افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

شکارچی موفقیت

توضیحات کوتاه :
دنیای امروزی مملو از فرصت‌هاست که باید از تک‌تک آنها استفاده کنیم. اما چطور؟! شکارچی موفقیت بودن هم سخت است و هم آسان. بیایید همیشه شکارچی لحظه‌ها و فرصت‌ها باشید، نه شکار شکارچی!

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

 • 3.5k
 • 1
 • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
شکارچی موفقیت

 

خلاصه ای از مقاله

 هر انسانی در زندگی خود فرصت‌ها و لحظه‌های طلایی زیادی دارد ولی آیا همه انسانها از این موقعیت‌ها استفاده می‌نمایند؟! خیلی اوقات مدت زیادی برای تحقیق و بررسی و فکر کردن وجود ندارد بلکه باید آن لحظه را شکار نمود. پس با اقدام نمودن به موقع، شکارچی موفقیت خودتان باشید. اکثر افراد به جهت داشتن ترس از موفقیت، عقب می‌مانند و از طی نمودن پله‌های موفقیت ترس و واهمه دارند. راهکار چیست؟ در این مقاله به این موضوع می‌پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

مثل یک شیر شکار کنید

شکارچی موفقیت کیست؟ به چه کسی شکارچی موفقیت می‌گویند؟ می‌دانیم که شکارچی بودن هم آنقدرها ساده و آسان نیست. در اکثر اوقات شکارچی با شکست روبه‌رو می گردد. حال موفق‌ترین شکارچی کیست؟ در دنیای وحش حیوانات، شکارچی موفق کیست؟ حتماً به ببر فکر می‌کنید. ولی ببر تنها 5 درصد در شکارکردن موفق می‌باشد. تصور می‌کنید بالاترین درصد شکار موفق را چه حیوانی به خود اختصاص می‌دهد؟ سگ‌های وحشی آفریقایی موفق‌ترین شکارچی به حساب می‌آیند، آنها 85 درصد در شکار خود موفق می‌گردند. حال در دنیای انسانها، موفق‌ترین شکارچی کیست؟

 

دوره پاراسل در ساخت یک سبک زندگی موفق به شما کمک میکند

 

شکار موفقیت

دنیای امروزی مملو از فرصت‌هاست که باید از تک‌تک آنها استفاده کنیم. اما چطور؟! شکارچی موفقیت بودن هم سخت است و هم آسان. بیایید همیشه شکارچی لحظه‌ها و فرصت‌ها باشید، نه شکار شکارچی! این جمله بسیار زیبا است و قابل تأمل. هر انسانی در زندگی خود فرصت‌ها و لحظه‌های طلایی زیادی دارد ولی آیا همه انسانها از این موقعیت‌ها استفاده می‌نمایند؟! خیلی اوقات مدت زیادی برای تحقیق و بررسی و فکر کردن وجود ندارد بلکه باید آن لحظه را شکار نمود. پس با اقدام نمودن به موقع، شکارچی موفقیت خودتان باشید. اکثر افراد به جهت داشتن ترس از موفقیت، عقب می‌مانند و از طی نمودن پله‌های موفقیت ترس و واهمه دارند. راهکار چیست؟

 

مقاله پیشنهادی: رهایی از ترس های زندگی

شکارچی موفقیت

 

برای موفق شدن باید فرصت ها را غنیمت بشمارید

فردی که قصد دارد شکارچی موفقیت باشد در ابتدا باید نگرش و طرز تفکر درستی در مورد فرصت‌های به وجود آمده در زندگی و نحوه استفاده از آنها را داشته باشد. تصور کنید قصد راه‌اندازی کسب و کاری را دارید اما هر روزِ شما تنها با احساس شک و دودلی در مورد شروع یک کار جدید می‌گذرد. اگر زمان را از دست بدهید یکی از بهترین و با ارزشترین منابع خود را از دست داده اید که با صرف هیچ هزینه‌ای هم قابل بازگرداندن نیست.

معنای حقیقی موفقیت را بشناسید

اقدام نمودن به موقع می‌تواند راهکار مناسبی برای تبدیل شدن به شکارچی موفقیت باشد. همیشه خودتان را باور داشته باشید، وگرنه دیگران شما را باور ندارند. به تواناییها و مهارت‌های خودتان احترام بگذارید و به ندای درونی خودتان گوش جان بسپارید. نیروی درونی شما غوغا می‌کند و به شما همواره انرژی مضاعف می‌بخشد. فریاد بزنید و بگویید: می‌خواهم در بین شکارچیان موفقیت قرار بگیرم. موفقیت را بشناسید و با رازهای موفقیت آشنا شوید تا بتوانید تبدیل به یک شکارچی موفقیت شوید. در این بخش به موارد مهمی که به شما کمک زیادی می‌کند، اشاره می‌کنیم:

 

مقاله پیشنهادی: فاکتورهای موفقیت در زندگی

شکارچی موفقیت

 

 1. اهل ریسک باشید
 2. شجاع و جسور باشید
 3. از افراد منفی‌گرا، دوری کنید
 4. در سختی‌ها، تجربه کسب نمایید
 5. خودتان و باورهایتان را بشناسید
 6. عقاید، تفکر و اندیشه مثبت داشته باشید
 7. با افراد باتجربه و متخصص معاشرت کنید
 8. همیشه انتظار کسب نتایج خوب را نداشته باشید
 9. ترس را در انجام دادن کارها از خودتان دور نمایید

 

شکارچی موفقیت

 

بر ترس درونمان غلبه کنیم

در هنگام روبه‌رو شدن با فرصت‌ها، ترس به سراغ شما می‌آید که آیا می‌توانم آن کار را انجام دهم یه خیر؟! شما باید بر ترس خود غلبه کنید و با شجاعت در مسیر شکارچی شدن موفقیت قرار بگیرید. موفقیت بدون پرداخت بهاء برای شما حاصل نمی‌شود. خودتان را در مسیر و فرکانس موفقیت قرار دهید. کائنات هستی خود، به شما راه و مسیر موفقیت را نشان می‌دهد. توشه راه بردارید و عازم سفر موفقیت شوید.

 

شکارچی موفقیت

 

موفقیت نزدیک است

جالب است بدانید که شاعر معروف و گرانقدر به نام جانا استندفیلد در مؤسسه‌ای کار می‌کرد. روزی به این نتیجه رسید که کارکردنش در آن مؤسسه کاریست بی‌فایده و بی‌هدف! پس فوراً آن کار را ترک نمود و به دنبال عشق و علاقه خودش، یعنی شاعری شتافت و پس از تلاش بی‌وقفه خود به شاعری بزرگ و معروف تبدیل شد. فکر می‌کنید اگر در زندگی خودش، تغییر مسیر نمی‌داد، می‌توانست به موفقیت برسد. جانا شکارچی موفقیت خودش بود. در زمان مناسب، ریسک بزرگی کرد و کار خودش را رها نمود. اسطوره‌های موفقیت در جهان، ترس را از خود دور نموه‌اند و با شجاعت و اعتمادبه‌نفس زیاد پا در مسیر موفقیت می‌گذارند. برای خودتان پلن‌گذاری انجام دهید. مسلماً بدون برنامه‌ریزی صحیح، در مسیر، راه خودتان را گم می‌کنید. دقیقاً مشخص کنید در 6 ماه آینده چه انتظاراتی از خودتان دارید؟ یقیناً اگر چنین برنامه‌ریزی انجام دهید، می‌توانید به یک شکارچی موفقیت تبدیل شوید. عده‌ای بر این باورند که باید با ترس‌ها روبه‌رو شد. این اقدام باعث می‌شود که شجاع شوید و از فرصت‌هایی که با آن روبه‌رو می‌شوید به خوبی بهره ببرید. پس با توجه به مطالب بالا، پیش به‌سوی شکارچی موفقیت.

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/hunter-of-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
سمیه گفته:
۰ | ۰

موفقیت نزدیک است ولی مسیرموفقیت دشوار است.

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما سمیه عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از اینکه شما نیز هم مسیر ما هستید بسیار خوشحالیم و برای هر چه بهتر طی شدن مسیر پیشرفت از هیچ کمکی به شما دریغ نمی‌کنیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط