موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

سایت ثروت | عزت خواه دات کام

توضیحات کوتاه :
کسب ثروت مطمئنا جز اهداف و آرزوهای افراد زیادی می‌باشد و همه تمایل دارند به آن دست یابند و طعم شیرین ثروتمند بودن را بچشند. آیا شما نیز به دنبال کسب اطلاعات از سایت‌های ثروت بوده‌اید؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 6.7k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
سایت ثروت | عزت خواه دات کام

 

خلاصه ای از مقاله

 به‌طور کلی ثروت از مفاهیم عامی است که در حوزه‌های موضوعی مختلف استفاده می‌شود. به‌طور خاص، ثروت از مفاهیم اقتصادی است که به فراخور نوع نگاه و جایگاه، مورد استفاده قرار گرفته و تعاریف متفاوتی از آن شده‌ است. ثروت را می‌توان شاخص تعیین جایگاه اقتصادی هر فرد دانست که کیفیت و کمیت آن در تقسیم‌بندی طبقات اقتصادی تعیین‌کننده ‌است.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

سایت ثروت چیست؟

کسب ثروت مطمئنا جز اهداف و آرزوهای افراد زیادی می‌باشد و همه تمایل دارند به آن دست یابند و طعم شیرین ثروتمند بودن را بچشند. شما می‌توانید در سایت ثروت انواع مطالب مفید، جالب و جذاب را بیابید. آیا شما نیز به دنبال کسب اطلاعات از سایت‌های ثروت بوده‌اید؟ به‌طور کلی ثروت از مفاهیم عامی است که در حوزه‌های موضوعی مختلف استفاده می‌شود. به‌طور خاص ثروت، از مفاهیم اقتصادی است که به فراخور نوع نگاه و جایگاه، مورد استفاده قرار گرفته و تعاریف متفاوتی از آن شده‌ است. ثروت را می‌توان شاخص تعیین جایگاه اقتصادی هر فرد دانست که کیفیت و کمیت آن در تقسیم‌بندی طبقات اقتصادی تعیین‌کننده ‌است.

رازهای موفقیت ثروتمندان چیست؟

مارک کوبان، کارفرما و مالک تیم بسکتبال «دالاس ماوریکس» حدود 3 میلیارد دلار سرمایه دارد. او این پول را از راه ساخت‌وساز اندوخته است و اکنون به جایی رسیده که در گفتن راز ثروت خود به دیگران خساست نمی‌ورزد. اما به نظر شما مهمترین راز ثروتمند شدن کوبان چیست؟ خیلی ساده است پول خود را صرف خرید چیزهای بی‌ارزش نکنید. این یکی از مهم‌ترین توصیه‌هایی است که او در یکی از مطالب منتشر شده در وبلاگ خود با عنوان «چگونه ثروت آفرین شویم» بیان کرده است. استمرار وارن بافت یکی از مهمترین دلایل موفقیت وی محسوب می‌شود. وی ثروت خود را از طریق حرکت بر خلاف روندهای معمول بازار و سرمایه‌گذاری روی شرکت‌هایی که از چشم سایر سرمایه‌گذاران دور مانده‌اند به‌‌دست آورده‌ است. بافت می‌گوید: درها را ببندید تا راز ثروت را به شما بگویم. سعی کنید وقتی دیگران بزدل هستند، جسور باشید و برعکس وقتی دیدید سایر ثروتمندان خیلی حریص و جسور هستند شما عقب‌نشینی کنید و محتاط باشید.

 

آموزش دقیق مرحله به مرحله فروش در آمازون

 

فردی جسور باشید

ترسو و خجالتی نباشید، کم‌رویی و ترس برای ثروتمندان آینده خصوصیات خوبی نیستند. اگر می‌خواهید ثروتمند شوید، باید آن‌قدر جسور باشید تا بتوانید فرصت‌ها را شکار کنید. حتی اگر اندیشه‌هایتان از نظر خیلی‌ها احمقانه به‌نظر برسد. خصوصیت ریسک‌پذیری برای الی برود، بنیانگذار موسسه KB Homes که اکنون 7 میلیارد و 100 میلیون دلار ثروت دارد منشأ موفقیت‌های بسیاری شد. وی می‌گوید: «هیچ‌کس تا به ‌حال با محتاط بودن و خجالتی بودن نتوانسته میلیاردر شود.» پس تقویت روحیه ریسک‌پذیری در این زمینه حائز اهمیت می‌باشد.

 

مقاله پیشنهادی: نقش استرس در موفقیت

سایت ثروت

 

تصویرسازی ذهنی

آنچه مردم ثروتمند را از مردم معمولی جدا می‌سازد، عوامل ذهنی است. موفقیت، مهارتی آموختنی است و هر کسی می‌تواند بیندیشد و همچون ابرثروتمندان عمل کند. هارو اِکر که میلیونری خودساخته است در کتاب پرفروش خود به نام "اسرار ذهن میلیونر" به شناسایی کنش‌های ویژه‌ای از ذهن شخص میلیونر می‌پردازد که می‌تواند به افزایش مهارت، افزایش پول و یکی از رازهای جذب پول بینجامد. پس ابتدا پولدارشدن را در ذهن خود باور و تثبیت کنید تا در زندگی خود به آن دست یابید، آن را با تمام وجود احساس کرده و از آن لذت ببرید. بدانید اولین نکته برای رسیدن به آنچه خواستار آن هستید، ساخت نگرش درست نسبت به هدف مورد نظرتان می‌باشد. اگر در ذهن خود پولدار بودن را باور کنید و با نگرشی مثبت به آن ایمان داشته باشید، بی‌شک شما آن را به دست آورده‌اید.

 

مقاله پیشنهادی: قدرت تصویر سازی ذهنی

سایت ثروت

 

دلایل خود را برای کسب ثروت یادداشت نمایید

چرایی اهمیت ثروت‌اندوزی را برای خودتان یادداشت کنید. پس از اینکه آن را یادداشت کردید پیوسته به این نوشته خود نگاه بیندازید. اِکِر می‌نویسد، این نوشته می‌تواند یک بند ساده و کوتاه باشد ولی هر چه خاص‌تر، بهتر. افراد پولدار نسبت به موفقیت وسواس به خرج می‌دهند. زیبُلد می‌نویسد واقعیت این است که افراد پولدار، وسواسی سالم را نسبت به آنچه به دست می‌آورند به خرج می‌دهند، از جمله نسبت به پول. اشخاص پولدار کسب و کار و زندگی‌ خود را همچون یک بازی می‌بینند، و این بازی‌ است که آنها عاشق برنده شدن در آن هستند.

 

سایت ثروت

 

از فرصت‌ها استفاده کنید

به جز شغل عادی خود، منابع درآمد دیگری هم داشته باشید. فرصت‌هایی، بیشتر از آنچه فکر می‌کنید در انتظار شما هستند. این فرصت‌ها می‌تواند یک سرمایه‌گذاری یا فرصت‌های کارآفرین باشد که می‌توانید از آنها استفاده نمایید و در کنار آنها نگاهی هم به راه‌های خلاقانه برای پولسازی داشته باشید تا بتوانید برای خود درآمدهای جانبی بسیار بسازید و از زندگی لذت بیشتری ببرید.

پرورش ذهن ثروت ساز

ویژگی مشترک همه انسان‌ها برخورداری از قدرت ذهن و تفکر است. اما نکته مهم این است که این قدرت ذاتی چگونه پرورش می‌یابد؟ تفاوت اصلی افراد پولدار و عادی جامعه در همین اصل پنهان شده است. افرادی که می‌توانند ذهن ثروت‌سازی را پرورش دهند، موفق می‌شوند از همان دوران نوجوانی روش‌های کسب ثروت را کشف کنند. به طور معمول همه ما فکر می‌کنیم ثروت از تلاش و کار فیزیکی فراوان حاصل می‌شود یا باید پشتوانه یا ارثیه‌ای داشت تا بتوان در گروه افراد ثروتمند قرار گرفت. اما اکثر ثروتمندان نقطه قوت خودشان را پرورش ذهنیت میلیاردی می‌دانند. ذهنی که به شما یاد می‌دهد چگونه از تمام منابع، امکانات و ایده‌هایی ظاهرا ساده کسب درآمد میلیاردی داشته باشید.

 

مقاله پیشنهادی: کسب ثروت از طریق تغییر ذهنیت

سایت ثروت

 

سایت ثروت چگونه به شما کمک خواهد کرد؟

سایت‌های ثروت با مطالب بسیار جذاب و جالب، راهکارهای بسیار ارزنده‌ای را از طرق مختلف در اختیار شما قرار می‌دهند. در سایت ثروت می‌توانید راه‌های مختلف ثروت‌اندوزی و ثروت آفرینی را بیابید و همچنین با افراد موفق در این زمینه آشنا شوید و از تجربیات و راهکارهای آنها در این مسیر بهره ببرید. در این سایت‌ها مطمئنا می‌توانید مطالب بسیاری در این زمینه یاد بگیرید و لایف‌استایل یک میلیونر نابغه را برای خود بسازید تا با استفاده از آن خلاقانه بیندیشید و در کنار رسیدن به اهداف مالی، دیگر اهداف زندگی شخصی خود را نیز دنبال کنید و در عین حال احساس شادمانی و رضایت را تجربه نمایید. در تمام مراحلی که برای جذب پول انجام می‌دهید مانند: دنبال نمودن سایت‌های ثروت، تغییر نگرش و باورها، رسیدن به خودباوری و اعتمادبه‌نفس، تلاش و پشتکار را سرلوحه مسیر خود برای موفقیت در این زمینه قرار دهید و هیچ‌گاه برای رسیدن به اهداف خود دست از تلاش و سخت‌کوشی برندارید.

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/wealth-website
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
درسا گفته:
۰ | ۱

باید به چیزی که می خواهیم به دست آوریم باور داشته باشیم.بدون باور محقق نمی شود.

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۱

درود به شما درسا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش مستمر مجموعه عزت خواه دات کام در جهت هر روز بهتر شدن است و همراهی و نظرات شما، این هدف و تلاش ما را تکمیل می‌کند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط