5 گام تا موفقیت

  • 11 مرداد 1397
  • 8.7k
  • 8

پیش به سوی موفقیت

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می‌گویم. در این قسمت از برنامه موفقیت الان وقتشه قصد دارم 5 گام تا موفقیت را بیان کنم تا به وسیله آنها دیگر از ادامه مسیر خود دست نکشی و با قدرت مسیر خود را ادامه دهی. متاسفانه الان در شرایط اقتصادی نامناسبی به سر می‌بریم که در چندین سال گذشته یکی از سخت‌ترین شرایط به حساب می‌آید. ولی حداقل کاری که از تو دوست خوبم بر می‌آید این است که خود را قوی‌تر کنی. قوی‌تر کردن شخصیت چیزی جز رشد شخصیت نیست. یعنی به بهترین نحو عمل کنی و به بهترین شخصیت تبدیل شوی. زیرا شرایط کنونی به گونه‌ای نیست که مسیری را برای تو باز کند و به تو کمک کند و حداقل کاری که می‌توانی انجام دهی این است که دست از تلاش و ادامه مسیر خود برنداری و اگر هم شرایط بر تو پیروز شد و تو موفق نشدی پیش خودت شرمنده نباشی. در این ویدیو چندین نکته و گام را بیان می‌کنم که دیگر از ادامه مسیر خود دست نکشی و کارها را رها نکنی. با من همراه باش.

 

از ادامه مسیر خود دست نکشید

 

گام‌های موفقیت

من شرایط سخت اجتماعی و اقتصادی را درک می‌کنم ولی از آنجایی که کسی از آینده خبر ندارد همیشه با خودت به این موضوع فکر کن که اگر 10 سال دیگر جلو آینه بایستی و از خودت بپرسی که عمرت چگونه گذشته جواب خوبی برای خودت داری؟ آیا تو به دنیا آمده‌ای که یک زندگی بد و پر از سختی را تجربه کنی؟ آیا نیاز نداری که از زندگی خود لذت ببری؟ آیا تاکنون به جواب درستی برای این سؤال‌ها رسیده‌ای؟ در این ویدیو 5 گام تا موفقیت را دنبال کن تا یاد بگیری که چگونه از ادامه مسیر خود منصرف نشوی و با اراده ادامه دهی.

  • اولین گام: اگر دائم به دنبال این هستی که دلیلی پیدا کنی که از ادامه مسیر دست بکشی و تصمیم به این کار گرفتی، مطمئن باش آن دلیل را پیدا می‌کنی چون زندگی پر از دلیل است!
  • دومین گام: زمانی که تو در حال تلاش، موفقیت و رسیدن به دستاوردهایی هستی، خیلی از اطرافیان تو خوشحال نمی‌شوند! بدان که تو برای خوشحالی و موفقیت خودت این مسیر را انتخاب کردی نه دیگران.

اگر همچنان تمایل داری که از گام‌ها و نکته‌های موفقیت بهره مند شوی و یاد بگیری که چگونه در مسیر خود ثابت قدم باشی از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی و ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از تماشا ویدیو لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

5 گام تا موفقیت

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

نظرات کاربران

8 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط