افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

چگونه بهره وری خود را در محیط کار افزایش دهیم؟

توضیحات کوتاه :
افراد شاغل باید به طور متوسط 40 ساعت در هفته کار کنند اما متوسط آنها تنها 32 ساعت از این زمان گفته شده را صرف کار کردن به صورت مؤثر می‌کنند. چه اقداماتی برای افزایش بهره‌وری در محیط کار لازم است؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

1

تعداد امتیازها: 1

  • 1.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
چگونه بهره وری خود را در محیط کار افزایش دهیم؟

 

خلاصه ای از مقاله

چگونه بهره وری خود را در محیط کار افزایش دهیم؟ در این مقاله مواردی را بیان می کنیم که با به کار بردن آنها می توانید بهره وری خود را در محیط کار افزایش دهید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

افزایش بهره وری در محیط کار

افرادی که مشغول به کار هستند، باید به طور متوسط 40 ساعت در هفته کار کنند اما متوسط آنها تنها 32 ساعت از این زمان گفته شده را صرف کار کردن به صورت مؤثر می‌کنند. 50 درصد از زمانی که در محیط کار سپری می‌شود به گفتگوهای بیهوده با همکاران، تلفن‌ زدن‌ها و انجام کارهای شخصی سپری می‌شود.

متوسط کارکنان کار خود را کمی دیرتر شروع می‌کنند، زمان‌های استراحت و ناهار را طولانی‌تر کرده و کمی زودتر از موعد، محل کار را ترک می‌کنند. حتی برخی از روسای شرکت‌ها گزارش می‌دهند که آنها در نیمی از زمان مربوط به کار خود، هیچگونه کاری که به شغل آنها مربوط می‌شود را انجام نمی‌دهند. تنها 5 درصد از افرادی که امروز به صورت تمام وقت کار می‌کنند، از همان زمانی که وارد محیط کار می‌شوند تا زمان ترک آنجا حقیقتاً به صورت کامل کار می‌کنند.

این افراد کسانی هستند که به سرعت در کار خود رشد می‌کنند. آن‌ها معمولاً حقوق بیشتری دریافت می‌کنند و خیلی سریع‌تر از دیگران ترفیع رتبه می‌گیرند. این افراد نقطه اصلی حرکت یک کسب و کار هستند و در محل کار همه آنها را می‌شناسد.

 

چگونه بیزینس موفقی را مدیریت کنیم؟

 

عادت پرداختن به فعالیت های کم اهمیت را از بین ببرید

ناراحت‌کننده‌ترین قسمت عادات کارمندان در محل کار تنها به این موضوع که آنها وقت زیادی را در آنجا تلف می‌کنند، مربوط نمی‌شود. بدترین قسمت این است که آنها حتی در همان زمانی که به وظایف و مسئولیت‌های خود در شرکت می‌پردازند نیز تمایل دارند به کارهای کم‌ارزش و اولویت‌های پایین‌تر بپردازند.

در نتیجه این اتفاق، آن‌ها نمی‌توانند ارزش زیادی را به شرکت‌های خود اضافه نمایند. بهره‌وری پایین سبب می‌شود که میزان دستمزدها پایین‌تر بوده و فرصت‌های کمتری در اختیار افراد قرار بگیرد.

هر ساله صدها هزار نفر در کمپانی‌های بزرگ و کوچک به دلیل عملکرد بد و عدم بهره‌وری از کار خود کنار گذشته می‌شوند. اما چرا این اتفاق می‌افتد؟ پاسخ ساده است. شرکت‌ها در نهایت می‌فهمند که آنها درآمدهای بالایی را به کارمندانی پرداخت می‌کنند که کمترین ارزش ممکن را برای شرکت به همراه دارند.

هیچ شرکتی نمی‌تواند با چنین شرایطی کار خود را ادامه دهد و مسئله مهم این است که حضور این شرکت‌ها برای بقای بازار ضروری می‌باشد. بنابراین کارمندان اضافی باید از کار حذف شوند.

 

چگونه بهره وری خود را افزایش دهیم؟

 

به فکر استقلال مالی باشید

اگر شما درباره رسیدن به استقلال مالی یا حتی تبدیل شدن به یک میلیونر خودساخته از طریق پیشه خود جدی هستید، باید به دو نکته توجه داشته باشید.

نکته اول این است که این اتفاق به طور قطع امکان پذیر است. صدها هزار نفر از زنان و مردان در این جهان وجود دارند که بعد از اینکه از صفر شروع کرده‌اند، توانسته‌اند به استقلال مالی برسند. هر کاری که دیگران توانسته‌اند انجام دهند را شما نیز می‌توانید انجام دهید. زمانی که شخص دیگری توانسته است به یک هدف مالی خاص دست پیدا کند، اثباتی بر این ادعا است که شما هم می‌توانید مثل او موفق شوید.

نکته دوم این است که اصل حقیقت همواره به ما می‌گوید که اگر شما می‌خواهید در یک زمینه مشخص موفق شوید، باید بفهمید که افراد موفق دیگر برای رسیدن به موفقیت در آن زمینه چه کار کرده‌اند. سپس همان کارها را بارها و بارها تکرار کنید تا نهایت به نتایج مشابه‌ای دست پیدا کنید. تا زمانی که شما سعی نکنید خودتان را گول بزنید و به دنبال راه‌های میانبر نباشید، می‌توانید تقریباً مطمئن باشید که در نهایت به هدف خود می‌رسید و حتی از اهدافی که داشته‌اید نیز جلوتر می‌روید.

 

مقاله پیشنهادی: تکنیک های طلایی استقلال مالی

بهره وری در محیط کار

 

برای خود حاشیه امن کاری تعیین کنید

اگر شما 45 تا 50 ساعت در طول یک هفته کار می‌کنید، در مقایسه با همکاران خود برای خودتان یک حاشیه امن ایجاد کرده‌اید. اگر شما 55 تا 60 ساعت در هفته کار کنید، موفقیت طولانی مدت شما تضمین خواهد شد. بسیاری از میلیونرهای خودساخته بین 70 تا 80 ساعت در هفته کار می‌کنند تا بتوانند کسب و کار مورد نظر خود را ایجاد نمایند.

به یاد داشته باشید که برای موفقیت راه میانبری وجود ندارد. شما اگر زندگی اکثر افراد موفق را مطالعه نمایید، متوجه می‌شوید که هیچ یک از آنها با 40 ساعت کار در هفته یا کار کردن در تنها 5 روز از هفته به جایگاه فعلی خود نرسیده‌اند.

حقیقت این است همه افرادی که واقعاً توانسته‌اند به موفقیت دست پیدا کنند، به ویژه در ابتدای کار خود خیلی بیشتر و سخت‌تر از یک فرد عادی کار کرده‌اند. آن‌ها میانگین بین 10 تا 12 ساعت در روز و 6 روز در هفته کار کرده‌اند. آن‌ها تا ماه‌ها و حتی سال‌ها با این نرخ کار می‌کنند تا در نهایت به نقطه امن مورد نظر خود دست پیدا کنند.

متوسط میلیونرهای خودساخته حدود 22 سال کار کرده‌اند تا توانسته‌اند به یک میلیون دلار ثروت خالص دست پیدا کنند. این کار ساده نمی‌باشد و خیلی سریع نیز به سرانجام نمی‌رسد. اما اگر شما واقعاً آن را بخواهید، برای شما ممکن خواهد بود.

 

افزایش بهره وری

 

هنگام کار کردن مدیریت زمان داشته باشید

یک بخش کلیدی موفقیت در محیط کار این است که از زمان خود به خوبی استفاده کرده، روی نتایج تمرکز کرده و از فعالیت‌های اجتماعی که زمان شما را تلف می‌کند، دوری نمایید. در این صورت شما می‌توانید تمام مدتی که در محل کار خود هستید، به کار کردن بپردازید. این یک ایده قابل توجه برای خیلی از افراد است. اغلب اوقات کارمندان تصور می‌کنند که محیط کار در ادامه مدرسه می‌باشد.

زمانی که آنها بزرگ می‌شوند، فکر می‌کنند مدرسه محیطی است که در آنجا شما اجتماعی شدن را یاد می‌گیرید. شما واحدهای درسی مورد نیاز را می‌گذرانید اما مهم‌ترین زمان برای شما وقتی است که بین کلاس‌ها با دوستان خود می‌گذرانید. مدرسه برای شما به نوعی فرم یک بازی را می‌گیرد.

بسیاری از افراد زمانی که اولین شغل خود را به دست می‌آورند، این تصور را با خود دارند که در این مکان می‌توانند با دوستان خود نیز وقت بگذرانند. به همین دلیل است که بیش از نیمی از زمانی که افراد در محل کار خود هستند را با برقراری ارتباط و داشتن ارتباط بیهوده سپری می‌کنند. آن‌ها در دفتر کار زمانی که مدیر آنها را مشاهده می‌کند، کمی کار می‌کنند و بقیه زمان خود را به بطالت می‌گذرانند و سپس به خانه باز می‌گردند.

اما این مسیر برای شما مناسب نیست. اگر می‌خواهید فرد بسیار موفقی باشید و به دنبال حقوق بیشتر هستید، باید تمام مدتی که سرکار هستید را کار کنید. زمانی که شما به سر کار خود می‌روید، باید سر خود را پایین بیندازید و با تمام قلب خود کار کنید.

 

چگونه بهره وری خود را در محیط کار افزایش دهیم؟

 

با همکاران خود ارتباط برقرار کنید

خیلی از افراد باور دارند که آنها باید با همکاران خود زمان زیادی را سپری کنند. آن‌ها معمولاً می‌گویند: «محیط کار باید سرگرم کننده باشد!» این گفته درست است اما باید به یکسری نکات نیز توجه داشت. مطمئناً این موضوع که در محیط کار یک فرد مثبت و دوست داشتنی باشید، برای شما مهم است اما می‌توانید با داشتن یک تعامل چند دقیقه‌ای نیز به این هدف دست پیدا نمایید.

شما مجبور نیستید که زمان زیادی را به صحبت کردن درباره ورزش، برنامه‌های تلویزیونی و فعالیت‌های خانوادگی خود اختصاص دهید. شغل شما این است که تمام مدتی که در محیط کار خود حاضر شده‌اید به کارها و وظایفی که به شما محول شده است بپردازید.

 

چگونه با فروش در آمازون درآمد میلیاردی داشته باشیم؟


پس زمانی که کار می‌کنید، واقعاً کار کنید. سعی کنید در طول این مدت کاری به جزء وظیفه‌ای که بر عهده دارید را انجام ندهید. در این مدت با دوستان خود حرف نزنید یا با خانواده خود تماس نگیرید. برقراری ارتباط با دیگران و گفتگو با آنها را به زمان مناسب برای این کار موکول کنید. خودتان را ملزم کنید در زمانی که سر کار هستید تا آنجا که در توان دارید تلاش کنید و سعی کنید بهترین کار ممکن را ارائه دهید.

 

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/improve-performance-at-work
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط