من موفق می شوم

 • 1997
 • 0

موفقیت دست‌یافتنی است

در زندگی روزمره خودمان عادت کرده ایم به انجام دادن یک سری از کارها و امورات زندگی که هر روز تکرار می گردند. آیا تکرار آنها کار درستی است؟ شاید از خودتان می پرسید که من موفق می شوم؟ آیا موفقیت دست یافتنی است؟ توجه داشته باشید که موفق شدن و رسیدن به موفقیت کار دشواری نیست، بلکه قابل اجرا می باشد. اندیشه و فکر شما نقش بسزایی در موفقیت دارد. نیروهای درونی شما، تجسم سازی ذهنی شما و باورهای شما می توانند کمک زیادی در رسیدن به موفقیت به شما کنند. موفقیت از کجا شروع می گردد. نقطه آغازین جمله من موفق می شوم، کجاست؟

 

داشتن یک سبک ندگی موفق

 

چگونه برای پیشرفت بیشتر، ذهن خود را تغییر دهیم؟

عده ای از صاحبنظران بر این باورند که موفقیت در ذهن افراد شکل می گیرد. تعدادی نیز بر این باورند که افراد باید در عمل، به موفقیت برسند. به هر حال تمامی این نتیجه گیری ها یک مضمون دارند. موفقیت تلقین نیست، موفقیت باور است. افراد موفق در افکار خود به چه موضوعاتی فکر می کنند؟ مسلماً آن موضوعات، در رسیدن به موفقیت تاثیر بسیاری دارد. گاهاً دیده اید بعضی از افراد در انجام دادن کارها و امورات روزمره خود مدام می گویند: من نمی توانم! این جواب بسیار اشتباه می باشد، جواب صحیح این است: من موفق می شوم! شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسد، لیکن قابل اجراء می باشد. افراد موفق در زندگی خودشان برنامه ریزی، هدف گذاری، ایده پردازی و... دارند. برداشتن قدم های اول به مراتب از برداشتن قدم های بعدی سخت تر و دشوارتر می باشد.

 

من موفق می‌شوم

 

غلبه بر ترس و رسیدن به موفقیت

ترس را از خودتان دور نمایید و با اقتدار به سمت موفقیت حرکت کنید. آگاه باشید که انسان های موفق کارهایی را انجام می دهند که افراد دیگر از انجام دادن آن کارها خودداری می کنند. معمولاً افراد تمایل بیشتر به انجام دادن کارهای ساده و راحت دارند. ولی این راز موفقیت نیست. افراد موفق ندانسته ها را دوست دارند. آنها بدنبال کسب تجربیات جدید هستند. شاید دنبال نمودن مسیری که هیچ راهنمایی در آن وجود ندارد کار سختی باشد، ولی افراد موفق عاشق پیمودن چنین مسیرهایی هستند. از نوع تفکر دیگران نسبت به خودتان نترسید! مهم نیست که دیگران در مورد شما چطور فکر می کنند. مهم خود شما هستید! به خودتان ارزش و بهاء دهید. شما بهترین هستید، شما دارای مهارت های بسیار ویژه ای هستید که بواسطه آنها می توانید به موفقیت برسید. از جملات انگیزشی زیر برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید:

 1. من موفق می شوم
 2. من باورهای قوی دارم
 3. من عاشق خودم هستم
 4. من برنامه ریزی کرده ام
 5. من قوی و مقتدر هستم
 6. من هدف گذاری کرده ام
 7. من مهارت های زیادی دارم
 8. من شخصیت قهرمانی دارم
 9. من با اراده و مصمم هستم
 10. من تجسم سازی ذهنی دارم
 11. موفقیت نزدیک به من است
 12. من قهرمان زندگی خودم هستم

مهم نیست که برای کسب موفقیت چه راهی را می‌پیمایید، همیشه در انتهای تونل نور و روشنایی منتظر شما است. ممکن است رسیدن به آن منبع روشنایی دشوار به نظر برسد اما شما با حرکت رو به جلو و تسلیم نشدن بدون شک به آن خواهید رسید. در مسیر خود همواره نیمه روشن اتفاق‌ها را ببینید.


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/i-will-be-successfull
من موفق می شوم

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط