تکنولوژی موفقیت

  • 24 تير 1397
  • 560
  • 0

تکنولوژی برای موفقیت در زندگی

در دنیای امروزی که عصر تکنولوژی به شمار می رود واژه تکنولوژی که در انگلیسی با نام Technology وجود دارد، را به وفور دیده اید. آیا تاکنون در مورد تکنولوژی موفقیت مطلبی خوانده اید؟ براستی تکنولوژی موفقیت از چه چیز سخن می گوید؟ در گام اول بهتر است با واژه تکنولوژی آشنا شوید. تکنولوژی به مجموعه ای از فعالیت های انسانی که تغییرات زیادی در زندگی انسانها بوجود آورده است، اطلاق می گردد. گوشی های موبایل، تبلت ها، سیستم های کامپیوتری و هزاران وسیله دیگر به نوعی تکنولوژی تلقی می شوند. حال سوال این است واژه تکنولوژی تا چه میزان به موفقیت ربط دارد؟ جالب است بدانید کلمه تکنولوژی از دو لغت یونانی شکل گرفته است. لغت اول techne به معنای هنر و لغت دوم logia به معنای علم و دانش می باشد.

 

با پاراسل موفق شوید

 

ارزیابی تغییرات تکنولوژی

بدیهی است استفاده از تکنولوژی در سال های اخیر تغییرات زیادی در بین انسانها اعمال نموده است.  برخی نیز بر این باورند تکنولوژی شامل مجموعه ای از اطلاعات، مهارت ها و روشها می باشد. علی ایحال تعاریف بسیار زیادی از تکنولوژی و تکنولوژی موفقیت به چشم می خورد. در واقع تکنولوژی به مجموعه اقداماتی گویند که برای اجرای عملی دانش انجام می گردد. تکنولوژی با موفقیت رابطه بسیار نزدیکی دارد. مسلماً پیشرفت تکنولوژی باعث کسب موفقیت های بزرگ در زندگی می گردد. با مطالعه اجمالی در کتب و فضای مجازی متوجه خواهید شد که تعداد طرفداران و علاقمندان به موضوعات تکنولوژی موفقیت فزونی یافته است. واقعاً دلیل این افزایش تعداد علاقمندان چیست؟ جواب بسیار ساده می باشد. برای رسیدن به موفقیت، استفاده از تکنولوژی می تواند بسیار مفید باشد.

 

تکنولوژی موفقیت

 

دوری از تکنولوژی موفقیت چه پیامدهایی به دنبال دارد؟

خودتان را از تکنولوژی موفقیت و رازهای موفقیت دور نکنید و مدام با آن در ارتباط باشید. دوری از تکنولوژی موفقیت مساوی است با عقب ماندگی در زندگی و جامعه. همانطور که روزانه به جهت تامین قوای جسمی خود، از غذا استفاده می کنید پس باید به همان میزان خود را در تکنولوژی غرق نمایید. بیگانگی با تکنولوژی موفقیت اصلاً جایز نیست. دقت نموده اید بعضی از اجناس در بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردارند. چه چیزی باعث این محبوبیت شده است؟ آیا تکنولوژی تاثیر دارد؟ داشتن کیفیت بالای این اجناس توانسته است این میزان محبوبیت را کسب نماید. پس به این نتیجه می رسیم، تکنولوژی در این زمینه ها می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. تکنولوژی به قدری پیشرفت نموده است که در فضای مجازی نیز شاهد تاثیرات آن هستیم. افرادی در فضای مجازی رشد می نمایند که از تکنولوژی بهره ببرند. با بکارگیری تکنولوژی می توانید در مسیر موفقیت قرار گیرید. در رسیدن به تکنولوژی موفقیت، گام های زیر را اجرایی نمایید تا نتایج دلخواه خودتان را کسب نمایید:

  1. خودشناسی و خودباوری
  2. داشتن اعتماد به نفس و شجاعت
  3. شناسایی اهداف
  4. بررسی و تجزیه و تحلیل
  5. دکمه اقدام
  6. رسیدن به موفقیت

اجرایی نمودن گام های فوق می تواند شما را به تکنولوژی موفقیت نزدیک نماید. تلاش نمایید آنها را در روزمره خود قرار دهید  تا در مسیر تکنولوژی موفقیت قدم بردارید و به موفقیت برسید. آگاه باشید افرادی که خود را از مقوله تکنولوژی موفقیت دور نموده اند، نمی توانند ادعای رسیدن به موفقیت نمایند.


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

تکنولوژی موفقیت

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط