شبکه های اجتماعی

aparat

موفقیت و شادکامی

  • 22 تير 1397
  • 372
  • 0

رابطه بین شادی و موفقیت

با موفقیت و شادکامی آشنایی دارید؟ موفقیت و شادکامی چه ارتباطی با یکدیگر دارند؟ شما در زندگی خود حق انتخاب دارید، آیا انتخاب راه شادکامی را می پسندید یا مسیر انتخابی شما متفاوت می باشد؟ عده ای از صاحبنظران بر این عقیده اند، باید در ذهن و افکار، رویاهای بزرگ پرورش داد. آنها معتقدند تنها این باورها می تواند باعث پیشرفت آدمی گردد. همانطور که مارکوس اورلیوس می گوید: رویاهای بزرگ را در سر بپرورانید. پس موفقیت و شادکامی با یکدیگر در ارتباط مستقیم می باشند. هیچگاه از شادبودن خود دست برندارید و به نیروی درونی خود توجه کنید. در خود حس هدفمندی را تقویت کنید و همواره با داشتن هدف به سمت جلو حرکت نمایید. اگر می خواهید به موفقیت و شادکامی برسید باید :

  1. کارهایی را که بدان علاقه دارید را انجام دهید.
  2. در حرفه خود، بهترین باشید.
  3. در کار خود متعهد باشید.
  4. سخت کوش و مصر در امورات باشید.
  5. سخت تر و بیشتر کار کنید.
  6. خودتان را در یادگیری بطور مادام العمر غرق کنید.

دیدگاهتان را نسبت به زندگی تغییر دهید

شما بی نظیر هستید. با فریاد زدن خودتان را عرضه کنید و به خودتان افتخار کنید. با شجاعت به استقبال مشکلات بروید. همیشه به فکر افزایش دادن مهارت ها و تواناییهای خودتان باشید، مسلماً بدون این موارد به موفقیت و شادکامی نخواهید رسید. دیدتان را به زندگی تغییر دهید. جهان هستی بسیار زیباست. آنرا با نوع دیدگاه خود، متفاوت نبینید. صادق بودن را هیچگاه فراموش نکنید و برای رسیدن به موفقیت و شادکامی، اولویت های زندگی تان را مشخص نمایید. برای رسیدن به اهداف خود برنامه ریزی نمایید و در عمل نمودن و زدن دکمه اقدام، تنبلی نکنید. اگر در این مورد سست عنصر باشید، از موفقیت و شادکامی دور می شوید. فکر نکنید که الان دیر شده است. ایده هایی که در ذهنتان شکل می گیرد را در اولین زمان ممکن اجرایی نمایید.

 

موفقیت و شادکامی

 

مهم‌ترین تفاوت افراد موفق و ناموفق چیست؟

زندگینامه افراد موفق را مطالعه و سرلوحه زندگی خود قرار دهید. مسیرهای که به جایگاه موفقیت و شادکامی منتهی شده اند را پیگیری نمایید و خودتان را در آن مسیرها قرار دهید. از دنبال نمودن راه افراد بی تجربه پرهیز کنید. اهل ریسک و اقدام نمودن باشید. وینس لمباردی می گوید: برای جهش از قله ای به قله ای دیگر آماده باشید. از رمز و رازهای رسیدن به موفقیت و شادکامی غافل نشوید. اولین رمز موفقیت و شادکامی داشتن ذهنی سالم در بدن می باشد. ورزش و تغذیه خوب را نیز مداوم انجام دهید. خداوند بخشنده به انسانها نعمت های بیشماری عطاء نموده است. ولی اکثراً بدان بی توجهند. همین الان بر روی کاغذ تمامی نعمت ها و داشته هایتان را بنویسید.

برای شاد بودن شکرگزار داشته‌هایتان باشید

شما نباید از شکرگزاری دور شوید. چنانچه علاقمند بودید، مقاله معجزه شکر گزاری را مطالعه نمایید. این مقاله می تواند برای شما بسیار مفید واقع گردد. اگر چندین قدم بیشتر از آنچه باید راه بروید، طی کنید خودتان را به موفقیت و شادکامی نزدیک تر نموده اید. حال که با رازهای رسیدن به موفقیت و شادکامی آشنا شدید، فراموش نکنید که باید از آنها بهره ببرید و به اتفاقات گذشته فکر نکنید. دیروز گذشته است، به فردا فکر کنید و برای آن برنامه ریزی نمایید. با باورداشتن خودتان، زمان حال خود را زیباتر سازید.


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

موفقیت و شادکامی

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط