آموزش خرید از آمازون ، خرید ارزان و باکیفیت مشاهده ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

بهترین ایده های کسب و کار آنلاین

توضیحات کوتاه :
شاید بپرسید که به چه شکل می‌توانید ایده را پیدا کنید؟ دقیقاً همان فرمولی که برای فروش محصول فیزیکی و دیجیتال بود برای اپ موبایل هم صدق می‌کند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.7k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
بهترین ایده های کسب و کار آنلاین

 

خلاصه ای از مقاله

برای راه‌اندازی کسب‌وکارهای آنلاین ایده‌های فراوانی وجود دارد که با توجه به علاقه خود می‌توانید در هر شاخه‌ای این فعالیت را شروع نمایید. در این مقاله به روش‌های پیدا نمودن ایده‌های خوب و چند ایده در این زمینه می‌پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

با چه روش هایی می توان ایده های خوب را پیدا نمود؟

شاید بپرسید که به چه شکل می‌توانید ایده را پیدا کنید؟ دقیقاً همان فرمولی که برای فروش محصول فیزیکی و دیجیتال بود برای اپ موبایل هم صدق می‌کند. اکنون متوجه شدید که شما نیازمند یک فرمول هستید که هر چیزی را که در آن قرار می‌دهید، جواب بگیرید. در این فرمول فرقی نمی‌کند که به سراغ محصولات فیزیکی بروید یا محصولات دیجیتال یا ساخت سایت‌هایی با کار تولید محتوا  و کارهای بسیار دیگری که من تست کردم و نتیجه آنها را دیدم. پس زمانی که شما این فرمول را یاد بگیرید دیگر فرقی نمی‌کند شما چه بیزینسی را در آن می‌گذارید، شما می‌توانید تصمیمات درستی بگیرید، سؤالات درستی از خود بپرسید تا به جواب‌های درستی هم برسید. پس یک مشکل بزرگ پیدا کنید و در نهایت آن را به یک ایده تبدیل ‌کنید. برای مثال من متوجه ‌شدم کسانی که قصد دارند به باشگاه بروند باید چند روز زودتر با مربی صحبت کنند یا ممکن است بعضی روزها حوصله رفتن به باشگاه را نداشته باشند و بخواهند آن را کنسل کنند تا در خانه تمرین کنند یا شما همین الان تصمیم می‌گیرید که یک مربی داشته باشید پس شما اکنون نیاز به یک نفر دارید که در زمینه ورزش به شما کمک کند. این یکی از امکانات اپ موبایل ووگوت می‌باشد. پس در کمترین زمان شما می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و در کمتر از 5 دقیقه آن فرد را در مکانی که با او قرار گذاشتید و ممکن است در شعاع  کمتر از یک کیلومتری شما باشد، ملاقات ‌کنید. این ایده فوق‌العاده است به این دلیل که از یک مشکل می‌آید. پس همیشه به مشکلات فکر کنید زیرا ایده از مشکلات حاصل می‌شود.

 

ایده ثروتمند شدن را چگونه عملی کنیم؟


یکی دیگر از راه‌های پیدا کردن ایده این است که از چیزهایی که به صورت آماده در کشورها و مارکت‌های دیگر جواب داده است، استفاده کرده و آنها را شبیه‌سازی کنید. مثل اوبر که در ایران به اسنپ تبدیل شده است و شما کمپانی‌های دیگر هم می‌توانید به این شکل پیدا کنید. ولی من شخصا به دنبال ایده و روشی هستم که یک ارزش اضافه کنم. پس بر اساس شورواشتیاقی که دارم سرچ می‌کنم و در حوزه‌ای که علاقه دارم فکر می‌کنم، مشکلات آن را بررسی می‌کنم و ایده را پیدا می‌کنم. من از سن 7 سالگی ورزش کیک بوکسینگ را انجام دادم و در باشگاه‌های مختلفی بودم و مشکلاتی که در باشگاه‌های مختلف وجود دارد را دیده‌ام. پس زمانی که به سراغ ایده ووگوت می‌روم، می‌توانم تشخیص بدهم چه مشکلاتی وجود دارد و کاربر چه نیازهایی دارد. همه را لمس می‌کنم. اما اگر وارد حوزه ای شوم که شورواشتیاق چندانی به آن ندارم نمی‌توانم به خوبی خودم را جای کاربر بگذارم. پس فوق العاده مهم است که به سمت حوزه‌ای بروید که عشق و علاقه دارید و نسبت به آن کنجکاو هستید و می‌توانید مشکلاتی را برای آن یادداشت نمایید. در این مقاله ابزارهایی که به وسیله آنها بتوانید ایده‌های خوب در کشورهای دیگر را پیدا کنید به شما معرفی می‌کنم تا بتوانید به ایده بهتری برسید.

ارائه مشاوره تخصصی، یکی از ایده های کسب درآمد

یکی دیگر از ایده‌ها برای راه اندازی کسب‌وکار این است که در حوزه‌ای که به آن علاقه‌مند هستید با کسب اطلاعات و تجربه به مشتریان خود مشاوره بدهید. خیلی از افراد حاضر هستند برای یک ساعت مشاوره مبالغ بالایی پرداخت کنند اگر شما خود را به سطح بالایی برسانید. این مورد کمی سخت است و هر کسی نمی‌تواند آن را انجام دهد. ممکن است لازم باشد چند سال در آن کار تجربه و اطلاعات به دست آورید و مشاوره‌های رایگان برگزار کنید. اما پتانسیل فوق‌العاده بالایی دارد. الان در کانادا و آمریکا یکی از قوی‌ترین روش‌های بیزینس همین مورد است. اگر در حوزه‌ای هستید که علاقه دارید به دیگران کمک کنید این می‌تواند ایده خیلی خوبی ‌باشد ولی راز موفقیت در این زمینه، ساخت درآمد جانبی قبل از ورود به این بیزینس می‌باشد. شما باید از تونل‌های مختلف درآمدهای مختلفی داشته باشید تا بتوانید کمپانی خود را بسازید. این کمپانی نیاز دارد که شما بتوانید سابقه خود را در آن زمینه نشان دهید. هر چقدر افرادی که با مشاوره شما موفق شده‌اند و به دستاوردهای زیادی رسیده‌اند بیشتر باشد، مسلماً شما نیز موفق‌تر خواهید شد.

 

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد اینترنتی

بهترین ایده‌های کسب و کار آنلاین

 

برای این کار شاید لازم باشد در یک سال اول در این زمینه از کسی پولی دریافت نکنید و به دیگران بدون دریافت پول کمک کنید و منتظر نظرات آن‌ها باشید. زمانی که رزومه کاری شما ساخته شد، این شما هستید که تعیین می‌کنید چه مبلغی برای ارائه علم و دانش خود دریافت کنید. این بیزینس خیلی قوی است و می‌توانید آن را در کنار بیزینس‌های دیگر خود پیش ببرید. برای مثال الان برای مشاوره در آمازون افرادی هستند که برای مشاوره 1 ساعته با من، مبالغ زیادی را پرداخت می‌کنند تا من محصولات آنها را بررسی کنم و موارد دیگر. به این علت که آن شخص می‌داند من بست سلر هستم و می‌تواند از تجربیات من در این زمینه استفاده کند تا روزی او هم به بست سلر تبدیل گردد. تمایل ندارد هزینه و زمان خیلی زیادی برای این موضوع صرف کند تا بست سلر شود و می‌خواهد راه خود را درست و در زمان کوتاه‌تری طی کند. پس هزینه مشاوره را به کسی که در آمازون بست سلر بوده است پرداخت می‌کند تا از تجربیات او استفاده نماید.

ملزومات موفقیت در ارائه مشاوره و افزایش درآمد

این مدل بیزینس می‌تواند برای شما خیلی خوب باشد ولی حتماً قبل از اینکه وارد این بیزینس شوید باید منبع درآمدهای دیگری داشته باشید و علاقه‌مند به یادگیری باشید. زمانی که اطلاعات خود را بیشتر کنید می‌توانید هزینه بیشتری هم دریافت کنید. برای مثال پزشکان، روانشناسان، مشاوران اقتصادی و... همه در این دسته بندی قرار می‌گیرند. اما من از یک سطح بالاتر صحبت می‌کنم. سطح شما آنقدر می‌تواند ارتقا یابد که بیزینس ها و کمپانی‌های بزرگ که تعداد زیادی کارمند دارند و برای مشاوره در بخش مارکتینگ، بازاریابی، فروش و... به سراغ شما بیایند. پس این کار بی‌نهایت پتانسیل دارد. شما در ابتدا می‌توانید به آنها ریویو بدهید و زمانی که به سطح بالاتری رسیدید به آنها مشاوره هم بدهید.

 

ایده درآمد میلیاردی

 

ساخت کمپین های تبلیغاتی، ایده ای برای راه اندازی کسب و کار

ایده دیگری برای راه‌اندازی کسب‌وکار، ساخت کمپین تبلیغاتی می‌باشد. در دنیای امروز خیلی از بیزینس‌ها حتی بیزینس هایی که درآمد بالایی دارند از دنیای تبلیغات اینترنتی دور هستند و هنوز به روش سنتی تبلیغات می‌کنند مانند تبلیغات روزنامه‌ها، مجلات و... شاید آنها نیازی به این قضیه نمی‌بینند، آگاهی نسبت به این موضوع ندارند و یا اینکه سن صاحب آن کسب‌وکار آنقدر بالا است که در یک نسل دیگری کار کرده و اعتقاد و اعتمادی به بیزینس و تبلیغات آنلاین ندارد. اگر شما باهوش باشید، روش‌های تبلیغاتی خوبی را پیدا کنید و خلاقیت بالایی داشته باشید، می‌توانید با آن اشخاص حرف بزنید و برای آنها کارهای تبلیغاتی انجام دهید و در این مسیر موفق شوید. طبیعتا موفقیت در این زمینه نیازمند صرف تلاش می‌باشد ولی چنانچه در این مسیر به توانایی و موفقیت برسید، می‌توانید درآمدهای ایده‌آل نیز کسب نمایید و نتیجه تلاش‌های خود را ببینید. همانطور که اشاره شد خلاقیت و بروز بودن در این کسب‌وکار بسیار مهم است و پیروزی شما را چندین برابر می‌سازد.

داشتن یک ذهنیت درست برای ساخت تجربه‌ای از زندگی که با پذیرش همه اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی آن، شما را به موفقیت برساند، چه‌قدر برای شما حائز اهمیت است؟ اگر علاقه‌مند هستید در خصوص راهنمایی که شما را برای تجربه یک زندگی موفق آماده می‌کند، بیشتر بدانید، مطالعه مقاله معرفی دوره شگفت انگیز پاراسل زندگی را از دست ندهید.

 

 

برای مطالعه بخش قبلی این مطلب، مقاله نگاهی به مارکت پلیس‌های نوین را بخوانید.

برای مطالعه ادامه این مطلب، مقاله پیاده سازی ایده‌های نوین اینترنتی را بخوانید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/best-online-business-ideas
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط