شکارچی موفقیت

 • 26 تير 1397
 • 649
 • 0

مثل یک شیر شکار کنید

شکارچی موفقیت کیست؟ به چه کسی شکارچی موفقیت می گویند؟ می دانیم که شکارچی بودن هم آنقدرها ساده و آسان نیست. در اکثر اوقات شکارچی با شکست روبرو می گردد. حال موفق ترین شکارچی کیست؟ در دنیای وحش حیوانات، شکارچی موفق کیست؟ حتماً به ببر فکر می کنید. ولی ببر تنها 5 درصد در شکارکردن موفق می باشد. تصور می کنید بالاترین درصد شکار موفق را چه حیوانی به خود اختصاص می دهد؟ سگ های وحشی آفریقایی موفق ترین شکارچی بحساب می آیند، آنها 85 درصد در شکار خود موفق می گردند. حال در دنیای انسانها موفق ترین شکارچی کیست؟

 

دوره پاراسل در ساخت یک سبک زندگی موفق به شما کمک میکند

 

شکار موفقیت

دنیای امروزی مملو از فرصت هاست، که باید از تک تک آنها استفاده کنیم. اما چطور؟! شکارچی موفقیت بودن هم سخت است و هم آسان.  بیایید همیشه شکارچی لحظه ها و فرصت ها باشید، نه شکار شکارچی! این جمله بسیار زیباست و قابل تامل. هر انسانی در زندگی خود فرصت ها و لحظه های طلایی زیادی دارد، ولی آیا همه انسانها از این موقعیت ها استفاده می نمایند؟! خیلی اوقات مدت زیادی برای تحقیق و بررسی و فکر کردن وجود ندارد، بلکه باید آن لحظه را شکار نمود. پس با اقدام نمودن بموقع شکارچی موفقیت خودتان باشید. اکثر افراد به جهت داشتن ترس از موفقیت، عقب می مانند و از طی نمودن پله های موفقیت ترس و واهمه دارند. راهکار چیست؟

معنای حقیقی موفقیت را بشناسید

اقدام نمودن بموقع می تواند راهکار مناسبی برای تبدیل شدن به شکارچی موفقیت باشد. همیشه خودتان را باور داشته باشید، وگرنه دیگران شما را باور ندارند. به تواناییها و مهارت های خودتان احترام بگذارید و به ندای درونی خودتان گوش جان بسپارید. نیروی درونی شما غوغا می کند و به شما همواره انرژی مضاعف می بخشد.  فریاد بزنید و بگویید: می خواهم در بین شکارچیان موفقیت قرار بگیرم. موفقیت را بشناسید و با رازهای موفقیت آشنا شوید تا بتوانید تبدیل به یک شکارچی موفقیت شوید. در این بخش به موارد مهمی که به شما کمک زیادی می کند، اشاره می کنیم:

 

شکارچی موفقیت

 

 1. اهل ریسک باشید
 2. شجاع و جسور باشید
 3. از افراد منفی گرا، دوری کنید
 4. در سختی ها، تجربه کسب نمایید
 5. خودتان و باورهایتان را بشناسید
 6. عقاید،تفکر و اندیشه مثبت داشته باشید
 7. با افراد باتجربه و متخصص معاشرت کنید
 8. همیشه انتظار کسب نتایج خوب را نداشته باشید
 9. ترس را در انجام دادن کارها از خودتان دور نمایید

بر ترس درونمان غلبه کنیم

در هنگام روبرو شدن با فرصت ها، ترس به سراغ شما می آید که آیا می توانم آن کار را انجام دهم یه خیر؟! شما باید بر ترس خود غلبه کنید و با شجاعت در مسیر شکارچی شدن موفقیت قرار بگیرید. موفقیت بدون پرداخت بهاء برای شما حاصل نمی شود. خودتان را در مسیر و فرکانس موفقیت قرار دهید. کائنات هستی خود، به شما راه و مسیر موفقیت را نشان می دهد. توشه راه بردارید و عازم سفر موفقیت شوید.

موفقیت نزدیک است

جالب است بدانید که شاعر معروف و گرانقدر به نام جانا استندفیلد در موسسه ای کار می کرد. روزی به این نتیجه رسید که کارکردنش در آن موسسه کاریست بی فایده و بی هدف! پس فوراً آن کار را ترک نمود و بدنبال عشق و علاقه خودش، یعنی شاعری شتافت و پس از تلاش بی وقفه خود به شاعری بزرگ و معروف تبدیل شد. فکر می کنید اگر در زندگی خودش، تغییر مسیر نمی داد، می توانست به موفقیت برسد. جانا شکارچی موفقیت خودش بود. در زمان مناسب، ریسک بزرگی کرد و کار خودش را رها نمود. اسطوره های موفقیت در جهان، ترس را از خود دور نموه اند و با شجاعت و اعتماد به نفس زیاد پا در مسیر موفقیت می گذارند. برای خودتان پلن گذاری انجام دهید. مسلماً بدون برنامه ریزی صحیح، در مسیر، راه خودتان را گم می کنید. دقیقاً مشخص کنید در 6 ماه آینده چه انتظاراتی از خودتان دارید؟ یقیناً اگر چنین برنامه ریزی انجام دهید، می توانید به یک شکارچی موفقیت تبدیل شوید. عده ای بر این باورند که باید با ترس ها روبرو شد. این اقدام باعث می شود که شجاع شوید و از فرصت هایی که با آن روبرو می شوید به خوبی بهره ببرید. پس با توجه به مطالب بالا، پیش بسوی شکارچی موفقیت.


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

شکارچی موفقیت

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط