روش جدید هدف گذاری در سال 1398

  • 2 فروردين 1398
  • 9.6k
  • 43

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

برنامه ریزی برای بهترین سال زندگی (سال 1398)

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم و فرا رسیدن سال جدید را به تو تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره ساخت بهترین سال زندگی صحبت کنم. امسال می تواند یکی از بهترین سال های زندگی تو باشد، اگر با برنامه ریزی صحیح در مسیر انتخابی خود قدم بگذاری. تو برای یک سفر کوچک هم برنامه ریزی می کنی پس باید برای یک سال جدید از زندگیت با دقت بیشتری برنامه ریزی کنی چون بسیار مهم است. الان وقتشه طبق یک برنامه عالی سال جدید را شروع کنی و اهداف و رویاهایت را محقق کنی. با تماشای این ویدیو و ویدیوهایی که طی روزهای آینده برای تو دوست خوبم آماده کرده ام با من همراه باش.

چگونه زندگی خود را در سال جدید تغییر دهیم؟

شاید بارها و بارها موضوع ساخت لایف استایل صحیح را در ویدیوهای من شنیده باشی ولی آنقدر این موضوع مهم است که لازم می دانم برای سال جدید هم مجددا بر آن تاکید داشته باشم. برای تغییر زندگی در جهت مثبت باید لایف استایل صحیح بسازی یا اگر اکنون شیوه ای را در پیش گرفته ای که گمان می کنی اشتباه است باید لایف استایل خودت را تغییر دهی.

 

آموزش فروش در آمازون

 

انواع هدف گذاری برای کسب موفقیت در زندگی

در این ویدیو 4 نوع هدف را برای تو بیان می کنم که در مسیر هدف گذاری به تو کمک بسیاری خواهد کرد.
1.    هدف "شدن"
2.    هدف "ارتباطی"
3.    هدف "مشارکتی"
4.    هدف "رشد شخصی" با دو فرمول مهم
با آگاهی از توضیحات لازم در خصوص این اهداف می توانی با برنامه ریزی بهتری زندگی خود را در سال جدید بسازی. با تماشای ویدیو به خوبی به آنها توجه کن  و نسبت به اجرای آنها اقدام کن.

هدف از برنامه ریزی صحیح چیست؟

اینجا همان نقطه ای است که باید کمی بایستی و با تمرکز به این موضوع فکر کنی که حال هدف تو از تمام این تلاش ها و برنامه ریزی ها چیست؟ قرار است چه اتفاقی در زندگی تو رخ دهد؟ این سوال ها را باید حتما از خودت بپرسی. خیلی مهم است که تو بدانی برای چه مواردی زمان می گذاری، تلاش و برنامه ریزی می کنی.

خلق آرزو و رویا در زندگی

رویا و هدف یک تفاوت مهم با یکدیگر دارند و آن این نکته است که رویا با احساسات بیشتری آمیخته شده است. بی شک این تفاوت را زمانی که از افراد می خواهی درباره رویا یا هدف خود صحبت کنند، متوجه شده ای. اکثر افراد در هنگام بیان نمودن رویاهای خود با احساسات قوی تری صحبت می کنند. همیشه سعی کن اهداف و رویاهای خود را متناسب با معیارهای خودت بررسی و انتخاب کن.

تعریف راهکار برای رسیدن به رویا و آرزوهای زندگی

برای تمام چیزهایی که می خواهی، با تمام وجود بجنگ و تلاش کن. تو باید تلاش کردن برای رسیدن به هدف و رویای زندگیت را یاد بگیری تا بتوانی لحظه های نابی که در ذهن داری به واقعیت تبدیل کنی. در این مسیر عذر و بهانه را کنار بگذار و دستور العمل مناسب را برای رسیدن به خواسته های زندگیت پیدا و اجرا کن. با تماشای این ویدیو می توانی در خصوص یکی از راهکارهای مناسب برای اینکه بتوانی بدون اتلاف وقت در مسیر اهدافت قرار بگیری، مطلع گردی. همراه این ویدیو یک فایل برای تو قرار داده ام که در این مسیر به تو کمک بسیاری خواهد کرد. از مجموعه ویدیوهایی که در روزهای آینده برای تو دوست خوبم آماده نموده ام می توانی به عنوان یک نقشه راهنما در این مسیر استفاده کنی. از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است.

روش جدید هدف گذاری در سال 1398

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.75

تعداد امتیازها: 8

نظرات کاربران

43 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط