بررسی و کاربرد قانون جذب

  • 20 دی 1396
  • 6067
  • 0

چطور فکر کنیم، تا به خواسته‌هایمان برسیم؟

درود به تو دوست خوبم. امیدوارم شاد و سلامت باشید. در این قسمت از برنامه موفقیت الان وقتشه، در مورد موضوعی صحبت می‌کنم که شما بتوانید به هر چیزی که می‌خواهید برسید. شما در زندگی هدفی تعیین می‌نمایید که برای مثال می‌خواهید فلان کار را انجام دهید، می‌خواهید درآمد شما به میزان خاصی برسد، می‌خواهید ماشین خاصی را بخرید، می‌خواهید با فلان شخص ازدواج کنید، می‌خواهید به دانشگاه مورد علاقه خود بروید و یا هر هدف و رویای دیگری که دارید. همیشه گفته‌ام که این هدف را یادداشت نمایید، تا جایی که می‌توانید آن را توصیف کنید، و به سمتش حرکت نمایید.

 

با قانون جذب آشنا شوید

 

چگونه سریع‌تر به خواسته‌هایمان برسیم؟

حال بعد از تعیین هدف از خود می‌پرسید که اکنون چه کاری باید انجام دهید که به آن هدف برسید؟ خوب مسلماً یک سری از افراد هستند که ابزاری دارند که به آن‌ها کمک می‌کند که به آن هدف برسند مثل پول و سرمایه‌ای که در حساب بانکی خود دارد. یک سری از افراد هم دوستانی دارند که می‌توانند از آن‌ها کمک بگیرند. یا یک سری از افراد نیز در یک شهر خوب با موقعیت خوب قرار دارند. خوب اگر این ابزار را دارید از آن لذت ببرید و سریع به هدف خود برسید.

قانون جذب و رسیدن به خواسته‌ها

اما خیلی از افراد مثل خود من در گذشته خیلی از این ابزارها را ندارند. چون پول کافی یا افراد کمکی یا کانکشن هایی را ندارند که به آن‌ها در راه دست یابی به هدف کمک نماید. پس باید روی خودتان بیشتر حساب باز کنید. اما وقتی شما تصمیم می‌گیرید و به سمت هدف می‌روید بسیاری از این افراد نمی‌توانند انرژی مثبت به شما بدهند. نکته اینجا است که اگر با افرادی مشورت می‌کنید که هم سطح خودتان هستند و شما می‌خواهید به سطح بالاتری بروید آن‌ها انرژی خوبی به شما نمی‌دهند و این موضوع بحث این ویدیو است. واقعیت تلخ این است که اگر با آن‌ها همفکری کنید به هدف خود نخواهید رسید. زمانی تغییر خواهید کرد که شما تغییر کنید و این ویدیو این امر را به شما خواهد گفت. حال راه حل چیست؟ راه حل استفاده از قانون جذب است. در ادامه توضیح خواهم داد که چگونه این بهره را از قانون جذب ببرید. دوستان من برای ادامه این بحث از شما دعوت می‌کنم با من همراه باشید

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از تماشا ویدیو لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط