موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

فروش شگفت انگیز در آمازون

خلاصه فایل دانلود رایگان :
در این قسمت از برنامه بیزینس تایم قصد داریم در مصاحبه‌ای در خصوص موفقیت یکی دیگر از دانشجویان دوره آربی با شما صحبت کنیم. از آنجایی که ایشان به بیزینس های آنلاین بسیار علاقه مند بودند

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.71

تعداد امتیازها: 7

  • 19.4k
  • 8
فروش شگفت انگیز در آمازون

تجربه فروش خارق العاده یکی از دانشجویان دوره آربی در آمازون

در این قسمت از برنامه بیزینس تایم قصد داریم در مصاحبه‌ای در خصوص موفقیت یکی دیگر از دانشجویان دوره آربی با شما صحبت کنیم. از آنجایی که ایشان به بیزینس های آنلاین بسیار علاقه مند بودند و تحصیلاتشان در زمینه تجهیزات الکترونیکی بوده، تصمیم می‌گیرند در آمازون هم برای فروش در این زمینه قدم بگذارند. با تماشای این مصاحبه می‌توانید از ابتدای اقدام این فروشنده موفق برای پیوستن به سیستم فروش آمازون مطلع شوید. سؤالات کلیدی که از ایشان در این مصاحبه پرسیده می‌شود را برای شما بیان نموده ایم. با این مصاحبه هیجان انگیز با ما همراه باشید.

چگونه با سایت عزت خواه دات کام و دوره آربی آشنا شدید؟

ایشان بیان می‌کنند از طریق یوتیوب با مجموعه عزت خواه دات کام آشنا شدند. در زمانی که از خیلی از کسب و کارهای آنلاین ناامید شده بودند یکی از ویدیوهای سایت عزت خواه دات کام را به صورت اتفاقی تماشا می‌کنند. تماشای این ویدیو باعث می‌شود که به تحقیقی در این خصوص بپردازند. در دقیقه 2 ویدیو آشنایی با فعالیت در آمازون را شرح می‌دهند.

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

آیا قبل از شروع این بیزینس به نتیجه ایده آل از این کسب و کار فکر می‌کردید؟

در دقیقه 4 ویدیو در این خصوص نظر خود را بیان می‌کنند و از باورها و تمایلات خود برای کسب موفقیت در این بیزینس صحبت می‌کنند. اهمیت باور به اهداف برای رسیدن به آنچه خواستار آن هستید، آنقدر  زیاد است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

چه مدت زمان برای انتخاب محصول خود صرف نمودید؟

در دقیقه 5 ویدیو این فروشنده موفق در آمازون در این خصوص موارد و نکاتی را بیان می‌کنند که به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً این قسمت از ویدیو را تماشا نمایید. ایشان در خصوص انتخاب محصول ذکر می‌کنند که با توجه به آموزش‌های کامل دوره آربی، این کار را به بهترین روش انجام دادند.

چه زمانی انتخاب نهایی محصول خود را انجام داده و از کارخانه چینی سمپل گرفتید؟

در دقیقه 9 ویدیو بیان می‌کنند که با استفاده از تکنیک‌های دوره آربی، چه زمانی را صرف این موضوع نمودند. در خصوص مذاکره با کارخانه دارها هم نکات خوبی را بیان می‌کنند. ایشان اعلام می‌کنند که آموزش‌های دوره، مسیر ایشان را در خصوص تمامی مراحل این بیزینس بسیار سرعت بخشید و باعث شد که یک مسیر سخت را با یادگیری نکات لازم بسیار آسان‌تر طی کنند. استاد عزت خواه نیز مواردی را در این خصوص مطرح می‌کنند که کاربردی می‌باشد.

 

آموزش فروش در آمازون

 

چه میزان فروش را تجربه نمودید؟

در دقیقه 12 ویدیو این فروشنده موفق در خصوص فروش هیجان انگیز خود صحبت می‌کند. به این نکته اشاره می‌کنند که زمانی که در خواب هستند هم فروش محصولات اتفاق می افتد، کسب درآمد می‌کنند و این بسیار لذت بخش و شگفت انگیز است.

چه محصولی را برای فروش انتخاب نمودید و در چه مدت زمان چه تعداد فروش داشتید؟

در دقیقه 14 این ویدیو درباره محصول انتخابی خود برای فروش در آمازون صحبت می‌کنند. ایشان درباره ایده خود که باعث فروش بیشتر محصولشان شده نیز توضیحات خوبی ارائه می‌دهند. اضافه کردن و به کار بردن ایده‌های جدید متناسب با محصول انتخابی، در فروش آن محصول بسیار تاثیرگذار است.

فروش شما در یک ماه چند دلار بود؟ ماکزیمم فروش شما در یک روز چه تعداد بوده؟

در دقیقه 17 ویدیو ایشان آمار فروش فوق العاده خود را بیان می‌کنند. 5600 دلار در آخرین ماه کاری آن هم از یک محصول!!! بسیار شگفت انگیز است. ماکزیمم فروش این فرد در یک روز 25 عدد از یک محصول می‌باشد! در 2 روز 2160 دلار فروش را تجربه نمودند. فروش 1600 دلار در یک روز واقعا جذاب است. در این ویدیو استاد عزت خواه نیز بر اهمیت اضافه نمودن یک ارزش جدید به محصول در فروش بیشتر بسیار تاکید می‌کنند.

عکس‌های محصول خود را چگونه تهیه نمودید؟

در دقیقه 20 ویدیو از آموزش‌های دوره آربی در خصوص تهیه عکس‌های مناسب و با کیفیت برای محصول انتخابی، صحبت می‌کنند که با استفاده از این آموزش‌ها این روحیه در ایشان ایجاد گردیده که هر روز باید خود را برای یادگیری و پیشرفت بیشتر آماده کنند تا به نتایج دلخواه خود برسند. هر زمان نیز که در خصوص مراحل این بیزینس با مشکلی مواجه می‌شدند یا آموزش‌ها را فراموش می‌کردند به راحتی به آموزش‌های دوره مراجعه کرده و طبق آنها قدم به قدم موارد لازم را انجام می‌دادند.

نظر شما درباره دوره آربی، آموزش جامع فروشندگی در آمازون چیست؟

با تماشای دقیقه 25 ویدیو می‌توانید از نظر این فروشنده موفق در آمازون در خصوص دوره آربی مطلع شوید. ایشان عقیده دارند، تعداد افرادی که با اقدامات خود به افراد دیگر انرژی و انگیزه می‌دهند کم نیستند، اما تعداد کسانی که برای حفظ و افزایش این انرژی راهکارهایی را ارائه می‌دهند، زیاد نیست! تجربیات زیادی را در این قسمت بیان می‌کنند، تماشای این قسمت از ویدیو را از دست ندهید.

نظر شما درباره تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام چیست؟

در دقیقه 34 این ویدیو می‌توانید از نظر ایشان در خصوص عملکرد و پاسخگویی پشتیبانی مجموعه عزت خواه دات کام مطلع شوید. طبیعتاً در مسیر بیزینس های جدید موضوع پشتیبانی و استفاده از تجربه و اطلاعات افراد متخصص در این خصوص بسیار حائز اهمیت می‌باشد تا شما به عنوان فردی که در مسیری جدید و متفاوت قدم می‌گذارید، بتوانید درصد ریسک و خطای خود را به حداقل برسانید.

 

آموزش فروشندگی در آمازون

 

پیش بینی شما برای بیزینسی که شروع کردید، چیست؟

در دقیقه 36 ویدیو این دوست عزیز با انرژی، انگیزه و باور قوی درباره پیش بینی که در خصوص فروش خود در وبسایت آمازون دارند، صحبت می‌کنند و بسیار مصمم هستند که این بیزینس را گسترش داده و هر روز به درآمد بیشتری دست یابند.

آیا کسب و کار آمازون و استفاده از دوره آربی را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟

رسیدن به استقلال و اهداف مالی برای همه امکان پذیر است فقط کافی است که باور داشته باشید، از راهنمای جامع و کامل در این مسیر استفاده کنید و دست از تلاش و پشتکار برندارید. این فروشنده موفق توضیح می‌دهند که کسانی که فروش در آمازون را برای آینده بیزینسی خود انتخاب کرده اند، دوره آربی کامل‌ترین راهنما و دوره در خصوص آموزش گام به گام این بیزینس می‌باشد که تمام مراحل را با جزئیات آموزش می‌دهد تا شما زمان و هزینه‌های اضافی را صرف آزمون و خطاهای بسیار نکنید. با تلاش و ایمان به آینده‌ای روشن می‌توانیم زندگی و کسب و کار را همانطور که لایق آن هستیم، برای خود رقم بزنیم و از زندگی و فرصتی که در اختیار ما قرار داده شده است نهایت استفاده را بکنیم.

  من همین الان می خواهم به دوره آربی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع نمایم   

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/super-sale-on-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
علی گفته:
۰ | ۰

mamnoon az khodetoon va tipe alitoon man yek mahe k doaro shuro kardam va vaghan ruzi 5 6 saat dar hale
yadgiri hastam.az alan ke in comment ro mizaram ghol midam hade aksar 5 mahe dg ba ham az skype sohbat konim va az foroshe balam va movafaghiyatam batoon sohbat konam.ghol ghol ghol.shak nadaram ba komake shoma miresam.bazam az hamatoon amnoon babate hame chi.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما علی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

هر آنچه که می خواهید محقق می‌شود اگر باور داشته باشید و اقدام کنید. دو فاکتور مهمی که در مجموعه عزت خواه دات کام سعی کردیم به صورت کامل و جامع به علاقه‌مندان به تغییر آموزش دهیم. حضور و همراهی شما در این مسیر، تلاش و انگیزه ما را چندین برابر می‌کند.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
موسی گفته:
۰ | ۰

سلام میخوام عضو بشم در دوره امازون
راهنمایی های لازم رو بفرمایید؟

سحر غالب/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما موسی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سحر غالب هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

برای تهیه دوره آربی که آموزش صفر تا صد فروش کالای فیزیکی در آمازون با محوریت خرید جنس از علی بابا در چین و ارسال به انبارهای آمازون می باشد، اینجا کلیک نمایید. اگر نیاز به هر گونه راهنمایی دارید، می توانید از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط