موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

جدیدترین تکنیک های فروش در آمازون (2019)

توضیحات کوتاه :
بهترین شیوه کسب درآمد در دنیا را در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد. فروش در آمازون بهترین بیزینس آنلاینی است که شما می‌توانید از طریق آن پولدار شدن را تجربه کنید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 6

  • 2.2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
جدیدترین تکنیک های فروش در آمازون (2019)

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

خیلی از افراد از استاد حسین عزت خواه درباره روش‌های کسب درآمد سؤال پرسیده و از ایشان می‌خواهند بهترین شیوه کسب درآمد در دنیا را به آنها معرفی کنند. پاسخ این سؤالات بسیار ساده است. اگر شما به دنبال پول زیادی هستید و می‌خواهید درآمد بالایی داشته باشید، باید یک محصول را به فروش برسانید. اما این محصول چه چیزی است؟

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

پولدار شدن با تبدیل شدن به فروشنده در آمازون

در این مقاله می‌خواهیم به موضوع افزایش فروش در آمازون بپردازیم. خیلی از افراد از استاد حسین عزت خواه درباره روش‌های کسب درآمد سؤال پرسیده و از ایشان می‌خواهند بهترین شیوه کسب درآمد در دنیا را به آنها معرفی کنند. پاسخ این سؤالات بسیار ساده است. اگر شما به دنبال پول زیادی هستید و می‌خواهید درآمد بالایی داشته باشید، باید یک محصول را به فروش برسانید. اما این محصول چه چیزی است؟

در حالت اول این محصول می‌تواند یک محصول فیزیکی باشد از یک مداد، خودکار، دفتر و لوازم آرایشی گرفته تا فروش ملک، خانه، مغازه، فروشگاه، ماشین یا حتی یک هواپیما. محصول شما می‌تواند هر چیزی باشد. شما زمانی که وارد این بیزینس می‌شود، امکان اینکه بتوانید از این طریق پول زیادی را به دست بیاورید زیاد خواهد بود.

 

فروش در آمازون

 

مسلماً اگر شما برای مثال یک اسباب بازی را به فروش برسانید، میزان سود مشخصی از آن خواهید داشت. حال اگر محصولی که به فروش می‌رسانید یک خانه یا ویلا باشد، درصد سودی که به دست می‌آورید افزایش پیدا می‌کند. مطمئناً اگر تعداد فروش شما بیشتر شود نیز درآمد شما افزایش پیدا خواهد کرد. پس فرمول ساده است. شما می‌توانید به بازار شهری که در آن زندگی می‌کنید بروید و آدم‌های بازاری که سن بیشتری داشته و تمام بازار آنها را قبول دارند بپرسید که چگونه پولدار شده‌اند؟

آن‌ها در جواب شما احتمالاً خواهند گفت که من کارم را به خوبی انجام داده‌ام و سالیان زیادی است که در حال فروش این اجناس در بازار هستم. حال این جنس می‌تواند طلا، لباس یا لوازم خانگی باشد. در هر صورت او در حال فروش یک محصول مشخص است. اگر شما این را درک کردید و فهمیدید که از همان ابتدا شما باید محصولی را به فروش برسانید، می‌توانید از طریق فروش محصول فیزیکی به درآمد برسید.

در حالت دوم شما می‌توانید یک سرویس را به فروش برسانید. مثل شرکت‌هایی که در حال حاضر در حال فروش بیمه هستند یا خدمات نظافتی، مراقبت از سالمندان یا حتی آموزش هایی را ارائه می‌دهند. بدین ترتیب زمانی که شما هر چیزی را به عنوان یک سرویس به دیگران به فروش می‌رسانید، می‌توان گفت که شما از این طریق کسب درآمد می‌کنید.

 

مقاله پیشنهادی: فروشندگی در بازارهای بین المللی آمازون

 تکنیک های فروش در آمازون

 

حالت سوم به فروش همان کالا به صورت دیجیتال اشاره دارد که حدود 20 تا 30 سال است که این مورد نیز افزوده شده است. پس فلسفه کسب درآمد بالا در این موارد گنجانده شده است. یک دسته بندی دیگر نیز وجود دارد و آن گزینه این است که برای شخص دیگری کار کنید. در این حالت شما نمی‌توانید به صورت نامحدود فکر کنید. پس نمی‌توانید بگویید که من با کار کردن برای شخص دیگری می‌توانم میلیاردر شوم. چرا که شما به صورت مداوم در حال تلاش هستید تا بیزینس شخصی دیگر و رویای او را بسازید.

پس برای اینکه شما بتوانید پولدار شوید و به درآمد بالایی دست پیدا کنید، باید محصولی را تولید کنید و این موضوع غیرقابل انکار است. تفاوتی ندارد شما چه محصولی را از چه دسته بندی انتخاب می‌کنید. اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که تاکنون به این موضوع فکر نکرده‌اید و تنها به دنبال راهی برای پولدار شدن هستید، باید بدانید که راه آن خیلی ساده است.

شما باید یک محصول را به فروش برسانید. تفاوتی هم نمی‌کند که محصول شما یک محصول فیزیکی، یک سرویس یا محصول دیجیتال باشد. شما باید تنها در ابتدا به این درک برسید که برای پولدار شدن باید به یک فروشنده تبدیل شوید.

 

 فروش در آمازون

 

انتخاب محصول مناسب برای فروش در آمازون

اکنون شما تصمیم گرفته‌اید که به یک فروشنده تبدیل شوید. اولین سوالی که از خودتان می‌پرسید این است که من باید چه محصولی را به فروش برسانم تا بتوانم به ثروت زیادی دست پیدا کنم؟ شاید اولین نکته‌ای که به ذهن شما برسد این باشد که هر چقدر قیمت محصول شما بالاتر برود و برای مثال شما فروش ملک را آغاز کنید، می‌توانید به درآمد بالاتری دست پیدا کنید. مطمئناً این نکته درست می‌باشد. اما پیش از آن از خودتان بپرسید که می‌توانید وارد آن کسب و کار شوید و اصلاً به آن علاقه‌ای دارید یا خیر.

خیلی از افراد هستند که در زمینه فروش ملک کار می‌کنند اما به کار خود علاقه‌ای ندارند و به طور مداوم می‌گویند، این کار که املاک را به دیگران نشان داده و به فروش برسانند را دوست ندارند. دلیل آنها برای رفتن به این نوع کسب و کارها این است که تصور می‌کنند درآمدی که از این طریق به دست می‌آورند بالا است. اما کار آنها اشتباه است. چرا که درست است که از طریق آن می‌توانند درآمد خوبی داشته باشند اما این کار جزء علایق آنها نبوده است.

زمانی که شما به کاری که انجام می‌دهید علاقه نداشته باشید، سعی نمی‌کنید که در آن کار بهتر باشید. زمانی که شما برای بهتر بودن در کاری تلاش نمی‌کنید، نمی‌توانید خانه‌های بیشتری را نیز به فروش برسانید و در نتیجه نمی‌توانید فرد موفقی باشید. پس به همان هدف اولیه خود که پول بود نیز دست پیدا نمی‌کنید.

دلیل شکست خیلی از افرادی که با توجه به شنیده‌های خود در خصوص وجود پول در کسب و کاری وارد آن می‌شوند نیز همین است. خیلی از شغل‌ها در دنیا وجود دارند که درآمد خوبی را می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. برای مثال شما خانه‌ای را به قیمت 5 میلیون دلار به فروش می‌رسانید و اگر 2.5 درصد آن را به دست بیاورید، در حقیقت مبلغ بالایی را کسب خواهید کرد. اما شاید این شغل مناسب شما نباشد. چرا که در وهله اول شما نمی‌توانید آن را به فروش برسانید و اگر هم بتوانید این کار را انجام دهید باز هم این شغل مناسب شما نخواهد بود. زیرا شما بدون لذت بردن از کار، کسب درآمد می‌کنید و از یک جایی به بعد از کارتان خسته می‌شوید.

 

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد از آمازون با انتخاب پر فروش ترین محصولات

کمپانی آمازون

 

ضرورت داشتن علاقه به کسب و کار آمازون

استاد حسین عزت خواه با افرادی که درآمدهای بالایی کسب نمودند، مشاوره‌های زیادی داشته‌اند. برای مثال ایشان با شخصی مشاوره داشته‌اند که از طریق فروش خانه و ماشین و به طور کلی فروش اجناس لاکچری و لوکس هفته‌ای 150 هزار دلار کسب درآمد می‌کرد اما به هیچ عنوان فرد شاد و خوشحالی نبود. زمانی که استاد به ایشان گفته‌اند شما که شرایط خیلی خوبی داشته و از نظر درآمد در گروه دو درصد بالای جهان قرار دارید، چرا خوشحال نیستید، این فرد در جواب اظهار به ندانستن کرده و در ادامه عنوان نموده است که هر روز که برای فروش یک ساعت، خانه یا ویلا اقدام می کند، احساس می‌کند که آن کار را تنها برای به دست آوردن پول انجام می‌دهد.

اما زمانی که آن پول را به دست می‌آورد، به هیچ عنوان احساس خوشحالی نمی‌کند و نمی‌تواند از پولی که به دست آورده است احساس شادی کند. شاید برایتان جالب باشد اما این فرد بیش از ده سال بود که به مسافرت تفریحی نرفته بود. مطمئناً مسافرت رفته بود اما سفرهایش تنها سفر کاری بوده است. او خانواده یا دوستان خوبی در کنار خود نداشته است. تمام زمان خود را به کار کردن اختصاص داده بود و البته توانسته بود به درآمد خوبی نیز دست پیدا کند. اما نکته مهم این است که او باید همه این پول را به دست بیاورد تا بتواند در نهایت زندگی خوبی را داشته باشد. چرا که بعد از 50 سال کار کردن تنها چیزی که برای او باقی می‌ماند این است که آیا از این پنجاه سال واقعاً استفاده کرده است یا نه.

 

فروش در آمازون

 

در نتیجه باید بدانید، زمانی که تصمیم می‌گیرید محصولی را به فروش برسانید، خیلی مهم است که محصولی را انتخاب کنید که پرفروش باشد. در گذشته زمانی که شرکت‌های بزرگ قصد فروش محصولی را داشتند، پیش از آن باید یک قسمت بسیار مهم به نام تست کردن را می‌گذراندند. آن‌ها محصولات متنوع زیادی را تست و در آخر تولید می‌کردند. در نهایت ممکن بود طبق قانون 80/20 از هر 10 عدد محصول آنها 2 عدد از آنها کارکرد خوبی داشته باشد. سپس آنها همان دو محصول مناسب را به فروش می‌رساندند و 8 محصول دیگر را حذف می‌کردند.

اما در زمان حال در یک مغازه خیلی کوچک و مستقل که برند نیز نمی‌باشد هم شرایط به همین شکل است. برای مثال اگر شما یک مغازه لباس فروشی داشته باشید یا اگر یکی از نزدیکانتان لباس فروشی داشته باشد، به شما می‌گوید که مثلاً این تیشرت فروش خوبی دارد اما یک مدل تیشرت دیگر را کسی نمی‌خرد. بدین ترتیب زمانی که برای خرید دوباره جنس برای مغازه خود می‌روید، از اجناسی که فروش خوبی ندارند استفاده نمی‌کنید.

هدف ما از ارائه این مطالب کمک به شما دوست عزیز است تا با استفاده از موارد مطرح شده، در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود یک گام جلوتر بروید. اگر مشتاق هستید در کنار یک زندگی آرام، شغلی فارغ از مکان و زمان را هم تجربه کنید، برای کسب اطلاعات لازم درمورد فروشندگی در وبسایت آمازون با ما در آموزش فروش در آمازون همراه باشید. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی از تجربیات دانشجویان این دوره بهره ببرید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/latest-selling-techniques-on-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط