آموزش ساخت کمپین های تبلیغاتی در آمازون

  • 10 شهريور 1397
  • 7631
  • 13

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

درود به تو دوست خوبم. امیدوارم شاد و پیروز باشی.

آموزش تبلیغات در آمازون

در قسمت هشتم برنامه بیزینس تایم قصد داریم در مورد تبلیغات PPC (پی پر کلیک) (Pay per click) در مسیر کسب و کار آمازون صحبت کنیم. این نوع تبلیغات در خود آمازون انجام می‌شود و در این قسمت به شما آموزش می‌دهیم که چگونه این تبلیغات را بسازید. این روش تنها روش تبلیغ در آمازون نیست و شما می‌توانید از طریق سوشال مدیا نیز تبلیغات را انجام دهید ولی این روش تبلیغات یکی از قوی‌ترین‌ها می‌باشد.

 

آموزش ساخت کمپین‌های تبلیغاتی آمازون

 

پیشنهاد طلائی در تبلیغات آمازون

درست است، شاید اکنون شرایط اقتصادی مناسب نباشد ولی ما کاری را به شما پیشنهاد می‌کنیم که هزینه‌ای ندارد و آن این است که برای خود رویا بسازید. این کار به شما انرژی خواهد داد که هیچ وقت پول و موارد دیگر برای شما فراهم نمی‌کند. حتماً به این موضوع فکر کنید و اگر رویایی در ذهن و قلب شما نیست، یک رویا بسازید و باور داشته باشید امیدی که به شما می‌دهد همان انرژی و سوختی است که شما نیاز دارید تا ماشین زندگی خود را روشن کنید و به مقصد برسید. درست است، شرایط مالی سختی وجود دارد ولی شما باید مسیر خود را با تلاش ادامه دهید چون شما یک رویا دارید. در واقع ساخت رویا است که شما را به هدف می‌رساند. نکته ای که برای تبلیغات PPC بسیار مهم می‌باشد، کلید واژه‌ها می‌باشد. شما باید کلید واژه های مربوط به محصول خود را پیدا کنید که برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد. در دقیقه 6 ویدیو استاد عزت خواه در این خصوص توضیحاتی ارائه می‌دهند.

نرم افزارهای یافتن کلید واژه در آمازون

در دقیقه 7 ویدیو استاد عزت‌خواه تعدادی از نرم افزارهایی که در این خصوص به شما کمک می‌کند را معرفی می‌نمایند، لینک خرید این نرم افزار با قیمت مناسب‌تر را برای همراهان عزت‌خواه دات‌کام معرفی می‌نمایند و در خصوص یافتن کلید واژه‌ها و این نرم افزار توضیحات کاملی را بیان می‌کنند.

ساخت کمپین های تبلیغاتی در آمازون

در دقیقه 12 ویدیو انواع روش‌های ساخت کمپین‌ها توضیح داده می‌ شود و توصیه‌هایی به شما ارائه می‌‌شود که به شما در این زمینه بسیار کمک خواهد کرد.

اضافه نمودن کلید واژه ها در آمازون

در دقیقه 17 ویدیو روش اضافه کردن کلید واژه‌ها مطرح می‌گردد و برای شما بیان می‌‌شود که در انتخاب کلید واژه‌ها باید چه نکاتی را رعایت کنید. در دقیقه 19 ویدیو، وبسایتی برای شما معرفی می‌گردد که به وسیله آن بتوانید تعداد تکرار کلمه موردنظر خود را متوجه شوید. بعد از ساخت کمپین تبلیغاتی باید عملکرد خود را بررسی نمایید.

تبلیغات در آمازون را تا چه زمانی ادامه دهیم!

در دقیقه 22 ویدیو استاد به این سؤال کاربران جواب می‌دهند که آیا باید دائم در آمازون تبلیغات داشته باشند تا بتوانند فروش را تجربه نمایند؟

بهترین راهکارها در ساخت کمپین‌های تبلیغاتی در آمازون

این نکته را در نظر داشته باشید که روش‌های زیاد و حرفه‌ای برای پیدا کردن کلید واژه‌ها وجود دارد و اگر کسی این کار را به خوبی انجام ندهد، نتیجه خوبی دریافت نمی کند و حتی ممکن است هزاران دلار خود را از دست بدهد.  بهترین روش‌های پیدا کردن کلید واژه‌ها و ساخت کمپین‌های تبلیغاتی در دوره آربی آموزش داده شده است تا کسانی که به فروش و تبلیغات در آمازون علاقه‌مند هستند، بتوانند استفاده نمایند و روش پیدا کردن بهترین کلید واژه‌ها، آنالیز کلید واژه‌هایی که از آنها نتیجه گرفته شده است، ساخت کمپین‌های بهتر و بهینه سازی شده در آینده را یاد بگیرند. بنابراین کسانی که علاقه‌مند هستند فروش در آمازون را با آموزش‌های استاد حسین عزت خواه دنبال نمایند می‌توانند پس از بررسی‌های خود شرکت در دوره آربی را انتخاب نمایند.

نظرات کاربران

13 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط