تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

من موفق می شوم | عزت خواه دات کام

توضیحات کوتاه :
عده‌ای بر این باورند که موفقیت در ذهن افراد شکل می‌گیرد. تعدادی نیز بر این باورند که افراد باید در عمل، به موفقیت برسند. موفقیت تلقین نیست، موفقیت باور است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

 • 12.3k
 • 1
 • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
من موفق می شوم | عزت خواه دات کام

 

خلاصه ای از مقاله

موفق شدن و رسیدن به موفقیت کار دشواری نیست بلکه قابل اجرا می‌باشد. اندیشه و فکر شما نقش بسزایی در موفقیت دارد. نیروهای‌درونی، تجسم‌سازی ذهنی و باورهای شما می‌توانند کمک زیادی در رسیدن به موفقیت به شما کنند. موفقیت از کجا شروع می‌گردد؟ نقطه آغازین جمله من موفق می‌شوم، کجا است؟ در این مقاله به این سوالات پاسخ می‌دهیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

موفقیت دست‌یافتنی است

در زندگی روزمره خودمان عادت کرده‌ایم به انجام دادن یک سری از کارها و امورات زندگی که هر روز تکرار می‌گردند. آیا تکرار آنها کار درستی است؟ شاید از خودتان می‌پرسید که من موفق می‌شوم؟ آیا موفقیت دست‌یافتنی است؟ توجه داشته باشید که موفق شدن و رسیدن به موفقیت کار دشواری نیست بلکه قابل اجرا می‌باشد. اندیشه و فکر شما نقش بسزایی در موفقیت دارد. نیروهای درونی شما، تجسم‌سازی ذهنی شما و باورهای شما می‌توانند کمک زیادی در رسیدن به موفقیت به شما کنند. موفقیت از کجا شروع می‌گردد. نقطه آغازین جمله من موفق می‌شوم، کجا است؟

 

داشتن یک سبک ندگی موفق

 

چگونه برای پیشرفت بیشتر ذهن خود را تغییر دهیم؟

عده‌ای از صاحب‌نظران بر این باورند که موفقیت در ذهن افراد شکل می‌گیرد. تعدادی نیز بر این باورند که افراد باید در عمل، به موفقیت برسند. به هر حال تمامی این نتیجه‌گیری‌ها یک مضمون دارند و عامل موفقیت در زندگی را مشابه می‌دانند. موفقیت تلقین نیست، موفقیت باور است. افراد موفق در افکار خود به چه موضوعاتی فکر می‌کنند؟ مسلماً آن موضوعات، در رسیدن به موفقیت تاثیر بسیاری دارد. گاهاً دیده‌اید بعضی از افراد در انجام دادن کارها و امورات روزمره خود مدام می‌گویند: «من نمی‌توانم!» این جواب بسیار اشتباه می‌باشد، جواب صحیح این است: «من موفق می‌شوم!» شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسد لیکن قابل اجراء می‌باشد. افراد موفق در زندگی خودشان برنامه‌ریزی، هدف‌گذاری، ایده‌پردازی و... دارند. برداشتن قدم های اول به مراتب از برداشتن قدم‌های بعدی سخت‌تر و دشوارتر می‌باشد.

 

مقاله پیشنهادی: کسب ثروت از طریق تغییر ذهنیت

من موفق می‌شوم

 

غلبه بر ترس و رسیدن به موفقیت

ترس را از خودتان دور نمایید و با اقتدار به سمت موفقیت حرکت کنید. آگاه باشید که انسان‌های موفق کارهایی را انجام می‌دهند که افراد دیگر از انجام دادن آن کارها خودداری می‌کنند. معمولاً افراد تمایل بیشتر به انجام دادن کارهای ساده و راحت دارند. ولی این راز موفقیت نیست. افراد موفق ندانسته‌ها را دوست دارند. آنها به‌دنبال کسب تجربیات جدید هستند. شاید دنبال نمودن مسیری که هیچ راهنمایی در آن وجود ندارد کار سختی باشد، ولی افراد موفق عاشق پیمودن چنین مسیرهایی هستند. از نوع تفکر دیگران نسبت به خودتان نترسید! مهم نیست که دیگران در مورد شما چطور فکر می‌کنند. مهم خود شما هستید! به خودتان ارزش و بهاء دهید. شما بهترین هستید، شما دارای مهارت‌های بسیار ویژه‌ای هستید که به‌واسطه آنها می‌توانید به موفقیت برسید.

 

من موفق می شوم

 

 

تغییر ذهن با استفاده از جملات انگیزشی

از جملات انگیزشی زیر برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید:

 1. من موفق می‌شوم
 2. من باورهای قوی دارم
 3. من عاشق خودم هستم
 4. من برنامه‌ریزی کرده‌ام
 5. من قوی و مقتدر هستم
 6. من هدف‌گذاری کرده‌ام
 7. من مهارت‌های زیادی دارم
 8. من شخصیت قهرمانی دارم
 9. من با اراده و مصمم هستم
 10. من تجسم‌سازی ذهنی دارم
 11. موفقیت نزدیک به من است
 12. من قهرمان زندگی خودم هستم

 

مقاله پیشنهادی: تأثیر جملات انگیزشی در موفقیت

من موفق می شوم

 

موفقیت دست یافتنی است اگر تلاش کنیم

مهم نیست که برای کسب موفقیت چه راهی را می‌پیمایید، همیشه در انتهای تونل نور و روشنایی منتظر شما است. ممکن است رسیدن به آن منبع روشنایی دشوار به‌نظر برسد اما شما با حرکت رو به جلو و تسلیم نشدن بدون شک به آن خواهید رسید. در مسیر خود همواره نیمه روشن اتفاق‌ها را ببینید.

 

من موفق می شوم

 

من موفق خواهم شد

امیدواری به آینده یک از راه‌هایی است که انگیزه و اراده شما را قویتر می‌کند و برای موفق شدن از هیچگونه تلاشی دریغ نخواهید کرد. نگاهی به افرادی که در کنارتان هستند یا افراد جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنید بیندازید. شما و این افراد تقریباً شرایط یکسانی را داشته‌اید. گرچه برای برخی افراد شرایط بهتری مهیا بوده است اما چه بسیار افرادی که از موقعیت‌های بدتر و شرایط نامطلوب خودشان را به سطوح بالا رسانده‌اند. عامل موفقیت در زندگی آنها چه چیزی بوده است؟ مطمئناً در تونل زندگی دریچه‌های نوری برای شما وجود دارد. به دنبال همان دریچه‌ها باشید و با خودتان تکرار کنید من هم می توانم همانند دیگران موفق شوم.

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

داشتن یک ذهنیت درست برای ساخت تجربه‌ای از زندگی که با پذیرش همه اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی آن، شما را به موفقیت برساند، چه‌قدر برای شما حائز اهمیت است؟ اگر علاقه‌مند هستید در خصوص راهنمایی که شما را برای تجربه یک زندگی موفق آماده می‌کند، بیشتر بدانید، مطالعه مقاله معرفی دوره شگفت انگیز پاراسل زندگی را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/i-will-be-successfull
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
سهیل گفته:
۰ | ۰

سلام
اول باید در ذهن خودمان به این باور برسیم که موفق می شویم تا موفقیت اتفاق بیوفتد.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۱

درود به شما سهیل عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاسگزار شما هستیم که در راه موفقیت تلاش می کنید و با ابراز لطف و محبت خود، به ما نیز در رسیدن به موفقیت یاری می رسانید.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط