مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

5 راه پولدار شدن که تاکنون تجربه نکرده اید

توضیحات کوتاه :
برای ثروتمند بودن معانی و تعاریف بسیار زیادی وجود دارد. پولدار بودن بیش از آنکه به داشتن مقدار زیادی پول ربط داشته باشد، به حالت ذهنی فرد مرتبط می‌شود.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4

تعداد امتیازها: 1

  • 5.8k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
5 راه پولدار شدن که تاکنون تجربه نکرده اید

 

خلاصه ای از مقاله

پول هر روز و بدون وقفه در حال چاپ شدن است. شما باید مطمئن شوید که سهم خود از پول‌های چاپ شده امروز را به دست آورده‌اید. پول تنها یک ابزار است که به شما اجازه می‌دهد تا به جایگاهی بهتر از جایگاه فعلی خود دست پیدا کنید. پس همین الآن اقدام کنید تا به اهداف خود در زمینه مالی دست پیدا کنید.


آنچه در این مقاله می خوانید:

 

کسب درآمد میلیونی

برای ثروتمند بودن معانی و تعاریف بسیار زیادی وجود دارد. پولدار بودن بیش از آنکه به داشتن مقدار زیادی پول ربط داشته باشد، به حالت ذهنی فرد مرتبط می‌شود. گاهی ممکن است یک فرد پولدار، فقیر باشد یا یک فرد فقیر، بسیار ثروتمند. اگر شما بتوانید در یک کلبه محقر خوشحال و خوشبخت باشید، ثروتمند هستید. علاوه بر این ثروتمند بودن زمانی به معنای واقعی، خود را نشان می‌دهد که شما همه چیز را در کنار هم داشته باشید.

این حالت، ایده آل ترین حالت ممکن است. اینکه در رفاه بوده و از زندگی خود نهایت لذت را هم ببرید. رسیدن به چنین چیزی ممکن است. با این وجود، برای رسیدن به ثروت، استقلال مالی و شادی در کنار هم، باید وارد مسیر شده و تلاش کنید. شما باید بتوانید در کنار داشتن ثروت از آن لذت نیز ببرید. حال این سؤال مطرح می‌شود که چگونه ثروتمند شویم؟ اگر شما هم به دنبال ثروتمند شدن و رسیدن به تمامی این موارد در کنار هم هستید، با ما همراه باشید تا شما را با 5 راه رسیدن به ثروت آشنا کنیم.

 

لایف استایل افراد کارآفرین را بسازیم

 

1. ذهنیت یک تولید کننده را پیدا کنید

شما باید یک تغییر بسیار بزرگ کرده و از یک خریدار به یک تولید کننده تبدیل شوید. برای مثال: خریداران پیتزا می‌خورند اما تولید کنندگان پیتزا را درست می‌کنند. خریداران فیلم تماشا می‌کنند اما تولید کنندگان فیلم را می‌سازند. ارباب رجوعان به دنبال شغل می‌گردند اما تولید کنندگان خودشان کار به وجود می‌آورند. راز ثروتمند شدن میلیونرها همین است.

آن‌ها با دانستن این راز به موفقیت مالی دست پیدا کرده‌اند. تفاوتی نمی‌کند که این فرد یک جراح قلب باشد یا یک نویسنده موفق یا حتی یک ساختمان ساز. همه آن‌ها می‌دانند که چگونه محصول یا خدمتی را ارائه دهند که برای مردم مفید و مناسب باشد.

اگر شما کتاب‌هایی که درباره چگونگی کسب ثروت توسط ثروتمندان بزرگ است را مطالعه نمایید، متوجه می‌شوید که تقریباً همگی آنها یک محصول یا خدمت ارزشمند را به میلیون‌ها انسان ارائه داده‌اند. زمانی که شما به طرز فکر یک تولیدکننده دست پیدا کنید، می‌توانید به ثروت نیز دست یابید.

 

راه های پولدار شدن

 

2. درآمد روزانه خود را بررسی نمایید

شما هر روز چقدر کسب درآمد دارید؟ آیا تا به حال درآمد خود در یک روز را محاسبه کرده‌اید؟ 100 دلار؟ 500 دلار؟ 1000 دلار؟ شما تقریباً در هر سال 250 روز را مشغول کار کردن هستید. آیا می‌دانید برای اینکه به یک میلیونر تبدیل شده و به موفقیت شغلی دست پیدا کنید، باید چه کار کنید؟ شما اگر بتوانید در روز 4000 دلار درآمد داشته باشید، می‌توانید در یک سال به یک میلیونر تبدیل شوید.

اگر درآمد شما در یک روز 100 دلار است، باید تلاش کنید آن را دو برابر کنید. تصور کنید، اگر شما بتوانید خودتان و کاری که ارائه می‌دهید را بهتر کنید، می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. اما سؤال این است که برای رسیدن به این هدف باید چه کار کرد؟ برای مثال، اگر به دنبال یک کار جدید هستید، به دنبال دو کار جدید بروید و برای دو جا رزومه خود را ارسال کنید. اگر قصد دارید در یک روز 10 فروش داشته باشید، این رقم را به 20 برسانید.

اگر شما پرستار یک کودک هستید، اکنون به دنبال راهی باشید که بتوانید یک مهدکودک تأسیس کنید و از 50 کودک مواظبت کنید. البته این نکته را نباید فراموش کنید که باید کیفیت کار خود را حفظ کرده و حتی بهبود ببخشید تا بتوانید به این هدف دست پیدا کنید.

 

مقاله پیشنهادی: پولدار شدن به سبک آسان

پنج راه پولدار شدن

 

3. برای رسیدن به هدف شرایط را مدیریت کنید

اکثر مردم از اینکه بخواهند از داشته‌های خود برای رسیدن به یک هدف بگذرند، واهمه دارند. چرا که تصور می‌کنند ممکن است چیزی را از دست دهند. برای مثال، خیلی‌ها حاضر نیستند کتابی به قیمت 20 دلار که به آنها راه رسیدن به 20000 دلار را نشان می‌دهد، خریداری نمایند. مثل مادری که نگران هزینه‌های زندگی است اما همچنان پولی را صرف خرید بازی‌های کامپیوتری برای پسربچه خود می‌کند تا او را خوشحال کند. قبل از اینکه پولدار شوید، باید فقیر بودن را تجربه کنید.

تنها در حالتی که شما ارث کلانی را دریافت کنید، می‌توانید بدون دادن هیچ غرامتی پولدار شوید. اما در هر حالت دیگری باید هزینه آن را بپردازید تا به هدف نهایی خود دست پیدا کنید. اگر انتظار بهترین‌ها را دارید، باید بتوانید بدترین شرایط را مدیریت کنید. خیلی اوقات نیاز است که از چیزهای کوچک بگذرید تا به هدف‌های بزرگ‌تر دست پیدا کنید. این کار در آخر ارزش خود را نشان می‌دهد.

برای اینکه بتوانید در زمان ریسک کردن، تصمیم گیری درستی داشته باشید، دو سؤال از خودتان بپرسید: «در صورت انجام این ریسک، بدترین اتفاقی که ممکن است پیش بیاید چیست؟» سپس در ادامه از خودتان بپرسید: «بهترین اتفاقی که ممکن است به وقوع بپیوندد، چیست؟» اغلب اوقات دلیل اصلی که یک فرد ریسک را می‌پذیرد، زمانی است که بحث مالی مطرح باشد. با این حال، شما برای اینکه به ثروت عظیمی دست پیدا کنید، باید بتوانید از همه چیز بگذرید. حتی اگر آن چیز آخرین دلاری باشد که در جیب دارید.

 

پنج راه پولدار شدن که تاکنون تجربه نکرده اید

 

4. کارهایی را انجام دهید که شما را به ثروت می‌رساند

اصلی‌ترین دلیلی که می‌تواند ثروت شما را از بین ببرد، بودن در محیط‌های فقیر و در کنار افراد فقیر است. خیلی اوقات ممکن است افراد به محیط‌هایی بروند که اطرافیان آنها را افراد فقیر تشکیل می‌دهند. اگر می‌خواهید از افراد فقیر و به طور کلی فقر دور باشید، سعی کنید از چنین محیط‌هایی دوری کنید. بودن در کنار افراد فقیر و هم نشینی با آنها باعث می‌شود که شما هیچ وقت نتوانید پولدار شوید.

برای مثال یک فرد ثروتمند در یکی از مصاحبه‌های خود عنوان کرده بود: «زمانی که من نوجوان بودم، در کنار افراد منفی و در محیطی منفی بسکتبال بازی می‌کردم. هم تیمی‌های من سیگار می‌کشدند و به طور کلی به شکلی رفتار می‌کردند که با باورهای من همخوانی نداشت. من هیچ وقت درگیر رفتارهای هنجارشکنانه آن‌ها نشدم اما حتی مشاهده رفتارهای آنها هم روی روحیه من تأثیر منفی می‌گذاشت.

یک روز تصمیم گرفتم از آن محیط خارج شده و دیگر با آنها بازی نکنم. به جای آن به محیط‌های خوب و مناسب رفته و با افراد موفق در آنجا ارتباط برقرار کردم . بالاخره توانستم زندگی خود را تغییر دهم و به موفقیت فعلی خود دست پیدا کنم.»

 

کسب درآمد دلاری با فروش در آمازون

 

5. شکرگزار داشته هایتان باشید

همه افراد به طور طبیعی هدایایی را از سمت خدا دریافت کرده‌اند. شما باید هدایایی که دارید را شناسایی کرده و از آنها استفاده نمایید. خیلی اوقات افراد داشته‌های خود را بی ارزش جلوه می‌دهند و حتی به دیگران اجازه می‌دهند به جای آنها از هدایای آنها استفاده کنند. شما باید از هدایای خود استفاده کرده و تنها افرادی را در اطراف خود داشته باشید که از شما حمایت می‌کنند. استعدادها، مهارت‌ها و توانایی‌های خود را کشف نمایید.

خیلی اوقات قابلیت‌هایی که دارید، آشکار نیستند. اما شما می‌توانید با تلاش و گذاشتن وقت، خیلی زود آنها را کشف کرده و در راستای موفقیت در دستیابی به اهداف خود از آنها استفاده نمایید. هر چقدر بیشتر از این نعمت‌ها استفاده کنید، می‌توانید زندگی شادتر و موفق‌تری را داشته و به ثروت بیشتری دست پیدا کنید. در حقیقت این قابلیت‌های درون شما مثل سکوی پرتاب عمل می‌کنند.

پول هر روز و بدون وقفه در حال چاپ شدن است. شما باید مطمئن شوید که سهم خود از پول‌های چاپ شده امروز را به دست آورده‌اید. پول تنها یک ابزار است که به شما اجازه می‌دهد تا به جایگاهی بهتر از جایگاه فعلی خود دست پیدا کنید. پس همین الآن اقدام کنید تا به اهداف خود در زمینه مالی دست پیدا کنید.

 

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس و دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/five-ways-of-getting-rich
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
علی گفته:
۰ | ۱

عالی وبسیار کاربردی
سپاسگذارم

سمیه کرمی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما علی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سمیه کرمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از حسن نیت شما بابت ارسال نظر و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط