موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

روش های جذاب محبوب شدن

توضیحات کوتاه :
راه رسیدن به محبوبیت چیست و چگونه می‌توان در جامعه یا محیط کار خود فرد محبوبی بود؟ این سوالی است که مطمئناً ذهن شما را مثل خیلی از افراد دیگر به خود درگیر کرده است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4

تعداد امتیازها: 2

  • 3.1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
روش های جذاب محبوب شدن

 

خلاصه ای از مقاله

برای رسیدن به محبوبیت و تبدیل شدن به فردی جذاب چه کارهایی باید انجام داد؟ ترفندهای زیادی وجود دارد که با به کار بردن آنها در ارتباطات خود می توانید به فردی محبوب و جذاب تبدیل شوید که در این مقاله به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

تبدیل شدن به فردی جذاب و دوست داشتنی

راه رسیدن به محبوبیت چیست و چگونه می‌توان در جامعه یا محیط کار خود فرد محبوبی بود؟ این سوالی است که مطمئناً ذهن شما را مثل خیلی از افراد دیگر به خود درگیر کرده است. پاسخ این سؤال این است که شما می‌توانید با جذاب‌تر کردن تعاملات خود با دیگران به این مهم دست پیدا کنید.

مهم‌ترین نیاز انسانی افراد این است که توسط دیگران مهم دانسته شوند. زمانی که شما در زندگی خود بتوانید به اعتماد به نفس خوبی دست پیدا کنید و باعث شوید که دیگران احساس مهم بودن و ارزشمند بودن کنند، آن‌ها شما را دوست خواهند داشت و همه درها به روی شما باز خواهند شد.

رازی که باید آن را یاد بگیرید تا در نهایت بتوانید چه از لحاظ حرفه‌ای و چه از نظر شخصی انسان محبوبی باشید، دقیقا همین است.

 

چگونه کسب و کار خود را مدیریت کنیم؟

 

اگر شما کسب و کاری را برای خود دارید، سعی کنید در آن شخص جذابی بوده و باعث شوید که دیگران احساس مهم بودن پیدا کنند. این کار می‌تواند در هر کسب و کاری در زمینه‌هایی مثل مذاکره برای قرض گرفتن پول به منظور تاثیرگذاری روی مشتریان به شما کمک کند.

اگر شما در زمینه فروش فعالیت دارید، احساسی که مشتریان درباره شما دارند و احساسی که زمانی که در کنار شما هستند به آنها دست می‌دهد، سطح فروش و مرجوعات اجناس شما را به شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد.

در زندگی شخصی، خانوادگی و اجتماعی نیز اگر بتوانید به شکل درستی یاد بگیرید که انسان جذابی باشید، می‌توانید محبوبیت، تاثیرگذاری و توانایی متقاعد کردن بیشتری را داشته باشید.

در ادامه ما 5 رفتار را با شما در میان خواهیم گذاشت که می‌توانید به کمک آنها به افراد اطراف خود احساس مهم بودن بیشتری را داده و در نهایت نتیجه بهتری را از روابط خود دریافت کنید.

راه‌های کسب محبوبیت در گروه‌های مختلف

1. در تمامی تعاملات خود لبخند بزنید.
2. تشکر کردن را فراموش نکنید.
3. با احترام کامل با اطرافیان خود برخورد کنید.
4. تقدیر و تأیید نمودن دیگران نقش مهمی را ایفا می‌کند.
5. تمام توجه خود را به آنها بدهید.

شما می‌توانید توضیحات کامل هر یک از این موارد را به طور کامل در ادامه مطالعه نمایید.

 

مقاله پیشنهادی: بایدها و نبایدهای برقراری ارتباط موثر با دیگران

محبوبیت

 

1. در تمامی تعاملات خود لبخند بزنید

همه انسان‌ها عمیقاً نیاز دارند که بدون هیچ قید و شرطی یا هر گونه قضاوت یا انتقادی، توسط دیگران پذیرفته شوند. اما اکنون این سؤال مطرح می‌شود که چگونه می‌توان بدون هیچ قید و شرطی مورد پذیرش اطرافیان خود قرار گرفت؟

پاسخ آنها تنها یک کلمه است: «لبخند!» شما باید همیشه لبخند بزنید. لبخند شما باید صادقانه و واقعی بوده و نشان دهنده شادمانی شما از داشتن ارتباط با فرد مقابلتان باشد.

این حرکت شما باعث می‌شود که آنها احساس مهم بودن کرده و در نهایت بدون هیچ قید و شرطی شما را از همان ابتدای تعاملی که دارید دوست داشته باشند.

2. تشکر کردن را فراموش نکنید

هر کسی دوست دارد که به خاطر چیزی مورد قدردانی قرار بگیرد. زمانی که شما جمله جادویی «تشکر می‌کنم» را به زبان می‌آورید باعث می‌شوید که طرف مقابل شما احساس مهم بودن و شادی پیدا کند.

همین امر نیز باعث بالا رفتن احساس عزت نفس آنها شده و میل آنها برای کمک به شما و انجام هر کاری که به درد شما می‌خورد را افزایش می‌دهد.

پس سعی کنید به خاطر هر کاری، حتی کوچک‌ترین کارها نیز تشکر کنید و به اطرافیان خود نشان دهید که تا چه میزان کارهایی که آنها انجام می‌دهند برای شما ارزشمند است.

 

 محبوب شدن

 

3. از دیگران تعریف و تمجید کنید

هر زمان که شما داشته‌ها، صفات و دستاوردهای دیگران را تحسین می‌کنید، آن‌ها به صورت خودکار احساس مهم بودن و ارزش بیشتری را خواهند داشت. همانطور که آبراهام لینکلن گفته است: «همه تعریف و تمجید را دوست دارند.»

سعی کنید افراد را در خصوص انتخاب‌هایشان در زمینه پوشش، مدل مو، ماشین، کیف یا هر مورد این چنینی دیگر تحسین کنید. خانه‌ها و آپارتمان‌های آنها، مدارک و گواهی‌هایی که دریافت نموده‌اند یا هر موردی که به نظرتان جذاب است را تحسین نمایید.

زمانی که شما کسی را به خاطر چیزی که روی آن زمان، انرژی و احساس خود را گذاشته است تحسین کنید، در حقیقت خودپنداره آن‌ها را تقویت کرده و باعث ایجاد عزت نفس بالایی در آن‌ها می‌شوید. در نتیجه این اتفاق، آن‌ها شما را فردی جذاب می‌بینند.

4. تقدیر و تأیید نمودن دیگران نقش مهمی را ایفا می‌کند

همواره به خاطر موفقیت‌ها و دستاوردهای کوچک و بزرگ دیگران از آنها تقدیر کرده و حرکت و مسیری که طی نموده‌اند را تأیید نمایید. هر زمان که کسی کار ارزشمندی را انجام داد، به او بگویید که چه کار خوبی را انجام داده است و چقدر در انجام آن کار توانمند بوده است.

این کار باعث می‌شود که آنها اعتماد به نفس پیدا کنند و عزت نفسشان افزایش پیدا کند. زمانی که شما از همسر، فرزند، کارکنان، همکاران، مشتریان یا تولید کنندگان خود تقدیر می‌کنید، باعث می‌شوید که آنها احساس مهم بودن پیدا کنند. همین امر باعث می‌شود که در چشم آنها فرد جذابی جلوه کنید.

 

روش های جذاب محبوب شدن

 

5. تمام توجه خود را به آنها بدهید

افراد زمانی که دیگران به آنها گوش داده و احترام می‌گذارند، احساس ارزشمند بودن پیدا می‌کنند. هر زمان که شما به فردی که در حال صحبت کردن است به طور دقیق گوش دهید، باعث می‌شود که احساس عزت نفس در آن فرد بالا برود.

در نتیجه آن، در مغز او اندروفین، هورمون تسکین درد ترشح می‌شود و او از بودن در برابر شما احساس خوشحالی می‌کند. شما همیشه با گوش دادن دقیق به صحبت‌های یک فرد برای او ارزش قائل می‌شوید. زمانی که شما این کار را انجام می‌دهید، او شما را فردی جذاب می‌داند.

محبوبیت شما به نوع رفتار شما بستگی دارد

محبوب شدن شما در میان دیگران بیش از هر چیزی به نوع رفتار شما با آنها بستگی دارد. اگر شما بتوانید احساس خوبی را در اطرافیان خود ایجاد کنید و آنها را از داشتن تعامل با خودتان راضی نگه دارید، این شانس را خواهید داشت که به فرد محبوبی تبدیل شوید.

فرقی هم نمی‌کند که این محبوبت را در حوزه کاری و حرفه‌ای خود به دست می‌آورید یا در زندگی شخصی. شما باید از همین امروز سعی کنید به دنبال فرصت‌هایی بگردید که بتوانید از طریق آنها به اطرافیان خود احساس عزت نفس دهید.

مهم نیست که فرصت‌هایی که در برابر شما قرار می‌گیرند تا چه اندازه کوچک هستند.

 

چگونه بیزینس آمازون را راه اندازی کنیم؟

 

شما می‌توانید از هر نوع فرصتی برای القا احساس ارزشمند بودن به آنها استفاده کنید. اگر شما از توصیه‌هایی که در این مقاله عنوان شده است به درستی استفاده کنید، این شانس را خواهید داشت که به فرد محبوبی تبدیل شده و افراد را به سمت خود جذب کنید.

در این صورت می‌توانید روابط خوبی را با دیگران داشته و در نتیجه آن موفقیت‌های بزرگی را تجربه کنید. چرا که زمانی که افراد شما را دوست داشته باشند، از هیچگونه کمکی به شما دریغ نمی‌کنند و به شما در راستای رسیدن به اهدافتان کمک می‌کنند.

پس سعی کنید در تمامی ارتباطات و تعاملات خود فرد مقابل خود را نیز در نظر بگیرید و برای به وجود آوردن احساس رضایت و شادی در او نهایت تلاش خود را به کار گیرید. فراموش نکنید که باید با آنها به شکلی رفتار کنید که گویی برای شما هیچ موضوعی مهم‌تر از هم صحبتی با آنها وجود ندارد.

احساسی که با رفتارهای صحیح شما در این افراد به وجود می‌آید، خیلی سریع به خودتان نیز برمی‌گردد و در نهایت هم باعث موفقیت شما شده و هم اینکه حال شما را بهتر می‌کند.

 

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوصفروش تخصصی در آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/become-popular
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط