آیا فروش در آمازون هنوز سودآور است ؟ مشاهده ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

7 قانون موفقیت

توضیحات کوتاه :
قدرت تفکر انسان بسیار نامحدود و قادر به انجام تمام کارهایی است که شما می‌توانید توصیف کنید. اما لازمه استفاده از آن داشتن باور است. با باورهای درست هر رویایی دست‌یافتنی می‌شود.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 7.8k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 5 دقیقه
7 قانون موفقیت

 

خلاصه ای از مقاله

در مسیر رسیدن به اهداف خود قرار می‌گیرید و شروع به تلاش می‌کنید، نباید صرفاً به‌دنبال نتیجه باشید. در واقع نباید انسان‌های نتیجه محوری باشید. اگر شما کارهایی را انجام دادید و در آن‌ها با شکست مواجه شدید، باید باور داشته باشید که شکست به آن مفهومی که شما فکر می‌کنید وجود ندارد و این تنها خروجی کار شما با نمرات بد است. این تفکر که شما به خود بگویید، من فلان کار را انجام می‌دهم تا به فلان نتیجه برسم، کاملاً اشتباه است. شما این کار را انجام می‌دهید چون می‌خواهید درون این فرآیند قرار بگیرید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

باورسازی درست در خصوص قانون های موفقیت

قدرت تفکر انسان بسیار نامحدود و قادر به انجام تمام کارهایی است که شما می‌توانید توصیف کنید. اما لازمه استفاده از آن داشتن باور و یا ایجاد آن است. در واقع زمانی که شما درون خود باورهای درست را می‌سازید، هر رویایی دست‌یافتنی می‌شود. از پرواز کردن تا سفر کردن به کره دیگر و هر رویای بزرگ دیگری. تنها شما باید قوانین را یاد بگیرید، اجرا کنید، باور بسازید و در نهایت برای آنها اقدام نمایید.

 

قوانین موفقیت و کسب درآمد در کوتاه‌ترین زمان ممکن


Elon Musk مؤسس پی پال، تسلا، اسپیس ایکس و چندین کمپانی دیگر اخیراً موفق به ساخت خودرویی شد که صفر تا صد این خودرو فقط در 1.9 ثانیه است. این یک رکورد و کار فوق‌العاده محسوب می‌شود. این ماشین فقط با برق کار می‌کند و با هر بار شارژ کردن می تواند مسافت 1000 کیلومتر را طی کند. این دستاورد بزرگی است که ما می‌توانیم در فیلم‌های ترمیناتور و فیلم های تخیلی ببینیم که در آن ماشینی با سرعت فوق‌العاده بالا حرکت می‌کند، حتی از سوخت متفاوتی استفاده می‌کند و سرعت آن با بقیه ماشین‌ها متفاوت است. همه این‌ها تا چند سال پیش شبیه داستان به نظر می‌رسید ولی در حال حاضر درحال ساخته شدن هستند. در واقع می‌توان آن را در یک جمله به این شکل توصیف کرد که آینده به زمان حال آمده است و به تدریج با مواردی روبه‌رو خواهیم شد که قبلاً در کتاب‌ها و فیلم با آن‌ها مواجه شده‌ایم.

شکل گیری باور

به‌نظر شما تحقق این موارد از کجا و چه چیزی حاصل شده است؟ مسلماً از باور. یک نفر برای خواسته‌های خود شروع به رویاپردازی می‌کند. ممکن است قصد رفتن به مریخ را داشته باشد، می‌خواهد به سفر برود و یا هرکار دیگری. آن فرد خواسته‌های خود را تبدیل به تخیل می‌کند و سپس در خود این باور را ایجاد می‌کند که من می‌توانم به این هدف برسم، من می‌توانم وسیله‌ای را بسازم که به مریخ بروم تا اهداف و رویاهایم تحقق پیدا کنند و در نهایت همه‌ی آنها اتفاق می‌افتد. راه ‌حل‌ها در مسیر او قرار می‌گیرند، فرد راه‌های رسیدن به اهدافش را به‌دست می‌آورد و یا اینکه آن‌ها را می سازد. اما اگر شما همه‌ی این موارد را کنار بگذارید در پشت پرده همه این موارد، شاهد چیزی به اسم باور خواهید بود. به همین علت قصد داریم تا هفت قانون مهم ساخت باور و موفقیت را برای شما توضیح بدهیم که برای رسیدن به آرزو، اهداف و رویاهایتان باید آن‌ها را به‌صورت کامل اجرا نمایید. در واقع اگر دنبال فرمولی برای ساخت باور هستید این فرمول، مخصوص شماست. قبل از هرچیز به یاد داشته باشید که این قانون‌ها و موارد را باید هر روز مرور کنید و آن‌ها را بخاطر بسپارید و به یاد داشته باشید که اگر حتی یک مورد را به درستی اجرا نکنید موفق نخواهید بود.

 

مقاله پیشنهادی: تاثیر باورها بر موفقیت افراد

قانون های موفقیت

 

قانون اول: همیشه به دنبال قدرت شخصی خود باشید

این بدین معنی است که زمانی که شما در مسیر رسیدن به اهداف خود قرار می‌گیرید و شروع به تلاش می‌کنید، نباید صرفاً به‌دنبال نتیجه باشید. در واقع نباید انسان‌های نتیجه محوری باشید. اگر شما کارهایی را انجام دادید و در آن‌ها با شکست مواجه شدید، باید باور داشته باشید که شکست به آن مفهومی که شما فکر می‌کنید وجود ندارد و این تنها خروجی کار شما با نمرات بد است. این تفکر که شما به خود بگویید، من فلان کار را انجام می‌دهم تا به فلان نتیجه برسم، کاملاً اشتباه است. شما این کار را انجام می‌دهید چون می‌خواهید درون این فرآیند قرار بگیرید. بارها تاکید کرده‌ایم که لذت هر کار در فرآیند رسیدن به آن است. پس همیشه به دنبال گام‌هایی باشید که شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری می‌کنند.

ساخت نگرش درست، ویژگی افراد موفق

ممکن است شما 10 سال درس بخوانید برای کسب نمره‌ی 98 و اگر نتیجه 97 شد، از درون تمام باورهای شما می‌شکند و تنها چیزی که بدست می‌آورید این جمله است که من 10 سال درس خواندم و قبول نشدم. هیچ‌وقت به ذهن شما ارزش نمره ی 97 خطور نمی‌کند، اینکه هزاران نکته را یاد گرفتید، شخصیت شما چقدر کامل‌تر شده و چه دستاوردهایی به‌دست آورده‌اید. ذهن شما فریب می‌خورد و به شما می‌گوید که شکست خورده‌اید. در این حالت مغز شما تفاوتی را بین نمره‌ی 2 و نمره‌ی 97 قائل نخواهد شد. چون سیستم و نگرشی که ایجاد کرده‌اید اینگونه شکل گرفته است. باید نگرش خود را تغییر بدهید و آن را به شکلی بسازید که به همه‌ی نتایج به شکل خروجی نگاه کند.

تکرار و تمرین، کلید موفقیت

ممکن است شما هر روز روی یک پروژه کار کنید و جواب نگیرید. اشکالی ندارد، دوباره امتحان کنید و این کار را بارها تکرار نمایید. چرا که شما به‌دنبال نتیجه نیستید و این فرآیند است که شما را خوشحال می‌کند نه نتیجه. اینکه اطلاعات شما هر روز درباره‌ آن موضوع افزایش می‌یابد شما را خوشحال می‌کند. شما هر روز یک قدم به جلوتر حرکت می‌کنید و در واقع هدف و پایانی وجود ندارد. این تفکر که اگر سال آینده به هدف خود دست یافتید همه چیز تمام می شود، تفکر اشتباهی است. این تفکر دنیای شما را تخریب می‌کند، شما را درهم می‌شکند و باعث می‌شود زمانی که اولین اتفاق بد برای شما رخ می دهد و یا نتیجه های ضعیفی می گیرید کار خود را رها کنید. مگر اینکه بدانید، این طرز تفکر غلط است. انسان باید بارها، راه‌ها و مسیرهای مختلف را برای رسیدن به اهداف خود امتحان کند. چرا که شما برای رسیدن به هدف خود باید راه و فرمول خود را عوض کنید این شامل تغییر در نیروها، باورها، نگرش‌ها و... می‌‌باشد. این نکته را می‌توان از Elon Musk مؤسس تسلا یاد گرفت. وی در حال تغییر فرمول ماشین‌سازی است نه تغییر چراغ‌ها، درب‌ها، سقف و طراحی آن با ادعای ساختن ماشین جدید. او در واقع به دنبال ایجاد نسلی نو در صنعت خودرو است. چرا ما نباید به این موضوع فکر کنیم؟ چرا نباید به این موضوع فکر کنیم که ما می‌توانیم از طریق امتحان راه‌های دیگر به هدف خود دست یابیم؟ به‌عنوان مثال اگر شما با تمام تلاشی که داشته‌اید موفق به فروش 100 عدد از یک محصول شده‌اید، شاید با امتحان راه‌های دیگر موفق به فروش بیشتری از این محصول با همان هزینه و با همان زمان شوید. بنابراین دیدگاه شما تغییر کرده است و به دنبال قدرت شخصی می‌گردید.

 

افراد موفق

 

قانون دوم: کاملاً در مورد رفتار، حرف‌ها و اقدامات خود مسئولیت پذیر باشید

اگر به ظن خود شکست خورده‌اید یا نمرات بدی گرفته‌اید این شما بودید که به این خروجی رسیدید. هیچ‌وقت نباید شخص دیگری را مقصر بدانید. زمانی که شما دیگران را مقصر می‌دانید، در حال بستن تمام درهای موفقیت به روی خود هستید. شما باید این جملات را کنار بگذارید. این شما بودید که این کار را انجام داده‌اید. اگر روزی در زندگی بگویید که قدرت انتخابی نداشته‌اید، مطمئن باشید که زانو زده و تسلیم شده‌اید. چون مسئولیت کار را به گردن شخص دیگری می‌اندازید. در این زمان دیگر به شخصیت شما چیزی اضافه نمی‌شود چون این شما هستید که نمی‌خواهید و به خود یادآور می‌شوید که کار خود را درست انجام داده‌اید و همه چیز تمام شده است. خودتان را گول نزنید. شما باید مسئولیت تمام حرف‌ها و رفتارهای خود را بپذیرید.

معنی مسئولیت پذیری

 اگر در کاری نتایج ضعیفی برای شما حاصل شده است، این نتیجه کار شماست. پس توجه داشته باشید که این را به یک باور تبدیل کنید. همیشه زمانی که اتفاق بدی رخ می‌دهد، نمرات کمی می‌گیرید، نمی‌توانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید و یا هر مشکل دیگری، این شما و عملکرد شما بوده است که منجر به چنین نتیجه‌ای شده‌ است. کمی به عقب برگردید و از خود سؤال کنید که چطور می‌توانید نتیجه بهتری برای خود رقم بزنید؟ آن لحظه است که ضمیر ناخودآگاه شما، راه را به شما نشان می‌دهد چرا که در حال پرسیدن سؤال درستی هستید ولی اگر دیگران را مقصر بدانید، آنگاه ضمیر ناخودآگاه شما مهر تأییدی بر گفته‌های شما خواهد زد و به شما می‌گوید که دیگران مشکل شما را حل می‌کنند در صورتی که آن‌ها نیز هیچگاه این کار را انجام نخواهند داد. چون مقصر شما هستید که قبول نمی‌کنید اشکال کار از کجا نشات گرفته است.

قانون سوم: شما شخصیت انعطاف پذیری دارید

این قانون بدین معنی است که شما عاشق یادگیری هستید و زمانی که در شرایطی قرار می‌گیرید که در مورد آن آگاهی و دانش لازم را ندارید، علاقه‌مند هستید که تلاش کنید و آن موضوع را یاد بگیرید. این نکته فوق‌العاده مهم است. اگر خودتان مقاومت نشان دهید و حاضر به ایجاد تغییر، توجه به توصیه دیگران یا حتی مطالعه یک کتاب نباشید در واقع خودتان را محدود کرده‌اید. بنابراین باوری بسازید و به خود بگویید که من پتانسیل این را دارم که پیشرفت کنم و راه‌های دیگری را یاد بگیرم. اگر 20 سال یک روش را انجام داده‌اید و بعد از 20 سال متوجه شدید که راه بهتری وجود دارد اگر تغییر نکنید مرتکب اشتباه بزرگی شده‌اید. ما در تجارت و کسب‌وکارها شاهد این ماجرا هستیم که هر سال همه چیز در حال تغییر است. اگر شما بخواهید به همان شکلی که 20 سال پیش تجارت می‌کردید، ادامه دهید به زودی حذف خواهید شد. این واقعیت است و نیازی به مثال ندارد چرا که محیط اطراف گویای این مسئله است.

انعطاف پذیری ذهن

بنابراین شخصیت شما باید پتانسیل این موضوع را داشته باشد که کتاب‌های بیشتری را مطالعه کنید و اگر با انسان موفقی ملاقات کردید حاضر به گوش دادن به توصیه‌هایش باشید. اگر مقاله و کتاب ارزشمندی را پیدا نمودید، حاضر به مطالعه آن‌ها باشید. این موضوع بسیار مهم است که شما زمانی که با افراد مختلف در جامعه صحبت می‌کنید در مقابل آن‌ها گارد نگیرید، به‌طوری که خود را از حرف زدن با عده‌ای منع کنید و یا اینکه به فرد موفقی حسادت بورزید. در زندگی ما انسان‌های موفق زیادی وجود دارند ولی به دلیل وجود حس حسادت به آن‌ها در مواقعی حتی حاضر نیستیم از آنها کمک بگیریم و در نهایت هیچگاه به خود اجازه نخواهیم داد از مشاوره‌ها و توصیه‌های آنها استفاده نماییم. ضرر این حرکت برای ما خواهد بود چرا که آن انسان موفق، به کار خود ادامه خواهد داد. بنابراین این موضوع را مد نظر قرار دهید.

 

موفقیت چیست

 

قانون چهارم: قانون‌ها را باور داشته باشید

تاکنون قسمت‌های زیادی از برنامه‌های الان وقتشه ساخته شده است و اگر در هر قسمت 3 الی 4 قانون را بررسی کرده باشیم، شما با تعداد زیادی از قانون‌ها آشنا شده‌اید. شما باید قوانین را باور داشته باشید. در واقع حتی اگر از آن قوانین سر در نمی‌آورید نیز باید آنها را باور داشته باشید. علت اینکه این موضوع را مطرح می‌کنیم، این است که برای مثال از شما خواسته می‌شود که لامپ را روشن کنید و شما بعد از بالا و پایین کردن کلید، شاهد روشن شدن محیط و تابش نور لامپ خواهید بود. آیا می‌توانید بر روی کاغذ قوانین الکتریسیته را توضیح دهید؟ شما اکثراً با این قوانین آشنایی ندارید ولی در حال استفاده از آن‌ها هستید. برای مثال از موتور ماشین سر در نمی‌آورید ولی در حال استفاده از آن هستید. همین‌طور اینستاگرام، فیس‌بوک و... دارای الگوریتم‌هایی هستند که ممکن است شما نسبت به هیچ کدام از آنها آگاهی نداشته باشید ولی در حال استفاده از آن‌ها هستید.
بنابراین ممکن است شما با اکثر وسایلی که استفاده می‌نمایید، آشنایی نداشته باشید ولی همچنان از آنها در زندگی خود استفاده می‌کنید. قانون‌های موفقیت نیز به‌همین شکل هستند زمانی که به‌عنوان مثال طبق مقاله‌های قبل به شما گفته می‌شود که برای یادآوری عصبانی نشدن به دست خود دست‌بند ببندید، ممکن است شما در پاسخ بگویید که این کار بی‌فایده است. ولی به شما پیشنهاد می‌شود که این کار را 20 روز انجام دهید. سپس خواهید دید که چه دستاوردهایی برای شما خواهد داشت.

قدرت باور و ایمان

پس شما باید قانون‌ها را باور کنید. تا زمانی که در مقابل قوانین حالت دفاعی داشته باشید و مرتباً تکرار کنید که تا زمانی که با چشم خود نبینید باور نمی‌کنید، شما به نتیجه‌ای نخواهید رسید. چرا که شما باور ندارید در حالی که این باور است که همه چیز را ایجاد می‌کند. انسانی که در ابتدا باور دارد که قادر به ساختن ماشینی با سرعت ده برابر یک ماشین معمولی است، به‌دنبال باور خود می‌رود و سپس برای پیدا کردن فرمول ساخت آن ماشین اقدام می‌کند. اما اگر در ابتدا باور نداشته باشد که این اتفاق رخ می‌دهد، دست از تلاش خواهد کشید و از حرکت باز می‌ایستد.

قانون پنجم: باور داشته باشید برای کاری که به آن علاقه دارید با کل وجود تلاش می کنید

در حال انجام دادن هر فعالیتی که هستید به‌طور مثال کار، ورزش، تحصیل، تفریح و... با خو بگویید که با تمام وجود برای آن تلاش می‌کنید. استاد عزت خواه زمانی که در زمینه فیلم‌سازی فعالیت داشتند قبل از اینکه فیلمی را بسازند به‌دنبال افرادی بودند که با تمام وجود به سینما علاقه داشتند نه افرادی که تنها خواهان آمدن سرصحنه‌ فیلم‌برداری بودند و پس از پایان 8 ساعت، کار را رها می‌کردند. زیرا ایشان تصمیم داشتند فیلمی را تولید کنند که شاید نیاز به حضور 50 ساعت افراد، سرصحنه فیلم‌برداری داشته باشد. ایشان به دنبال افرادی بودند که به کار خود عشق می‌ورزند. استاد عزت خواه معتقد هستند که چنین افرادی برای همکاری ارزشمند می‌باشند و در نهایت با همکاری آنها فیلم خوبی ساخته خواهد شد.

باورهای ذهنی مثبت

شما باید باورهای مثبت را در وجود خود تقویت کنید حتی اگر برای تفریح به کنار دریاچه می‌روید با کل وجود خود سعی کنید که از منظره لذت ببرید. همه ذهن و فکر خود را متمرکز کنید. متأسفانه اکثر شما در محل کار به مهمانی فکر می‌کنید و در مهمانی به سرکار و این باعث می‌شود هیچ چیزی سرجای خود نباشد و در زندگی احساس ناراحتی داشته باشید و علت آن همین مسائل است. پس هر کاری که انجام می‌دهید را با کل وجود انجام دهید و خود را به‌طور کامل درگیر آن کنید. اگر انسان کارآفرینی هستید و کسب‌وکار خود را شروع می‌کنید حتماً این نکته را مدنظر قرار دهید که کسب‌وکاری به موفقیت منتهی می‌شود که واقعاً نسبت به کار خود عشق بورزید و تمام تلاش خود را برای انجام آن بکار بگیرید. استاد عزت خواه در دوره پاراسل زندگی به همه دانشجوها توصیه می‌کنند اگر زمانی تصمیم به شروع کسب‌وکار و تجارتی گرفتید باید باور کنید که تمام تلاش خود را صرف آن کار نمایید. مثل اینکه آن محصول فرزند شماست و باید از او محافظت کنید.

 

مقاله پیشنهادی: 10 نکته عملی برای ساخت عادت مثبت اندیشی | عزت خواه دات کام

موفقیت را بشناسیم

 

قانون ششم: شما در حوزه ی برقراری ارتباط با سایر افراد فوق العاده قوی هستید

ارتباطات دارای اهمیت فوق‌العاده‌ای می‌باشد. شما باید اهمیت ارتباطات را در کسب‌وکار و زندگی جدی بگیرید. شما نباید تنها روی تجارت و پولدار شدن خود متمرکز شوید. همه‌ی این موارد خوب است ولی اگر شما ارتباطات خوبی نداشته باشید نمی‌توانید در زندگی خود به تعادل دست پیدا کنید. پس به این نکته توجه داشته باشید. این فوق‌العاده مهم است که باوری را ایجاد کنید که در برقراری رابطه با دیگران برنده باشید.

ارتباطات اجتماعی چیست؟

این بدین معنی است که زمانی که با فردی وارد مذاکره می‌شوید و در نهایت پاسخ مناسبی دریافت نمی‌کنید باید روش خود را تغییر دهید. در محل کار برای نزدیک شدن به همکاران خود، تلاش کنید تا بتوانید با آن‌ها خارج از محل کار رفت‌و‌آمد داشته باشید. اگر به‌دنبال امضا قرارداد  با کمپانی یا شرکت بزرگی هستید با پرسنل آن شرکت خارج از شرکت قرار بگذارید و از این طریق با افزایش قدرت ارتباطات می‌توانید با آن‌ها قرارداد ببندید. پس این موضوعی فوق‌العاده مهم است که فقط تک بعدی زندگی نکنید. زندگی تنها کسب درآمد و ثروت نیست و حتی بالعکس تنها ارتباطات و روابط دوستانه زیاد نیست. این شما هستید که باید بین همه این موارد تعادل ایجاد کنید، اگر واقعاً به دنبال این هستید که زندگی شادی داشته باشید.

قانون هفتم: باور داشته باشید که انسان خیر خواه و خیری هستید و به دیگران کمک می کنید

این مورد فوق‌العاده برای پیشرفت شما مفید خواهد بود. اینکه شما به دیگران کمک کنید، دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می‌کنید. زمانی که شما به هموطنان خود، همنوعان، محیط زیست و... کمک می‌کنید، در واقع شما در حال تبدیل دنیا به جای بهتری هستید. این کار فوق‌العاده زیباست. در عین حال و شاید هم بیشتر، شما با این کار در حال کمک کردن به خودتان هستید. چون از نتیجه این اقدام احساس فوق‌العاده‌ای دریافت خواهید کرد، انگیزه می‌گیرید و مهم‌تر از همه حس مفید بودن در شما زنده می‌شود. اگر شما دستاوردهای زیادی را بدست آورده‌اید، آن احساس واقعی رضایت بسیار برای شما مفید و لذت بخش خواهد بود. فقط کافی است یک بار امتحان کنید، یک بار تلاش کنید، به یک نفر کمک کنید و به دنبال هیچ هدف و سودی غیر از کمک کردن نباشید.

مفهوم رضایت از زندگی

اگر شما فوق‌العاده موفق شوید و بر روی بلندترین قله‌های موفقیت بایستید ولی تنها و افسرده باشید، احساس شادی را آنطور که باید تجربه نخواهید کرد. در بالاترین قله بودن ولی تنها بودن اصلاً ایده‌آل نیست. نکته ی مهم این است که همه با هم موفق شویم و همه با هم به قله‌ی موفقیت برسیم. چرا باور نداریم که همگی می‌توانیم موفق شویم؟ چرا باور نداریم که نباید تنها به قله برسیم؟ یکی از دلایل ساخت برنامه‌های الان وقتشه نیز همین موضوع است که اگر قرار است به موفقیت برسیم بهتر این است که همه با هم به این دستاورد برسیم نه اینکه صرفاً تنها خودمان را در نظر بگیریم. پس برای تبدیل کردن دنیا به یک جای بهتری برای زندگی، تلاش کنید. دنیایی پر از حس بهتر و انسان‌های موفق. این غیر ممکن نیست که در یک خانواده همه افراد موفق باشند.

نکته مهم این است که همه از زندگی خود راضی باشند و شاد زندگی کنند

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/7-rules-of-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
محمدعلی گفته:
۰ | ۰

ساالام
قدرت ذهن نامحدوده اما از همان بچگی محدود فکرکردن را به ما یاد دادند. و تغییر دادن این رویه متاسفانه زمانبره.

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما محمدعلی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش مستمر مجموعه عزت خواه دات کام در جهت هر روز بهتر شدن است و همراهی و نظرات شما، این هدف و تلاش ما را تکمیل می‌کند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط