بردلی مدیر آموزش نرم افزار هلیوم 10 – پیدا کردن محصول پرفروش در آمازون

  • 1 مرداد 1399
  • 3.2k
  • 27

درود به تو دوست خوبم

امیدوارم شاد و پیروز باشی و با تماشای این ویدیو زندگی و کسب و کار خود را رونق ببخشی و ما را از احساس رضایت خود شادمان سازی. همراهی تو افتخار بزرگی است که به آن می‌بالیم.

گاهی نیاز است که از دیدگاه دیگری به کسب و کار خود نگاهی بیندازیم و با استفاده از آموزش های جدید نرم افزار هلیوم 10 کسب و کار خود را رونق دهیم. زمانی که از دیدگاه خریدار به سایت آمازون نگاه کنید، متوجه می شوید که خریدار با استفاده از Key words، کلماتی را تایپ می کند که به محصولی که در ذهن دارد برسد و آن را بخرد. حال چرا ما به عنوان فروشنده وبسایت آمازون از همین سیستم استفاده ننماییم و به جلو نرویم و بر روی کلمات کلیدی مناسب برای محصول در آمازون تمرکز نکنیم. با ما همراه باشید با آموزشی متفاوت از استاد عزت خواه به همراه بردلی مدیر آموزش کمپانی هلیوم 10.

 

 

آموزشی متفاوت از سایت عزت خواه دات کام

استاد عزت خواه در این فایل ویدیویی، با همکاری بردلی ( مدیر آموزش هلیوم 10)، آموزشی در خصوص نحوه پیدا کردن محصول پرفروش در سایت آمازون با استفاده از نرم افزار هلیوم 10 دارند که با به کار بردن روشی متفاوت می توانید بهینه تر و بهتر محصول خود را در سایت آمازون جستجو کنید و به نتایج بهتری دست یابید. نرم افزارهلیوم 10 با این ایده خلق شد که مشاغل فروشندگی در آمازون را تقویت نماید. مانی کوتس و گیلرمو پویول، از بنیانگذاران این نرم افزار جهانی و قدرتمند هستند.

داستان شکل گیری شرکت هلیوم 10

بنیانگذاران شرکت هلیوم 10، مانی کوتس (Manny Coats) و گیلرمو پویول (Guillermo Puyol) ماموریتی برای کمک به فروشندگان آمازون برای موفقیت بیشتر داشتند. مانی کوتس، خود فروشنده وبسایت آمازون بود و متوجه خلاء بزرگی در نرم افزارهایی شد که برای فروش در آمازون از آنها استفاده می نمود. او به دنبال نرم افزاری بود که مشاغل فروشندگی در آمازون را تقویت نماید. بنابراین مانی و گیلرمو با ایجاد Scribbles رویای تجارت الکترونیکی خود را جامه عمل پوشاندند و در سال 2015 آنها نرم افزار  هلیوم 10 را خلق نمودند که لیست آمازون را بهینه سازی می نمود و فروشندگان این وبسایت می توانستند لیست خود را به راحتی بهبود بخشند.

20 ابزار کاربردی نرم افزار هلیوم 10 برای فروشندگان آمازون

هر شخصی که هدف بزرگی داشته باشد به خوبی می داند که گاهی اوقات باید از کم شروع نمود و کم کم به موفقیت های بزرگ دست یافت. دو بنیانگدار شرکت هلیوم 10، کار خود را از اتاق های منزل خود شروع نمودند و تقریبا 4 سال بعد، آنها یک تجارت جهانی پررونق را شکل داده بودند. نرم افزار هلیوم 10 دارای 20 ابزار یکپارچه برای کمک به فروشندگان آمازون می باشد که در هر زمینه ای برای تحقیق موثرتر به کمک فروشندگان آمده است. این مجموعه کامل ابزراها در مورد محصول آمازون، تحقیق در مورد کلمات کلیدی، بررسی فهرست، بهینه سازی لیست، راه اندازی محصول، ردیابی کلمات کلیدی، مدیریت بازپرداخت، پیگیری ایمیل، تجزیه و تحلیل مالی و ... به صورت یکپارچه طراحی شده اند تا در وقت باارزش فروشندگان وبسایت آمازون صرفه جویی شود.

 

بهترین روش پیدا کردم محصول پرفروش در آمازون

 

آیا به ارتقای کسب و کار خود فکر کرده اید؟

وقتی از دیدگاه خریدار به سایت آمازون نگاه کنید، خریدار با استفاده از Key words کلماتی را تایپ می کند که به محصولی که در ذهن دارد برسد و آن را بخرد. حال چرا ما به عنوان فروشنده از همین سیستم استفاده ننماییم و به جلو نرویم و بر روی کلمات کلیدی و Key words تمرکز نکنیم. در این فایل ویدیویی استاد عزت خواه با همکاری بردلی یکی از اعضای تیم هلیوم 10، این روش را به کار می برند و از این طریق کلمات کلیدی پیدا می کنند که با استفاده از آن ها به محصول برسند.

روش جستجوی سریعتر محصول با مدیر آموزش شرکت هلیوم 10

مدیر آموزش شرکت هلیوم 10 در آموزش خود عنوان می نمایند که در وبسایت آمازون می توان کلمات کلیدی زیادی را به صورت تصادفی جستجو نمود که این روش خیلی زمانبر می باشد به همین دلیل برای جستجوی سریعتر در قسمت بلک باکس از بخش کلمات کلیدی استفاده می نماییم. ایشان در این آموزش به تفاوت بین بلک باکس و ایکس ری پرداخته اند و هر دو را بررسی نموده اند. تفاوتی که می تواند نتایج متفاوتی برای شما در بر داشته باشد.

چگونگی انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای کسب و کار

برای فروش همیشه باید تقاضای خرید برای محصول در آمازون وجود داشته باشد و زمانی که شخصی محصولی را نخواهد، فروشی هم صورت نمی گیرد. پس زمانی که در مورد کلمات کلیدی صحبت می کنیم، چیزی که میزان تقاضا را نشان می دهد، میزان جستجو می باشد. یعنی چند نفر آن کلمه را جستجو نموده اند. تنها جستجو نمودن محصول در نرم افزار هلیوم 10 یا نرم افزارهای دیگر کافی نمی باشد و شما باید در سایت آمازون هم جستجو نمایید تا مطمئن شوید کلمات کلیدی ای که جستجو می کنید همچنان معتبر هستند.

سوالات کلیدی مطرح شده در فایل آموزشی 

از خود بپرسید رقابت روی آمازون چگونه است؟ خریداران چه چیزی می خواهند؟ چه چیزی را نمی خواهند؟ و سپس محصولاتی پیدا کنید که فکر می کنید رقابتی هستند و بررسی کنید که چه کلمات کلیدی برای این رقبا، فروش را پیش می برند. پس کلمات کلیدی را جستجو می کنیم و نتیجه را بررسی می کنیم و بعد به سراغ برنامه ریزی برای پیشرفت فروش خودمان می رویم. 

بین درآمد و فروش ماهیانه کدام را ترجیح می دهید؟ از نظرتان درآمد بر فروش مقدم است؟ می توان گفت درآمد ضرب کردن تعداد فروش است. بهترین استراتژی راه اندازی فروش در حال حاضر، در سال 2020، کدام است؟ اینها تعداد سوالاتی هستند که در این آموزش مطرح شدند و آقای بردلی به طور کامل به آنها پاسخ دادند. شما با استفاده از این ویدئو می توانید نکات زیادی را یاد بگیرید که به شما در انتخاب محصول پر فروش در آمازون کمک می نماید و می توانید بیزینس خود را در وبسایت آمازون رشد دهید. این آموزش تخصصی می باشد و برای درک بهتر آن و راه یابی به دنیای شگفت انگیز آمازون و آشنایی بیشتر با نرم افزار هلیوم 10 (helium10) می توانید دوره آربی را تهیه نموده و قدم در مسیر کسب و کاری بگذارید که جهان را متحول نموده است.

 

آموزش فروش در آمازون

 

شغلی که شما را از المان زمان و مکان جدا می کند و زمینه کسب درآمد 24 ساعته را برای شما فراهم می کند، در دسته بندی شغل های ایده آل قرار داد، مشاغلی که در کنار کار و کسب درآمد، امکان زندگی کردن به روش دلخواه را هم فراهم می کنند. برای آشنایی با چنین شغلی مطالعه مقاله فروش در آمازون را به شما پیشنهاد می کنیم.

بردلی مدیر آموزش نرم افزار هلیوم 10 – پیدا کردن محصول پرفروش در آمازون

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 4

نظرات کاربران

27 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh