افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

رازهای موفقیت

توضیحات کوتاه :
موفقیت در زندگی، یکی از خواسته‌هایی است که بین همه انسان‌ها مشترک است. تفاوتی هم ندارد که در چه کشوری زندگی می‌کنید یا چه نژاد و فرهنگی دارید. موفقیت برای همه ما جذاب بوده و یک هدف همیشگی است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

1

تعداد امتیازها: 1

 • 1.7k
 • 0
 • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
رازهای موفقیت

 

خلاصه ای از مقاله

برای رسیدن به موفقیت و تبدیل شدن به یک فرد موفق باید نکات مربوط به آن را یاد گرفت. در این مقاله قصد داریم به کلیدهای موفقیت در زندگی اشاره نموده و با توضیح هر یک از آنها شما را در راه رسیدن به موفقیت در زندگی یاری نماییم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

رازهای موفقیت در زندگی و کسب و کار

موفقیت در زندگی یکی از خواسته‌هایی است که بین همه انسان‌ها مشترک است. تفاوتی هم ندارد در چه کشوری زندگی می‌کنید یا چه نژاد و فرهنگی دارید. موفقیت برای همه ما جذاب بوده و یک هدف همیشگی و جذاب است. در حقیقت هدف خلقت ما انسان‌ها نیز همین است. تلاش و کوشش برای رسیدن به یک دستاورد مؤثر در زندگی چیزی است که همه ما در زندگی درگیر آن هستیم. اما مسئله مورد بحث این است که خیلی اوقات ما راه رسیدن به موفقیت را نمی دانیم.

تمایل داشتن به موفقیت، تلاش و کوشش بدون فکر و برنامه نمی‌تواند ما را به موفقیت در زندگی برساند. اگر چنین بود در حال حاضر همه به موفقیت رسیده بودند و دیگر میان افراد موفق و ناموفق تفاوتی وجود نداشت. برای رسیدن به موفقیت و تبدیل شدن به یک فرد موفق باید نکات مربوط به آن را یاد گرفت. در این مقاله قصد داریم به کلیدهای موفقیت در زندگی اشاره نموده و با توضیح هر یک از آنها شما را در راه رسیدن به موفقیت در زندگی یاری نماییم.

 

کسب درآمد میلیاردی

 

فاکتورهای دستیابی به موفقیت در زندگی

 • یک برگه کاغذ بردارید و تراوشات ذهنی خود را روی آن یادداشت نمایید. حتی می‌توانید جملات الهام بخشی که در کتاب یا وبلاگی خوانده یا در فیلمی شنیده‌اید را نیز یادداشت کنید. برنامه‌ها و رویاهای خود را نیز بنویسید. هر روز یک یا دو صفحه از آن را مطالعه کرده و در صورت امکان اقدام به انجام آن نمایید.
 • از دیگران توقع نداشته باشید که شما را بعد از رسیدن به موفقیت همچنان دوست داشته باشند. خیلی اوقات این اتفاق پیش نمی‌آید.
 • سعی کنید همیشه سر وقت به قرارهای خود برسید. فرقی نمی‌کند که هوا بارانی است یا در حال باریدن برف است. سعی کنید همیشه سر وقت در جایی که باید، حاضر شوید.
 • به دنبال عشق و علاقه خود بروید. بدون اینکه اما و اگری به زبان بیاورید. این کار به شما کمک می‌کند تا همیشه و در هر زمانی انرژی لازم را داشته باشید.
 • همیشه به دنبال دوستان واقعی باشید. شاید کسانی که در همه کارها اغراق می‌کنند خیلی برای دوستی مناسب نباشند.
 • سعی کنید حقیقتاً فرد کارآمدی باشید. سعی کنید هر کاری که می‌خواهید را انجام دهید و به بهترین نحو ممکن آن را به پایان برسانید.

 

موفق شدن

 

عوامل موفقیت افراد موفق چیست؟

 • قدم در مسیر گذاشته و پیش بروید. زمان خود را با فکر کردن به نتایج احتمالی کار هدر ندهید. بدون هیچ ترسی پا در مسیر گذاشته و با اطمینان به توانایی‌های خود پیش بروید. موفقیت از آنچه که فکر می‌کنید به شما نزدیک‌تر است.
 • هر روز زمانی را به نوشتن تفکرات خود اختصاص دهید. زمانی که شما افکار خود را روی کاغذ می‌آورید، علاوه بر اینکه یاد می‌گیرید به شکل موثرتری فکر کنید، خلاقیت خود را نیز افزایش داده و به تصویر ذهنی بهتری دست پیدا کنید. با این کار شما می‌توانید از نظر نوشتاری نیز به سطح بهتری دست پیدا کنید.
 • هیچ وقت تصور نکنید که شما به تأییدیه فرد دیگری نیاز دارید. شما نیاز دارید که با برخی از افراد تماس بگیرید، از عده‌ای سؤال بپرسید، تمایل خود را نشان دهید، به سختی کار کنید و برای خود اسم و رسمی پیدا کنید. باید همیشه مصمم بوده، صبح‌های زود از خواب بیدار شده و با احساس خستگی و بی علاقگی کنار بیایید. این کارها را باید هر روز انجام دهید. سپس می‌توانید بارقه‌های امید را ببینید و متوجه شوید که می‌توانید سرنوشت خودتان را مدیریت کنید.
 • سعی کنید همیشه بخندید. با خندیدن شما می‌توانید راحت‌تر با مشکلات زندگی کنار آمده و درصدد حل آنها بربیایید.
 • به ندای درون خود گوش دهید. قلب شما هر از گاهی حرف‌هایی را به شما می زند. سعی کنید با دقت به او گوش بسپارید. هنگامی که این کار را انجام دادید، زمان آن می‌رسد که به کمک منطق خود یک برنامه ریزی قابل اجرا داشته باشید.
 • سعی کنید همیشه و در هر حالتی با اعتماد به نفس پیش بروید و شجاع باشید. از ریسک کردن نترسید و بدانید زمانی که با فکر و منطق، کاری را پیش می‌برید، قطعاً می‌توانید در آن موفق شوید.

 

مقاله پیشنهادی: فاکتورهای موفقیت در زندگیکسب موفقیت

 

راز موفقیت انسان های بزرگ

 • از خانه بیرون رفته و تا جایی که ممکن است از جمعیت و شلوغی دور شوید. سپس به آسمان شب خیره شده و به خودتان یادآوری کنید که خداوند خیلی چیزها به شما هدیه داده است. پس از هدایای خود نهایت استفاده را ببرید و آنها را بدون استفاده و بیهوده از دست ندهید.
 • همیشه به یاد داشته باشید که ژن شما نمی‌تواند مشخص کند که شما در آینده قرار است به چه کسی تبدیل شوید. موقعیتی که شما در آینده به آن دست پیدا می‌کنید به اینکه چگونه از فرصت‌ها و شرایط پیش روی خود استفاده می‌کنید، بستگی خواهد داشت. سعی کنید از ابزارهایی که در دست دارید به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و به چیزی که برای آن آفریده شده‌اید، دست پیدا کنید.
 • همیشه این جمله را در ذهن داشته باشید: «باید از دیروز خود برای برنامه ریزی استفاده می‌کردید. امروز هم دقیقاً همان روزی است که باید اقدام کنید و فردا نیز روزی است که باید خودتان آن را به همان شکلی که می‌خواهید بسازید.»
 • همواره به یاد داشته باشید که ترس، عدم اطمینان و شک و تردید همیشه شما را از هدفی که دارید دور کرده و رسیدن به آن را برایتان دشوار می‌سازد. پس سعی کنید زمانی که قدم در مسیری می‌گذارید، تمامی این احساسات منفی و ناامید کننده را از خودتان دور کنید.
 • همیشه یک لیست از کارهایی داشته باشید که می‌تواند در زمانی که حال خوبی ندارید، دچار بی علاقگی شده‌اید یا تصور می‌کنید هیچ کاری برای انجام دادن ندارید، از آن استفاده کنید. این کارها باید مواردی باشند که حال شما را خوب کرده و احساس مثبتی در شما به وجود بیاورند.

 

رازهای موفقیت

 

راه های رسیدن به موفقیت چیست؟

 • سعی کنید به جای اما و اگر گفتن بیشتر از «و» استفاده کنید. حتی گفتن این کلمات هم می‌تواند در دل شما شک و دو دلی به وجود بیاورد. پس تا می‌توانید از چنین کلماتی اجتناب کنید.
 • سعی کنید در هر کاری که انجام می‌دهید، تا آنجا که ممکن است فرد حرفه‌ای باشید. باید همیشه به دنبال این باشید که مهارت‌های خود را در زمینه‌ای که به آن مشغول هستید بیشتر کنید و هر روز از همه نظر فرد بهتری نسبت به دیروز خود باشید.
 • یکی از الزامات تبدیل شدن به یک فرد موفق، داشتن روتین صبحگاهی است. اینکه شما روز خود را به چه شکلی آغاز می‌کنید، می‌تواند روی ادامه روز شما تأثیر مستقیم داشته باشد. پس تا آنجا که می‌توانید روی این مسئله که روز خود را به چه شکلی آغاز می‌کنید، تمرکز داشته باشید. سعی کنید برای هر روز خود برنامه داشته باشید و هنگامی که از خواب بیدار می‌شوید، بدانید چه کارهایی را باید در آن روز انجام دهید.

 

فروش در آمازون

 

 • هر زمان احساس کردید به کمک نیاز دارید، بلافاصله تقاضای کمک کنید. فراموش نکنید گاهی نیاز است که از کمک دیگران بهره بگیرید. شما با کمک گرفتن از دیگران می‌توانید به نتایج خیلی بهتری دست پیدا نمایید.
 • روی مأموریت خود کنترل داشته باشید. شما باید بدانید که هدفتان از داشتن هر برنامه چیست، برای رسیدن به اهداف خود چه برنامه ریزی کرده‌اید و چه موانعی بر سر راه شما قرار دارد. تا زمانی که روی تمامی بخش‌های مرتبط با مأموریت خود کنترل نداشته باشید، نمی‌توانید به شکل موثری آن را پیش ببرید.

دوست خوبم تلاش ما بر این است نقشی در موفقیت تو داشته باشیم. اگر شما دوست عزیز مشتاق یادگیری فروشندگی آنلاین در سایت آمازون هستید می‌توانید با مطالعه مطالبی که در صفحه دوره آربی ارائه شده است، مسیر درستی را انتخاب کنید. آموزش های دوره آربی شما را از صفر تا صد با نحوه فروش در آمازون آشنا می‌کند.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/secrets-of-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط