کلیپ انگیزشی هدف از خلقت تو چیست ؟ چرا به این دنیا آمده ای ؟

  • 1 مرداد 1396
  • 11586
  • 21

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

هدف از آفرینش من و تو چیست؟

دوست خوبم تاکنون فکر کردی چرا به این دنیا آمدیم؟ اصلا به این دنیا آمدیم تا چکار کنیم؟ جواب این سوالات نیاز به فلسفه قوی دارد، اما با تفکر به آن‌ها می‌توانی زندگی روزانه خود را بهتر کنی. حتی به این فکر فرو می‌روی که از توانایی‌های خدادادی خود بهتر بهره ببری. هدف تو در دنیا چیست؟ اگر به این سوالات با دقت فکر کنی، ممکن است مدتی در خودت فرو بروی و بسیار سخت و فلسفی است که بتوانی جواب این موضوع را پیدا کنی.

 

با دوره پاراسل از هدف خلقت خود شناخت پیدا کنیم

 

زیرا هر امری می‌تواند هدف یک فرد در دنیا باشد. اما مشکل اینجاست که هدف خود را طی چند روز فراموش می‌کنی. از رویای قلبی خود دور می‌شوی. اما کمی فکر کنی گاهی ده سال زندگی می‌کنی و وقتی به گذشته خود فکر می‌کنی شاید فقط ده روز از آن را به خوبی به یاد می‌آوری. آیا فکر کرده‌ای چرا؟ علت این امر این است که شما فقط ده روز داشته‌ای که آن‌ها را دوست داشته‌ای و فقط از این لحظات لذت می‌بردی.

چگونه از لحظه لحظه زندگی لذت ببریم؟

من سال‌های بسیاری از عمرم را گذاشته‌ام برای اینکه تکنیک‌های موفقیت را یاد بگیرم تا بتوانم زندگی‌ام را کم‌کم و به صورت روزانه بهبود بخشم و بتوانم از توانایی‌هایی که خدا به من داده بیشترین استفاده را ببرم. در نهایت تمامی این ثانیه‌هایی که سپری می‌شوند در صورتی که من لبخند بزنم یا اخم کنم خواهند گذشت در نتیجه برای من بهتر است که به شکل خوبی آن‌ها را سپری نمایم، زیرا نمی‌توانم زمان را نگه دارم یا کنترلی روی آن داشته باشم. به هر حال زمان خواهد گذشت.

تبدیل رویاها به واقعیت و ایجاد تغییر اساسی در زندگی

رویای هر شخصی در زندگی متفاوت است اما زمانی که شخصی به رویای خود دست پیدا می‌کند، از نظر من به هدف بزرگ زندگیش دست پیدا کرده است. دوست عزیز، شما باید اعتماد‌به‌نفس فکر کردن به رویای خود را داشته باشید. باید بلند رویای خود را مطرح کنید. باید بدانید که چقدر مصمم هستید تا رویای خود را بسازید. باید بدانی که نباید رویای خود را قربانی کرده و در اصل زندگی نکنی. همین‌الان این ویدیو انگیزشی را دانلود کن و رویای خود را بلند فریاد بزن. انگیزه رسیدن به رویای خودت را دوچندان کن و نشان بده که تو چه می‌خواهی و حتماً در راه رسیدن بهش تلاش کن. پس همین‌الان دانلود کن و روزهای به یادماندنی خودت را ماندگارتر کن.

کلیپ انگیزشی هدف از خلقت تو چیست ؟ چرا به این دنیا آمده ای ؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.67

تعداد امتیازها: 9

نظرات کاربران

21 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط