تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ساخت لایف‌استایل ایده‌آل

توضیحات کوتاه :
اگر به دنبال افراد موفق می‌گردید به دنبال تفاوت‌های خیلی بزرگ نباشید وجه تمایز آنها لایف‌استایل صحیح است. زمانی که یک لایف‌استیل درست را برای خود بسازید جز 10 درصد بهترین آن کار می‌شوید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 3.1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
ساخت لایف‌استایل ایده‌آل

 

خلاصه ای از مقاله

اکنون زمان آن رسیده که 4 قانونی که میلیونر نابغه را می‌سازد با هم بررسی کنیم اما قبل از شروع از شما یک سؤال کلیدی دارم. آیا شما الان آماده هستید که زندگی خود را تغییر دهید؟ ممکن است لازم باشد بعضی از طرز فکر و باورهایتان را تغییر دهید. آیا مصمم هستید که تغییر کنید و بهتر شوید؟ این مقاله را با دقت بخوانید و و 4 قانون را در زندگی خود به‌کار برید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

لایف استایل صحیح، وجه تمایز افراد موفق

اگر به دنبال افراد موفق می‌گردید به دنبال تفاوت‌های خیلی بزرگ نباشید وجه تمایز آنها یک لایف‌استایل صحیح است. زمانی که یک لایف‌استیل درست را برای خود بسازید آن را در هر زمینه‌ای که استفاده کنید جز 10 درصد بهترین آن کار می‌شوید که در هر زمینه‌ای مانند ورزشی، هنری و... می‌تواند باشد. من این اصول را در زمینه فروش محصولات در آمازون اجرا کردم و توانستم به عنوان بست‌سلر دست یابم. یعنی عنوان بهترین فروشنده، کسی که بالاترین تعداد ریویو مثبت کالاها را در آمازون به دست آورد. من این اصول را در بیزینس‌های مختلف اجرا کردم و به نتیجه رسیدم. من به شما نمی‌گویم که دقیقاً باید چه شغلی داشته باشید یا اگر دقیقاً این کسب‌وکار را در زندگی داشته باشید موفق می‌شوید زیرا دنیا به همه شغل‌ها نیاز دارد ولی این مهم است که اگر واقعاً می‌خواهید که موفق شوید در هر زمینه‌ای که شروع به کار می‌کنید با لایف‌استایل درست اقدام نمایید.

 

لایف استایلی که با استفاده از آن بتوانم برای همیشه ثروتمند باشم

 

فرض کنید از اداره پست با شما تماس می‌گیرند و به شما می گویند که یک بسته پستی برای شما رسیده و شما باید به اداره پست بروید و این بسته را تحویل بگیرید. این بسته شامل تمام اهداف، آرزو و رویاهای شما و تمام آن چیزی که می‌خواهید، می‌باشد. اما به شما می‌گویند وزن بسته حدود 200 کیلوگرم، طول بسته حدود 3 متر است و به همین علت آنها نتوانسته‌اند آن را به محل زندگی شما بیاورند و خود شما باید برای تحویل آن اقدام نمایید. اکنون نکته مهم این است که شما وقتی می‌خواهید برای تحویل این بسته به اداره پست بروید و آن بسته را تحویل بگیرید تنها و با پای پیاده می‌روید؟! اگر کمی فکر کنید می‌فهمید که باید از چند نفر از دوستانتان کمک بگیرید و ماشینی که توانایی حمل آن بسته با آن وزن و ابعاد را داشته باشد اجاره  کنید. این کار دقیقاً اصل آمادگی برای دریافت اهداف می‌باشد.

آمادگی برای دریافت اهداف در زندگی

زمانی که می‌خواهید به اهدافی برسید باید آماده باشید. وقتی باور دارید که آن بسته پستی برای شما آمده است پس آماده می‌شوید و به ادراه پست می‌روید. در مراسم اسکار اصولاً افرادی که جایزه می‌گیرند، از قبل متن سخنرانی خود را آماده کرده‌اند چون می‌دانند که قرار است برنده بشوند و باور این موضوع خیلی مهم است. می‌خواهید میلیاردر شوید؟ باید ابتدا از درون بپذیرید که میلیاردر شده‌اید، خود را میلیاردر بدانید و برای آن آماده باشید. نه این که مثلاً برای دریافت بسته پستی خود بدون هیچ‌گونه آمادگی به اداره پست بروید و بپرسید بسته من کجاست؟ زمانی که بدون آمادگی برای دریافت بسته بروید و از آنها بپرسید که شما چگونه این بسته را با این ابعاد ببرید به شما می‌گویند که باید آماده می‌آمدید. زمانی که با آمادگی و شرایط مناسب برای تحویل بسته به اداره پست می‌روید، ممکن است زمان گذشته باشد و اداره پست آن را به بیرون از اداره منتقل کرده باشد و فرد دیگری آن را برده باشد! زندگی همین است! قطار زندگی منتظر نمی‌ماند تا شما سوار شوید. اگر سنجیده عمل کنید و با بلیط حاضر شوید سریع سوار می‌شوید و مطمئن هستید که مسافر آن قطار هستید. اگر در زمان مناسب برای کاری اقدام نکنید آن را از دست می‌دهید. فرصت‌ها در زندگی مقابل شما تعظیم نمی‌کنند تا هر زمان که شما تمایل داشته باشید در مسیر شما قرار گیرند. اگر می‌دانید فرصت متعلق به شما است سریع برای آن آماده شوید و از آن استفاده نمایید. پس شما نیاز به لایف‌استایل یک انسان موفق دارید که من نام آن را میلیونر نابغه می‌گذارم.

4 قانون مهمی که میلیونر نابغه را می سازد

اکنون زمان آن رسیده که 4 قانونی که میلیونر نابغه را می‌سازد با هم بررسی کنیم اما قبل از شروع از شما یک سؤال کلیدی دارم. آیا شما الان آماده هستید که زندگی خود را تغییر دهید؟ ممکن است لازم باشد بعضی از طرز فکر و باورهایتان را تغییر دهید. آیا مصمم هستید که تغییر کنید و بهتر شوید؟ چند ثانیه چشمان خود را ببندید و فکر کنید که آیا حاضر هستید که از عمق وجودتان تغییرکنید؟ چون تغییر نیاز به هزینه دارد. این 4 قانون فوق‌العاده مهم هستند. از شما می‌خواهم درباره آنها فکر کنید، آن‌ها را اجرا نمایید و آدم اقدام باشید. این 4 قانون را برای رسیدن به 2 هدف بررسی می‌کنیم.

  • هدف اول: رسیدن به رفاه مالی در کمتر از 2 سال.
  • هدف دوم:  زمانی که این الگو را اجرا نمایید در کمتر از 6 سال به بازنشستگی مالی برسید یعنی دیگر لازم نباشد که به خاطر پول کار کنید.

 

مقاله پیشنهادی: میلیونر خود ساخته | عزت خواه دات کام

ساخت یک لایف استایل ایده‌آل

 

قانون اول: دستکاری فاکتور زمان و مکان

برای مثال شما برای خود هدف رسیدن به 100 میلیون پول را مشخص می‌کنید. ولی این شما هستید که انتخاب می‌کنید که در سن 60 سالگی یا 25 سالگی به این هدف برسید. فرق این دو مورد در زمان محقق شدن آنها است. اینکه شما در چه زمانی به هدف خود می‌رسید بسیار اهمیت دارد. صرفاً تلاش کردن و رسیدن به هدف مهم نیست. آنچه اهمیت دارد این است که شما چه زمانی به آن هدف دسترسی پیدا می‌کنید. نابغه میلیونر کسی است که الگویی از موفقیت در ذهن خود می‌سازد که اگر در هر کاری از آن استفاده کند، جز 10 درصد بهترین در آن کار می‌شود که می‌تواند در هر زمینه‌ای مانند: ورزش، بیزینس، کسب‌وکار آنلاین و..... باشد.

اهمیت المان زمان و مکان در انتخاب شغل

انتخاب شغل نابغه میلیونر بر اساس 2 المان مکان و زمان انجام می‌شود. شغلی را انتخاب می‌کند که از فاکتور زمان و مکان آزاد باشد. آزاد بودن از فاکتور مکان یعنی وابسته به محل، اداره، شهر یا کشوری نباشد تا بتواند در هرجای دنیا کسب‌وکار خود را ادامه بدهد و لازم نباشد حتماً به اداره‌ای برود تا به درآمد برسد. شاید اولین ایده‌ای که اکنون به ذهن شما می‌رسد بیزینس آنلاین باشد که یکی از راه‌ها در این زمینه می‌باشد. برای مثال درآمد فردی که با سرمایه‌گذاری در بورس روزانه 12 ساعت کار می‌کند و درآمد سالیانه 500 میلیون تومان دارد، کمتر از نابغه میلیونری است که روزانه کمتر از 3 ساعت کار می‌کند و درآمد سالیانه او 40 میلیون تومان است. زیرا نابغه میلیونر از 2 فاکتور زمان و مکان آزاد است. یعنی خود او تصمیم می‌گیرد که الان با چه کسی، کجا و با چه شرایطی کار و بیزینس خود را انجام بدهد. یعنی نسبت به 40 میلیون درآمد خود قدرت دارد. تلاش در مسیر موفقیت باید با هدف افزایش کیفیت زندگی باشد نه فقط افزایش اعداد. در قانون اول به 3 کلید اصلی می‌رسیم که باید آنها را بررسی نماییم.

کلید اول: قیچی کردن بعضی از کارها برای کسب موفقیت

این موضوع بدین معنا می‌باشد که خیلی از کارها را نباید انجام بدهید. حتی ممکن است در ظاهر کارهای مثبتی باشند. طبق قانون 20-80، 80 درصد بازده زندگی از 20 درصد کارهایی که انجام می‌دهید، حاصل می‌شوند. بنابراین در بیزینس طبق قانون 20-80، 80 درصد درآمد شما از 20 درصد مشتری‌های شما می‌باشد. یا برای مثال 80 درصد پولی که در زندگی خود خرج می‌کنید دقیقاً صرف 20 درصد از امور زندگی شما می‌شود. مثلاً اجاره خانه یا وام بانکی بیشترین پولی است که شما در طول ماه خرج می‌کنید. برای استفاده از این قانون باید یاد بگیرید که آن 80 درصد را قیچی کنید. اگر می‌دانید که در طول روز 20 درصد کارهای شما فوق‌العاده مهم هستند، باید آن 20 درصد را ابتدا انجام دهید و آن 80 درصد که نقش خاصی در زندگی شما ندارند باید حذف شوند. افراد موفق و میلیاردر هم میزان 20 درصد کارهای مهم روزانه خود را بالاتر می‌برند و از 80 درصد کارهای کم ارزش به شدت کم می‌کنند.

 

مقاله پیشنهادی: قانون هشتاد بیست (پارتو) چیست؟ | عزت خواه دات کام

کلید دوم: تمرکز بر روی کارهای مهم

هیچ‌گاه به اطرافیانتان اجازه ندهید که برنامه روزانه شما را قضاوت نمایند یا اینکه به جای شما به برنامه و کارهای روزانه شما امتیاز بدهند. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در اتاقی در محل کار خود نشسته باشید و در حال فکر کردن و تجزیه تحلیل در ذهن خود باشید. دوست شما وارد اتاق می‌شود و به شما می‌گوید چرا هیچ کار مهمی انجام نمی‌دهید و فقط نشسته‌اید؟ در صورتی که ممکن است شما در ذهن خود در حال فکر و تجزیه و تحلیل موضوع مهمی باشید. این حرف‌ها را از ذهن خود خارج کنید و اجازه ندهید دیگران درباره کارهای روزانه شما نظر بدهند.
شاید آن زمانی که شما در حال فکر کردن هستید اندازه صدها ساعت کار کردن ارزش داشته باشد زیرا شما یاد گرفته‌اید که اول فکر کنید و نقشه داشته باشید نه اینکه بدون آمادگی حرکت کنید. کارهای خود را کنترل نمایید و اجازه ندهید دنیا شما را به سمتی که می‌خواهد ببرد. مثلاً ممکن است در فضای مجازی در گروه‌های مختلفی عضو باشید که در طول روز اطلاعات زیادی در این گروه‌ها قرار بگیرد ولی تعداد زیادی از آن‌ها بی‌فایده هستند و فقط زمان شما را از شما می‌دزدند. شما باید یاد بگیرید انسان هشیاری باشید و بدانید که زمان خود را که ارزشمندترین چیز زندگی شما است صرف چه کارها و چه کسانی می‌کنید.

 

کسب درآمد در یک لایف استایل ایده آل

 

کلید سوم: ساخت دنیای کاری موازی در مسیر پیشرفت

این کلید بسیار حائز اهمیت است و حداقل 30 درصد از موفقیت وابسته به این کلید می‌باشد. خیلی از ما ایرانی‌ها فکر می‌کنیم که خودمان می‌توانیم همه کارها را انجام بدهیم ولی این دیدگاه اشتباه است. شما باید یاد بگیرید که یک نابغه میلیونر از دیگران کمک می‌گیرد و با دیگران به صورت تیمی کار می‌کند. یادگیری این مورد باعث می‌شود برای مثال کاری که برای آن 10 ساعت زمان صرف می‌کنید با کمک 2 نفر دیگر این زمان را به 2ساعت کاهش بدهید. در بیشتر کشورهای خارجی معمولاً افراد درآمد خود را به صورت سالیانه اعلام می‌کنند و در ایران به صورت ماهیانه ولی یک نابغه میلیونر درآمد خود را به صورت ساعتی بیان می‌کند. زمان مهمترین المان است و اگر از آن غافل شوید می‌بازید. باید تلاش کنید درآمد خود را به درآمد ساعتی تبدیل نمایید.

داشتن یک ذهنیت درست برای ساخت تجربه‌ای از زندگی که با پذیرش همه اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی آن، شما را به موفقیت برساند، چه‌قدر برای شما حائز اهمیت است؟ اگر علاقه‌مند هستید در خصوص راهنمایی که شما را برای تجربه یک زندگی موفق آماده می‌کند، بیشتر بدانید، مطالعه مقاله معرفی دوره شگفت انگیز پاراسل زندگی را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/making-of-idol-lifestyle
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط