که پاراسل زندگی را می‌بیند ذهنیت او عوض می‌شود. یک سری افراد 10 درصد ارتقاء پیدا می‌کنند و تعدادی دیگر 100 درصد، بستگی به نگرش، آمادگی، اشتیاق آن فرد دارد که چقدر عمیق در مفاهیم کارآفرینی به جلو می‌رود. در دوره پاراسل زندگی خیلی بر روی ذهنیت کار نمودم و بعد از یک ذهنیت درست، تکنیک‌های آمازون در دوره آربی یاد گرفته می‌شود و بیزینس خود را شروع می‌نماید و استارت کار را می‌زند. چه بیرینس خود را از آمازون شروع نماید، می‌تواند در این کار بهتر شود و چه وارد استاک مارکت شود و تریلر شود و هر کار دیگری که انجام دهد درصد موفقیت او افزایش می‌یابد چون ذهنیت درست را ساخته است.

مورد بعدی این است که صبر داشته باشید یعنی ممکن است محصولی را 5 روزه پیدا کنید، در مورد آن تحقیق کنید، ریویوهای منفی را می‌خوانید و با کارخانه‌ها صحبت می‌نمایید و در مواقعی دیگر ذهن شما خیلی سریع کار نمی‌کند، ممکن است 10 روزه پیدا کنید یا حتی 20 روزه. افرادی بوده‌اند که محصول خوب را در یک هفته پیدا کرده‌اند و در حال فروش هستند و مشکلی هم وجود ندارد. افرادی هم هستند که یک ماه، دو ماه، سه ماه درگیر پیدا کردن محصول هستند. هر شخصی نسبت به اطلاعاتی که دارد، استعدادی که دارد و شرایطی که در آن قرار دارد، ممکن است یک نفر روزانه 1 ساعت زمان می‌گذارد و فرد دیگری 10 ساعت زمان می‌گذارد. همیشه یاد بگیریم خودمان را با خودمان مقایسه نماییم.

هیچ فرمولی وجود ندارد که بگوید حتما در بازه زمانی یک هفته‌ای باید محصول را پیدا کنید. من هم گاهی محصول خود را در عرض دو ماه پیدا می‌کنم و من با خودم رقابت می‌کنم. پس حواسمان باشد وقتی در بیزینسی فعالیت داریم برای خودمان کار می‌کنیم، خودمان را مقایسه نکنیم و صبر داشته باشیم. با صبر می‌توانیم زیباترین امپراطوری در بیزینس خود را بسازیم. هیچ برندی یک شبه ساخته نشده است، نایکی، آدیداس، اپل، اینها یک شبه ساخته نشده‌اند. حتی اگر خیلی هم بزرگ فکر می‌کنید یادتان باشد باید صبور باشید.

 

مقاله پیشنهادی: آشنایی با دوره پاراسل زندگی

معرفی بهترین نرم افزار تحلیل گر برای فروش در آمازون

 

اهمیت و نقش پشتکار در موفقیت چقدر است؟

 

مورد بعدی داشتن پشتکار است. هر چقدر در کار پیش بروید نظراتتان در مورد محصولات بهتر می‌شود و شما در حال یادگیری یک بیزینس واقعی هستید. شاید در اینستاگرام، در اینترنت زیاد در مورد اینترنت مارکتینگ یا فروش در اینترنت اطلاعات بدست آورده‌اید و مقاله خواندید، فایل انگیزشی تماشا کردید، همه اینها را دور بریزید. شما در حال یادگیری یک بیزینس واقعی هستید، بیزینسی که بزرگترین وبسات در دنیاست.

وبسایت آمازون نه نیازی به صحبت نمودن در مورد آن است و نه تبلیغی. آمازون خود را ثابت نموده است و بیست و اندی سال است که مشغول به فعالیت می‌باشد. بیش از 2/1 تیریلیون مارکت کپ سهام او می‌باشد. همه این اعداد به ما نشان می‌دهند سیستم خیلی قوی است و اگر می‌خواهید وارد این بیزینس بزرگ شوید باید پشتکار داشته باشید. آمازون غولترین حالت ایکامرس هست اگر این را خوب یاد گرفتید خیلی راحت می‌توانید ایکامرس‌های دیگر را یاد بگیرید مثل ایبی، شاپی فای، سایتی برای خودتان داشته باشید و کالایتان را به فروش برسانید. هیچ کدام از این وبسایت‌ها به بزرگی آمازون نیستند، پس شما بزرگترین را یاد می‌گیرید که در کنار آن می‌توانید کارهای فراوان دیگری هم انجام دهید.

 

اطلاعات این نرم‌افزار چقدر دقیق است؟

 

همه این اعداد تخمین هستند، اگر 11 هزار دلار نوشته شده است 100 درصد 11 هزار دلار نیست. در خیلی از جاها این 11 هزار دلار تبدیل به 14 هزار دلار شده است و جاهای دیگر هم 6 هزار دلار ولی همه اینها به صورت میانگین است و مهمتر از همه، اینها سرنخ‌هایی هستند برای ما.

 

چقدر زمان می‌برد محصول را پیدا کنیم؟

 

بستگی به این دارد که شخص در طول روز چقدر زمان می‌گذارد و لی حداقل بیش از یک الی دو هفته زمان لازم است تا خوب بتوانید آنالیز نمایید و سرنخ را پیدا کنید. همه لیستینگ‌ها را چک کنید و بعد از آن با کارخانه‌ها صحبت نمایید چون صرفا با پیدا کردن اعداد و ارقام محصول خوب نمی‌تواند باشد. محصول خوب آن است که میزان جستجو بالا داشته باشد، رقابت در آن پایین است، قیمت مناسب دارد، کارخانه خوبی دارد و خیلی نکات بی‌شمار دیگر.

 

مقاله پیشنهادی: 6 راهکار برای فروش موفق محصولات در amazon

معرفی بهترین نرم افزار تحلیل گر برای فروش در آمازون

 

آیا تنها باید به هلیوم 10 اعتماد کنیم؟

 

من با همه نرم‌افزارها کار می‌کنم و افرادی که در دوره آربی هستند می‌دانند که من نرم‌افزارهای مختلفی را معرفی نمودم. برای اینکه همه آن نرم‌افزارها را ببینند. الزامی وجود ندارد که دانشجویان دوره آربی با همه نرم‌افزارها آشنا شوند ولی من این کار را انجام دادم تا به آنها نشان دادم که چه تفاوتی میان آنها وجود دارد اما هلیوم 10 در صدر تمام نرم‌افزارهای آمازون قرار دارد. اگر در کنار آن از یک الی دو نرم‌افزار دیگر استفاده کنید به نتیجه بهتری خواهید رسید.

 

آیا هلیوم 10 منبع اصلی انتخاب محصول می‌تواند باشد؟

 

منابع دیگری هم وجود دارد. همانند کاراگاهی که به دنبال حل کردن پرونده‌ای است باید برای پیدا کردن محصول تلاش کنید و سرنخ‌ها را از آمازن بگیرید. محصول را در آمازون می‌بینیم، اکستنشن هلیوم 10 را وارد کردیم مشاهده می‌کنیم که فروش خوبی دارد، کیوورد اصلی آن را پیدا کرده و دوباره سرچ می‌زنیم، خروجی می‌گیریم و تک‌به‌تک ریویوها را می‌خوانیم، بر روی آنها کار و تحقیق می‌کنیم. با کارخانه‌ها صحبت می‌نماییم و از طریق بلک باکس دوباره آن را معکوس می‌کنیم اطلاعات بیشتری می‌گیریم و به جلو می‌رویم. همه اینها سرنخ هستند تا به منبع اصلی برسید و صرفا با یک لیستینگ یا اسین هیچ‌گاه محصول انتخاب نکنید. سعی نمایید به صورت حوزه‌ای محصول خود را انتخاب نمایید.

 

 

پس از هلیوم 10 منتظر چه نرم‌افزاری باشیم؟

 

هر روز نرم‌افزارهایی می‌آیند و می‌روند و چیزی که می‌ماند، تجربه و ذهنیت یک کارآفرین می‌باشد. من اگر در آینده نرم‌افزار بهتری دیدم بدون تعصب سراغ آن می‌روم و از آن هم استفاده می‌نمایم چون من یک کارآفرین هستم. اگر صبح یک بیزینس قوی‌تر از آمازون بوجود آمد و بهتر از آمازون شروع به کار نمود به طور مثال شاپی‌فای قوی‌تر از آمازون شد، چرا که نه! من پلتفرم را عوض می‌کنم، من تعصب خاصی بر روی یک کار ندارم. نرم‌افزارها بوجود می‌آیند و از بین می‌روند و آنهایی که قوی باشند در بازار می‌مانند و قوی‌تر می‌شوند.

با شناختی که از تیم هلیوم 10 دارم نشان می‌دهند که هر روز در حال قوی‌تر شدن هستند. امیدوارم که هر روز قوی‌تر از قبل شوند. ممکن است نرم‌افزارهای دیگری هم بیاید ولی الان که هلیوم10 هست خوب از آن استفاده کنید و به جلو بروید. نکته آخر هم اینکه کسب و کار آمازون کسب و کار پیچیده‌ای است و این اطلاعات یک صدم هلیوم 10 می‌باشد و 99 درصد دیگر ذهنیت می‌باشد. اینکه چه محصولاتی را در ذهن خود فیلتر نمایید، چگونه آن را آنالیز نمایید و به جلو بروید و تکنیک هم موثر است.

به شما پیشنهاد می‌کنم اگر واقعا مصمم و جدی هستید از تجربیات من برای کسب و کار آمازون استفاده نمایید، در دوره آربی اکسترا شرکت کنید. خیلی از مباحثی که در دوره آربی هست مربوط به هلیوم 10، وایلان لانچ، جانگل اسکات، اچ اف سی اسکات و نرم‌افزارهای بی‌شمار دیگری که در مورد همه آنها صحبت شده است می‌باشد. آپدیت‌های این نرم‌افزارها را داخل آربی اکسترا قرار می‌دهم و نکته مهم اینکه همه این اطلاعات و ویدیوها بازتاب بیزینس خود من می‌باشد یعنی تست می‌کنم و اگر خوب جواب داد به دانشجوها هم پیشنهاد می‌نمایم و اگر بد جواب داد باز هم عنوان می‌نمایم که در چه قسمت‌هایی بد بوده است.

مثلا به این کارخانه‌ها اعتماد ننمایید، فلان محصول با این ویژگی را نیاوریدو ... اینها را به عنوان یک زنگ خطر عنوان می‌نمایم چون دلیلی ندارد که اگر من چیزی را تست نمودم و به طور مثال 10 هزار دلار هزینه نمودم، بقیه افراد هم 10 هزار، 10 هزار بر روی آن سرمایه‌گذاری کنند. من حاضرم 10 هزار دلار هزینه نمایم تا کمپین خوب و بد را به شما نشان بدهم. دنیا جای بهتری می‌شود اگر همه به همدیگر کمک نماییم و بیزینس‌ها را رشد دهیم.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام به گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی بیزینس آمازون شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/introducing-the-best-analytics-software-for-amazon-sellers
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
مجتبی گفته:
۰ | ۰

سپاس فراوان از استاد عزت خواه عزیز و تیم پشتیبانی قوی عزت خواه داد کام
نرم افزار هلیوم 10 بسیار کارآمد هست، از دوستانی که درحال حاضر دانشجوی دوره آربی هستند و یا تمایل دارند ثبت نام کنند حتما اشتراک سه ماهه وان فی رو خریداری کنند. همانطور که استاد عزت خواه متذکر شدند از لحاظ هزینه بسیار باصرفه هست تا اینکه هر کدوم از این نرم افزارها رو دانشجویان بخواهند جداگانه تهیه کنند.
سلامت و شاد و موثر باشید.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۱

درود به شما مجتبی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

حضور شما و اطلاع از نظرات شما، عامل انرژی و انگیزه مجموعه ما است تا هر روز تلاش خود را در ارتقاء سطح پشتیبانی و خدمت رسانی به شما همراهان عزیز افزایش دهیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط