فرصت درآمدزایی از سایت airbnb با اجاره خانه دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

انبار آمازون

توضیحات کوتاه :
طبق آمار منتشر شده توسط کوپر اسمیت، تحلیلگر شرکت L2 Inc.، آمازون در حال حاضر برای نیمی از جمعیت آمریکا انبارهایی در فاصله 20 مایلی دارد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 4.1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
انبار آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

ساخت انبارها و مراکز توزیع در گذشته سرمایه‌گذاری مناسب به‌شمار نمی‌رفت. اما با ظهور آمازون و افزایش تقاضا برای مراکز داده‌ها، ناگهان ساختمان‌های بزرگ روبه‌پیشرفت نهادند. طبق آمار منتشر شده، انبارها و مراکز ارسال دو گزینه برتر برای سرمایه‌گذاری در بخش ساخت‌وساز به‌شمار می‌روند. با گسترش انبارهای عظیم فروشندگان آنلاین، ساختمان‌های صنعتی تبدیل به یک حوزه محبوب برای سرمایه‌گذاری شده‌اند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

نقش انبارهای آمازون در موفقیت آن

روز پرایم امسال برای آمازون روزی پرمشغله بود به ویژه پس از خریداری فروشگاه Whole Foods و گسترش شرکت در وطن خود یعنی سیاتل. اما پشت برنامه‌های شرکت برای رشد و توسعه، یک شبکه انبارداری عظیم نهفته است که شرکت را قادر می‌سازد تحویل سریع را در هر نقطه از آمریکا به انجام رساند. در حال حاضر آمازون 75 مرکز ارسال و 25 مرکز دسته‌بندی در آمریکای شمالی دارد که 125 هزار نفر را به استخدام خود درآورده‌اند. در طول فصل تعطیلات سال گذشته، آمازون 120 هزار نفر دیگر را در شبکه توزیع و انبارداری خویش به خدمت گرفت. در اینجا به چند نکته باورنکردنی در مورد شبکه توزیع بی نظیر و وسیع آمازون می‌پردازیم:

 

نحوه کسب درآمد از وب سایت غول آسای آمازون

 

آمازون به پیشرفت ساخت و سازهای صنعتی کمک می‌کند

ساخت انبارها و مراکز توزیع در گذشته سرمایه‌گذاری مناسب به‌شمار نمی‌رفت. اما با ظهور آمازون و افزایش تقاضا برای مراکز داده‌ها، ناگهان ساختمان‌های بزرگ روبه‌پیشرفت نهادند. طبق آمار منتشر شده، انبارها و مراکز ارسال دو گزینه برتر برای سرمایه‌گذاری در بخش ساخت‌وساز به‌شمار می‌روند. با گسترش انبارهای عظیم فروشندگان آنلاین، ساختمان‌های صنعتی تبدیل به یک حوزه محبوب برای سرمایه‌گذاری شده‌اند. هر سال مکان‌های در دسترس برای ساخت انبار کمتر و کمتر می‌شوند، ساخت‌وساز بیشتر می‌شود و قیمت انبارها از سال 2012 هر ساله با افزایش مواجه بوده‌ است. انبارها در حال بزرگتر شدن هستند. در گذشته استاندارد صنعتی برای ارتفاع انبار 24 فوت بودکه به لطف انبارهای فروشگاه‌های آنلاین این رقم به 34 فوت افزایش یافته است.

برخی مراکز ارسال بسیار عظیم هستند

در سال 2017، آمازون برنامه‌ای را اعلام کرد که طبق آن پاساژ رندال پارک در شمال شرقی اوهایو را به مرکز توزیع تبدیل کند. پس از اتمام ساخت‌وساز، این انبار مساحتی بالغ بر 855 فوت مربع خواهد داشت. البته این انبار بزرگترین انبار آمازون نخواهد بود؛ انبار واقع شده در شهر شرتز ایالت تگزاس، مساحتی بالغ بر یک میلیون و دویست و شصت و چهار هزار فوت مربع دارد. در کل، انبارهای شرکت مساحتی بیش از 77 میلیون فوت مربع را به خود اختصاص داده‌اند.

 

مقاله پیشنهادی: نگاهی به درون انبار آمازون

انبار آمازون

 

تعداد زیاد انبارهای آمازون

طبق آمار منتشر شده توسط کوپر اسمیت، تحلیلگر شرکت L2 Inc.، آمازون در حال حاضر برای نیمی از جمعیت آمریکا انبارهایی در فاصله 20 مایلی دارد.

آمازون در حال آزمایش خدمات جدید تحویل است

با چنین شبکه عظیمی که آمازون در اختیار دارد، و با تقاضای روزافزون برای افزایش سرعت و کاهش قیمت تحویل کالا، احتمالاً ورود آمازون به بازارهای حمل‌ونقل و تحویل کالا غیر قابل اجتناب خواهد بود. در سال 2016، شرکت از هواپیمای باربری مخصوص آمازون پرده‌برداری نمود.طبق گزارش بلومبرگ، آمازون در حال آزمایش یک برنامه به‌نام Seller Flex است که از طریق آن تحویل کالا از سمت فروشندگان شخص ثالث به مشتری تحت نظارت قرار می‌گیرد. این سیستم در هندوستان و ساحل غربی آمریکا آزمایش شده است و در سال 2018 به بازار معرفی شد.

آمازون بزرگترین خریدار برق تجدیدپذیر است

زمانی که جف بیزوس ویدیویی در توییتر منتشر کرد که در آن یک آسیاب بادی را افتتاح نموده بود نشان داد که آمازون سرمایه‌گذاری زیادی در انرژی تجدیدپذیر انجام داده است. در حال حاضر آمازون ادعا می‌کند که خریدار شماره یک برق تجدیدپذیر در آمریکا است که از این برق در شبکه انبارها و خدمات رایانش ابری خود استفاده می‌کند. شرکت آغاز به ساخت نیروگاه‌هایی کرده است که از انرژی خورشیدی و بادی برای تولید سالانه 3.6 میلیون مگاوات ساعت برق تجدیدپذیر استفاده می‌کنند. در پایان سال 2017، پانزده انبار مجهز به صفحات خورشیدی شدند و شرکت در نظر دارد تا پایان سال 2020، این تعداد را به 50 انبار برساند. در سال 2016، آمازون اعلام کرد که در حال ساخت یک نیروگاه بادی با 100 توربین در تگزاس است که نیروی برق مورد نیاز 90 هزار خانوار در سال را تأمین می‌کند.

آمازون در نظر دارد نیمی از فروش آنلاین را به خود اختصاص دهد

آمازون در حال رسیدن به نقطه عطف تاریخ خویش است. بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال، آمازون در سال 2017، از هر دلار که در خرید آنلاین به دست آمده بود، 42 سنت را به خود اختصاص داده است. این رقم در سال 2016 برابر با 38 سنت بود. درسال 2014، آمازون بیش از دو میلیارد محصول را در سرتاسر جهان به فروش رساند. تمامی این محصولات، از تلفن گرفته تا صندلی اتومبیل در مراکز توزیع آمازون نگهداری می‌شوند و سپس توسط کارگران انبارها دسته‌بندی و آماده ارسال می‌شوند. اما آمازون چگونه برای تحویل کالا در فصل شلوغ تعطیلات آماده می‌شود؟

 

مقاله پیشنهادی: راه اندازی یک بیزینس سودآور با فروش در آمازون

انبارهای آمازون

 

آمادگی انبارهای آمازون برای فصل تعطیلات

ممکن است جف بیزوس گوزن و سورتمه نداشته باشد، اما با شرکتی که میلیاردها سفارش را در فصل تعطیلات تحویل می‌دهد، او تبدیل به بابا نوئل قرن 21 شده است. معجزه آمازون در دهها انبار و مرکز توزیع آن در سرتاسر آمریکا رخ می‌دهد که در آن هزاران کارمند و ربات مشغول به کار هستند تا این حجم عظیم از سفارشات را تحویل مشتریان دهند. در فصل تعطیلات سال گذشته، برخی از انبارها روزانه بیش از یک میلیون بسته را ارسال می‌کردند. به عنوان مقایسه، در نظر بگیرید که مراکز ارسال به طور معمول در روزهای غیر فصل تعطیلات حدود 40 هزار محصول را در روز ارسال می‌کنند. تحویل این حجم از کالا نیازمند نیروی فوق بشری است و آمازون برای جبران کمبود نیروی انسانی، در فصل تعطیلات کارمندان موقتی جدیدی را استخدام می‌کند.

مقاله پیشنهادی: حل مشکل محدودیت انبار آمازون برای محصولات - آپدیت 2021

در سال گذشته، آمازون 120 هزار نیروی جدید استخدام کرد و تعداد کارگران خود را به دو برابر رساند. کارکنان انبارها روزی 20 ساعت کار می‌کردند. هر کارگر موقت چهار شیفت ده ساعته در هفته کار می‌کند اما در طول فصل تعطیلات می‌توانند اضافه‌کاری داشته باشند. در طول چهار ساعتی که انبارها تعطیل هستند، کارکنان بخش نظافت به تمیز کردن انبارها می‌پردازند بنابراین این ساختمان‌ها هیچ‌وقت عملاً تعطیل نیستند. در طول سال برخی قسمت‌های انبارها خالی هستند اما در طول فصل تعطیلات همه این قسمت‌ها پر می‌شوند. درون انبارها کارگران و ربات‌ها با هم همکاری می‌کنند تا بسته‌ها را سریعتر حمل کنند. ربات‌های کوچک 160 کیلویی نارنجی رنگ می‌توانند وزنی دوبرابر وزن خود را حمل کنند. این کار انبارها را قادر می‌سازد موجودی خود را افزایش دهند زیرا می‌توانند قفسه‌ها را نزدیکتر به هم قرار دهند تا نیازی به فضای خالی برای ورود کارگران نباشد. ربات کل قفسه را به نزد کارگران می‌آورد، کارگران بسته‌ها را از روی قفسه‌ها بر می‌دارند، در جعبه قرار می‌دهند و به کامیون‌های حمل‌ونقل کالا انتقال می‌دهند. برای تسریع بخشیدن به این فرایند، کارگران محصولات را به صورت نامنظم در قفسه‌ها می‌گذارند. آنها هر جا که فضای قفسه خالی باشد، آن را با کالاهای جدید پر می‌کنند. دلیل این نامنظمی این است که زمان کمتری صرف راه رفتن برای رسیدن به یک قفسه خاص شود.

 

توضیح نحوه کسب درآمد از آمازون

 

اوج کار آمازون چه زمانی است؟

کارگران کالاها را در نزدیک‌ترین قفسه به خود قرار می‌دهند. فصل پرمشغله آمازون نزدیک به یک ماه طول می‌کشد. آمازون برای کسب آمادگی برای فصل تعطیلات، از اول ژانویه آغاز به کار می‌کند. در اواخر سپتامبر آمازون شروع به تهیه کالا از فروشندگان می‌کند تا موجودی خود برای تعطیلات را تأمین نماید. شرکت محصولات را وارد انبار می‌کند، آنها را در قفسه‌ها جای می‌دهد و کنترل کیفی روی آنها انجام می‌دهد. نقطه اوج خریدها در فاصله پنج روزه بین روز شکرگزاری، جمعه سیاه و Cyber Monday است. اما این شلوغ‌ترین دوره آمازون نیست. با نزدیک شدن کریسمس، تعداد سفارشات افزایش می‌یابد. طبق آمارهای تخمینی، 69 درصد آمریکایی‌ها قصد دارند خرید روز شکرگزاری خود را در آمازون انجام دهند. همچنین تحویل یک روزه پرایم نیز باعث شده است که مردم تا شب سال نو امکان خرید داشته باشند. انبارهای آمازون اغلب آخرین سفارش خود را ظهر روز قبل از سال نو دریافت می‌کنند. سپس کارگران وقت کافی دارند تا سر وقت محل کار خود را ترک کرده و به مراسم سال نو برسند و بسته‌هایی را به عنوان هدیه سال نو از بستگان خود دریافت کنند که شاید خودشان از انبار محل کارشان ارسال کرده‌اند.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-warehouse
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط