افزایش 30 درصدی محصولات از 10 فروردین ماه 1398

همراهان عزیز هم اکنون می توانند با قیمت های فعلی نسبت به خرید دوره ها اقدام نمایند.

سایت ثروت

  • 16 مرداد 1397
  • 908
  • 0

سایت ثروت چیست؟

کسب ثروت مطمئنا جز اهداف و آرزوهای افراد زیادی می باشد و همه تمایل دارند به آن دست یابند و طعم شیرین ثروتمند بودن را بچشند. شما می‌توانید در سایت ثروت انواع مطالب مفید، جالب و جذاب را بیابید. آیا شما نیز به دنبال کسب اطلاعات از سایت های ثروت بوده اید؟ به طور کلی ثروت از مفاهیم عامی است که در حوزه‌های موضوعی مختلف استفاده می‌شود. بطور خاص ثروت، از مفاهیم اقتصادی است که به فراخور نوع نگاه و جایگاه مورد استفاده قرار گرفته و تعاریف متفاوتی از آن شده‌است. ثروت را می‌توان شاخص تعیین جایگاه اقتصادی هر فرد دانست که کیفیت و کمیت آن در تقسیم‌بندی طبقات اقتصادی تعیین‌کننده ‌است. مارک کوبان کارفرما و مالک تیم بسکتبال «دالاس ماوریکس» حدود 3 میلیارد دلار سرمایه دارد. او این پول را از راه ساخت و ساز اندوخته است و اکنون به جایی رسیده که در گفتن راز ثروت خود به دیگران خساست نمی‌ورزد. اما به نظر شما مهمترین راز ثروتمند شدن کوبان چیست؟ خیلی ساده است پول خود را صرف خرید چیزهای بی ارزش نکنید. این یکی از مهم‌ترین توصیه‌هایی است که او در یکی از مطالب منتشر شده در وبلاگ خود با عنوان «چگونه ثروت آفرین شویم» بیان کرده است. استمرار وارن بافت یکی از مهمترین دلایل موفقیت وی محسوب می‌شود. وی ثروت خود را از طریق حرکت بر خلاف روندهای معمول بازار و سرمایه‌گذاری روی شرکت‌هایی که از چشم سایر سرمایه‌گذاران دور مانده‌اند به‌ دست آورده‌ است. بافت می‌گوید: درها را ببندید تا راز ثروت را به شما بگویم. سعی کنید وقتی دیگران بزدل هستند، جسور باشید و برعکس وقتی دیدید سایر ثروتمندان خیلی حریص و جسور هستند شما عقب‌نشینی کنید و محتاط باشید.

 

آموزش دقیق مرحله به مرحله فروش در آمازون

 

فردی جسور باشید

ترسو و خجالتی نباشید کم‌رویی و ترس برای ثروتمندان آینده خصوصیات خوبی نیستند. اگر می‌خواهید ثروتمند شوید، باید آن‌قدر جسور باشید تا بتوانید فرصت‌ها را شکار کنید. حتی اگر اندیشه‌هایتان از نظر خیلی‌ها احمقانه به‌نظر برسد.  خصوصیت ریسک‌پذیری برای الی برود، بنیانگذار موسسه KB Homes  که اکنون 7 میلیارد و 100 میلیون دلار ثروت دارد منشأ موفقیت‌های بسیاری شد. وی می‌گوید: هیچ‌کس تا به ‌حال با محتاط بودن و خجالتی بودن نتوانسته میلیاردر شود. پس تقویت روحیه ریسک پذیری در این زمینه حائز اهمیت می باشد.

تصویرسازی ذهنی

بیشتر آنچه مردم ثروتمند را از مردم معمولی جدا می‌سازد عوامل ذهنی است. موفقیت، مهارتی آموختنی است و هر کسی می‌تواند بیندیشد و همچون ابرثروتمندان عمل کند. هارو اِکر که میلیونری خود ساخته است در کتاب پرفروش خود به نام “اسرار ذهن میلیونر” به شناسایی کنش‌های ویژه‌ای از ذهن شخص میلیونر می‌پردازد که می‌تواند به افزایش مهارت، افزایش پول و یکی از رازهای جذب پول بینجامد. پس ابتدا پولدارشدن را در ذهن خود باور و تثبیت کنید تا در زندگی خود به آن دست یابید، آن را با تمام وجود احساس کرده و از آن لذت ببرید. بدانید اولین نکته برای رسیدن به آنچه خواستار آن هستید، ساخت نگرش درست نسبت به هدف موردنظرتان می باشد. اگر در ذهن خود پولدار بودن را باور کنید و با نگرشی مثبت به آن ایمان داشته باشید، بی شک شما آن را به دست آورده اید.

 

سایت ثروت

 

دلایل خود را برای کسب ثروت یادداشت نمایید

چرایی اهمیت ثروت اندوزی را برای خودتان یادداشت کنید. پس از اینکه آن را یادداشت کردید پیوسته به این نوشته خود نگاه بیندازید. اِکِر می‌نویسد، این نوشته می‌تواند یک بند ساده و کوتاه باشد ولی هر چه خاص‌تر، بهتر. افراد پولدار نسبت به موفقیت وسواس به خرج می‌دهند. زیبُلد می‌نویسد واقعیت این است که افراد پولدار، وسواسی سالم را نسبت به آنچه به دست می‌آورند به خرج می‌دهند، از جمله نسبت به پول. اشخاص پولدار کسب و کار و زندگی‌ خود را همچون یک بازی می‌بینند، و این بازی‌ است که آنها عاشق برنده شدن در آن هستند.

از فرصت‌ها استفاده کنید

به جز شغل عادی خود، منابع درآمد دیگری هم داشته باشید. فرصت‌هایی، بیشتر از آنچه فکر می‌کنید در انتظارشما هستند. این فرصت‌ها می‌تواند یک سرمایه گذاری یا فرصت‌های کارآفرین باشد که می توانید از آنها استفاده نمایید و در کنار آنها نگاهی هم به راه‌های خلاقانه برای پولسازی داشته باشید تا بتوانید برای خود درآمدهای جانبی بسیار بسازید و از زندگی لذت بیشتری ببرید.

سایت ثروت چگونه به شما کمک خواهد کرد؟

سایت های ثروت با مطالب بسیار جذاب و جالب راهکارهای بسیار ارزنده‌ای را از طریق مختلف در اختیار شما قرار می دهند. در سایت ثروت می‌توانید راه‌های مختلف ثروت اندوزی و ثروت آفرینی را بیابید و همچنین با افراد موفق در این زمینه آشنا شوید و از تجربیات و راهکارهای آنها در این مسیر بهره ببرید. در این سایت ها مطمئنا می توانید مطالب بسیاری در این زمینه یاد بگیرید و لایف استایل یک میلیونر نابغه را برای خود بسازید تا با استفاده از آن خلاقانه بیندیشید و در کنار رسیدن به اهداف مالی، دیگر اهداف زندگی شخصی خود را نیز دنبال کنید و در عین حال احساس شادمانی و رضایت را تجربه نمایید. در تمام مراحلی که برای جذب پول انجام می دهید مانند: دنبال نمودن سایت های ثروت، تغییر نگرش و باورها، رسیدن به خودباوری و اعتماد به نفس ،تلاش و پشتکار را سرلوحه مسیر خود برای موفقیت در این زمینه قرار دهید و هیچ گاه برای رسیدن به اهداف خود دست از تلاش و سخت کوشی برندارید.


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط