تخفیف Lightning Deals آمازون چیست و چگونه آنها را پیدا کنیم ؟ مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نگاهی به انبار آمازون

توضیحات کوتاه :
آمازون تعداد زیادی از افراد را به استخدام خود درآورده است. کارکنان انبار آمازون یا سایر افرادی که به مراکز ارسال آمازون مرتبط هستند طبق دسته بندی شرکت به چهار گروه اصلی تقسیم می‌شوند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2.2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
نگاهی به انبار آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

عظیم‌ترین خرده فروشی آنلاین جهان، بیش از یک میلیارد دلار در فعالیت‌های خود در انگلستان سرمایه گذاری کرده است. آمازون در سال گذشته اعلام کرده است که در دو سال آینده سه انبار دیگر آمازون را بازگشایی خواهد کرد و بیش از 2000 شغل دائم را ایجاد خواهد نمود.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

انبار آمازون

در حاشیه یک شهر کوچک انگلیسی، میان یک نیروگاه و یک کانال قهوه‌ای، ساختمانی وجود دارد که به نظر می‌بایست جای دیگری قرار می‌گرفت. این ساختمان به شکل یک جعبه آبی رنگ عظیم همچون تکه‌ای از آسمان در یک چشم انداز صنعتی واقع شده است. داخل ساختمان آمازون، صدها نفر با جلیقه‌های نارنجی رنگ در محیطی تقریباً 9 برابر یک زمین فوتبال، پشت واگن‌های برقی قرار گرفته‌اند و به صفحه نمایش آنها چشم دوخته‌اند تا ببینند به سمت کدام مسیر باید بروند و زمانی که به مقصد خود رسیدند، چه کالایی را باید بردارند.

آن‌ها نگران هیچ چیزی نیستند. ابزارهایی که در دستان این کارمندان قرار دارد بهره وری آن‌ها را به صورت واقعی نشان خواهد داد. ممکن است امروز مجبور باشند بین هفت تا 15 مایل راه بروند. کریسمس نزدیک است و افرادی که در این ساختمان و هفت ساختمان دیگر شبیه به این، در کشور مشغول به کار هستند تقریباً هر سه دقیقه بسته‌ها را سوار کامیون می‌کنند. قبل از اینکه شیفت هشت ساعته کار آنها تمام شود یا برای زمان استراحتشان به سالن استراحت بروند، باید به یک گیت همچون گیت فرودگاه بروند تا اسکنرهای امنیتی بررسی کنند و مطمئن شوند کالایی برداشته نشده باشد.

 

فروش در آمازون

 

انبار هوشمند آمازون

اگر بتوان جهان را از همین نقطه به دو قسمت تقسیم کرد، شما می‌توانید تاریخچه این شهر به نام Rugelery را در چند بخش بخوانید. در لایه زیرین زمین، تونل‌های معادن ذغال سنگ واقع شده است که نیروگاه را تغذیه می‌کنند و ضربان قلب اقتصاد محلی هستند. روی زمین، واگن‌های برقی و کامپیوترهای آمازون، فروش آنلاین جهانی آمازون را به خود اختصاص داده است.

از آنجا که خرید آنلاین در انگلستان رو به افزایش است و قصد دارد خرده فروشان سنتی همانند HMV را از گردونه رقابت خارج کند، مشاغل بیشتری درصدد هستند از قالب‌های فیزیکی به سمت چنین انبارهایی تغییر موضع دهند. آمازون تحت فشار تدابیر مالیاتی سیاستمداران و دولت، بر تعداد مشاغلی که در زمان بحران‌های اقتصادی ایجاد کرده است، تأکید دارد.

عظیم‌ترین خرده فروشی آنلاین جهان، بیش از یک میلیارد دلار در فعالیت‌های خود در انگلستان سرمایه گذاری کرده است. آمازون در سال گذشته اعلام کرده است که در دو سال آینده سه انبار دیگر آمازون را بازگشایی خواهد کرد و بیش از 2000 شغل دائم را ایجاد خواهد نمود. آمازون در نقل قولی از نخست وزیر، دیوید کامرون نقل کرده است: «این خبر خوشایندی است. نه تنها برای افرادی که به دنبال کار هستند این خبر بسیار عالی است بلکه برای اقتصاد انگلستان نیز خوشایند است.» او می‌گوید: «مردمی که در Rugelery و Staffordshire هستند دقیقاً همان احساسی را دارند که در تابستان 2011 تجربه کردند. زمانی که شنیدند آمازون قصد دارد افراد بیکار معدن ذغال سنگ قدیمی را استخدام نماید.

به نظر می‌رسد شهر، این شانس را یافت تا پس از دهه‌ها رکود اقتصادی مجدداً خود را بازیابد. اما پس از شنیدن خبر «شغلی برای آینده» هیجان آنها فروکش کرد. اما افراد بسیاری هنوز از آمدن آمازون خوشحال هستند. این افراد بر این باور هستند که انجام دادن یک کار، از هر نوعی باشد بهتر از این است که هیچ کاری انجام ندهید. مدیر توسعه اقتصادی شورای منطقه Glenn Watson، توانسته یک مدیر فعال برای آمازون باشد و در 18 ماه گذشته طبق نیاز جامعه صدها شغل ایجاد کند. تحول اقتصادی بریتانیا تا حدی در این شهر کوچکِ پر از دود شکل می‌گیرد.»

 

کار در انبار آمازون

 

کار در انبار آمازون

«در شهر Rugeley که جمعیتی بالغ بر 22000 نفر از سفید پوستان طبقه متوسط را در خود جای داده است، کریس مارتین نیز همانند هر فرد بیکار دیگری، زمانی که خبر راه اندازی آمازون را شنید، به دنبال جزئیات استخدام در اینترنت رفت. سیاستمداران محلی روزنامه‌هایی جنجالی را منتشر نمودند. روزنامه منتشر شده توسط Aidan Burley که عضو پارلمان نیز می‌باشد، گفت:" این خبر برای شهر Rugelery فوق العاده است. مردم شدیداً تمایل دارند به سر کار برگردند.» این شهر پس از بسته شدن معادن در سال 1990 هرگز نجات نیافت. اقتصاد محلی به دلیل بحران اقتصادی بریتانیا در سال‌های 2008 تا 2009 به شدت سقوط کرد.

کریس مارتین در سال 2007 برای آنکه کنار همسر خود باشد، به این شهر رفت. او می‌گوید: «همسرم داستان یک شغل عجیب را برایم تعریف کرد. او گفت که در این شغل باید راه بروی!» این مرد 54 ساله یک کار شبانه پیدا کرد. او برای مدتی در سوپر مارکت Morrison قفسه‌ها را پر می‌کرد و این کار زمان طولانی دوام نیاورد. در این شهر کوچک او یک تازه وارد بود و فرصت‌های شغلی، اغلب به صورت شفاهی در بین افراد تبلیغ می‌شد. او می‌گوید: «تقریباً همه افراد همدیگر را می‌شناسند. اگر در خیابان قدم بزنید مثل این است که در یک رستوران راه بروید، همه به شما خیره می‌شوند.»

 

مقاله پیشنهادی: نگاهی به درون انبار آمازون

 انبار آمازون

 

مارتین زمانی که فرآیند استخدام آمازون از جمله تست مواد مخدر را با موفقیت پشت سر گذاشت، برای کار در شیفت شب استخدام شد. یک مؤسسه استخدام جهانی به نام Randstad که پروسه استخدام در آمازون را برعهده دارد، برای تغییر شیفت کاری او اقدام نمود و برای او طبقه انبار و حداقل دستمزد را در نظر گرفت. بعد از سه ماه، در صورتی که به خوبی وظایفش را انجام دهد، می‌تواند برای جایگاه کارمند آمازون تقاضا بدهد.

اما ضمانتی برای موفقیت او وجود نداشت. مؤسسه Randstad این نوع سیستم را «Inhouse Services» می‌نامد و آن را به عنوان یک راه حل انعطاف پذیر توصیف کرده است که به طور انحصاری برای هر مشتری طراحی شده است تا نیروی کار را بهینه سازی نماید و کارآیی را افزایش دهد. یکی از مزایایی که این مؤسسه در وب سایت خود معرفی می‌کند «حذف بار اداری استخدام و مدیریت تعداد زیادی از کارکنان است.»

در پائیز همان سالی که آمازون برای نخستین بار فعالیت خود را آغاز نمود، فضای پرهیجانی در این انبار آبی عظیم حکم فرما بود. یکی از اعضای تیم مدیریت آمازون که تمایل دارد نامش فاش نشود، می‌گوید: «در آغاز همهمه‌ای وجود داشت. برادرها و خواهرها، همسایگان و به طور کلی همه افراد از داشتن شغل خوشحال بودند. همه چیز جدید بود.»

 

نگاهی به انبار آمازون

 

کارمندان انبار آمازون

کارکنان انبار آمازون یا سایر افرادی که به مراکز ارسال آمازون مرتبط هستند طبق دسته بندی شرکت به چهار گروه اصلی تقسیم می‌شوند. افرادی مختص «خط دریافت» و «خط بسته بندی» هستند. وظیفه این افراد بازکردن بسته‌ها، بررسی و اسکن محصولاتی است که از سراسر جهان به انبار آمازون رسیده‌اند. افراد دیگری در سمت دیگر مشغول بسته بندی سفارش مشتری‌ها هستند. این افراد کالاها را در جاهای خالی قرار می‌دهند. در این انبارها همه چیز وجود دارد، درخت‌های خرمای بادی ویژه کودکان، دستگاه‌های کف ساز شیر، پودرهای پروتئینی و کتری. تنها، مغز کامپیوتری آمازون می‌داند هر چیزی کجا قرار گرفته است.

 

کسب و کار موفق اینترنتی

 

کارگران از کامپیوترهای خود برای اسکن آیتم‌هایی که در قفسه قرار می‌دهند استفاده می‌کنند و روی قفسه‌ها یک بارکد می‌زنند. آخرین گروه از کارمندان انبار آمازون افرادی هستند که کالاها را از قفسه‌ها برمی دارند. این افراد واگن‌های برقی را هدایت می‌کنند و سفارش مشتریان را از قفسه‌ها بر می‌دارند. نرم افزار آمازون بهترین مسیر برای جمع آوری کالاها و پر کردن واگن‌ها را محاسبه می‌کند و کارگر با استفاده از صفحه نمایش ابزار مسیریاب خود به قفسه بعدی هدایت می‌شود. حتی با وجود انتخاب مسیرهای بهینه، کارهای بسیاری وجود دارد.

یکی از مدیران آمازون می‌گوید: «شما شبیه به ربات، ولی در قالب انسان هستید.» آمازون اخیراً یک شرکت ربات را خریداری نموده است. اما انتظار می‌رود با این وجود تعداد کثیری از این افراد را حفظ کند چرا که در قیاس با مجموعه گسترده‌ای از محصولات مختلفی که این شرکت به فروش می‌رساند، عملکرد بهتری دارند.

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/a-look-at-amazon-warehouses
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط