تخفیف Lightning Deals آمازون چیست و چگونه آنها را پیدا کنیم ؟ مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

3 باور طلایی برای کسب ثروت

توضیحات کوتاه :
کسب ثروت می‌تواند یکی از هیجان انگیزترین وظایف انسان در زندگی باشد. جدا از آسایشی که می‌توانید تجربه کنید، یک سود و ثروت خالص می‌تواند استرس و اضطراب شما را کاهش دهد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

1

تعداد امتیازها: 1

  • 1.3k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
3 باور طلایی برای کسب ثروت

 

خلاصه ای از مقاله

در این مقاله قصد داریم به 3 باور طلایی برای کسب ثروت بپردازیم. باورهایی که توانسته به افراد زیادی کمک نماید تا به ثروت های زیادی دست یابند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

چگونه ثروتمند شویم؟

کسب ثروت می‌تواند یکی از هیجان انگیزترین وظایف انسان در زندگی باشد. جدا از آسایشی که می‌توانید تجربه کنید، یک سود و ثروت خالص می‌تواند استرس و اضطراب شما را کاهش دهد. چرا که دیگر نگران تأمین غذا و پرداخت قبوض خود نیستید. برای برخی افراد همین موارد کافی است تا سفر مالی خود را آغاز کنند. برای برخی دیگر این کار شبیه یک بازی و مسابقه است.

این علاقه، شور و اشتیاق زمانی آغاز می‌شود که چک سهام خود یا بهره اوراق قرضه را دریافت می‌کنند یا چک مستأجر خود را می‌گیرند. گرچه مقالاتی که در طول سالیان متعدد نوشته‌ شده با این هدف بوده است که به شما کمک کند چگونه می‌توان ثروتمند شد، اکنون می‌خواهیم بر جنبه فلسفی این زمینه متمرکز شویم و پنج حقیقت را برای شما متذکر شویم تا بهتر بتوانید ماهیت چالش‌های پیش رو در هنگام کسب ثروت را بفهمید.

 

چگونه می توان لایف استایل کارآفرینان را ساخت

 

1. همچون افراد ثروتمند، نحوه تفکر خود در مورد پول را تغییر دهید

به طور کلی افراد در مورد ثروت، رابطه عشق یا تنفر را ایجاد می‌کنند. برخی نسبت به پول اظهار تنفر می‌کنند، در حالی که خودشان به دنبال آن هستند. تعداد افراد زیادی هرگز درصدد انباشتن ذخیره برای خود نیستند به این دلیل که آنها ماهیت پول یا سیستم کارکرد آن را درک نمی‌کنند. فرزندان و نوه‌های افراد ثروتمند به اصطلاح روی یک طبقه شیشه‌ای قرار گرفته‌اند. به این افراد دانش و شبکه‌ای به ارث رسیده است که حتی بدون آنکه خود متوجه آنها باشند، می‌توانند تصمیمات بلندمدت خوبی را اتخاذ نمایند.

یک مثال قابل توجه به حوزه علم اقتصاد رفتاری مربوط می‌شود و نسل اول فارغ التحصیلان دانشگاهی را دربر می‌گیرد. این افراد سطوح پایین ارزش خالص هر دلار از درآمد خود را ذخیره می‌کنند چرا که در مورد مفاهیم اساسی از قبیل مزیت تطابق قانون (K401) که به مالیات مربوط می‌شود، اطلاعات کافی ندارند.

قانون مهم‌تر به سرمایه مربوط می‌شود. سرمایه نیز مانند انسان یک موجود زنده است. زمانی که صبح از خواب بیدار می‌شوید و سر کار می‌روید، در واقع کالایی را می‌فروشید. این کالا خود شما هستید یا به طور خاص‌تر، کاری که انجام می دهید. زمانی که متوجه این حقیقت شوید که هر روز صبح سرمایه شما نیز بیدار می‌شود و همان پتانسیل را دارد تا مثل شما کار کند، کلید قدرتمندی را برای باز کردن قفل زندگی خود به دست آورده‌اید.

هر دلاری که به دست بیاورید مثل یک کارمند خواهد بود. پس از گذشت مدت زمانی، هدف شما این می شود که کارمندان خود را مجبور کنید سخت‌تر کار کنند و در نهایت، آن‌ها پول بیشتری را برای شما به ارمغان خواهند آورد تا کارمندان بیشتری را استخدام کنید. زمانی که به موفقیت واقعی دست یافتید، دیگر مجبور نیستید کار خود را بفروشید اما می‌توانید از کار دارایی‌های خود، زندگی را بچرخانید. در تمام زندگی خود، صبح‌ها با این هدف از خواب برخیزید که برای به دست آوردن دارایی‌هایی تلاش کنید که پول نقد تولید می‌کنند و در نتیجه سرمایتان را افزایش دهند و بتوانید مجدداً سرمایه گذاری کنید.

 

رموز ثروتمند شدن

 

2. برای ثروتمند شدن  باید درک خود را از قدرت مقادیر کوچک مالی بهبود دهید

اشتباه بزرگی که اکثر افراد مرتکب می شوند این است که گمان می‌کنند برای شروع کسب ثروت باید با سرمایه هنگفتی به عظمت ارتش ناپلئون شروع کنند. آن‌ها به لحاظ روحی از این عبارت رنج می‌برند که «پول کافی ندارم» به ویژه در صورتی که سرمایه‌ای برابر با 5000 دلار یا 10000 دلار را نداشته باشند. این افراد هرگز ثروتمند نمی‌شوند. آنچه که این افراد متوجه نمی‌شوند این است که یک ارتش زمانی با یک سرباز شروع به کار کرده است،

بنابراین قدرت مالی نیز به همین صورت، شکل خواهد گرفت. برای درک بهتر موضوع به بخشی از یک داستان واقعی توجه کنید: «خانمی را می‌شناختم که به عنوان ظرف شور کار می کرد و کیف دستی‌اش را از بطری‌های مایع ظرفشویی ساخته بود. این خانم جوان هر آنچه را که داشت پس انداز و سرمایه گذاری می‌کرد، حتی اگر اندک و ناچیز بودند. اکنون پس از گذشت سالها به خاطر سرمایه گذاری‌های اندکی که در آن زمان داشت کیف او میلیونها دلار ارزش دارد». پیشنهاد نمی‌شود تا این حد صرفه جو باشید، اما این داستان بسیار آموزنده است. بنابراین، روز آغازین را نادیده نگیرید.

 

خلاصه ای از مقاله: قوانین مهم ثروتمندان واقعی

 کسب ثروت

 

3. با کسب پول برای خود آزادی می‌خرید

هنگامی که در این شرایط قرار می‌گیرید، متوجه خواهید شد که خرج کردن 20 دلار اینجا و 40 دلار برای مورد دیگر، می‌تواند در طولانی مدت تفاوت‌های بزرگی را ایجاد کند. پول توانایی این را دارد که به جای شما کار کند، هر چه پول بیشتری داشته باشید، سریع‌تر و آسان تر می‌توانید رشد کنید. هر چه پول بیشتری داشته باشید، شانس آزادی و فراغت شما بیشتر خواهد شد، برای گذراندن وقت خود با فرزندتان در خانه فرصت کافی خواهید داشت،

فرصتی برای بازنشستگی و سفر به دور دنیا، حتی فرصت دارید که شغل خود را ترک نمایید. در صورتی که منبع درآمدی داشته باشید، می‌توانید از امروز شروع به کسب ثروت کنید. شاید در حال حاضر با سرمایه‌ای حدود 5 یا 10 دلار شروع کنید اما همین سرمایه گذاری سنگ بنایی خواهد بود برای آزادی مالی.

 

سه باور طلایی برای کسب ثروت

 

4. شما مسئول موقعیت زندگی خود، خواهید بود

ممکن است کسی بر این باور باشد که برای مثال نمی‌خواهد در بورس سرمایه گذاری کند. چرا که قصد ندارد سال‌ها منتظر ثروتمند شدن بماند و می خواهد در لحظه، از پول خود لذت ببرد. بخش اشتباه این نوع تفکر این است که تصور کنید تنها ده سال دیگر زنده هستید. سؤال مهم این جا است، آیا زمانی که به این مرحله می‌رسید، اوضاع و احوال خوبی خواهید داشت؟

اگر در حال حاضر موقعیت خوبی دارید به دلیل مجموع تصمیماتی است که در گذشته اتخاذ کرده‌اید. چرا همین حالا برای آینده خود تصمیم نمی‌گیرید؟ این عباراتی که بیان می‌شود تنها برای ایجاد حس خوب و موعظه نیستند. دوباره تکرار می‌کنیم، موقعیت کنونی شما از تصمیماتی که در گذشته گرفته‌اید، سر منشأ می‌گیرد. زندگی شما نشان می‌دهد که چگونه زمان و پول خود را هزینه کرده‌اید. این دو مورد سرنوشت شما را تعیین می‌کنند.

5. در اولین قدم برای ایجاد ثروت، تلاش کنید صاحب چیزهایی شوید که دوست دارید

یکی از درگیری‌های ذهنی و عاطفی افرادی که ثروتمند نیستند یا در خانواده ثروتمندی بزرگ نشده‌اند، این است که بین زندگی روزانه خود و دارایی‌های مولد رابطه‌ای ایجاد کنند. آن‌ها نمی‌دانند در صورتی که سهام شرکتی را بخرند، تنها قسمتی از سود سهام به آنها خواهد رسید. این افراد در حقیقت نمی‌دانند که اگر بیرون از دروازه‌های دیزنی‌لند بایستند و مردمی را تماشا کنند که وارد پارک می‌شوند، هیچ سودی عاید آنها نخواهد شد. بلکه تنها در صورتی که صاحب شرکت والت دیزنی باشند، می‌توانند از سودی که از هر یک از مهمانان به دست می‌آید، بهره مند شوند.

 

فروشندگی در آمازون و کسب درآمد میلیاردی را شروع کنیم


مرادن و زنان ثروتمند عادت دارند درصدی از درآمد خود را صرف به دست آوردن دارایی‌های مولد کنند تا با این کار موجب شوند دوستان، اعضای خانواده، همکاران و شهروندان نیز سهمی از آن ببرند. تفاوت افراد موفق و روشنفکر با افراد عادی جامعه در حقیقت همین است که این افراد تنها به فکر خودشان نیستند. بلکه ایده های بزرگی را پرورش می‌دهند تا با ایجاد ارزش و منفعت برای خودشان برای دیگران نیز ارزش آفرینی کنند. اگر شما به عنوان یک فرد ثروتمند یا یک کارآفرین موفق بتوانید دارایی هایی را به دست بیاورید که مولد باشند کمک بزرگی به خودتان و دیگران کرده اید.

 

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/three-golden-principle-for-getting-rich
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط