افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب ثروت از طریق تغییر ذهنیت

توضیحات کوتاه :
کلمه ثروت چه چیزی را به ذهن شما می‌آورد؟ دارایی، پول زیاد، توانایی خرید و لذت بردن ازهرآنچه دوست دارید؟ خانه‌های اشرافی، سفر به سرتاسر جهان، اتومبیل‌های رویایی و هر چیزی که می‌توان با پول خرید؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
کسب ثروت از طریق تغییر ذهنیت

 

خلاصه ای از مقاله

 ثروت تنها به پول و دارایی ختم نمی‌شود بلکه به شکل‌های مختلفی در زندگی و طبیعت بروز می‌یابد. دارایی یک فرد می‌تواند عشق، مهربانی، خوبی، قدرتمندی، انرژی مثبت، دانش و آگاهی باشد. ثروت در طبیعت به شکل تمامی گیاهان و ستارگان و همه چیزی که در طبیعت می‌بینیم بروز می‌یابد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

موانع سر راه ثروتمند شدن

کلمه ثروت چه چیزی را به ذهن شما می‌آورد؟ دارایی، پول زیاد، توانایی خرید و لذت بردن ازهرآنچه دوست دارید؟ خانه‌های اشرافی، سفر به سرتاسر جهان، اتومبیل‌های رویایی و هر چیزی که می‌توان با پول خرید؟ ثروت چیزی است که همه به دنبال آن هستند اما هر کسی باور ندارد که می‌تواند ثروتمند باشد و از دارایی خود لذت ببرد. ثروت همه چیزهایی است که در بالا گفتیم و البته موارد بسیار زیاد دیگری را نیز شامل می‌شود. ثروت تنها به پول و دارایی ختم نمی‌شود بلکه به شکل‌های مختلفی در زندگی و طبیعت بروز می‌یابد. دارایی یک فرد می‌تواند عشق، مهربانی، خوبی، قدرتمندی، انرژی مثبت، دانش و آگاهی باشد. ثروت در طبیعت به شکل تمامی گیاهان و ستارگان و همه چیزی که در طبیعت می‌بینیم بروز می‌یابد. نیروی زندگی و حیات نیز تمایل دارد که ثروت، رشد و قدرت را به نمایش بگذارد اما اغلب به دلیل برنامه‌ریزی منفی، تفکر منفی و عدم اعتقاد فرد به خود و توانایی‌هایش، محدود و سرکوب می‌شود.

 

مدیریت کسب و کار خود

 

چگونه ذهنیت خود نسبت به ثروت را تغییر دهیم؟

اولین گام برای اینکه جریان ثروت را به زندگی خود هدایت کنیم این است که ذهنیت و تفکر خود را نسبت به آن تغییر دهیم. باید ذهن خود را از مفاهیم اشتباه در مورد ثروت پاکسازی کنید تا بتوانید به ثروت دست یابید. برای این منظور، باید تمامی افکار و ایده‌ها در مورد ثروت، پول و دارایی را به سطح خودآگاه ذهن بیاوریم. برای این کار، ابتدا یک قلم و کاغذ آماده کنید و در یک مکان ساکت بنشینید. در مورد ثروت و معنای آن برای خودتان فکر کنید و هر فکری که به ذهنتان می‌رسد را یادداشت کنید. تمامی افکار خوب، بد، مثبت و منفی، همه رایادداشت کنید. این کار را به مدت ده دقیقه یا تا زمانی که ایده‌ها و افکار به ذهن شما می‌رسند انجام دهید. پس از پایان نوشتن، هرچه که نوشته‌اید را بخوانید، در مورد آن فکر کنید و آن را تحلیل کنید. از اینکه چه ایده‌هایی به ذهن شما رسیده‌اند شگفت‌زده خواهید شد. این تحلیل به شما کمک می‌کند که بفهمید ذهن خود را در مورد پول و ثروت و موفقیت در کجا متوقف و مسدود کرده‌اید.

 

کسب ثروت از طریق تغییر ذهنیت

 

با این کار متوجه می‌شوید که کدام افکار و مفاهیم اشتباه شما را از پیشرفت بازداشته‌اند. ترس‌هایی که شما را از رسیدن به موفقیت و ثروت بازداشته‌اند را کشف می‌کنید. ممکن است دلایل مختلفی برای این موضوع وجود داشته باشد. ممکن است به گونه‌ای تربیت شده باشید که ثروت را مفهومی منفی می‌دانید. ممکن است درکودکی با فقر بزرگ شده باشید و اکنون در این ذهنیت گیر افتاده‌اید که نمی‌توانید زندگی خود را پیشرفت دهید یا شایستگی ثروت را ندارید. ممکن است مسئولیت پذیری و سختکوشی لازم برای رسیده به ثروت را نداشته باشید. ممکن است از این ترس داشته باشید که ظرفیت روانی ثروتمند بودن را نداشته باشید یا ندانید که با پول خود چه کار کنید. این‌ها تنها بخشی از دلایلی هستند که مسئول عدم ثروتمند بودن شما هستند.

 

کسب ثروت از طریق تغییر ذهنیت

 

رسیدن به ثروت با برداشتن موانع ذهنی

موانع ذهنی ما اغلب به دلیل برنامه ریزی ذهنی ما ایجاد می‌شوند که باعث می‌شوند احساس کنیم شایستگی موفقیت، پول و ثروت را نداریم. اگر شما این تحلیل را صادقانه انجام دهید، در می‌یابید که کدام افکار و رویکردها مسیر شما به سمت موفقیت را سد کرده‌اند و راه حل‌ها را به صورت شفاف‌تری خواهید دید. اگر یک جلسه کافی نیست، هر روز به نوشتن ادامه دهید و به آن فکر کنید تا وقتی که بفهمید چه موانعی شما را از رسیدن به موفقیت باز می‌دارند. پس از این تحلیل، تغییر افکار و رویکردها نسبت به پول و ثروت برای شما راحت‌تر می‌شود.

 

کسب ثروت از طریق تغییر ذهنیت

 

همچنین، رد کردن افکار منفی و متناقض و جلوگیری از ورود آنها به ذهنتان برای شما راحت‌تر خواهد بود. تلاش بی‌وقفه برای نگاه داشتن تصویری از موفقیت در ذهن و در عین حال باز نگاه داشتن ذهن برای پذیرفتن موقعیت‌های جدید، شما را به سمت هدف درست در زمان درست هدایت می‌کند. افکار متمرکز دارای قدرت بی‌نهایت هستندو تمامی افراد ثروتمند همه انرژی خود را به یک شیوه مثبت و قدرتمند بر آنچه که می‌خواهند متمرکز می‌کنند. برخی از آنها قوانین موفقیت را به صورت آگاهانه و برخی به صورت ناخودآگاه عملی می‌کنند.

 

کسب ثروت از طریق تغییر ذهنیت

 

تفکر فراوانی و ثروت نامحدود

تفکر فراوانی نامحدود است و ثروت نامحدود را دربردارد. همه چیز به وفور در آن یافت می‌شود و همواره در حال خلق چیزهای بیشتر است. مشکل اینجاست که افکار و رویکردهای منفی تفکر فراوانی را محدود می‌کنند و از به بار نشستن آن جلوگیری می‌کنند. ما باید ذهن خود را به روی فراوانی و ثروت بگشاییم و افکار و عقاید محدودکننده را دور بریزیم. فرقی نمی‌کند که در حال حاضر زندگی شما چگونه است، همین که تصمیم گرفتید باورهای محدودکننده را از زندگی خود حذف کنید و ثروت و موفقیت را به زندگی خود دعوت کنید، تغییرات در زندگی شما شروع می‌شوند. در ذهن و تصورات خود، ورای شرایط کنونی‌تان، ذهنتان را گسترش دهید و به صورت نامحدود فکر کنید. ذهن آگاه شما با ذهن آگاه جهانی یکی است و در نتیجه نامحدود است. وقتی این موضوع را باور کردید، تفکر بزرگ و انتظار چیزهای بهتر داشتن در زندگی برای شما راحت‌تر می‌شود.

 

فروش موفق در آمازون

 

قدرت ذهن و کسب ثروت

موفقیت و ثروت از آن شما خواهند بود، اگر آنها را با یک ذهن باز دنبال کنید. به این منظور، ابتدا افکار محدودکننده را شناسایی کنید. سپس این افکار را تحلیل نموده و سعی کنید تا از افکار منفی رها شوید. افکار مثبت و رها کننده را به ذهن خود راه دهید. هر روز خواسته‌های خود را تجسم کنید. به تدریج خواهید دید که شرایط شما بهبود می‌یابند. افکار قدرت زیادی دارند. شما باید نسبت به آنها آگاهی داشته باشید و تنها افکار مثبت را به ذهن خود راه دهید. تصویر‌سازی یکی از مهمترین راه‌های رسیدن به موفقیت است. بنابراین هدف خود را به طور شفاف تصویرسازی کنید، احساسات را به این تصاویر ذهنی پیوند بزنید. باور و عقیده خود را به این ترکیب اضافه کنید. این ترکیب یک قدرت عظیم را ایجاد می‌کند. ذهن خود را باز نگه دارید، در مسیر رسیدن به ثروت تلاش کنید و فرصت‌هایی که سر راهتان قرار می‌گیرند را دریابید. قرار گرفتن در مسیر ثروت و موفقیت به همین راحتی است. فقط کافی است که این باور را در خود ایجاد کنید که شایستگی ثروتمند بودن را دارید.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/get-rich-change-attitude
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط