افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

رمز موفقیت در کسب و کار آمازون چیست؟

توضیحات کوتاه :
آیا اکنون که آمازون بر قله موفقیت ایستاده بازهم چشم‌اندازی برای سالهای 2021 و 2022 وجود دارد ؟ کمپانی آمازون هر روز یک سری کارهای جدید اضافه می‌کند، از جمله ورود افراد مشهور و تغییر روش تبلیغات.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
رمز موفقیت در کسب و کار آمازون چیست؟

 

خلاصه‌ای از مقاله: 
در این مقاله قصد داریم شما را با استراتژی مهمی که به موفقیت در کسب و کار آمازون منجر خواهد شد و آنچه که افراد کارآفرین را از افراد عادی متمایز می‌کند آشنا کنیم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید: 

نوآوری رمز موفقیت آمازون
موفقیت در کسب و کار با فروش در آمازون
رمز موفقیت در کسب و کار آمازون چیست؟
تفاوت ذهنیت افراد کارآفرین با دیگران چیست؟
پیش نیازهای ورود به کسب و کار آمازون چیست؟

نوآوری رمز موفقیت آمازون

آیا اکنون که آمازون بر قله موفقیت ایستاده است بازهم چشم‌اندازی برای سالهای 2021 و 2022 وجود داد یا نه؟  اگر در نوک قله به یک بیرینس وارد شوید اشتباه بزرگی کرده‌اید زیرا آن بیزینس به حداکثر چیزی که می‌خواهد رسیده است. حالا به چه صورت می‌توان فهمید آمازون که بر قله موفقیت ایستاده است برنامه‌ای برای آینده‌اش دارد یا نه و آیا برای این بیرینس سرمایه‌گذاری می‌کند یا نه؟ یکی از کمپانی‌هایی که شکست خورده است و به زودی خبر آن شنیده می‌شود eBay  می‌باشد.  چرا eBay ؟ چون نوآوری خاصی برای بیزینس خود ندارد ولی کمپانی آمازون هر روز به فکر این است که یک سری کارهای جدید بکند، از جمله این که افراد مشهور را وارد این بیزینس می‌کند و روش تبلیغات را عوض می‌کند.

 

 

آمازون ویدیو پرایم را اضافه کرده است و صدها بیزینس مختلف دیگر، چون می‌داند برای زنده ماندن در این عرصه باید نوآوری داشته باشد، پیشرو باشد و همیشه برگ برنده را رو کند. مثلاً زمانی که کمپانی‌های مختلف مثل والمارت، برای محصولات آنلاین خود، تحویل دو روزه گذاشتند، دقیقاً چند روز بعد آمازون تحویل یک روزه را رو کرد. یعنی زودتر می‌دانست که باید زمان تحویل را بهتر کند. باید بتواند امکان برگرداندن محصولات خود را فراهم کند. باید روش تبلیغات را قوی‌تر کند. خلاصه این که به هر روشی بتواند آمازون را قوی‌تر کند و این کمپانی دقیقاً دارد همین این کار را می‌کند. پس این نوک قله برای آمازون نیست و فرصتی فوق‌العاده خوب برای افرادی است که در سال 2020 می‌خواهند وارد بیزینس آمازون بشوند. آمازون می‌تواند چشم انداز 5 یا 6 ساله داشته باشد. حال در مورد چشم انداز 10 ساله و 20 ساله اصلاً نمی‌توان صحبت کرد، چون سرعت رشد تکنولوژی به شدت بالا است و کمپانی‌هایی هستند که تا 5 سال پیش اصلاً وجود خارجی نداشتند. ارزش آنها در حال حاضر چند میلیارد دلار است، در نتیجه چشم انداز 10 یا 20 ساله را نمی‌شود حدس زد. یک کمپانی مثل آمازون که ارزش آن به 1 تریلیون دلار رسیده است، بدون ریسک تا 5 سال آینده وجود دارد، آن هم با توجه به خبر‌های مختلفی که هر روز از گوشه و کنار در مورد آن شنیده می‌شود.  آمازون دائماً در حال سرمایه‌گذاری است تا بتواند روش‌های بهتری را ارائه کند.

مقاله پیشنهادی: راز موفقیت آمازون

رمز موفیت در کسب و کار آمازون چیست؟

 

موفقیت در کسب و کار با فروش در آمازون

جف بزوس گفته است فروشندگان شخص ثالث فروش خیلی خوبی را تجربه می‌کنند و هرسال هم نسبت به کمپانی‌های بزرگی مثل نایکی، آدیداس و... پیشرفت دارند. چرا این اتفاق افتاده است؟ به آمار و ارقام که نگاه کنید افرادی که به تنهایی بیزینسی را شروع می‌کنند و حتی از خانه کار می‌کنند قدرتشان برای این که بیزینس خود را بزرگ بکنند، خیلی بیشتر از کمپانی‌ها است. چرا؟ چون خیلی از هزینه‌ها را ندارند. هزینه آنچنانی شرکت‌ها و کارمندهای زیاد را ندارند. شرکت‌های خیلی زیادی هستند با 10 کارمند که 100 میلیون دلار ارزش دارند. کم کم ورق در حال برگشتن است و کمپانی‌های خیلی بزرگ دارند ضربه می‌خورند، چون افرادی هستند که در خانه خود نشسته‌اند، هزینه شرکت، هزینه ماشین و هزینه کارمند ندارند و یک لیبل خصوصی با قیمت مناسب می‌سازند. این فروشندگان به واسطه وبسایت هایی مثل علی بابا به چین و هند دسترسی پیدا کرده‌اند.

 

مقاله پیشنهادی: سایت علی بابا چگونه کار می‌کند؟

رمز موفیت در کسب و کار آمازون چیست؟

 

دیگر لازم نیست حتماً به چین بروند و آنها را بخرند و به دنبال پول‌های بزرگ هم نیستند. صاحبان لیبل های خصوصی به دنبال سود آنچنانی نمی‌گردند، در نتیجه می‌توانند درصد حاشیه سود را پایین‌تر بیاورند و حتی با شرکت‌هایی مثل کاسکو یا والمارت رقابت کنند. شما می‌توانید برخی از اجناسی که در والمارت و کاسکو وجود دارد را در آمازون، آن هم با قیمت پایین‌تر ببینید. به علاوه این که تحویل کالاها رایگان است و شما به راحتی می‌توانید نظرات مردم را بخوانید. در وبسایت‌های مختلفی مثل کاسکو یا والمارت، بر عکس آمازون، برای پیداکردن نظرها و پیدا کردن محصول، سیستم مناسبی وجود ندارد، در نتیجه همه امتیازها برای افرادی است که با لیبل خصوصی در آمازون کار می‌کنند.

 

مقاله پیشنهادی: تخفیف از علی بابا، افزایش سود در آمازون

رمز موفیت در کسب و کار آمازون چیست؟

 

رمز موفقیت در کسب و کار آمازون چیست؟

شخصی می‌تواند در بیزینس آمازون 2020 موفق شود که به معنای واقعی کلمه کارآفرین باشد. یعنی روحیه بالای یادگیری و ایجاد تغییر در خود را داشته باشد. این فرد، اگر به مشکلی برخورد کرد، اولین چیزی که به ذهنش می‌رسد این است که من به چه شکلی  می‌توانم مشکل را حل کنم. اگر آدم ضعیفی باشد و فقط به دنبال این باشد که زود پولدار شود و یا این که فقط پول را ببیند، به دنبال یک بیزینس راحت باشد که همه چیز برای او آماده باشد، آمازون برای او مناسب نیست. چنین فردی، شاید بتواند در شغل‌های دیگر که نیاز به خلاقیت و تغییر ندارند و روال ثابتی دارند، موفق شود. البته چنین شغل‌هایی دیگر چندان وجود ندارد. اگر فروشنده‌ای واقعاً بخواهد موفق بشود، علاوه بر این که باید روش انتخاب محصول مناسب را بداند، باید بتواند با نرم افزارها کار کند، روش‌های طراحی ایمیل‌های اتوماتیک را بداند، اطلاعات صحیحی از محصول خود بنویسد، روش بهینه سازی را بلد باشد، عکس‌های خوبی بگذارد. همه این‌ها، کارهای تکنیکی به حساب می‌آید. موضوع مهم دیگر، ذهنیت می‌باشد. روش‌های زیادی در مورد آمازون به دانشجوهای دوره آربی ارائه شده است، ولی افرادی نتیجه بهتری گرفتند که ذهنیت خود را خوب ساخته‌اند یا در کسب و کار قبلی خود یاد گرفته‌اند، یا با مطالعه به آن دست یافته‌اند. 

 

مقاله پیشنهادی: با این نکات فروش در آمازون را چند برابر کنید

رمز موفیت در کسب و کار آمازون چیست؟

 

تفاوت ذهنیت افراد کارآفرین با دیگران چیست؟

افرادی که ذهنیت درست کارآفرین داشته باشند، نتیجه بسیار متفاتی به دست می‌آورند. یعنی اگر دو محصول ثابت را به دو شخص متفاوت بدهید، کارآفرین به این فکر می‌کند که چگونه می‌تواند محصول را بهتر کند و این کلید موفقیت در سال 2020 است. یک کارآفرین به بهتر کردن محصول هم از لحاظ بصری و هم کیفیت آن فکر می‌کند. او همچنین به زمانی که محصول به دست مشتری می‌رسد تا حس خوبی داشته باشد و حتی جعبه محصول هم می‌اندیشد. فردی که به فکر پولدار شدن است، می‌پرسد من چه محصولاتی را بخرم که خوب باشد. وقتی محصولی به او ارائه می‌شود، می‌پرسد چرا نتیجه نمی‌گیرم، چرا نمی‌فروشد، چرا این بیزینس به این شکل است؟ اصلاً روحیه این را ندارد که بپرسد من به چه شکلی می‌توانم این مشکلات را حل کنم. شخصی که ذهن آماده‌ای داشته باشد، همیشه نوآوری را درون بیزینس خود دارد. کارآفرینی علاوه بر تکنیک، به یک ذهنیت کاملاً درست نیاز دارد. 

 

مقاله پیشنهادی: پیش نیازهای ذهنی فروش در آمازون

رمز موفیت در کسب و کار آمازون چیست؟

 

پیش نیازهای ورود به کسب و کار آمازون چیست؟

افرادی که قصد دارند به بیزینس آمازون وارد شوند، بهتر است قبل از یادگیری کار در آمازون، یادگیری پیدا کردن محصول، هلیوم تن و هر کار تکنیکی در خصوص آمازون، ذهنیت درست یک کارآفرین را در خود ایجاد کنند. وقتی این ذهنیت را نداشته باشید، با تکنیک به هیچ جا نمی‌رسید و شکست می‌خورید. تفاوت افراد کارآفرین و غیر کارآفرین دقیقاً همین است. اگر 6 سال پیش می‌خواستید آمازون را شروع کنید، نیاز زیادی به ذهنیت نداشتید و تکنیک جوابگو بود. یعنی همین که بدانید چه محصولی را برای فروش انتخاب کنید و چه قیمتی بگذارید، آن را می‌فروختید. امروزه سیستم عوض شده است و شما باید به علت سطح بالای رقابت در آمازون، کارآفرین باشید. باید یاد بگیرید که چگونه محصول‌تان را بهتر کنید. اگراین را یاد گرفتید، اگر ذهنیت حل کردن مشکلات را داشتید و ایده‌ای به خرج دادید، می‌توانید برنده شوید. سیستم آمازون، آنقدر قوی است که شما می‌توانید درآمدتان را در سال حداقل سه یا چهار برابر کنید. اگر امسال به درآمد 1 میلیون دلار رسیدید، می‌توانید سال آینده آن ‌را به 3 میلیون دلار تبدیل کنید. اما اگر یک مک‌دونالد در یک چهار راه هر شهری داشته باشید نمی‌توانید به راحتی فروش خود را دو یا سه برابر کنید. در مورد پتانسیل بیزینس‌ها تحقیق کنید.

 

 

بیرینس‌های آنلاین، پتانسیل‌های بالایی دارند و شما می‌توانید درآمد خود را چند برابر کنید، ولی این کار نیازمند داشتن یک ذهنیت مناسب و درست فکر کردن است. این که شما واقعاً یک کارآفرین باشید نه این که فقط ادای آن را در بیاورید و نه اینکه فقط به فکر پول درآوردن باشید. اگر توجه شما فقط به پول باشد، شکست می‌خورید. شما باید روحیه بالای یادگیری داشته باشید، روحیه بالای تغییر داشته باشید. روحیه‌ای که وقتی با مشکل مواجه شدید، آن را در آغوش بگیرید و به خود بگویید من یک کارآفرین متفاوت می‌شوم. این کار را می‌توانید با سرمایه‌گذاری بر روی خود انجام دهید. این که قدرت یادگیری بالایی داشته باشید که هر روز بتوانید بیزینس خود را بهتر کنید.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی رسد اما اگر راهنمای جامع و گام به گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان تر و سریع تر طی می شود. تماشای ویدیوهای معرفی بیزینس آمازون شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/amazon-business-success-secret
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط