تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

فرمول طلایی برای موفقیت مستمر

توضیحات کوتاه :
برای رسیدن به موفقیت‌های مستمر در زندگی باید یاد بگیرید که برای دستاوردها و پیروزی‌های کوچک خود جشن بگیرید و از خود سپاسگذاری نمایید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 3

  • 3.6k
  • 2
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
فرمول طلایی برای موفقیت مستمر

 

خلاصه ای از مقاله

 همه‌ی شما به دنبال آن هستید که بتوانید هر روز دستاوردهای زیادی را کسب نمایید و به رویا و هدف خود دست یابید. اما در یک قدم قبل‌تر ابتدا باید یاد بگیرید که برای دستاوردهای کوچک زندگی خود خوشحال شوید و جشن بگیرید. متأسفانه در فرهنگ ما این موضوع کمتر جا افتاده است و زمانی که شما برای موفقیتی که در هر زمینه‌ای در زندگی خود کسب کرده‌اید این کار را انجام می‌دهید با واکنش‌هایی از طرف اطرافیانتان مواجه می‌شوید که ممکن است به شما بگویند؛ مغرور شده‌اید، دائم از خود تعریف می‌کنید و... . اما این رفتار و نگرش کاملاً اشتباه می‌باشد. در فرهنگ‌های دیگر، افراد حتی برای دستاوردهای کوچک هم جشن می‌گیرند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

اصولی برای رسیدن به موفقیت

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه در زندگی روزمره خود موفقیت‌های مستمر داشته باشید. 3 فرمول طلایی را برای شما بیان می‌کنیم که بتوانید از همین امروز اقدام نمایید و به دستاوردهای بیشتری در زندگی خود برسید. همه‌ی شما به دنبال آن هستید که بتوانید هر روز دستاوردهای زیادی را کسب نمایید و به رویا و هدف خود دست یابید. اما در یک قدم قبل‌تر ابتدا باید یاد بگیرید که برای دستاوردهای کوچک زندگی خود خوشحال شوید و جشن بگیرید. متأسفانه در فرهنگ ما این موضوع کمتر جا افتاده است و زمانی که شما برای موفقیتی که در هر زمینه‌ای در زندگی خود کسب کرده‌اید این کار را انجام می‌دهید با واکنش‌هایی از طرف اطرافیانتان مواجه می‌شوید که ممکن است به شما بگویند؛ مغرور شده‌اید، دائم از خود تعریف می‌کنید و... . اما این رفتار و نگرش کاملاً اشتباه می‌باشد. در فرهنگ‌های دیگر، افراد حتی برای دستاوردهای کوچک هم جشن می‌گیرند.

 

24 ساعت کسب درآمد کنید

 

آیا باید موفقیت‌های خود را به دیگران بگوییم یا آن‌ها را مخفی نگه داریم؟

زمانی که شما این کار را انجام می‌دهید و درباره خوشحالی و شادی خود با دیگران صحبت می‌کنید و این شادی را با آنها تقسیم می‌کنید، صد‌در‌صد انرژی و خوشحالی شما به دیگران و دوستانتان هم منتقل می‌شود و باعث می‌شود دیگران به شما انگیزه بدهند تا قدم بعدی را بردارید. شما نباید به تنهایی تمام گام‌ها را بردارید و دوستان، اطرافیان و خانواده‌تان نیز باید در کنار شما باشند. اما متأسفانه این اقدام در فرهنگ ما چندان وجود ندارد و زمانی که شما دستاوردهای خود را برای آنها تعریف می‌کنید ممکن است به شما بگویند مگر چه کاری انجام داده‌اید یا بگویند قبل از شما هم هزاران نفر این کار را انجام داده‌اند و... . اما مهم این است که شما به این شادمانی رسیده‌اید و باید آن را با بقیه به اشتراک بگذارید تا هم آنها از شما انگیزه بگیرند و هم باعث تشویق شما شوند تا بتوانید قدم بعدی را بردارید. پس در طول روز برای دستاوردهای خود هر چند کوچک، جشن بگیرید.

 

مقاله پیشنهادی: موفقیت را جشن بگیریم

فرمول طلایی برای موفقیت مستمر

 

به خودتان هدیه بدهید

از خود بپرسید آخرین باری که برای یکی از دستاوردهایتان به خودتان اعتبار و هدیه‌ای داده‌اید، چه زمانی بوده است؟ اگر از تاریخ آن، زمان زیادی گذشته باید این تکنیک را شروع کرده و اجرا نمایید. خیلی از افراد عقیده دارند فقط زمانی که به یک دستاورد مشخص و خیلی بزرگ می‌رسند باید جشن بگیرند ولی زندگی این نیست زمانی که شما به بالای قله رسیدید، جشن بگیرید زیرا که لذت آن برای مدت بسیار کوتاهی می‌باشد و پس از آن برای شما عادی می‌شود. پس نکته این است که شما باید از تمام قدم‌هایی که در طول مسیر بر می‌دارید خوشحال شوید و از نقطه‌ای که هم اکنون به آن رسیدید لذت ببرید نه صرفاً زمانی که به قله و نقطه مقصد دست می‌یابید. آنجا مقصد شما می‌باشد ولی این مسیر است که زندگی شما را می‌سازد.

 

موفقیت مستمر

 

فرمول اول: عاملی کلیدی در موفقیت

حتماً در طول هفته یک روز خاص را مشخص کنید و به محیطی که دوست دارید و به شما آرامش می‌دهد، بروید. یک کاغذ بردارید و تمام دستاوردهای روزهای قبل خود را یادداشت نمایید. این دستاورد حتی می‌تواند یک تماس تلفنی، خواندن یک کتاب یا هر اقدام و تحقیق هر چند کوچکی در مسیر حرکت شما به سمت موفقیت باشد. از انجام آنها خوشحال باشید و به خود بگویید با این قدم‌های هر چند کوچک توانسته‌اید به هدف خود نزدیکتر شوید و بفهمید که موفقیت یک مرتبه حاصل نمی‌شود. خودتان را دست‌کم نگیرید و بدانید وقتی شما در طول این مسیر هستید مانند بالا رفتن از کوه ممکن است که مجبور باشید راه‌های زیادی را امتحان کنید و این بخشی از مسیر زندگی شما می‌باشد. این را بپذیرید و برای هر دستاورد کوچکی که به دست می‌آورید از خود تشکر کنید و حتماً آنها را یادداشت نمایید. این کار باعث می‌شود که اگر چند ماه دیگر به یادداشت‌های خود نگاهی بیندازید با خود بگویید که چقدر در این مدت تلاش نمودید و دستاوردهای زیادی را به دست آوردید. این اقدام احساس خوبی به شما می‌دهد و این گونه فراموش نمی‌کنید که چطور به این دستاوردها رسیده‌اید.

 

مقاله پیشنهادی: کسب ثروت و آرامش

فرمول طلایی برای موفقیت مستمر

 

فرمول دوم: ساخت شخصیت چیست و چه نقشی در زندگی ما دارد؟

احساس برنده بودن داشته باشید. زمانی که به یک موفقیت و دستاوردی می‌رسید واقعاً آن را احساس کنید. همیشه با ذوق و خوشحالی درباره آنها صحبت کنید و فراموش نکنید زندگی‌ که الآن دارید رویای دیروز شما بوده است و تمام چیزهایی هستند که زمانی برای شما حکم آرزو را داشتند و شما برای دست‌یابی به آنها تلاش نمودید. از خود بپرسید که مثلاً در یک سال گذشته چند بار به شخصیت درون خود فکر کرده‌اید و چقدر با شخصیت درون خود دوست هستید و رابطه مستقیمی دارید؟ اگر شخصیت درون خود را نادیده بگیرید کم‌کم به نقطه‌ای می‌رسید که دیگر هیچ احساس مثبتی به اتفاقات روزمره زندگی خود نخواهید داشت. زیرا همیشه در ذهن خود به دنبال یک تصویر خیلی بزرگ از موفقیت هستید در حالی که باید به دنبال آن باشید که تک‌تک قدم‌هایی که در مسیر موفقیت برمی‌دارید را با تمام وجود احساس کنید و بابت آنها خوشحال باشید.

 

فرمول طلایی برای موفقیت مستمر

 

فرمول سوم: چگونه احساس شادی و لذت را وارد زندگی روزمره‌مان کنیم؟

احساس شادی و خوشحالی حاصل از موفقیت‌ها و دستاوردهای روزانه خود را با دوستانتان و کسانی که در زندگی برای شما ارزش قائل هستند به اشتراک بگذارید. شاید در ابتدا این مسیر دوستان و اطرافیانتان رفتار عجیبی نسبت به این کار شما نشان دهند، اما طبیعی است. مدتی که گذشت به مرور آنها هم عادت می‌کنند که در این باره با شما صحبت کنند و از دستاوردهایشان برای شما حرف بزنند. در نظر داشته باشید که هیچ‌وقت خود را محدود نکنید و احساسات خود را سرکوب نکنید.

موفقیت قابل یادگیری است

نقطه آغاز موفقیت در وجود انسان قرار دارد. اگر شما نگرشی مثبت به زندگی و وقایع آن داشته باشید، درنتیجه تمام تلاش خود را به کار خواهید گرفت تا در مسیر زندگی با انتخاب بهترین تصمیم‌ها و پیمودن درست‌ترین مسیر بر قله موفقیت بایستید. تنها با این نگرش است که می‌توانید زمام زمان را به دست بگیرید و مسیر هم هر چه‌قدر ناهموار باشد برای رسیدن به هدف از هیچ تلاشی دریغ نداشته باشید. در این صورت، شکست و ناکامی‌ها را به چشم یک تجربه و درس خواهید دید. بنابراین لازم است در ابتدا نگرش درستی داشته باشید و در گام بعدی الگوهای مناسبی برای خودتان انتخاب کنید. فرمول و اصول افراد موفق را در زندگی اجرا کنید و سپس از ایستادن در قله، نهایت لذت را ببرید.

امیدواریم این 3 فرمول طلایی را سریع در زندگی خود اجرا نمایید و هر روز خود را پر از دستاوردها و موفقیت‌های مستمر نمایید.

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

داشتن یک ذهنیت درست برای ساخت تجربه‌ای از زندگی که با پذیرش همه اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی آن، شما را به موفقیت برساند، چه قدر برای شما حائز اهمیت است؟ اگر علاقه‌مند هستید در خصوص راهنمایی که شما را برای تجربه یک زندگی موفق آماده می‌کند، بیشتر بدانید، مطالعه مقاله معرفی دوره شگفت‌انگیز پاراسل زندگی را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/golden-formula-for-continuous-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 2 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
مصطفی گفته:
۰ | ۰

از هر دکترو دوستی تو بهتری داداش از طرف برادر افغانت

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما مصطفی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

همراهی شما انرژی ما را برای ادامه این مسیر بیشتر می نماید. سپاس از حضور پر مهرتان.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ
علیرضا گفته:
۰ | ۰

سلام
از راهنماییهای شما سپاسگذارم مشغول به سر انجام رساندن امور مربوط به کار با امازون میباشم تا نصفه راه را رفته ام و امیدوارم موفق شوم
از شما سپاسگذارم

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما علیرضا عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

خبر مسرت بخش موفقیت و رضایت شما همواره شادی و خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان می‌آورد. چنانچه به هدف خود ایمان داشته باشید با عملکرد صحیح می توانید موفقیت را ازآن خود کنید. منتظر خبر دستاوردهای بیشمار شما در این بیزینس بزرگ هستیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط