تخفیف از علی بابا، افزایش سود در آمازون

  • 1309
  • 0

هفته تخفیف در چین

کشور چین دوبار درسال، با جشن گرفتن هفته طلایی، شاهد مسافرت های گروهی شهروندان خود می باشد. با نزدیک شدن تعطیلات که دوشنبه آینده خواهد بود و با توجه به اینکه نیمی از جمعیت کشور در تعطیلات به سر خواهند برد، به ارقام شگفت انگیزی که در این هفته مشاهده می شود نگاهی خواهیم انداخت. در چین دو هفته طلایی وجود دارد: یکی به مناسبت سال نو چینی در ژانویه یا فوریه و دیگری به مناسبت روز ملی چین که از اول اکتبر آغاز می گردد. در گذشته یک هفته طلایی دیگر هم جشن گرفته می شد که به مناسبت روز کارگر در اول ماه می بود اما در سال 2007 این یک هفته به یک روز بعلاوه تعطیلی آخر هفته تقلیل یافت. اولین هفته طلایی در اکتبر سال 1999 جشن گرفته شد. دولت چین این هفته را برای گرامیداشت بنیانگذاری جمهوری خلق چین در سال 1949 نامگذاری نمود. هدف از این کار گسترش گردشگری داخلی، ایجاد فرصتی برای دیدار مجدد خانواده ها و بهبود استاندارد کیفیت زندگی در سطح ملی انجام گرفت.

 

گرفتن تخفیف از علی بابا

 

بهترین هفته برای خرید  از سازندگان چینی

در سال 1999، حدود 28 میلیون نفر در طول اولین هفته طلایی به مسافرت رفتند. براساس آمار اداره گردشگری ملی چین، در اکتبر سال 2017، از اول تا هشتم اکتبر،705 میلیون نفر در کل کشور چین به مسافرت رفته و 583.6 میلیارد یوان (85 میلیارد دلار آمریکا) خرج نمودند. این یک هفته به مدت یک روز تمدید شد چون با جشن نیمه پاییز همزمان شده بود. تا کنون به دلیل اختلال در کسب و کارهای محلی و بین المللی در سطح کشور، تلاشهایی مبنی بر توقف هفته طلایی صورت گرفته است. صدها میلیون نفر از طریق قطار یا با استفاده از خودروی شخصی سفر می کنند. براساس برخی برآوردها، نیمی از جمعیت کشور در این هفته به سفر می رود. بر اساس آمار شرکت راه آهن چین، در اولین روز هفته طلایی اکتبر در سال گذشته، 15.03 میلیون و در روز جمعه 6 اکتبر، 12.36 میلیون سفر ریلی انجام گرفت.

 

تخفیف از علی بابا و کسب درآمد دلاری از اینترنت

 

ازدیاد جمعیت برای خرید در کشور چین

طبق گزارش وزارت حمل و نقل چین، عوارضی های بزرگراه های کشور (که در طول تعطیلات رایگان هستند) اعلام نمودند که در طول هفته طلایی اکتبر، 335 میلیون نفر دراین راهها تردد نمودند. شلوغ ترین بزرگراههای کشور در استان های ژیانگسو، ژجیانگ، گوانگدونگ بودند. بسیاری از شرکت های اتوبوسرانی به دلیل ترافیک سنگین در آزاد راه گوانگچو به شنژن، خدمات خود را با تاخیرهای 10 ساعته ارائه می دادند. طولانی ترین ترافیک نیز به طول 49.73 کیلومتر در هانگجو، در استان ژجیانگ بود.مناطق محبوب گردشگران شامل دیوار بزرگ چین و میدان تیانامن در پکن، West Lake در هانگجو، استان ژجیانگ، شانگهای، Crescent Lake ، و singing Sands Dune در استان گانسو بودند. تعداد کل مسافران خطوط هوایی در هفته طلایی چین در سال گذشته، برابر با 12.95 میلیون نفربود که در مقایسه با زمان مشابه در سال 2016، رشدی 14.6 درصدی را تجربه کرده بود. در طول این هشت روز،  شش میلیون چینی به 1155 شهردر خارج از کشور و در 88 کشور مختلف سفر نمودند. سال گذشته، در اولین روز تعطیلات تعداد گردشگران درهنگ کنگ به میزان 9.4 درصد افزایش داشت و به 200 هزار نفر رسید.

هفته تخفیف در علی بابا

63 سال پیش "مائوتسه تانگ" فرمان برگزاری جشن ملی کشور چین را صادر کرد. در این حین تعطیلات رسمی به مدت یک هفته، چهره ای زیبا از این کشور را به نمایش می گذارد. مردم از سراسر جهان برای خرید اجناس خود به این کشور سفر کرده و خریدهای خود را انجام می دهند. بازار در سراسر کشور چین تب و تاب خاصی را به همراه دارد. در دو روز آغازین این هفته، بیش از 29 میلیارد دلار به اقتصاد چین وارد شده و تعداد افراد بازدید کننده در این هفته بیش از 5 ماه قبل از آن می باشد. سیستم حمل و نقل این کشور روزهای سختی را سپری می کند و البته بدون هیچ نقصی جوابگوی نیاز مردم خواهند بود. جالب است بدانید در سال 2014 در هفته طلایی یک بزرگراه به مدت 72 ساعت قفل شد و رانندگان ماشین های خود را رها نمودند. اما در عصر جدید دنیای فناوری، این جشن به فضای مجازی نیز کشیده شده است. بسیاری از سایت ها تخفیفات ویژه ای به این مناسبت به منظور جذب مشتریان خود قرار می دهند و از این رو مشغله کاری آن ها نسبت به سایر ایام افزایش یافته است. وبسایت علی بابا بزرگ ترین فروشگاه عمده فروش آنلاین در کشور چین از این غافله عقب نمانده و کنترل بازار را با ارائه تخفیفات ویژه در دست می گیرد. فروشندگان وبسایت علی بابا همواره سعی دارند محصولات منحصر به فرد خود را به منظور جذب مشتری قرار دهند. در این هنگام، وجود تخفیف می تواند برای خریداران یک مزیت بسیار بزرگ به حساب آید.

 

مدیر سایت علی بابا

 

گرفتن تخفیف از سازندگان چینی

در این ایام رفتار فروشندگان چینی با خریداران با انعطاف بیشتری همراه خواهد بود و آن ها با تخفیفات ویژه محصولات خود را به فروش می رسانند. این بهترین موقعیت برای افرادی است که محصولات خود را در وبسایت بزرگ آمازون به فروش می رسانند. کمپانی عزت خواه دات کام به کلیه دانشجویان عزیز دوره آربی پیشنهاد می کند که سفارشات ثانویه خود را در این ایام انجام دهند و با توجه به "هفته طلایی" در کشور چین قیمت های مناسبی از تولید کنندگان چینی دریافت نمایند.

از سازندگان چینی تخفیف بگیرید تا سود شما در آمازون افزایش یابد

ممکن است قیمت محصول شما در وبسایت آمازون تغییری نکند، اما با توجه به کاهش قیمت سفارش، فروشندگان آمازون بیش از پیش سود زیادی را دریافت می نمایند. افزایش آمار فروش تولید کنندگان چینی باعث شده که روند رسیدگی به سفارشات نیز کاهش یابد. بدیهی است این سفارشات باید تا پیش از پایان هفته طلایی انجام شود.

 

افزایش سود در آمازون

 

افزایش سود در آمازون

خریداران وبسایت آمازون به خصوص در کشور آمریکا همواره به دنبال محصولات جذاب و جدید می باشند. از این رو با توجه به تنوع محصولات سایت علی بابا در این ایام، فرصت مناسبی برای فروشندگان آمازون فراهم می شود تا محصولات محنصر به فرد خود را در سایت آمازون قرار دهند. این فرآیند باعث می شود که سود شما در وبسایت آمازون در مدت بسیار کوتاه افزایش یابد. تنها 7 روز اعمال تخفیف در بازار بزرگ کشور چین می تواند در قاره آمریکا نیز تاثیرگذار باشد.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/discount-from-ali-baba-increasing-profits-on-amazon

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط