موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کمپین هدف گذاری در سال 98 (بخش دوم)

توضیحات کوتاه :
هر چیزی که وجود دارد می‌تواند بهتر شود و شما می‌توانید به آدم بهتری تبدیل شوید. تنها شما از درون خودتان باخبر هستید. پس باید روی کاغذ بنویسید که می‌خواهید به چه چیزی تبدیل شوید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.5k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
کمپین هدف گذاری در سال 98 (بخش دوم)

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

 ما یکسری هدف انتخاب می‌کنیم تا به آنها دست پیدا کنیم. برای مثال شما اهداف «الف»، «ب»، «ج» و «د» را انتخاب می‌کنید و زمانی که به هدف «د» دست پیدا کردید به دنبال هدف «ه» می‌گردید و به همین ترتیب به دنبال اهداف بعدی می‌روید. کمی با خودتان فکر کنید. چرا تمام این کارها را انجام می‌دهید؟ ممکن است در پاسخ بگویید برای اینکه زندگیمان بهتر شود. با بهتر شدن زندگی قرار است چه اتفاقی بیافتد؟

 

آنچه در این مقاله می خوانید

 

چگونه به فرد بهتری تبدیل شویم؟

داشتن هدف در زندگی یکی از مهم‌ترین تصمیمات شما در زندگی است. در نتیجه شما نباید خودتان را محدود کنید. هیچ وقت با خودتان نگویید که این مورد خوب است پس آن را باید کنار بگذارم. هر چیزی که وجود دارد می‌تواند بهتر شود و شما می‌توانید به آدم بهتری تبدیل شوید. پس روی کاغذ آن را بنویسید. این مورد را هیچ شخص دیگری جز خود شما نمی‌داند. تنها شما از درون خودتان باخبر هستید و باید بنویسید که می‌خواهید به چه چیزی تبدیل شوید. شما می‌دانید که چه چیزهایی را باید قوی‌تر کنید و چه چیزهایی را باید تبدیل کرده و در آن تغییر ایجاد کنید.

اکنون یک سؤال کلی مطرح می‌شود. ما تمامی این کارها را انجام می‌دهیم تا چه اتفاقی بیافتد؟ اصلاً به چه دلیلی این کار را انجام می‌دهیم؟ چرا برنامه‌ای را می‌ریزیم که یک سال باید آن را دنبال کرده و در نهایت یکسری دستاورد داشته باشیم تا در نهایت چه اتفاقی بیافتد؟ آیا قرار است تنها مشغول شویم؟ یا اینکه سر خود را گرم یکسری کارها نمایید که می‌خواهیم به آنها برسیم؟ ما یکسری هدف انتخاب می‌کنیم تا به آنها دست پیدا کنیم. برای مثال شما اهداف «الف»، «ب»، «ج» و «د» را انتخاب می‌کنید و زمانی که به هدف «د» دست پیدا کردید به دنبال هدف «ه» می‌گردید و به همین ترتیب به دنبال اهداف بعدی می‌روید. کمی با خودتان فکر کنید. چرا تمام این کارها را انجام می‌دهید؟ ممکن است در پاسخ بگویید برای اینکه زندگیمان بهتر شود. با بهتر شدن زندگی قرار است چه اتفاقی بیافتد؟

 

برای همیشه ثروتمند شوید

 

تفاوت آرزو و هدف چیست؟

دوستان ما تمامی این کارها را برای خلق آرزو و رویا انجام می‌دهیم. چرا زمانی که من درباره رویا صحبت می‌کنم شخصاً خودم بیشتر به وجد می‌آیم؟ دلیل این اتفاق این است که رویا با هدف تفاوت عمده‌ای دارد و آن این است که بیشتر با احساس افراد آمیخته شده است. شاید از یک نفر بپرسید، به شما بگوید که هدف من این است که از یک دانشگاه مشخص یک مدرک دانشگاهی را بگیرم. اما زمانی که به همان فرد می‌گویید درباره رویای خود حرف بزن، کمی فکر کرده و چشمان خود را بسته و می‌گوید که رویای من این است که تمام دنیا را بگردم.

رویای من این است که به فرانسه سفر کنم یا به اسپانیا بروم. در این زمان او با یک حس عجیب با شما صحبت می‌کند. او ممکن است به شما بگوید که دوست دارد یک مدل ماشین را خریداری نماید یا یک خیریه را بزند تا بتواند به هزاران بچه کمک کند. ممکن است بگوید من دوست دارم به دیگران کمک کنم تا بتوانند با یکدیگر ازدواج کنند. شاید هم دوست داشته باشد به پدر و مادرها و سالمندان کمک کند. در تمام این مدت او چشمان خود را بسته است و با احساسات خود حرف می زند.

 

اهداف و آرزوها

 

دوستان این چیزی است که شما باید به دنبال آن باشید. خیلی از اوقات اشتباهی که به شدت زیاد است این است که اهداف انسان‌ها نسبت به دیگر افراد تعیین می‌شود. برای مثال همه آدم‌ها به دانشگاه می‌روند. پس هدف من نیز این می‌باشد که به دانشگاه بروم. زمانی که از این افراد بپرسید که چرا این هدف را انتخاب کرده‌اند، می گویند به این دلیل که همه افراد به دانشگاه می‌روند. خیلی از افراد لیسانس، فوق لیسانس یا دکتری می‌گیرند، اما شما از این کار به دنبال چه چیزی می‌باشید؟

همه افراد سخت کار می‌کنند تا یک کار مشخص را انجام دهند و شما نیز مثل آنها رفتار می‌کنید. اما این کار به هیچ عنوان آرزو، هدف و رویای شما نمی‌باشد. شما نباید در این مسیر گول بخورید. متأسفانه رسانه‌های اجتماعی کاری می‌کند که مغز انسان‌ها شستشو داده شود و به یک جهت و فرم مشخص برود. بدین ترتیب همه افراد معنای زیبایی را به یک شکل مشخص دریافت می کنند و این به شدت اشتباه است. چرا که زیبایی برای هر کسی می‌تواند یک معنا و مفهوم متفاوت داشته باشد. هر کسی اگر یاد گرفته باشد که خودش فکر کند و رویا داشته باشد و رویای خود را دنبال کند، اصلاً به دنبال آن نمی‌رود. پس باید تصور کنید که می‌خواهید آرزو و رویایی که شما خواهید داشت چه باشد.

 

مقاله پیشنهادی: روش های تعیین هدف در زندگی

هدف داشتن

 

آینده خود را بسازید

متأسفانه خیلی از افراد آرزو و رویایشان را بر اساس شرایط کنونی خود تعریف می‌کنند. اصلاً نیازی به این کار نیست. چرا که چیزی که شما می‌خواهید به دست بیاورید مربوط به آینده است. چیزی که شما می‌خواهید به دست بیاورید متعلق به زمانی دورتر از زمان کنونی شما است. متأسفانه خیلی از افراد از گذشته خود الهام می‌گیرند. برای مثال می‌گویند اگر ما دیروز 5 بودیم می‌توانیم در آینده 7 شویم.

می دانید در این حالت چه اتفاقی می افتد؟ این شخص خودش را محدود می‌کند. اگر برای مثال شما می‌خواهید رکوردی را بشکنید، من از شما می‌خواهم که با خودتان نگویید که من این مسیر را توانسته‌ام در 10 دقیقه بدوم، پس اگر بتوانم آن را به 9.5 برسانم خیلی خوب خواهد بود. درست است که شما در این حالت با خودتان رقابت می‌کنید اما در عین حال شما در حال محدود کردن خودتان می‌باشید.

 

موفقیت در زندگی

 

شاید پتانسیل شما رسیدن به 8 باشد اما شما از خودتان 9.5 را خواسته‌اید و این چیزی بود که باعث متوقف شدن شما شده است. پس فراموش نکنید که آرزو و رویای شما به شرایط کنونی‌تان ربطی ندارد. اگر واقعاً می‌خواهید چیزی را به دست بیاورید و شرایط آن را ندارید، اصلاً مهم نیست. چرا که شما شرایط را برای خودتان می‌سازید. خیلی از آدم‌های بزرگ در دنیا شرایط به شدت بدی را داشتند و به چیزی رسیدند که از لحاظ منطقی غیرممکن بوده است.

یک شخصیت توانسته است از نقطه صفر به نقطه بسیار بالایی دست پیدا کند که به عنوان یک انسان منطقی نمی‌توانید این دو نقطه را به یکدیگر وصل کنید. شما با خودتان می‌گویید مگر این امکان وجود دارد که شخصی که پول غذای خود را نداشته و نمی‌توانسته زندگی راحتی داشته باشد، حال صاحب یک کمپانی شود که 30000 کارمند دارد؟ مسلماً پاسخ شما منفی می‌باشد. از نظر شما همین که بتواند شکم خود را سیر کند نیز هنر کرده است.

 

کمپین هدف گذاری

 

رهایی از زندان ذهن

آرزو مساوی است با بالاتر بردن استاندارهای زندگی. شما می‌توانید آرزو کنید که به هر شخصی تبدیل شوید و بتوانید هر چیزی را به دست بیاورید و در بهترین شرایطی که می‌توانید به آن فکر کنید، زندگی کنید. به این شکل شما می‌توانید استانداردهای خود را بالاتر ببرید. زمانی که استانداردهای خود را بالاتر می‌برید، به هیچ عنوان به کمتر از آن قانع نشوید. برای چیزهایی که می‌خواهید بجنگید. حاضر باشید تلاش کنید. اگر به دنبال این هستید که زندگی فوق العاده خوبی را بسازید، زندگی که در آخرین روز زندگیتان به خودتان بگویید که من از داشتن این زندگی بسیار لذت بردم و کارهایی که دوست داشتم را انجام دادم و هر لحظه ی آن برای من لذت بخش بود، باید بدانید که شما به دو چیز نیاز دارید. مورد اول این است که آرزو و رویا داشته باشید. خوب فکر کنید که واقعاً در زندگی به دنبال چه چیزی هستید.

از آن فرمی که دارید خارج شوید. فرمی که آدم‌های اطرافتان، دولت، جامعه یا دانشگاه به شما داده است بیرون بیایید و هر فریمی که دور ذهنتان وجود دارد را بشکنید. سپس به صورت آزاد به این فکر کنید که آرزو و رویای شما چه چیزی است. مورد دوم این است که شما به یک دستور العمل نیاز دارید. اما سؤال این است که دستور العمل را از کجا پیدا کنیم؟ اصلاً شما برای چه چیزی به دستور العمل نیاز دارید؟

 

کمپین هدف گذاری در سال 98

 

دوستان ما خیلی از اوقات می دانیم که باید چه کاری انجام دهیم اما آن کار را انجام نمی‌دهیم. یکی از دلایل آن این است که دوست داریم کارها را به تعویق بیاندازیم. این کار راحت‌تر است. ما تنبل هستیم. با خودمان می‌گوییم: «من در حال حاضر حوصله انجام دادن این کار را ندارم.» یا «تا کنون چه کسی با نوشتن اهداف خود روی کاغذ، به آنها دست پیدا کرده است که من نفر دوم باشم؟» و به طور کلی آنقدر بهانه می‌آوریم تا بتوانیم کار را به عقب بیاندازیم. پس شما به یک دستور العمل نیاز دارید تا بتوانید این مورد را درست کنید.

اما این دستور العمل را از کجا بیاوریم؟ شما می‌توانید از برنامه الآن وقتشه یا دوره پاراسل زندگی یا کتاب‌های موفقیت به آن دست پیدا کنید. چرا که شما باید مسیر را یاد بگیرید و آن را انجام دهید. دوستان اگر مطالبی که من به شما می‌گویم تنها به حالت تئوری باشد و هیچ اقدامی را به همراه نداشته باشد باید به شما بگویم که هیچ نتیجه‌ای نخواهید گرفت. نکته جالب این است که تمام مطالبی که من در ویدیوها و برنامه الآن وقتشه می‌گویم را به طور صد در صد اجرا کرده‌ام و می‌دانم که تمامی این موارد راه‌هایی هستند که می‌توانند شما را به مقصد برسانند. از شما می‌خواهم این کار را انجام دهید. خیلی مهم است. خیلی مهم است که شما دستور العمل را از هر پلتفرمی مثل برنامه الآن وقتشه می‌گیرید، آن را در جهت آرزو و رویای خود انجام دهید.

 

فروش در آمازون

 

تجسم خلاق، کلید اصلی موفقیت

از شما می‌خواهم دو کار را انجام دهید. مورد اول این است که تعدادی کاغذ را بردارید و اهداف خود را در چهار موردی که در ابتدای کار به شما گفته‌ایم را یادداشت نمایید. در کل به یک تصویر یا قاب عکس از چیزی که می‌خواهید به آن برسید و رویا و آرزوی شما باشد، دست پیدا کنید. بررسی کنید که آن رویا چه شیوه و لایف استایلی را به دنبال دارد و خوب به آن فکر کنید و آن را تجسم کرده و برای خودتان روی کاغذ یادداشت نمایید. مورد دوم یک فایل pdf است که همراه با ویدیو الآن وقتشه 104 در سایت قرار گرفته است و می‌تواند خیلی به شما کمک کند.

چرا که درون آن سؤالاتی وجود دارد که تنها شما می‌توانید به آنها پاسخ دهید. شما این کار را برای من انجام نمی‌دهید. شما این کار را برای خودتان انجام می‌دهید. از شما می‌خواهم آن فایل pdf را دانلود کرده و به سؤالات آن به خوبی فکر کرده و پاسخ دهید و آن را همراه خودتان داشته باشید. مجموعه ویدیوهای الآن وقتشه که در اختیار شما همراهان عزیز قرار می‌گیرد می‌تواند به عنوان یک نقشه برای یک سال آینده شما به شمار برود.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/goal-setting-campaigns-in-new-year-part2
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط