بهترین و سریعترین روش مطالعه - چگونه روزانه یک کتاب بخوانیم ؟

  • 21 فروردين 1396
  • 12.6k
  • 30

کتاب‌خوانی و توصیه‌هایی برای آن

درود به تو دوست خوبم. امیدوارم شاد و سلامت باشید. اغلب افراد سوالات بسیاری در زمینه روش مطالعه خود بنده می‌پرسند؟ اینکه که به چه شکل کتاب‌های زیادی را مطالعه کنند؟ در این بخش از کتاب شما خواهید آموخت که در کمتر از ده دقیقه حداقل %200 سرعت مطالعه خود را افزایش دهید. همانطور که شما اطلاع دارید. من همیشه به دنبال روش‌هایی هستم که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بالاترین بازدهی هر کاری برسیم و مطالعه هم یکی از مواردی است که شما با آن مواجه هستید، زیرا در هر موضوعی که نیاز به افزایش علم باشد مسلماً نیاز به مطالعه هم وجود دارد.

 

فواید کتاب خوانی

 

با یک جستجوی ساده در گوگل یا آمازون می توانید کتاب‌های مفیدی را برای مطالعه‌کردن بیابید و اما مشکل اصلی ارزش زمان است. اگر شما برای مطالعه هر کتاب یک ماه زمان صرف کنید. در طول یکسال فقط 12 کتاب را خواهید خواند. این سرعت در یادگیری برای موفقیت در هر زمینه‌ای مناسب نمی‌باشد. شما باید به حالتی برسید که روزانه یک کتاب را مطالعه نمایید. اما روش مورد نظر چیست؟

مغز ما با کدام روش مطالعه سازگارتر است؟

بسیاری از افراد فکر می کنند اگر خیلی سریع کتاب را مطالعه کنند. چیزی از آن در ذهن آن‌ها باقی نمی‌ماند و یا کمتر متوجه می‌شوند. ولی امروز شما بهترین روش مطالعه را یاد خواهید گرفت که بتوانید از همین امروز کار خود را شروع کنید و در سریع‌ترین زمان مطالب یک کتاب را یاد بگیرید. روش مورد‌نظر به روش ده دقیقه‌ای معروف است و شامل چهار قسمت می‌باشد. اکنون با من همراه باشید و با شماهده این ویدیو به مطالعه سرعتی کتاب‌های موردعلاقه خود بپردازید. دوست من برای ادامه این بحث از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشید و ویدیوی زیر را دانلود نمایید و با دقت تماشا کنید، این ویدیو به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است... بعد از تماشای ویدیو، لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت‌های خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

موفقیت شما روزافزون
حسین عزت خواه، مدرس موفقیت و کارآفرین

می‌توانید همین‌الان این ویدئو را دانلود کنید و با قدرت ادامه دهید.

نظرات کاربران

30 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط