موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نمونه هایی از شکرگزاری

توضیحات کوتاه :
شما باید گذشته خود را حتماً به یاد داشته باشید. کسانی که حافظه خوبی ندارند و خیلی زود همه چیز را فراموش می‌کنند باید تکه‌ای از گذشته را برداشته و آن را کنار خود داشته باشند. تکه‌ای انرژی دهنده!

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 22

  • 6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
نمونه هایی از شکرگزاری

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

شکرگزاری و به خصوص به یاد آوردن موفقیت‌های گذشته مثل یک دکمه می‌ماند. دکمه‌ ای که سرعت و انرژی شما را صد برابر می‌ کند. سعی نکنید گذشته خود را فراموش کنید چرا که این کار حقیقتاً اشتباه است. چیزی که شما امروز دارید، زمانی رویای شما بوده است. پس امروز شکرگزار آن بوده و برای آینده خود رویاپردازی کنید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

هیچگاه سعی نکنید تلاش های گذشته خود را فراموش کنید

شما باید گذشته خود را حتماً به یاد داشته باشید. کسانی که حافظه خوبی نداشته و خیلی زود همه چیز را فراموش می‌کنند باید تکه‌ای از گذشته را برداشته و آن را کنار خود داشته باشند. تکه‌ای که بتواند به آنها انرژی دهد. استاد حسین عزت خواه به ورزش‌هایی مثل کیک بوکسینگ می‌پرداختند و در مسابقات مربوطه شرکت می‌کردند. دویدن روی تردمیل برای ایشان همواره کار بسیار دشواری بود. برای مثال بعد از 45 دقیقه دویدن دیگر برداشتن هر یک قدم هم برای ایشان کار سخت و آزار دهنده‌ای می‌شد. در این مواقع ایشان دستبندی را روی دست خود می‌بستند که شاید ظاهر آن دیگر قدیمی و کهنه شده باشد اما برای ایشان سرشار از معنا است.

 

 

استاد حسین عزت خواه هر زمان که با مشکلی رو به رو می‌شوند که تصور می‌کنند اصلاً نمی‌تواند کاری را انجام دهند یا توانایی لازم را ندارند، این دستبند را به دست می‌بندند. زیرا این دستبند برای ایشان یادآور چیزهایی است که قدرت ایشان را صد برابر می‌کند. چرا که به او می‌گوید: «زمانی که تو می‌دویدی و برای مسابقات آماده می‌شدی، تلاش زیادی کردی و توانستی موفق شوی و به چیزی که می‌خواستی دست پیدا کنی. پس الآن هم می‌توانی این کار را انجام دهی.» خیلی اوقات نباید فراموش کنید که از کجا آمده‌اید و چه کارهایی انجام داده‌اید. خیلی از شما که اکنون به دنبال موفقیت مالی هستید، در گذشته دچار ضعف مالی بوده‌اید یا حتی در همین زمان حال نیز خودتان را از نظر مالی ضعیف می‌دانید. اما آنقدر انگیزه دارید که این مشکل مالی به یک منبع انرژی برای شما تبدیل شده است که بتوانید صدها میلیون دلار کسب درآمد کنید.

خیلی از کسانی که از نظر مالی افراد موفقی می‌شوند، کسانی بوده‌اند که دقیقاً از نظر مالی خیلی ضعیف بوده‌اند و همین ضعف آنها به یک منبع قدرت برای آنها تبدیل شده است. خیلی چیزهای دیگر نیز می‌تواند به همین شکل باشد اگر شما چندین سال پیش فرد بسیار فقیری بودید اما اکنون بهترین خانه و ماشین را داشته و یک کارخانه دار موفق هستید، نباید فراموش کنید که در گذشته چه شرایطی داشته‌اید.

به اشتباه گذشته خود را فراموش نکنید و به خودتان نگویید که آن زندگی، زندگی قبلی من بوده است، نباید به کسی درباره گذشته خود بگویم و حتی خودم هم نباید آن را به خاطر بیاورم. اتفاقاً این مورد منبع قدرت شما خواهد بود. شما همان آدم ضعیف از نظر مالی بوده‌اید که حال توانسته‌اید به جایگاه کنونی خود دست پیدا کنید. پس این ضعف، منبع قدرت شما بوده است.

 

چگونه شکرگزاری داشته های خود باشیم

 

گذشته شما می‌تواند سازنده آینده شما باشد

اجازه بدهید برای شما یک مثال بزنیم. یک روز استاد حسین عزت خواه شاهد گفتگو پدر و پسری با هم بوده‌اند. پدر نامبرده فرزند خود را نصیحت کرده و به او می‌گفت که به سراغ هر کاری نرود و تنها کاری را انجام دهد که بتواند از طریق آن پول زیادی کسب کند. استاد، به آن پدر یادآور شده‌اند که او در جلسه دیگری از سختی‌هایی که در هنگام شروع کسب و کار خود کشیده بود و اینکه برای کسب پول زیاد، مجبور به انجام سخت‌ترین کارها بودید برای جمع صحبت کرده است. سپس به ایشان گفته‌اند که چرا اکنون حین نصیحت نمودن پسر خود، از او می‌خواهید از نقطه‌ای کار خود را آغاز کند که در واقع نمی‌تواند به نتیجه برسد؟

کسی که خودش برای رسیدن به موفقیت از نقطه منفی 10 شروع کرده است، چگونه به شخص دیگری توصیه می‌کند که از نقطه 100 کار خود را آغاز کند؟ فردی که سابقه کاری ندارد، مطمئناً نمی‌تواند یک پروژه کاری خیلی گرانقیمت را به دست بیاورد. پس همان کاری را به او توصیه کنید که خودتان هم آن را انجام داده‌اید. نصیحت درست این است که به او بگویید که فکر خود را درگیر پول نکند و در ابتدا به دنبال افزایش مهارت‌ها و ایجاد روابط جدید باشد.

اینکه صرفاً بگویید که من پروژه‌ای با این میزان درآمد و سود را می‌خواهم نمی‌تواند شما را به آن پروژه برساند. اگر شما آدم کوچکی در بیزینس و بازار بودید که کار خود را از نقطه صفر شروع کردید، سعی نکنید این مسئله را فراموش کنید. این گذشته خیلی مهم است. سعی کنید تکه‌ای از گذشته که به شما انرژی می‌دهد را دور نیندازید و آن را به زندگی فعلی خود بیاورید. به آن فکر کنید و روزهایی که خیلی احساس ضعف می‌کنید، می‌توانید دستبندی که متعلق به گذشته شما است را دست کرده و به یاد بیاورید که از کجا شروع کرده‌اید و به کجا رسیده‌اید.

شکرگزاری و به خصوص به یاد آوردن موفقیت‌های گذشته مثل یک دکمه می‌ماند. دکمه‌ ای که سرعت و انرژی شما صد برابر می‌ کند. سعی نکنید گذشته خود را فراموش کنید چرا که این کار حقیقتاً اشتباه است. چیزی که شما امروز دارید، زمانی رویای شما بوده است. پس امروز شکرگزار آن بوده و برای آینده خود رویاپردازی کنید.

 

مقاله پیشنهادی: شکرگزاری و سپاسگزاری بزرگترین راز موفقیت

شکرگزار باشید

 

رابطه طلایی میان شکرگزاری و رسیدن به موفقیت

مغز انسان فوق العاده کنجکاو است و هنگامی که به چیزی فکر می‌کند تشنه آن می‌شود که بیشتر و بیشتر به آن فکر کند و زمان بیشتری را روی آن بگذارد تا بتواند بهتر متوجه آن شود. به همین علت خیلی از افرادی که وارد یک حوزه می‌شوند، به آن حوزه اعتیاد پیدا می‌کنند. بدین ترتیب سال‌های زیادی را فقط درباره یک موضوع تحقیق کرده، تنها یک کار انجام می‌دهند یا به یک ورزش مشخص می‌پردازند. اگر بخواهید از بعد منفی هم به این گفته نگاه کنید، خود اعتیاد نیز به همین شکل ایجاد می‌شود. برای مثال یک فرد در ابتدا تنها یک نخ سیگار می‌کشد اما کم کم به سراغ مواد مخدر می‌رود و در نهایت اعتیاد پیدا می‌کند.

مغز انسان کنجکاو است. اگر شما یک پازل 10 تکه را جلو آن قرار دادید، مغزتان از شما می‌خواهد که در سری‌های بعد پازل‌های سخت‌تر و پیچیده‌تر را آورده و روی آن کار کنید. بازی‌های کامپیوتری نیز به همین شکل است. برای مثال افراد در شروع، هفته ای 1 ساعت به بازی می‌پردازند اما کم کم به جایی می‌رسند که حتی ممکن است شب‌ها بیدار بمانند تا بتوانند بازی کنند. اما اکنون این سؤال طرح می‌شود که رابطه میان شکرگزاری و موارد عنوان شده چیست؟ ما در زندگی تعدادی از اهداف را دنبال می‌کنیم و به آن‌ها می‌رسیم. حال اگر شکرگزار داشته‌های خود در زندگی باشیم، یعنی در حال فکر کردن به آنها هستیم، در نتیجه مغز ما تمام تلاش خود را می‌کند تا موارد بیشتری را برای ما پیدا کند تا ما شکرگزار آنها باشیم.

تأثیر شگفت انگیز شکرگزاری در زندگی

همین الآن یک کاغذ و قلم برداشته و درباره هر چیز مثبتی که در زندگیتان وجود دارد، بنویسید. زمانی که فردا برای بار دوم پشت میز می‌نشینید و دوباره یادداشت می‌کنید، مطمئن باشید که چند مورد جدید به لیست شما افزوده می‌شود. بار سوم تعداد بیشتر می‌شود و این روند به همین شکل ادامه دارد. دلیل این فرآیند نیز بسیار ساده است. مغز شما تلاش می‌کند تا بتواند به شما جواب‌های بیشتری را ارائه دهد. شما شکرگزار چیزهایی هستید که اکنون دارید. پس مغز شما هم به دنبال داشته‌های شما در زندگی می‌گردد.

در نتیجه تمام کائنات به سمتی پیش می‌رود که چیزهایی که شما در اختیار دارید، بیشتر شود. به همین علت است که کسی که پولدار بوده و از نظر مالی در شرایط خوبی قرار دارد و در کنار آن شکرگزار است، هر روز در شرایط بهتری قرار می‌گیرد. یک خواننده، بازیگر، نویسنده، دانشمند یا هر شخص دیگری که بابت داشته‌های خود شکرگزار است، هر روز قوی‌تر خواهد شد، چرا که مغز او تلاش می‌کند تا او را قوی‌تر از گذشته کند. حالت عکس این موضوع نیز وجود دارد.

 

فروش میلیاردی در امازون

 

شکرگزار داشته هایتان باشید

اگر شما روی نداشته های خود تمرکز کردید، ذهن شما هم تلاش می‌کند تا هر روز چیزهایی را پیدا کند که شما آنها را ندارید. به همین دلیل شما هر روز بیشتر احساس بدبختی کرده، فقیرتر و تنهاتر می‌شوید. با ادامه این روش روزی خواهد رسید که شما خودتان را بدبخت‌ترین انسان روی کره زمین ببینید. چرا که شما روی چیزهایی که ندارید و نمی‌خواهید داشته باشید تمرکز کرده‌اید. حال این چیزها می‌توانند پول، ماشین، دوست، خانواده یا هر چیز دیگری باشد که شما در اختیار ندارید. زمانی که شما به هر حالتی روی نداشته های خود تمرکز کنید، ذهن شما هم تلاش می‌کند تا شما را در این زمینه قوی‌تر کند.

پس شما هر روز ندارتر خواهید شد. سعی کنید تا آنجا که ممکن است از اینکه دچار حالت دوم شوید، دوری کنید. مطمئن باشید اگر تصور کنید که هر روز داشته‌های شما در حال بیشتر شدن بوده و شما از نظر شخصیتی در حال رشد هستید، می‌توانید زندگی خیلی بهتری داشته باشید. سعی کنید ببخشید، هم خودتان را، هم اطرافیانتان و هم کسانی که ممکن است در زندگی به شما بدی کرده‌ باشند.

با این کار می‌توانید زندگی بهتری داشته و با آرامش بیشتری پیش بروید. پس تمرکز خود را روی داشته‌های خود بگذارید. مطمئن باشید که تمام کائنات در مسیری قرار می‌گیرند که شما موفق‌تر بوده و داشته‌های بیشتری را در اختیار داشته باشید.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

 

آموزش خرید از علی بابا و فروش در آمازون

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/examples-of-thankfulness
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط