مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

پیاده‌ سازی ایده‌ های نوین اینترنتی

توضیحات کوتاه :
تجربه چیزی است که شما می‌توانید کسب نمایید. لازم نیست شما خودتان همه کارها را انجام دهید و شاید شما فقط مدیریت آن را انجام دهید. مهمترین قسمت این موضوع این است که شما بتوانید تیم خوبی بسازید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
پیاده‌ سازی ایده‌ های نوین اینترنتی

 

خلاصه ای از مقاله

اگر بتوانید به درستی بیزینس‌ها و افراد مختلف را پیدا کنید، آن‌ها را مدیریت کنید و یک ایده را برای آنها بفرستید، صددرصد می‌توانید جواب بگیرید. از بیزینس‌های کوچک شروع کنید. شاید لازم باشد که از یک مغازه شروع کنید. بعد از اینکه چندین کمپین برای آنها راه‌اندازی کردید، موفق شدید، به نتیجه خوبی رسیدید و فروش آنها را افزایش دادید می‌توانید به سراغ کمپانی‌های بزرگ بروید. در این مقاله به پیاده‌ سازی ایده‌‌های نوین اینترنتی می‌پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

کسب تجربه، بخش مهمی از زندگی

تجربه چیزی است که شما می‌توانید کسب نمایید. لازم نیست شما خودتان همه کارها را انجام دهید و شاید شما فقط مدیریت آن را انجام دهید. مهمترین قسمت این موضوع این است که شما بتوانید تیم خوبی بسازید. مثلاً یک عکاس خوب، ادیتور خوب و... در ابتدا می‌توانید به صورت پروژه‌ای با آنها کار کنید. خیلی از افراد هم حاضر هستند که برای رزومه خود با شما کار کنند. شما آپشن‌های زیادی دارید به شرط آنکه مدیریت را بلد باشید. اگر بتوانید به درستی بیزینس‌ها و افراد مختلف را پیدا کنید، آن‌ها را مدیریت کنید و یک ایده را برای آنها بفرستید، صددرصد می‌توانید جواب بگیرید. از بیزینس‌های کوچک شروع کنید. شاید لازم باشد که از یک مغازه شروع کنید. بعد از اینکه چندین کمپین برای آنها راه‌اندازی کردید، موفق شدید، به نتیجه خوبی رسیدید و فروش آنها را افزایش دادید می‌توانید به سراغ کمپانی‌های بزرگ بروید. من این کار را شخصاً تست کردم. زمانی که برای تست، قصد داشتم به 2 نفر از شاگردانم در دوره پاراسل زندگی موضوعی را نشان دهم با کمپانی Fido تماس گرفتم که یک اپراتور موبایل و تلفن در کانادا می‌باشد. درخواستی برای راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی برای آنها ارسال کردم چون در زمینه تبلیغات ضعیف بودند. ایده خود را برای آنها نوشتم و ارسال کردم، آنها با من تماس گرفتند و درخواست ملاقات دادند. یعنی توانستم با یک کمپانی بزرگ و سطح بالا جلسه برگزار کنم. زمانی که در جلسه شرکت کردم و ایده را برای آنها مطرح کردم فوق‌العاده از ایده استقبال کردند.

 

ساخت و پیاده سازی باورهای یک میلیونر نابغه


 تنها کاری که باید انجام می‌دادم این بود که یک تیم خوب بسازم و این ایده را پیاده‌سازی کنم. کاری که برای کمپانی‌های بزرگ دیگری هم انجام دادم. همه کمپانی‌ها به کمپین‌های تبلیغاتی نیاز دارند و به خصوص دنبال افرادی می‌گردنند که خلاق باشند و در اینترنت مهارت داشته باشند. زیرا ممکن است حتی کسانی که درس تبلیغات را خوانده‌اند به سراغ تبلیغات کلیشه‌ای بروند. اگر واقعاً به این موضوع علاقه دارید که بتوانید یک سرویس یا محصول را به زبان دیگری به دنیا معرفی کنید، این دسته از بیزینس‌ها می‌تواند برای شما مناسب باشد. کاری که باید انجام دهید این است که به جای اینکه تک تک موارد را انجام دهید، تیم درستی بسازید. اگر قدرت ارتباطات بالایی دارید می‌توانید به خوبی وارد این بیزینس شوید و قراردادهایی را ببندید. من حرفی از اعداد این قراردادها نمی‌زنم ولی مطمئن باشیدحداقل چندین برابر درآمد یک سال شما می‌تواند در این قراردادها باشد. این کار نیازمند این است که کمپین‌های تبلیغاتی را خوب بشناسید، روش‌های آنالیز کردن را پیدا کنید حتی برای تبلیغاتی که در یوتیوب، اینستاگرام و... قرار می‌دهید. این کار یکی از قوی‌ترین ایده‌هایی است که حتی می‌توانید به عنوان درآمد جانبی به آن نگاه کنید زیرا قرار نیست زمان زیادی از شما بگیرد و خیلی از کارها را تیم شما انجام می‌دهند و شما اگر باهوش باشید و طرز فکر یک نابغه میلیونر را داشته باشید می‌توانید آنها را مدیریت کنید و هر روز قراردادهای بهتری ببندید.

معرفی ابزارهایی برای یافتن ایده‌های خوب و ناب در دنیا

وبسایت www.indiegogo.com

افراد و کمپانی‌های کوچک، ایده‌های خود را در این وبسایت ثبت می‌کنند و بقیه افراد به آنها کمک می‌کنند که ایده آنها به مرحله تولید انبوه برسد. از بعضی محصولات این وبسایت می‌توان ایده گرفت. اگر کسی می‌خواهد محصول خود را بسازد می‌تواند ایده بگیرد، یا اگر ایده او نزدیک به این افراد است بررسی کند چه تعداد از مردم طالب آن هستند و در کل شرایط ایده را بررسی نماید. با مراجعه به این سایت می‌توانید بفهمید که افراد در چه حوزه‌ای بیشتر کار می‌کنند و بررسی‌های لازم را درباره آن انجام دهید. همچنین متوجه شوید محصولاتی که در آینده قرار است وارد بازار شوند چه چیزها و در چه زمینه‌ای هستند و ایده‌هایی که خواهان زیادی دارند و افراد زیادی برای اجرایی شدن آنها کمک کردند را بشناسید.

وبسایت www.fundable.com

مکانیزم آن هم مانند وبسایت قبل است و ایده‌های زیادی در آن قرار گرفته است. اگر به ایده‌ای کمک‌های زیادی شود این سایت این پول را به ایده‌پرداز می‌دهد تا بتواند ایده خود را بسازد و درصدی معادل 5 تا 10 درصد را خود وبسایت بر می‌دارد.

 

مقاله پیشنهادی: قوانین موفقیت در کسب و کار چیست؟

ایده های نوین اینترنتی

 

وبسایت www.medstartr.com

این وبسایت هم تقریبا مانند وبسایت‌های معرفی شده قبلی عمل می‌کند. ایده‌های زیادی در این وبسایت است که باز می‌توانید سرچ کنید و اطلاعات کسب کنید.

وبسایت www.ulule.com

این وبسایت در اروپا فعال می باشد که مکانیزم و روش کار آن همانند وبسایت‌های قبلی  است و شما می‌توانید از آن ایده بگیرید.

تصمیم گیری برای ساخت لایف استایل صحیح و تغییرات مثبت

امیدوارم تصمیم خود را گرفته باشید. تصمیم برای تغییر. اینکه مصمم شوید که به رویای خود دست یابید. خیلی از مواقع شما نمی‌دانید که چه زمانی به خواسته خود می‌رسید ولی بدانید که پشت در ترس زندگی شما، رویای شما ایستاده است. زمانی که می‌ترسید تصمیم بگیرید و کاری را انجام دهید شک نکنید که پشت این ترس رویای شما منتظر شما ایستاده است. باید این ترس را بشکنید تا بتوانید به رویا و آرزو خود برسید. بعضی اوقات این ترس شما یک نوع تصمیم است، زمانی که فکر می‌کنید تا تصمیمی بگیرید و مدت زیادی می‌گذرد، کم کم به شرایطی که دارید عادت می‌کنید. خواهشا به این روش جلو نروید و به شرایطی که دوست ندارید، عادت نکنید. شما باید دقیقاً زندگی و لایف استایلی که می‌خواهید را بسازید. قبل از اینکه بخواهید در هر کاری موفق شوید باید ابتدا لایف استایل یک انسان موفق را بسازید. چون شما فقط به دنبال یک دستاورد نیستید و قرار نیست فقط برای یک سال زندگی خوبی داشته باشید. می‌خواهید برای سال‌های آینده هم زندگی خوبی داشته باشید. پس شما نیاز به یک لایف‌استایل دارید. در دوره پاراسل زندگی برای ساخت یک لایف‌استایل درست تمرکز بسیاری شده است. زیرا ساخت لایف‌استایل خیلی مهمتر از موارد دیگر می‌باشد و کل آرامش زندگی شما را می‌سازد.

 

مقاله پیشنهادی: مشاغل اینترنتی - 4 ایده جذاب برای راه اندازی کسب و کار آنلاین

 

رویاها و اهداف خود را یادداشت نمایید

یک کاغذ و قلم بردارید و تمام اهداف، آرزوها و چیزهایی که از ته قلبتان می‌خواهید را یادداشت کنید. نوشتن کمک زیادی به شما می‌کند. زیر نوشته خود را امضا کنید و متعهد شوید که به خواسته‌های خود می‌رسید. تصمیم بگیرید که به یک نابغه میلیونر تبدیل شوید. تصمیمی که 20 سال آینده شما را می‌سازد و بسیار مهم می‌باشد. از خود بپرسید که در 20 سال آینده دوست دارید کجای زندگی ایستاده باشید؟ من خیلی دوست دارم که شما نیز مثالی از موفقیت باشید و زمانی که صحبت از موفقیت و رسیدن به آن می‌شود، شما هم مانند یک مثال قید شوید و نام شما ماندگار شود. خود شما هستید که تعیین می‌کنید در زندگی خود قهرمان شوید یا بازنده. اگر تصمیم قاطعانه بگیرید، مطمئن باشید کیفیت زندگی شما نیز بیشتر می‌شود. ذهن خود را از افکار منفی آزاد کنید. بی پروا رویا پردازی کنید تا بتوانید حقیقت شخصیت خود را پیدا کنید.

 

ایده های یک بیزینس پر سود را به اجرا در آورید

 

ماموریت زندگی شما چیست؟

از خود بپرسید مأموریت زندگی شما چیست و به خاطر چه چیزی حاضر هستید که بجنگید و تلاش کنید؟ به خاطر چه چیزی حاضر می‌شوید کل روتین و باورهای زندگی خود را عوض کنید و یک لایف‌استایل جدید بسازید؟ به خودتان قول دهید که صد درصد به تمام اهداف و آرزوهای خود می‌رسید. همیشه به گونه‌ای زندگی کنید که خودتان می‌خواهید و نگذارید هیچ شرایطی شما را تحت تأثیر قرار دهد و شما را به سمتی هدایت کند که دوست ندارید. این را به عنوان یک ستون و قانون محکم در زندگی خود درنظر بگیرید. با خود عهد ببندید که همیشه قدرتمند برای زندگی خود تصمیم بگیرید و شما قوانین را تعیین کنید. تا آخرین لحظه محکم و قوی پای هدف خود بایستید و تسلیم نشوید.

دوست خوبم تلاش ما بر این است نقشی در موفقیت تو داشته باشیم. اگر شما دوست عزیز مشتاق یادگیری فروشندگی آنلاین در سایت آمازون هستید می‌توانید با مطالعه مطالبی که در صفحه دوره آربی ارائه شده است، مسیر درستی را انتخاب کنید. آموزش‌های دوره آربی شما را از صفر تا صد با نحوه فروش در آمازون آشنا می‌کند.

 

 

برای مطالعه بخش قبلی این مطلب، مقاله بهترین ایده‌های کسب‌وکار آنلاین را بخوانید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/implementing-new-internet-ideas
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط