تخفیف Lightning Deals آمازون چیست و چگونه آنها را پیدا کنیم ؟ مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چگونه در راه رسیدن به هدف موفق شویم؟

توضیحات کوتاه :
رسیدن به موفقیت وهدف غیرممکن و یا پیچیده نیست. انسان‌های امروزی که غرق در تکنولوژی و سرعت شده‌اند خوب می‌دانند برای طی کردن مسیر موفقیت فقط تلاش کافی نیست.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 4.4k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
چگونه در راه رسیدن به هدف موفق شویم؟

 

خلاصه ای از مقاله

انسان‌های موفق با موفقیت‌های کوچک احساس رضایت می‌کنند ولی به دنبال هدفها و موفقیت‌های بزرگ‌تر نیز حرکت می‌کنند. شاید شما نیز جزء افرادی هستید که برای رسیدن به اهداف خود مدتها برنامه ریزی می‌کنند و در ابتدای راه مصمم قدم بر می دارند، اما زود خسته می‌شوند و از تلاش دست بر می‌دارند و یا حتی بعد از مدت کوتاهی هدف خود را فراموش می‌کنند.  در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا این مسئله را بر طرف کنید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

راه‌های رسیدن به هدف

رسیدن به موفقیت ودستیابی به هدف غیرممکن و یا پیچیده نیست. انسان‌های امروزی که غرق در تکنولوژی و سرعت شده‌اند خوب می‌دانند برای طی کردن مسیر موفقیت فقط تلاش کافی نیست. شاید شما نیز جزء افرادی هستید که برای رسیدن به اهداف خود مدتها برنامه ریزی می‌کنند و در ابتدای راه مصمم قدم بر می دارند، اما زود خسته می‌شوند و از تلاش دست بر می‌دارند و یا حتی بعد از مدت کوتاهی هدف خود را فراموش می‌کنند.

این یک نقطه ضعف برای شما به حساب می‌آید. ما در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا این مسئله را بر طرف کنید. انسان‌های موفق با موفقیت‌های کوچک نیز احساس رضایت می‌کنند ولی به دنبال هدفها و موفقیت‌های بزرگ‌تر نیز حرکت می‌کنند.

 

چگونه از طریق آمازون میلیاردر شویم


گام اول در دستیابی به هدف قبول مسئولیت است. پس سعی کنید مسئولیت پذیر بوده و کاری که شروع کرده‌اید را به پایان برسانید. اجازه ندهید شکست خوردن و یا ترس از آن شما را از ادامه مسیر محروم کند، همه افراد شکست می‌خورند یا اشتباهی انجام داده اند، شما تنها نیستید پس عقب نشینی نکنید. اما نگاه افراد به این مسئله بسیار متفاوت است.

عده‌ای دوباره می‌ایستند و به راه خود ادامه می‌دهند، اما عده‌ای به آن مانند پایان کار نگاه کرده و از ادامه دادن دست می‌کشند. به نظر شما کدام یک از افراد تصمیم درستی می‌گیرند؟

مسلماً آن دسته از افرادی که دوباره به راه خود ادامه می‌دهند انسان‌های موفق‌تری خواهند بود. نگرش خود را تغییر دهید از باخت و شکست نترسید اگر با دید مثبت به آن نگاه کنید می‌توانید درس زندگی گرفته و با تجربه بیشتر به راه خود ادامه دهید. هر شکست ما را محکم‌تر و مصمم‌تر از قبل خواهد کرد به خودتان و باورتان ایمان داشته باشید.

نکاتی که شما را به موفقیت نزدیک‌تر می‌کند

از هدف خود با تمام جزئیات تصویر سازی کنید

اگر برای هدف خود تلاش نکنید دیگران برای رسیدن به هدف خود از شما استفاده می‌کنند. هدفی را برای خود مشخص کنید و از آن تصویری با تمام جزئیات بسازید این کار شما را به موفقیت نزدیک‌تر خواهد کرد زیرا خودتان را در آن شرایط حس می‌کنید و لذتی که به ارمغان می‌آورد می‌تواند شما را مصمم‌تر از قبل کند. تجسم و یا تخیل بسیار به شما کمک می‌کند.

 

مقاله پیشنهادی: قدت تصویر سازی ذهنی

چگونه در راه رسیدن به هدف موفق شویم؟

 

یادداشت برداری کنید

اهداف خود را به همراه دلیل یادداشت کنید. نوشتن به شما کمک می‌کند تا ارتباط بهتری با هدف برقرار کنید. حتی می‌توانید یک روزنامه دیواری بسازید که اهداف خود را به همراه مسیری که باید برای رسیدن به آنها طی کنید را رسم کرده و به دیوار اتاق خود بزنید تا هر روز به آن نگاه کنید و فراموش نکنید که باید از تلاش و زمان برای کامیابی استفاده کرد.

برنامه ریزی کنید

باید برای رسیدن به هدف برنامه ریزی کنید و مسیر دستیابی را به طور کامل برای خود مشخص کنید. اسم فرد یا افردی که قادر به کمک کردن به شما هستند را یادداشت کنید. کمک  و مشورت گرفتن از دیگران در موفقیت شما نقش بسزایی دارد.

مثبت بیندیشید

افکار مثبت داشته باشید و از ورود افکار منفی به ذهنتان جداً خودداری کنید. ذهن انسان قادر نیست حقیقت و تخیل را از هم متمایز کند، در نتیجه به افکار انسان لباس واقعیت پوشانده و برای لمس آن تلاش می‌کند. پس چرا برای موفقیت‌هایمان از آن استفاده نکنیم؟

مثبت فکر کنید و با خیال پردازی از موفقیت خود به رختخواب بروید. دستور توقف به افکار منفی دادن کار ساده‌ای نیست و فقط با تمرین و تلاش ممکن می‌شود. از گفتن کلمات من نمی‌توانم، خسته شده‌ام، ادامه نمی‌دهم و ... بپرهیزید تا خدشه‌ای به اعتماد به نفس و باورتان وارد نشود.

 

مقاله پیشنهادی: تعیین هدف کسب و کار و راه رسیدن به آن - عزت خواه دات کام

به هدف خود عشق بورزید

به هدفتان عشق بورزید. وقتی عاشق هدفتان باشید، حاضرید برای رسیدن به آن دست به هر کاری بزنید و هرگز عقب نشینی نکنید. مانند مادری که به خاطر عشق به فرزند از استراحت، تفریح و خیلی مسائل دیگر گذشت می‌کند تا بتواند آرامش را برای فرزندش فراهم کند.

برای موفقیت وقت بگذارید

برای فکر کردن به هدف خود، فراز و نشیب مسیر رسیدن به هدف و برای برنامه ریزی زمان زیادی بگذارید تا به نتیجه دلخواه برسید. دلسرد نشوید و با آرامش به راه خود ادامه دهید. بعد از مدتی به مسیر طی شده نگاه کنید و آن را بررسی کنید تا از تمام فراز و نشیب‌های آن درس گرفته و بهتر بتوانید راه را ادامه بدهید.

مطالعه کنید

هر چه بیشتر مطالعه کنید و بدانید، راحت‌تر و آسان‌تر به اهداف خود خواهید رسید. افراد باهوش و عاقل از مطالعه کتاب و مقالات دوری نمی‌کنند و هر روز دانسته‌های خود را افزایش می‌دهند. از تجربیات دیگران نیز می‌توان کمک‌های زیادی گرفت. به ویژه افرادی که در گذشته هم مسیر ما بوده‌اند و هم اکنون به هدف مورد نظر رسیده‌اند.

 

مقاله پیشنهادی: مطالعه و موفقیت

خود باوری

 

الگو داشته باشید

برای خود یک فرد را به عنوان الگو انتخاب کنید تا بتوانید در مواقعی که احساس ضعف می‌کنید از پندهایش جانی دوباره بگیرید و متوقف نشوید. استفاده از الگوی مناسب در مسیری با پستی و بلندی‌های بسیار مانند یک همسفر خوب می‌تواند برای ما مؤثر باشد.

شنونده خوبی باشید

بیشتر از اینکه در جایگاه گوینده قرار بگیرید، شنونده باشید و از گفتار دیگران بهترین نتیجه را بگیرید. خوب گوش کنید تا بتوانید به هدف خود به بهترین شکل دست یابید. بر روی شنیده‌هایتان تمرکز کرده و تجزیه و تحلیل کنید، به طور حتم می‌توانید آنها را در مسیر هدف خود به کار بگیرید. به کمک این شنیده‌ها قادر خواهید بود از موانع و مشکلات عبور کرده و فاتح قله موفقیت شوید.

خود را بشناسید

استعدادها و توانایی‌های خود را کشف کنید، به خودتان احترام بگذارید، از گفتن کلمات مناسب و مثبت به خود دریغ نکنید. نقاط ضعف خود را کمرنگ کرده و نقاط مثبت را تقویت کنید، از طریق آموزش دیدن هم می‌توانید به آنچه انتظار دارید برسید. بعد از هر بار موفقیت، هر چند کوچک خود را تحسین کنید. به قدرت ذهن ایمان بیاورید تا به قدرت بی پایان جهان دست یابید. با کمک قدرت ذهن کنترل زمان‌های گذشته، حال و حتی آینده را می‌توان در دست گرفت.

به نظرات منفی اهمیت ندهید

با افراد منفی گرا معاشرت و مشورت نکنید. مشورت و هم فکری با چنین افرادی بسیار کار خطرناکی است زیرا آنها شما را از رسیدن به هدف دور می‌کنند. معاشرت خود را با افراد جسور ادامه دهید این افراد به شما جرأت ریسک و داشتن ذهنی فعال را می‌دهند. یک واقعیت است که اگر هدف مشخص شده و تصمیم شما برای رسیدن به هدف قطعی است، به فکری که دیگران راجع به شما می‌کنند اهمیت ندهید.

تا به حال، هیچ فرد موفقی با گوش کردن و اهمیت دادن به قضاوت و نظرات شخصی دیگران در رابطه با خود به نتیجه مطلوب دست نیافته است.

 

در راه رسیدن به درآمد میلیاردی

 

به خودتان ایمان داشته باشید

مهم‌ترین عوامل در موفقیت و دستیابی به هدف، خود باوری و ایمان به خود است. مانند یک مدیرعامل و یا یک حاکم به خود ایمان داشته باشید و پیروزی را باور کنید تا به یک واقعیت تبدیل شود.

در طول مسیر ممکن است با مشکلات زیادی برخورد کنید، ناامید نشوید و دست از تلاش بر ندارید تا با همت عالی موفقیت خود را جشن بگیرید. موفقیت آسان حاصل نمی گردد و نیازمند تلاش است. تلاش و پشتکار را جزء اولویت های زندگی خود قرار داده و از آنها غافل نشوید. بی شک دستاوردهای طلایی نصیب کسانی می گردد که در مسیر خود با مشکلات مواجه شده و آنها را برطرف نمودند.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-do-we-succeed-in-achieving-the-goal
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
shahram در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ گفته:
۰ | ۰

بسیار عالی سپاس شروع دوباره را آغاز کردم

زهرا رحیمی پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما شهرام عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خدای را سپاس که زحمات بی دریغ ما به بار نشست و خشنودی و خرسندی شما عزیزان را در بر داشته است. جهت مطالعه مطالب و مقاله هایی با نکات کاربردی و ویژه، مطالعه مقاله چگونه از مسیر رسیدن به هدف لذت ببریم به شما پیشنهاد می گردد.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط