موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

رسیدن به آرزوها (2019)

توضیحات کوتاه :
هر صبح که چشمان خود را باز می‌کنید، اولین کاری که انجام می‌دهید این باشد که به جای اینکه به سراغ گوشی و رسانه‌های اجتماعی بروید، فکر کنید که می‌خواهید چه کسی باشید و چه کارهایی را انجام دهید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 5

  • 1.5k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
رسیدن به آرزوها (2019)

 

خلاصه ای از مقاله

اگر می‌خواهید سال آینده در جایی که امروز هستید، نباشید، زندگی خود را تغییر دهید. چیزهایی را بخوانید و تماشا کنید که به زندگی شما به طور مستقیم ربط داشته باشد. اطلاعاتی که اگر آنها را ندانید، برای شما اتفاقات بدی پیش خواهد آمد. چند درصد از اطلاعات حاضر در ذهن شما و اطلاعاتی که وارد آن می‌شود به این شکل است؟ این نکته را برای خود به یک قانون تبدیل کرده و به دیوار اتاق خود چسبانده یا در ماشین خود بگذارید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

نقش تخیل در موفقیت

نکته ای که برای موفقیت باید بدانید این است که بدن و ذهن شما در هر لحظه باید به یک ماشین تخیل تبدیل شود. شما باید همیشه درباره اینکه می‌خواهید به چه آدمی تبدیل شده، کجا زندگی نموده، چه کسب و کاری را داشته و دوستان و خانواده شما چه کسانی باشند، خیال پردازی نمایید. این کار برای شما هیچ هزینه‌ای ندارد. شما باید یاد بگیرید که هر لحظه تخیل کنید و به جای اینکه وقت خود را صرف کارهایی کنید که برایتان هیچ سودی ندارد، خیال پردازی نمایید.

هر روز صبح که چشمان خود را باز می‌کنید، اولین کاری که انجام می‌دهید این باشد که به جای اینکه سریع به سراغ گوشی خود و رسانه‌های اجتماعی بروید، به این فکر کنید که می‌خواهید چه کسی باشید و در این زندگی چه کارهایی را انجام دهید. شما قرار است در زندگی به آدم موفقی تبدیل شوید که هدف دارد و در نهایت یک زندگی رویایی را برای خود بسازید.

 

رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کن

 

اگر می‌خواهید سال آینده در جایی که امروز هستید، نباشید، زندگی خود را تغییر دهید. چیزهایی را بخوانید و تماشا کنید که به زندگی شما به طور مستقیم ربط داشته باشد. اطلاعاتی که اگر آنها را ندانید، برای شما اتفاقات بدی پیش خواهد آمد. چند درصد از اطلاعات حاضر در ذهن شما و اطلاعاتی که وارد آن می‌شود به این شکل است؟ این نکته را برای خود به یک قانون تبدیل کرده و به دیوار اتاق خود چسبانده یا در ماشین خود بگذارید.

حتی می‌توانید یک کاغذ را برداشته و این جملات را روی آن نوشته و درون جیب خود قرار دهید تا آنها را فراموش نکنید. این نکته را به یاد داشته باشید و زمانی که به حرف‌های دیگران گوش می‌دهید، آن‌ها را فیلتر کنید. به جای انجام کارهای بیهوده، باید یاد بگیرید که تخیل کنید. شما اگر ندانید که قصد دارید به چه کسی تبدیل شوید، هیچوقت نمی‌توانید به آن دست پیدا کنید. چرا که شما نمی‌دانید اصلاً قرار است به کجا بروید.

قدرت قوه تخیل خود را دست کم نگیرید

به گفته استاد حسین عزت خواه، درصد زیادی از چیزهایی که ایشان در حال حاضر دارند، زمانی جزء تخیلات ایشان بوده است. ایشان شغل و کسب و کاری را دوست داشتند که اکنون آن را دارند. ویدئوهایی را می‌سازند که  زمانی رویای آن را در ذهن داشتند. دوستان، روابط، خانواده، محل زندگی و کاری که انجام می‌دهند، همگی زمانی تخیل ایشان بوده‌اند و حقیقتاً کسی که امروز هستند را دوست دارند. اما ایشان به صورت مداوم در حال فکر کردن به چیزی هستند که می‌خواهند در آینده به آن تبدیل شوند. به مراتب، رویاها بزرگ می‌شوند و رسیدن به این رویاها، به آدم‌های بزرگ‌تری نیز نیاز دارد.

اگر شما ویدئوهای 10، 11 و 12 الآن وقتشه را مشاهده کرده باشید، برخی از گلدان‌هایی که پشت سر استاد حسین عزت خواه قرار گرفته‌اند برای شما آشنا خواهند بود. این گلدان‌ها یک زمانی بسیار کوچک بودند اما به مرور گل‌های درون آنها رشد کرده‌اند. همچون خود استاد حسین عزت خواه، شما و همه کسانی که تلاش می‌کنند تا یک روز موفق شده و حتی اگر می‌شود یک سانتی متر رشد نمایند و این اتفاق خیلی زیبا است. اما چه چیزی ما را به این نقطه می‌رساند؟ پاسخ مشخص است: قوه تخیل. ما در حال فکر کردن به این مسئله هستیم که می‌خواهیم به چنین فردی تبدیل شویم و این چنین رابطه‌ای را داشته باشیم. رابطه‌ای که در کنار همراهان خود از زندگی لذت ببریم، نه اینکه دعوا کرده یا با یکدیگر مشکل داشته باشیم.

 

مقاله پیشنهادی: افزایش قدرت تخیل با 6 روش خلاقانه

رسیدن به آرزوها

 

لایف استایل خود را بسازید

یادگیری در مورد آدم‌های اطراف خود، بیزینسی که دارید و به طور کلی زندگی کردن را شروع نمایید. استاد در برنامه پاراسل زندگی تمرکز خود را به میزان زیادی روی لایف استایل یا همان شیوه زندگی کردن قرار داده‌اند. چرا که ایشان شدیداً معتقد می‌باشند که موفقیت نباید یک لحظه یا یک روز باشد. موفقیت نباید قله داشته باشد. موفقیت باید ساختار محکمی داشته باشد که با یک باد، زلزله یا سیل خراب نشود. به همین علت روی ساخت یک لایف استایل تمرکز کرده‌اند. شما زمانی می‌توانید یک لایف استایل موفق بسازید که شروع به یادگیری نمایید. یادگیری آدم‌های اطراف خود و شریک زندگی خود را دنبال کنید. بررسی کنید و ببینید که چقدر شریک زندگی خود را می‌شناسید.

گاهی لازم است صدها ساعت زمان بگذارید تا متوجه حرف‌های او شوید. در حقیقت با این کار شما سعی می‌کنید خودتان را به آدم بهتری در آن رابطه تبدیل کنید. اگر کارمند هستید، تلاش کنید به بهترین کارمند ممکن تبدیل شوید. اگر یک کارآفرین هستید، یاد بگیرید که چگونه به یک لیدر و رهبر در سیستم کاری خود تبدیل شوید. در مورد کسب و کار خود یاد گرفته و روی آن وقت بگذارید. زمانی که مجموعه‌ای از این کارها را انجام دادید، می‌توانید به رویایی که دارید دست پیدا کنید. بدین ترتیب یک روز به خودتان می‌آیید و متوجه می‌شوید که خیلی از چیزهایی که در اطراف خود دارید برای شما آشنا می‌باشند.

 

کسب موفقیت

 

برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید

در میان دانشجویان دوره پاراسل زندگی کسانی وجود داشتند که حقیقتاً در سال گذشته اتفاقات خیلی عجیبی برای آنها رخ داده بود. برای مثال کسی را داشتیم که حتی پول غذای خود را نیز نداشت و پیدا کردن جای خواب هم برایش کار دشواری بود اما اکنون هتل دارد. مطمئناً 9/99 درصد کسانی که این مقاله را می‌خوانند می‌گویند که چنین چیزی غیرممکن است. اما برای آن شخص اتفاق افتاده است. چرا که در دوره پاراسل زندگی این فرد یاد گرفته است که خودش را رها کرده و فکر کند.

در این حالت ایده‌ها به سراغ شما آمده و راه برایتان باز می‌شود. آن شخص توانست سرمایه گذاری را پیدا کند که حدود 75 سال سن داشت. حدود 10 الی 15 سال از بازنشسته شدن آن سرمایه گذار می‌گذشت و او به دنبال این بود که بتواند در کاری سرمایه گذاری کند. چرا که دیگر از اینکه صرفاً پول و سرمایه خود را در بانک بگذارد یا در بیزینس های قبلی خود سرمایه گذاری کند، خسته شده بود. او حتی در سن 75 سالگی دوست داشت که کارهای جدیدی را انجام دهد.

دانشجوی نامبرده به سراغ سرمایه گذاران مختلفی رفته و ایده‌های خود را برای آنها بیان کرده بود. او با این سرمایه گذار در یک بیمارستان ملاقات کرده و ایده‌های خود را درباره ساخت یک هتل با او در میان گذاشته بود. سرمایه گذار به او گفته بود اعدادی که بیان می‌کنید خوب است اما باید این را به من نشان بدهید. پس نیاز است که اطلاعات بیشتری را به دست آورده و برای من بیاورید. او چند ماه درباره این ایده با سرمایه گذار بحث و تبادل نظر کرد و در انتها سرمایه گذار  پذیرفت که روی این ایده سرمایه گذاری کند.

قرار بر این شد که مدیریت کل کار را دانشجوی نامبرده برعهده بگیرد چرا که سرمایه گذار سن بالایی داشته و در بیمارستان بستری بوده است. آن شخص اکنون مدیر آن هتل است و درصدی از هتل متعلق به او می‌باشد. او هیچ پولی نداشت که بخواهد در شروع کار از آن به عنوان سرمایه اولیه استفاده کند. شرایط مالی این فرد آنقدر بد بود که در صحبت‌های خود با استاد حسین عزت خواه بیان می‌کرد که حتی باید به اینکه شب می‌خواهد چه غذایی را بخورد فکر کند یا برای داشتن جای خواب به خانه دوستان خود می‌رفت. این مثال را بیان نمودیم تا بدانید که یک انسان از کجا می‌تواند به کجا برسد.

 

فروش در آمازون

 

مطمئناً شما در اطراف خود نیز چنین افرادی را دیده‌اید. چیزی که یک فرد را به این نقطه از موفقیت می‌رساند، تخیل است. شما زمانی که تخیل می‌کنید، ذهن بازتری خواهید داشت و با رعایت تک تک گام‌های عنوان شده، کائنات مسیر را به شما نشان می‌دهد. در این بخش از خودتان می‌پرسید که من چگونه می‌توانم به خواسته خود برسم؟ گام سوم، اقدام است. شما تخیل کرده، اقدام نموده و اکنون به مرحله‌ای می‌رسید که بررسی کنید چگونه می‌توانید به این مسیر برسید. این قسمت در پروژه رسیدن به رویای زندگی، در حقیقت مرحله عملی کار است و شما زمانی می‌توانید آن را به خوبی درک کنید که قسمت‌های قبلی را اجرایی کرده باشید.

در مرحله اول، شروع به ساختن قدرت صبر در زندگی خود نمایید. شما حتی اگر قصد دارید وزن خود را کاهش دهید، باید برای به نتیجه رسیدن صبور باشید. برای اینکه بتوانید رابطه خوبی را بسازید، باید یاد بگیرید که همسر خود را به خوبی بشناسید و این کار به صبر کردن نیاز دارد. مورد بعدی تخیل است. شما باید به جای اینکه وقت خود را به انجام کارهای بیهوده اختصاص دهید، باید هر لحظه تخیل کنید. به این فکر کنید که می‌خواهید به چه کسی تبدیل شوید. ببینید که در آینده می‌توانید یک امپراطوری در زندگی داشته باشید یا نه. مورد سوم و نهایی نیز اقدام است.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/fulfilling-dreams
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط